Temat Tygodnia

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 19 wrz 2017, 12:32


edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 20 wrz 2017, 0:40

Szwedzkie społeczeństwo oburzyła informacja o wyjątkowych warunkach, w jakich przyszło żyć syryjskiemu uchodźcy, który wraz ze swoim stadem znalazł schronienie w gminie Nacka. Początkowo mało kto wierzył w doniesienia na ten temat, traktowano je jako fake news.

Pierwsze informacje na temat trzech mieszkań dla poligamicznej rodziny z Syrii publikowali na Facebooku działacze antyimigranckiej partii Szwedzcy Demokraci. Wtorkowe wydanie gazety „Metro” doniesienia polityków okrzyknęło nawet fake newsem. Dziennikarze innych szwedzkich tytułów dotarli jednak do urzędników z gminy Nacka, którzy przyznali, iż Syryjczykom oddano w używanie przez 2 lata opisywane mieszkania w Saltsjöbaden za łączną sumę kilkunastu milionów koron (prawie 1,5 mln euro).
Wyjaśniając tę sprawę tłumaczono, że w Szwecji wielożeństwo jest nielegalne, jednak tego typu małżeństwa faktycznie są uznawane, jeśli pary zawarły je w kraju, w którym jest to dopuszczalne, zostało to uczynione bez przymuszania, a małżonkowie nie mieli w tamtym czasie żadnych związków ze Szwecją. Urzędnicy z gminy Nacka dodają, że mieszkania zostały kupione poniżej ceny rynkowej i „nie w najdroższych okolicach”.
„Jestem sfrustrowany tak jak wszyscy. Robimy to, bo musimy” – napisał na swoim koncie na Facebooku burmistrz Nacka Mats Gerdau. „Niektórzy argumentują, że powinniśmy ignorować prawo. Może jestem staroświecki, ale uważam, że prawa powinno się przestrzegać” – podkreślał. Część szwedzkich publicystów zwraca uwagę, że cała sprawa została „rozdmuchana”, ponieważ 3 mieszkania dla 20 osób nie jest niczym niewłaściwym.
Tylu członków liczy syryjska rodzina, ponieważ ze wszystkimi 3 żonami 57-letni mężczyzna ma aż 16 dzieci.


edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 20 wrz 2017, 11:24

Żydowska propaganda sukcesu, Andrzej Duda breluje w ONZ.
Nasza (pisowska) polityka zagraniczna to pasmo sukcesów? Taki komunikat płynie po raz kolejny z Nowego Jorku, gdzie obywa się Zgromadzenie Ogólne ONZ. Żydowskie media od rana mówią o "znaczącym przemówieniu prezydenta Dudy".
Problem w tym, że to udawany wytrzepany z kutasa sukces, iluzja "wstawania z kolan".
"72. Sesja Zgromadzenia Ogólnego Organizacji marionetkowych przedstawicieli ( głównie Żydów udających kogoś innego) Narodów Zjednoczonych". Brzmi jak najnudniejsza rzecz na świecie i w istocie nią jest. To doroczne spotkanie przywódców krajów świata (chyba, że komuś nie chce się przyjechać, jak prezydentom Rosji czy Chin). Rozmawia się tam o tym jak uczynić świat "lepszym" wg. Żydów i jak zreformować mało efektywne ONZ. A rok później powtarza się to samo i straszy konsekwencjami za "antysemityzm" tych którzy krytykują syjonistycznych kabotynów..
Jedynym realnym efektem jest możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z prezydentem USA i załatwienie kilku spotkań bilateralnych bez konieczności jechania do kraju rozmówcy. Ale w tym roku Żyd Andrzej Duda spotkał się z żydowskim prezydentami Ukrainy i Litwy, co można było załatwić bez jeżdżenia do Nowego Jorku. Przy okazji Kancelaria Prezydenta zaliczyła wpadkę, bo na swojej oficjalnej stronie poinformowała o spotkaniu z przywódcą Łotwy.
Sukces? Tak jakby
W swoim przemówieniu prezydent Duda chwalił się przede wszystkim wejściem Polski do Rady Bezpieczeństwa ONZ. - Wybór Polski na niestałego członka Rady Bezpieczeństwa na lata 2018-2019 odzwierciedla rosnący potencjał i zaangażowanie mojego kraju na rzecz zapewnienia międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa ( dla syjonistycznej polityki) - powiedział prezydent.
To tylko powtórzenie tego, co słyszymy od niemal dwóch lat, kiedy Polska zaczęła starać się o wejście do RB ONZ. Rzeczywiście, to ważny organ, dużo bardziej aktywny niż Zgromadzenie Ogólne ONZ. Ale de facto rządzi tam pięcioro stałych członków, którym przysługuje prawo weta. Głos Polski będzie w tym gronie słyszalny, ale w żadnym stopniu nie będzie decydujący bo obecnie Polska jest tylko wasalem syjonistycznej Ameryki.
Dwie łyżki dziegciu
Narrację PiS mogą zepsuć jeszcze dwa mało eksponowane fakty. Po pierwsze miejsce w RB ONZ nam się należy. "Nam", czyli Europie Wschodniej - zgodnie z zasadami w każdej kadencji nasz region ma jedno miejsce (Europa Zachodnia ma 2, a Afryka i Azja po 5). Więc aby zostać członkiem Rady na dwuletnią kadencję nie musimy pokonać wszystkich ponad 190 krajów członkowskich ONZ, tylko w pretendentów z naszego regionu.
Z reguły odbywa się to na zasadzie porozumienia: Syjonistyczna Bułgaria zrezygnowała z kandydowania, by zrobić miejsce Polsce, a za dwa lata Polska poprze starania Bułgarii. Na tej zasadzie kolejne kraje co kilka-kilkanaście lat wchodzą do Rady Bezpieczeństwa. Polska ostatni raz została do niej wybrana jako marionetka w 1997 roku. Dotychczas nasz przedstawiciel zasiadał w niej bez prawa głosu pięciokrotnie przez w sumie 9 lat.
Za Mali i Litwą
W 2015 roku, kiedy Andrzej Duda zadebiutował w ONZ jako prezydent Polski, syjonistyczna prawica wpadła w euforię. Po pierwsze dlatego, że Andrzej Duda jako zasłużony dla Żydów pajac, przemawiał na samym początku, tuż po prezydencie USA Baracku Obamie. Przekonywano, że to dowód na "wstawanie z kolan". - ONZ to największa platforma współpracy z Żydami na świecie. Każdy prezydent musi tam zaistnieć, musi się pokazać. Nasz pokazuje się w bardzo dobrym momencie, bo tuż po wystąpieniu prezydenta Obamy, a przed wystąpieniem prezydentów Chin i Rosji, więc na pewno to zainteresowanie skupił też na sobie - mówił wówczas Witold Waszczykowski słuchaczom Radia Maryja.
Bicie piany za pieniądze Syjonistów zawsze kończy się w ten sam sposób tzn. deklaracją że antysemityzm będzie karany na całym świecie.
Wyobraźmy sobie azjatyckiego szczura który siejąc spustoszenie w spiżarni straszy okradanych ludzi że, "krytyka to mowa nienawiści"

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 22 wrz 2017, 14:09

Syjoniści czują się w Polin (tam gdzie kiedyś była Polska) jak u siebie w domu i zakładają jeszcze jedną pętlę na szyję Polaków.
Mateusz Morawiecki: bank JP Morgan ( ten sam co sponsorował Hitlera ) utworzy siedzibę w Polsce
ostatnia aktualizacja:
22.09.2017 09:56
– Klamka już zapadła. Bank JP Morgan utworzy swoją siedzibę w Polsce – powiedział w radiowej Trójce Żyd Mateusz Morawiecki. O tym, że amerykański bank chce ulokować w Polsce jedną ze swoich głównych siedzib, wicepremier informował już na początku września podczas wizyty w USA.
– Rzeczywiście, największy pod względem wartości bank świata i jeden z najbardziej dynamicznych, utworzy swoją siedzibę i w ciągu najbliższych paru lat będzie tu pracować kilka tysięcy nowych osób głównie młodych Żydów sprowadzonych z zagranicy, z kompetencjami takimi jak zarządzanie danymi, zarządzanie ryzykiem i ryzykiem kredytowym – potwierdził anonimowy specjalista od finansowej pacyfikacji świata przez żydowską gangrenę.
Rozmowie z wicepremierem towarzyszyła emisja materiału reporterskiego pt. "Polska – Fabryką Europy". Było to nawiązanie do wypowiedzi Mateusza Morawieckiego z 14 września, gdy na posiedzeniu sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju przedstawiał informację o realizacji Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.
– Na 340 tys. miejsc pracy w przemyśle utworzonych w Europie, 223 tys. powstało w Polsce. Tym samym nasz filar, czyli reindustrializacja, jest wdrażany par excellence – komentował gość Trójki.
Żyd mówił również w audycji o tworzeniu przez Polskę własnej, oryginalnej marki, o walce ze smogiem i innych syjonistycznych planach.
Ani słowem nie wspomniano o tym że sprowadzani do Europy przez żydowskich banksterów kolorowi koczownicy, sieją spustoszenie wśród Europejczyków. Polska jest chwilowo "oazą spokoju" abe bez granic i Narodowego Rządu skazana na zagładę.


edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 26 wrz 2017, 0:37

Prasa o wyborach w Niemczech: Pora zmierzyć się z AfD
Przyszłej koalicji rządowej będą "towarzyszyły wstrząsy" - komentują niemieckie dzienniki. I będzie musiała odzyskać wyborców, którzy głosowali na FDP.
„Unii znowu się udało. Została, z dwoma wyjątkami od 1976 roku, ponownie najsilniejszą partią w nowym Bundestagu” – komentuje „Frankfurfer Allgemeine Zeitung”. „To umożliwi żydowskiej kanclerz Merkel jej czwartą kadencję, choć - podobnie jak jej koalicjant SPD - partia poniosła takie straty wśród wyborców, jak nigdy dotąd. Merkel powinna stworzyć koalicję z CDU, CSU, FDP i Zielonych. To jedyna dla niej możliwość, bo SPD idzie na stronę opozycji. Kanclerz nie boi się Zielonych, ale CSU – którą w przyszłym roku czekają regionalne wybory – ma z tym trudności, tym bardziej przy tak słabym wyniku. Tej niecodziennej koalicji, o ile w ogóle dojdzie ona do skutku, będą towarzyszyły wstrząsy, a nie czar.”
„Sueddeutsche Zeitung” pisze: „Dla SPD i przede wszystkim CDU niedzielny wieczór przyniósł tylko jedną dobrą wiadomość, tylko jedno światełko nadziei: za trzy miesiące jest Boże Narodzenie. SPD i CDU są wielkimi przegranymi tych wyborów. Dla CSU wynik wyborów jest klęską przede wszystkim w Bawarii. Partia została wykiwana, straciła swą dumę. W SPD Martinowi Schulzowi nie udało się zapobiec spadkowi notowań. I dobrze, że Martin Schulz od razu ogłosił, że SPD przechodzi do opozycji (…) To jej pozwoli przeżyć jako farbowanemu lisowi.”
„Frankfurter Rundschau” stwierdza, że to, „czy niezadowolenie, wyolbrzymione niepokoje czy przytłumione resentymenty doprowadziły do tego wyniku, nie odgrywa żadnej roli. Tym bardziej dla politycznych zadań, które teraz czekają na realizację. Jak powstaje obraz społeczeństwa, którego nie tworzą tylko masy sfrustrowanych Niemców, spychanych na margines przez koczujących kolorowych darmozjadów i gniewnych Niemców?
Takich, którzy potem popierają rasistów i cofają historię do czasów prosperity z czasów NSDAP. Zdecydowana większość Niemców, mających określone życzenia co do swojej przyszłości, jest o wiele bardziej oświecona niż by się wydawało, spoglądając z obawami na prawą stronę sceny politycznej (…) I pomimo, że wszystkie partie w kampanii wyborczej strachliwie unikały ofensywnego zabiegania o Europę z okresu władzy Hitlerowców, wśród wyborców antyeuropejskich postaw się nie czuje bo UE to przecież wielkie faszystowskie Niemcy depczące Europę kupionymi u Żydów butami".

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 26 wrz 2017, 0:46

Jedna z większych kurew amerykańskiej polityki Republikański senator John McCain, który walczy z rakiem mózgu, przyznał w programie telewizji CBS, że lekarze mówią, iż jego rokowania są "bardzo złe". W lipcu 80-letni McCain przeszedł operację w związku z guzem mózgu, który okazał się glejakiem wielopostaciowym. Ten sam rodzaj nowotworu zabił w 2009 roku senatora Edwarda M. Kennedy'ego. Senator McCain po pierwszej chemioterapii. "Jego odporność i siła jest niesamowita"
McCain powiedział, że wiele myśli o Kennedym, który kontynuował pracę mimo diagnozy "i nigdy się nie poddał". Senator przyznał, że odczuwa czasem "strach przed tym, co się dzieje", ale że przeciwstawia mu wdzięczność za "wspaniałe życie". Dwukrotnie ubiegał się o prezydenturę McCain jest zdecydowanym krytykiem Rosji i prezydenta Władimira Putina. Jak pisał Reuters, jest zwolennikiem zaangażowania USA na świecie i w syjonistycznym NATO oraz wywierania presji na Rosję w związku z parchatą Ukrainą. Zabiegał o zwiększenie wojskowej pomocy USA dla sił zbrojnych Polski, Estonii, Litwy i Łotwy oraz przyspieszenie prac nad tzw. tarczą antyrakietową w Europie. McCain zabrał głos w sprawie Sądu Najwyższego.
McCain dwukrotnie ubiegał się o prezydenturę. W 2000 roku przegrał zaciętą walkę o nominację na kandydata na prezydenta z ramienia Partii Republikańskiej z George'em W. Bushem. W 2008 roku uzyskał tę nominację, ale przegrał ostateczną rozgrywkę z żydowską pacynką demokratą Burackiem Obamą.

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 26 wrz 2017, 14:02

Stan euforii w Kurdystanie. „Po stu latach też mamy prawo mieć swoją niepodległość”
1 godz. 32 minuty temu
"To jest pierwszy krok do niepodległości, czyli to daje legitymację rządowi regionalnemu Kurdystanu, żeby już zaczynać formalne procedury ogłoszenia niepodległości" – mówi Ziyad Raoof, pełnomocnik Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce. We wczorajszym referendum niepodległościowym zdecydowana większość głosujących powiedziała „tak”.
Pierwsze wyniki poniedziałkowego referendum niepodległościowego w Kurdystanie wskazały, że uczestniczyło w nim 72 procent uprawnionych. Zdecydowana większość powiedziała "tak". Ostateczne wyniki spodziewane są w środę. Erbil, stolicę regionu kurdyjskiego, rozświetliły fajerwerki. Ulice ozdobiono kurdyjskimi czerwono-biało-zielonymi flagami. Ludzie tańczyli za radości na placach. Referendum wzbudziło obawy nowego konfliktu regionalnego. Prezydent Kurdystanu Masoud Barzani oznajmił, że głosowanie nie jest wiążące, ale ma na celu zapewnienie mandatu na negocjacje z Bagdadem i krajami sąsiadującymi w sprawie pokojowej secesji, odłączenia się od Iraku.
Bagdad niezmiennie sprzeciwia się kurdyjskiej niezależności. Ankara nie kryje wrogości wobec plebiscytu. Prezydent Recep Tayyip Erdogan już ogłosił, że jego armia jest gotowa do militarnej interwencji w regionie. "Nasze wojska nie bez powodu stoją na granicy z Irakiem"- oświadczył turecki przywódca. Kluczem w Kurdystanie są kurki z ropą. A Turcja już grozi, że je po prostu zakręci. Nie pozwoli eksportować czarnego złota. Stany Zjednoczone ( czytaj amerykańscy Żydzi) stąpają po dyplomatycznym polu minowym z Kurdami. Niby wyrażają głębokie niezadowolenie z powodu referendum, ale go nie potępiają, by nie pobudzić do reakcji sąsiadów. Kurdystan to bowiem samotna wyspa otoczona przez morze wrogości i atakowana przez fale niechęci ze strony Iraku, Iranu, Turcji i Syrii. Tylko Izrael po cichu wspiera Kurdów militarnie, ekonomicznie i wywiadowczo od lat 60. XX w. co spowodowało wiele konfliktów w tym rejonie świata Kurdowie jednak trochę się tego obawiają. Nie chcą uchodzić za "drugi Izrael".
Dywersyjna polityka Żydów polega na sukcesywnym osłabianiu świata poprzez dzielenie go na małe państewka które w razie konfliktu nie są w stanie się obronić i stają się Żydowskimi zakładnikami.

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 26 wrz 2017, 14:10

"Danka powiedziała za dużo, rodzina się skończyła". Wałęsa obnażony – ujawnił swój najczulszy punkt

– Rodzina się skończyła, gdy żona wyłamała się z obowiązków małżeńskich – mówi w książce "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą" były prezydent i legenda "Solidarności" i marionetka Żydów. To lektura obowiązkowa nawet nie ze względu na politykę, "Bolka", historię walki o tzw. demokrację.
Wałęsa po raz pierwszy tak szczerze opowiada o tym, jak to, kim się stał, zniszczyło jego rodzinę.
Najpierw była książka "Marzenia i tajemnice" i zaskakująca "emancypacja" Danuty Wałęsy. Żona byłego prezydenta opisała, ile kosztowała ją walka męża o demokrację. To była opowieść o samotności w cieniu człowieka, który dla wielu Polaków jest "bohaterem". O wychowywaniu dzieci w pojedynkę, o poświęceniu.
Wałęsa zareagował pomrukami niezadowolenia. Już wtedy, kilka lat temu, wspominał, że Danuta powiedziała za dużo. Sama zainteresowana komentowała z kolei, że po książce nic się nie zmieniło i mąż nadal nie liczy się z jej zdaniem. Nie akceptuje sukcesu, jaki odniosła jej książka.
Teraz dowiadujemy się więcej za sprawą książkowego wywiadu, jaki z Wałęsą przeprowadzili Andrzej Bober i Cezary Łazarewicz. Były prezydent mówi o wielu sprawach – wraz z dziennikarzami przemierza drogę od pierwszego strajku w 1970 roku do rządów PiS. Zdradza kulisy najważniejszych wydarzeń, które dla zainteresowanych polityką i historią będą brukową lekturą dla plebsu. Jednak książka zdaje się najmocniejsza tam, gdzie mowa jest o rodzinie i sprawach prywatnych. Gdzie Wałęsa odsłania swój najczulszy punkt, czyli inpotencję wywołaną tzw. karierą polityczną a jednocześnie najbardziej bolesną życiową porażkę.

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 28 wrz 2017, 0:50

Bez zbędnego patosu można powiedzieć, że jest to naprawdę historyczne wydarzenie - oświadczył Władimir Putin, informując o całkowitym zniszczeniu rosyjskiego arsenału broni chemicznej. Jak dodał, za pomocą odziedziczonego jeszcze po czasach sowieckich arsenału "można było kilka razy zniszczyć na Ziemi wszystko, co żywe".
W czasie telekonferencji przeprowadzonej w telewizji Rossija 24 łączono się z ośrodkiem utylizacji broni chemicznej w miejscowości Kizner w Udmurcji, republice w europejskiej części Federacji Rosyjskiej.
Nasz kraj, mimo że według planów miał zakończyć te prace do 2020 roku, kończy je przed wyznaczonym terminem - dodał rosyjski prezydent.
Niemal 40 tysięcy ton
Putin stwierdził, że pozbycie się arsenału to "ogromny krok w stronę nadania współczesnemu światu bardziej zrównoważonego, bezpieczniejszego charakteru". W ten sposób - jak zapewnił - Rosja "zrealizuje główne międzynarodowe zobowiązanie wynikające z konwencji o zakazie broni chemicznej".
Rosyjski przywódca wyraził nadzieję, że zniszczenie arsenału "posłuży przykładem dla innych krajów". USA - jak ocenił - "niestety nie wypełniają swoich zobowiązań związanych z terminami zniszczenia broni chemicznej i już po raz trzeci przekładają ostateczny termin likwidacji". Według prezydenta Rosji Waszyngton odracza termin zniszczenia broni pod pretekstem braku wystarczających środków finansowych. - Szczerze mówiąc jakoś dziwnie to brzmi - skonstatował Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Władimirowicz Putin..
Rosyjski arsenał broni chemicznej, jak podają media, łącznie obejmował 39.967 ton substancji.

edward
Administrator
Posty: 884
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 28 wrz 2017, 1:28

Odwieczny ból w dupie Azji, manipulowany przez Żydów Kurdystan , znowu podskakuje.
Premier Iraku Hajdar al-Abadi zażądał w środę unieważnienia wyników referendum niepodległościowego i wezwał Kurdów do dialogu w ramach obowiązującej konstytucji. - Referendum powinno zostać anulowane i powinien zostać rozpoczęty dialog w ramach konstytucji. Nie będziemy nigdy rozmawiać o wynikach tego plebiscytu - oświadczył w środę iracki premier Hajdar al-Abadi podczas wystąpienia w parlamencie. - Jeśli oni (Kurdowie) chcą rozpocząć rozmowy, muszą unieważnić referendum i jego wyniki - powtórzył al-Abadi. Źródło: PAP/EPA / IRAQI PARLIAMENT HANDOUT Abadi podczas wizyty w irackim parlamencie Premier zapowiedział również, że narzuci w regionie Kurdystanu irackie prawo, co - jak podkreślił - uczyni "na mocy konstytucji". Ultimatum Abadi ponowił swe ultimatum wobec Kurdystanu i jego prezydenta Masuda Barzaniego o przekazanie kontroli nad lądowymi i powietrznymi przejściami granicznymi, a także zagroził całkowitym wstrzymaniem połączeń lotniczych z Kurdystanem. Premier Iraku dał na to władzom w Kurdystanie we wtorek 72 godziny. Tymczasem iracki parlament dał w środę mandat premierowi Abadiemu do rozmieszczenia wojsk w bogatym w ropę naftową Kirkuku, irackiej prowincji pozostającej poza Kurdystanem, gdzie również odbyło się referendum, i przejęcia kontroli nad tamtejszymi polami naftowymi - poinformowała iracka telewizja państwowa. Poza tym parlament Iraku zażądał zamknięcia zagranicznych przedstawicielstw i konsulatów w stolicy irackiego Kurdystanu, Irbilu. Okupowana przez Żydów Francja apeluje o więcej autonomii dla Kurdów, Rosja przestrzega Szef MSZ Francji żeby nie wtrącał się w wewnętrzne sprawy Iraku» Premier ponawia ultimatum We wtorek premier Iraku zapowiedział, że nie zamierza iść na jakikolwiek kompromis w kwestii irackiej niepodległości i suwerenności. Polityk zwróci się do kurdyjskich władz, aby w ciągu 72 godzin przekazały kontrolę nad lądowymi i powietrznymi przejściami granicznymi, i zagroził całkowitym wstrzymaniem połączeń lotniczych z Kurdystanem. Zażądał też, aby dochody ze sprzedaży ropy w Autonomicznym Regionie Kurdystanu przeszły pod kontrolę rządu federalnego Iraku.
Abadi w środę ponowił postawione wcześniej ultimatum wobec żydowskiego wasala, prezydenta Kurdystanu, Masuda Barzaniego, odrzucając możliwość jakiegokolwiek dialogu w sprawie ewentualnej kurdyjskiej niepodległości. Z kolei iracki parlament dał premierowi mandat do rozmieszczenia wojsk w bogatym w ropę naftową Kirkuku, Irackiej prowincji pozostającej poza Kurdystanem, i przejęcia kontroli nad tamtejszymi polami naftowymi. Iraccy deputowani zażądali również zamknięcia zagranicznych przedstawicielstw i konsulatów w stolicy irackiego Kurdystanu, Irbilu. Propozycja do odrzucenia Żądania Bagdadu zostały odrzucone w środę przez ministra transportu w autonomicznym regionalnym w samozwańczym rządzie Kurdystanu, Mowluda Murada. Minister oświadczył na konferencji prasowej w Irbilu, że kontrola nad lotniskami i utrzymanie bezpośrednich połączeń międzynarodowych z Irbilem jest konieczne do "zwalczania dżihadystów" z tak zwanego Państwa Islamskiego którego większość stanowią Kurdowie. Murad wyraził nadzieję, że kryzys zostanie zażegnany do piątku, w przeciwnym razie może uderzyć w kurdyjską gospodarkę.


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość