Obecny czas: 18 Lut 2018 12:29

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zydowski Syndrom Wampira 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Zydowski Syndrom Wampira
Zjawisko ktore obecnie obserwujemy w Europie mozna nazwac "Syndromem Wampira" ktory polega na tym ze ofiara zaatakowana przez wroga poczatkowo stawia opor lecz z chwila uplywu krwi staje sie coraz bardziej ulegla i po utracie Ducha sama jest Wampirem pozerajacym wlasne dzieci.
Tak wyglada obecnie Polska ktora rekoma wlasnego Narodu sie unicestwia poniewaz jest atakowana przez Zydowskie Wampiry wysysajace krew z Bialego organizmu.
Dzisiaj Polak zarazony zydowskimi bakteriami poprzez sekty starotestamentowe stal sie Zydofilem pokornie wykonujacym dzielo zniszczenia Ojczyzny i Narodu z ktorego pochodzi.
Mlodzi Polacy nalogowo uzaleznieni od mediow nie rozpoznaja wlasnych korzeni i szukaja przodkow na palmach Afrykanskich lub na Azjatyckim stepie wsrod "plemienia zmijowego" i "Dzieci Szatana".
Niemal cala Europa jest juz kolorowa i wymieszana jak szambo wielonarodowosciowe zatracajac pierwotne cechy Bialego Czlowieka ktory w euroszambie zostal zdewaluowany do najnizszego gatunku czlekoksztalta.
Pisze to w nadzieji ze sa jeszcze ludzie ktorzy podejma walke o powrot do normalnosci kiedy to w gronie najblizszych spedzali wspolnie uroczystosci rodzinne i kultywowali Narodowe Tradycje zabite przez Azjatyckich okupantow III RP.
Rozsiani po swiecie Polacy najdotkliwiej odczuwaja potrzebe identyfikacji z Biala Kultura i Biala Cywilizacja w obliczu masowej Bambokultury serwowanej przez media w celu dobicia ostatnich Bialych Ludzi na ziemi.
Mysle ze powinien powstac "Ruch Obrony Bialego Czlowieka" w celu zachowania cywilizacji od wiekow mordowanej przez Azjatyckie Wampiry.

Ps. Ten film celowo wrzucilem pod rozwage Panstwa i nie mam zlych intencji wobec Kosciola Katolickiego lecz wylacznie do osob ktore z Watykanu staraja sie wprowadzac azjatyckie zwyczaje w miejsce mordowanej Cywilizacji.
Ci mlodzi Polacy ktorzy zgromadzili sie w dobrej wierze zostali nafaszerowani sociotechnika poprzez podstepny dobor tresci przekazywanej przez "Medrcow Syjonu"
Zamiast kontemplowac piekno Polskiej sztuki sluchajac muzyki Chopina lub tanczac Poloneza , Mazura itp. dziela Bialej Cywilizacji, czy nawet rodzimej muzyki Goralskiej w ktorej wystepuje o wiele wiecej elementow choreograficznych, skacza jak bezmyslne cymbaly w rytm zydowskich melodii robionych na wzor Hemene Gilda do slow "Sluchaj Izraelu" w kontekscie ojczyzny tych mlodych Polakow ktorych perfidny Wampir Zydowski zamienil w bezmyslnie podskakujace "Dzieci Israela" .

Serce peka jak widze niczemu nie winna Polska Biala Mlodziez nasladujaca azjatyckich koczownikow.
Parafrazujac slowa spiewane przez "gwiazdora" mozna wyciagnac wniosek ze Pan to nie jest Bog tylko ktos kto wymienil Boga i stal sie nim za aprobata tanczacych "Sluchaj Izraelu Pan jest twoim Bogiem, Bogiem jedynym".
Jest tylko jedna interpretacja, a mianowicie, jesli Jezus Chrystus nazwal Zydow "Dziecmi Diabla" to Israel jest Ojczyzna Dzieci Diabla zatem nowy "Pan ktory stal sie Bogiem" to poprostu Diabel ktory jest wykreowany ponad Boga "Pan jest naszym Bogiem".
Nic wiec dziwnego ze dalsze slowa potwierdzaja moja teze o syndromie Wampira ktory "Nie szuka zemsty" "Kocha oprawcow" "Oddaje wszystko Zydom" czyli wlasnym oprawcom i jeszcze na domiar zlego cieszy ze zostal pozbawiony Ducha, bo jest poprostu bezbronnym Baranem na zydowskiej smyczy.
Koncowa fraza "przeboju" jest poza wszekimi najnizszymi okresleniami jakie znam i doprawdy nie jestem w stanie tego opisac.

27 Sty 2009 07:31

Post Re: Zydowski Syndrom Wampira
Jak zwykle jest Pan bezkompromisowy, jak by wszyscy tacy byli to parchata
zaraza nie wiedziala by ktoredy uciekac z europy, nie przesluchalem w
calosci tego "utworu" bo mnie bieze na pawia jak patrze na zahipnotyzowana mlodziez i cos takiego slysze.
Oni bombarduja Polakow z kazdej strony. W nocy jak przyjechalem wlaczylem telewizor
okolo 2 i w sumie sie nie zdziwilem co jest bo codziennie w tvp 1, 2
i polsat (mam tylko te 3 programy), leci jakis syfilis ktory ma na celu
robienie wodoglowia u Polakow.
Tym razem jakas pomarszczona Zydofilka
onanizowala sie jakie to przezycie duchowe przezyla po wejsciu do synagogi.
Ciagle sie zastanawiam jak z tym scierwem skutecznie walczyc.
Najgorsze jest to ze nie mozna przebic tej zmasowanej, zmijowej propagandy.
Mlodzi Polacy juz zaczynaja glosno mowic o tym co sie faktycznie dzieje ale brakuje
forum na ktorym mozna sie swobodnie wypowiadac i tworzyc spolecznosci.
Wszystko jest kontrolowane przez dostawcow sieci i eliminowane z wyszukiwarek lub poprostu wyrzucane.

27 Sty 2009 18:03

Edward
Pierwsi beda ostatnimi, ostatni-pierwszymi, nie bez powodu bylo napisane.
"Kolo" zycia sie kreci i kazdy odbiera to co daje, jak nie osobiscie to w nastepnym pokoleniu.
Piszac to mysle o tych, ktorzy wyruszyli w daleka droge w nadziei o lepsze zycie, byli niewolnikami a teraz czuja sie wyzwolenii, nie wiedzac co bedzie dalej.
Bialy, czarny, zolty,... kazdy kolor jest ladny gdy nie jest wymieszany. Mozna miec wrazenie, ze ludzie pomieszali kolory skory i nie tylko, rozumy rowniez.

Kto szuka sprawiedliwosci ja znajdzie cierpliwie czekajac.
Wiara katolicka zanika u tych, ktorzy nie mieli dobrze wszczepionych korzeni.
Czlowiek dzisiejszych czasow jest zagubiony, szuka odpowiedzi na pytania i sie glubi w odpowiedzach, dlatego szuka tam gdzie nie trzeba nasladujac "zombich" zahipnotyzowanych.
Ludzie przypominaja zachowanie zwierzat, malp, roznica (bedzie) zaskakujaca, poniewaz w przeciwienstwie do zwierzat czlowiek traci szacunek do samego siebie , staje sie agresywny i nie latwo kontroluje swoje zachowanie.

Te kilka slow, wyrazenie swojego zdania.
Pranie mozgu-na zyczenie dla kazdego.

Zastanawiam sie: jak chcesz zmienic cos sie juz zadeklarowalo.
Murzynow nie wygonisz do ich kraju, azjatycy nie przestana nas truc, bogaci postaraja sie by wykonczyc biednych,
czlowiek sam probuje wykonczac swoja rase.
Dlaczego nie zarzymasz sie i obserwujac swiat zajmiesz sie swoja rodzina?

Jest wiez, silniejsza niz wszystkie- Milosc do Boga, Ojczyzny i Rodziny.
Kto jest z Bogiem temu nic nie grozi, nie ma nic silniejszego od Boga.
Anna

27 Sty 2009 19:38
Administrator
Awatar użytkownika

Jestem zolnierzem i nie rozumie slowa kompromis.
Stawiam cel, ustalam taktyke i albo cel osiagam albo gine.
Obecnie podstawowym celem jest zniszczenie bakterii azjatyckiej ktora atakuje moje Ojczyzne , jesli stane w miejscu to natychmiast zostane zainfekowany i unicestwiony jak wielu moich przyjaciol z prof. Prusem wlacznie zbitym w ubieglym roku przez Zydow.
Jestem na ostatnim pietrze walacego sie wiezowca i bezczynnosc w moim przypadku bedzie najwiekszym grzechem.
To co pisze nie wynika z frustracji lecz z checi obudzenia mlodych Polakow , poniewaz ja sam nie potrzebuje juz poklasku czy sukcesow ide w odkladnie namierzonym kerunku tzn. WOLNA I SUWERENNA POLSKA OJCZYZNA.
Co mi z rodziny w strefie okupacujnej Schengen gdzie plodzenie nastepnego pokolenia rowna sie ze skazanie dziecka na niewole wsrod kolorowego bydla.
Zrozum ze ja jestem na wojnie z parchatym scierwem juz od poczatku lat 90-tych kiedy jako pierwszy dziennikarz pokazalem Mosad (zydowska policja) okupojacy Polska i przezylem co wynioslo mnie automatycznie na wyzszy szczebel i obligowalo do konkretnego natarcia.
Przez kilka lat poprzez publikacje prasowe, Radio i Telewizje zrobilem wszystko aby uratowac Polske poprzez zbudzenie Narodu, ktory niestety zapadl w hipnotyczny sen.
Zrobilem wszystko co bylo w ludzkiej mocy i niczego nie zaluje, bo gdybym mial jeszcze raz zaczynac od poczatku to poszedl bym dokladnie ta sama droga.
Podczas naszego spotkania w 1997 bylem juz wysoko w struktorach Narodowych Europy ( bylem przedstawicielem "Miedzynarodowego Trybunalu Slowianskiego" na obie Ameryki) a w miedzyczasie mielismy wspolprace z Hajderem (ktorego jak wiesz parchy zabili kilka miesiecy temu) w Austrii i Narodowcami w Jugoslawii co w 1998 roku mialo sie zakonczyc odbiciem Europy Slowianskiej od parchatych swin z zachodu.
Niestety Zydzi zaatakowali pierwsi, wyniki znasz, zrujnowana Jugoslawia i kolejne etapy okupacji Europy , nawet dzikie orgie bambusow we Francji nie powstrzymaly parchow od wciskania guwna owinietego w zlota folie pt. Unie Europejska.
Media w Judenlandzie pokazywaly co sa w stanie zrobic rozwydrzone watachy bambusow w Paryzu a jednak Polacy nie widzieli w tym nic zlego zacmieni propaganda i podcieli wlasne zyly w referendum za wejsciem do euroburdelu.
Dzisiaj odwrotu juz nie ma bo jestem scigany listami gonczymi w strefie Schengan za "antysemityzm" i inne "przestepstwa" przeciw parchatym okupantom.
Napewno nie przestane nigdy walczyc i nigdy nie pojde na kompromis z okupantem bo jest to niezgodne z moim Duchem.
Pozdrawiam Cie Aniu i odezwij sie na moj prywatny email - nie boj sie prawdy.
Edward

28 Sty 2009 00:39
Awatar użytkownika

Najpierw zapraszam na moja ulubiona strone http://www.redwatch.info/
Teraz mam pytanko,- Dlaczego nie polaczycie sil i nie utworzycie wspolnej telewizji z innymi Narodowcami i Antydiablami?
Przeciez to jest proste jak Zyd , mozna sie zbierac w jednym miejscu zrobic panel dyskusyjny a ludzie z poza terenu moga uczestniczyc na zasadzie telekonferencji.
Robie to od wielu lat w mojej firmie i dziala znakomicie.
8-)

12 Lut 2009 17:48

Bardzo sluszne nie pytanko a WIELKIE I DOBITNE PYTANIE ktore nieco zmienie :

BRACIA SLOWIANIE ! DLACZEGO NIE LACZYCIE SWYCH SIL ???

Odezwijcie sie gdziekolwiek jestescie ,zamknijcie swoje fora a stworzcie JEDNO POLSKIE i PO POLSKU PATRIOTYCZNE FORUM bez zadnych wstawek diabelsko - angielskich typu "watch" na rozny sposobo podkolorowane .

TU - odnajduje ja i inni to miejsce i CZLOWIEKA ,KTOREMU JEST DROGA OJCZYZNA POLSKA !!!
Tu sie odszukujcie,tu laczcie,tu wspoldzialacie i tworzcie PLANY RATOWANIA POLSKI !

Z tad jedzcie do Polski i tam wykonujcie swoja misje laczac sie ze sciganym przez zdrajcow i wrogow naszym POLAKIEM REDAKTOREM EDWARDEM MACIEJCZYKIEM ! PRZESTANCIE SIE BAC I LEKAC !

CZY NIE WIDZICIE W NIM WODZA POLAKA NA MIARE NASZYCH CZASOW ?

CZY NIE WIDZICIE W NIM ZOLNIERZA Z BRONIA MASOWEJ INFORMACJI ???

Tu jest kolebka nie propagandy ale KSIEGA i OBRAZ POLSKIEJ MOWY GDZIE I JAK TRZEBA DZIALAC !!!

NARODZIE POLSKI - BLAGAM CIE - OBUDZ SIE !

TU WOLAJA DO WAS POLACY a dla zdrajcow nie ma miejsca wsrod nas.

PRZESTANCIE TANCZYC ZYDO-DIABELSKI TANIEC POD ICH MUZYKE,PIESNI I ZAWOLANIA DO DIABLA ICH PANA !!!

NA MILOSC BOSKA - R A T U J C I E P O L S K E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze nie jest zapozno,BOG NAM POMOZE .

27 Lut 2009 17:12

Elu

Komunisci trzymali nas za morde równiez przy wspóludziale Ludowego Wojska
Polskiego - które co najmniej trzy razy mordowalo Polaków. O AK-owocach juz
nie wspominam.
Sama to widzialas na Wybrzezu w 1970.

Jezeli Pyryt jest dumny z agresji na Czechoslowacje i nie czuje zadnej
skruchy, to jest dla mnie zerem.
A pieprzenie o "Bogu prawdziwym" unaocznia, ze jest prymitywnym i ciemnym
czlowiekiem.
Nie sluzyl komunistycznemu rezymowi bezinteresownie - mial za to profity.
Tak jak dzis zoldacy z Iraku.

A zastanowilas sie - dlaczego go wywalono z wojska?
Na pewno nie za dzialalnosc patriotyczna.
On nie kiwnie palcem dla Polski.
Wielokrotnie podpuszczal mnie do dzialania - chowajac sie w tyle.

viewtopic.php?f=3&t=75&start=50

27 Lut 2009 20:15

To teraz juz wszystko jasne Pani Elzbieto Gawlas !
Musialas z takim listem czekac az 6 dlugich lat.Trzeba bylo odrazu tak i juz bysmy sobie wszystko wytlumaczyli.

Pytaj mnie smialo, co chcesz tylko wiedziec ,inni zreszta tez ,nie mam zadnych tajemnic ,nawet te wojskowe juz mnie nie obowiazuja,z Czechoslowacji tez jako mlodego podporucznika LWP,ktory "napadl" na Czechoslowacje 41 lat temu (rocznica w sierpniu) i zarobil na tym opoznienie w awansie jako niepewny politycznie..
To co powielasz ,to na przyszlosc podaj czyje to wypociny,chyba na to cie stac oprocz powielania .
Po powieleniu wypada aby chociaz jedno swoje zdanie zamiescic czego dany material przekazany do publicznej wiadomosci dotyczy.
Teraz rozumie kto i gdzie cie przeszkolil,oni zawsze byli prymitywni i niedouczeni.
Nie posadzalem ciebie o taka edukacje,przeciez jak stwierdzasz w swoich "pracach" bylas nauczycielka szkoly sredniej w Polsce,wiec wypada sie w tym miejscu wstydzic "matko polko".

Jeszcze tylko jedno: Jezeli chodzi ci o pyskowke to tym razem wybacz ale nie uzyje jezyka wojskowego,choc w zyciu swym widzialem rozne "damy i ksiezniczki" tym bardziej na tym PATRIOTYCZNYM POLSKIM forum.
Czekam na wyjasnienia/pytania bez ruszania mojego sp. Ojca w grobie ,bo moze sie komus stac wielka krzywda,bowiem duch jego jest wszedzie i potafi wynagradzac jak na zolnierza z I WS przystalo.
Milego wieczoru zycze !

ps.prosze nie zapomniec wziasc proszki nasenne.

27 Lut 2009 22:07

TU - odnajduje ja i inni to miejsce i CZLOWIEKA ,KTOREMU JEST DROGA OJCZYZNA POLSKA !!!
Tu sie odszukujcie,tu laczcie,tu wspoldzialacie i tworzcie PLANY RATOWANIA POLSKI !
Z tad jedzcie do Polski i tam wykonujcie swoja misje laczac sie ze sciganym przez zdrajcow i wrogow naszym POLAKIEM REDAKTOREM EDWARDEM MACIEJCZYKIEM ! PRZESTANCIE SIE BAC I LEKAC !
CZY NIE WIDZICIE W NIM WODZA POLAKA NA MIARE NASZYCH CZASOW ?
CZY NIE WIDZICIE W NIM ZOLNIERZA Z BRONIA MASOWEJ INFORMACJI ???

:roll: Ja kolege Maciejczyka poznalem jakies 15 lat temu i nawet kilka razy rozmawialismy o Slowianszczyznie ktora w tamtych czasach nie byla tak popularna jak obecnie.
Moim zdaniem to jest raczej przywodca religijny a nie polityczny o ile moge sie tak wyrazic.
Nie wyobrazam sobie poplochu jaki by w Polsce nastal gdyby wladze objeli ludzie pokroju Maciejczyka.
Politykiem moze byc osoba tolerancyjna i zrownowazona a nie narwany gangster ktory na dodatek nie wie czego chce.
Podczas rozmow staralem sie dowiedziec co rozumie pod haslem Slowianszczyzna i uslyszalem cos czego az sie boje powtorzyc, odpowiedzial mi ze "w zasadzie wiarygodne dokumenty zostaly zniszczone albo przekrecone to w tej sytuacji nalezy budowac od podstaw nowa Slowianszczyzne wedlug Maciejczyka "
Przysiegam ze tak powiedzial .
Ludzie dojzali zdaja sobie sprawe z tego ze ktos kto chce zmieniac historie nie nadaje sie do pelnienia funkcji publicznych bo jest niebezpieczny.
Wspolczesny swiat wiele wycierpial i juz zadne przewroty nie maja sesu bo to prowadzi no kolejnych nieszczesc ktorych mozna uniknac poprzez modlitwe i zycie zgodne z nauka Baga w zgodzie z innymi narodami bo na ziemi jest wystarczajaco duzo miejsca dla wszystkich ludzi nie tylko dla jednej wybanej grupy narodowosciowej.

28 Lut 2009 08:43

Jak dla mnie to dziwna wiepowiedz "kolegi o koledze" i jednoczesnie bojazn ,tylko przed czym -przed SLOWIANSZCZYZNA ???
Przeciez Slowianie to od lat ludzie dobrz, goscinni i az do bolu szczerzy,solidarni ,milosierni ,ponad miare religijni (wierza nawet w prawdy nieobjawione).
Wiele by tu wymiac dorych cech Slowian ale jeszcze na to czas.
Moze wiec "kupiec" jezeli jestes Polakiem to tak szczerze cos o sobie nam powiedz (tak na powitanie jak za dawnych czasow u Slowian dziad na progu po jalmuzne), jak my POLACY po dzien dzisiejszy to czynimy ,religijnosc narazie zostaw w spokoju,w innym miejscu o tym podyskutujemy.

Dobry czlowiek nie ma nic do ukrycia przed nikim a tym bardziej przed Bogiem - prawda ?

Teraz zdanie o wiekszej ilosci "kupcow" jacy pojawia sie z kazdym dniem na tym portalu,gospodarze winni byc na to przygotowani,ale to dobrze ,bo wreszcie wszyscy wszystkim wygarna "przyjazn i kolezejnstwo" a ZJEDNOCZA SIE PRAWDZIWI POLACY !
Nie dajcie sie rozbic BRACIA i SIOSTRY,uwazajcie takze na "pasterzy".
Diabel jest i panem.

28 Lut 2009 13:06
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości