WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Postautor: 401autobahn » 14 sty 2017, 16:04

Skandal w elckim kosciele - Caritas&Przyjaciele

http://m.cda.pl/video/10694641f

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Postautor: edward » 18 sty 2017, 3:01


401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Postautor: 401autobahn » 22 kwie 2017, 0:59

Prymas Tysiąclecia i Mąż Stanu

Jest to artykul propagandowy i poprawny politycznie autorstwa Stanisława Bulzy, pisany dla koscielnych owieczek i baranow, ktorym mozna latwo wcisnac przyslowiowy kit - artykul ukazal sie na stronie:
http://www.polishclub.org/2017/04/07/pr ... maz-stanu/

W zwiazku z tym napisalem komentarz do artykulu S.Bulzy ponad tydzien temu, ktory ukazal sie poczatkowo i byl widoczny na podanej stronie, ale dzisiaj (21.04.2017r) tego komentarza juz w ogole tam nie ma.
Dlatego chcialbym, zeby czytelnicy POLSKIEGO FORUM NARODOWEGO wiedzieli jak wyglada prawda o instytucji zwanej Kosciol Katolicki i jego liderach, ktorych S.Bulza reklamuje i podsuwa Polakom jako "autorytety" i to oglupianie Polakow trwa calymi latami.
Tymczasem Watykan to siedziba antychrysta.


KOMENTARZ

fiesta kilka sekund temu

Autor artykulu S.Bulza nic nie wspomina o tym, ze kard.S.Wyszynski w ukladzie z komunistami zawartym w 1950r zgodzil sie poprzec komunistow w zamian za zwrot dobr koscielnych, podczas gdy przywodca KK na Wegrzech kard.l J.Mindszenty nie poszedl na zaden uklad z komunistami i zostal wtracony do wiezienia w 1948r i poddany torturom fizycznym i psychicznym - w podobny sposob byl traktowany bp C.Kaczmarek.
W porownaniu z cierpieniami fizycznymi i psychicznymi w wiezieniu kard.J.Mindszentego i bp C.Kaczmarka, pobyt kard.S.Wyszynskiego w osrodkach odosobnienia byl niczym "wakacje".
Nasuwa sie pytanie:
Jaki udzial mial kuzyn kard.S.Wyszynskiego, Andrzej Wyszynski (byly stalinowski prokurator w ZSRR) w zlagodzeniu wyroku komunistow na kard.S.Wyszynskiego ?

S.Bulza nic nie wspomina tez o zydo-masono-modernistycznym przebiegu Soboru Waykanskiego II (1962-1965), w ktorym bral udzial kard.S.Wyszynski i bp K.Wojtyla (modernista) jako jedyni z obozu komunistycznego.
Sobor Watykanski II byl inicjatywa zyda i masona, a zarazem anty-papieza Jana XXIII, ktoremu dopomagal w tym procederze zyd i mason kardynal A.Bea pelniacy funkcje Sekretarza Stanu Watykanu.
Anty-papiez Jan XXIII przejal wladze samowolnie od legalnie wybranego papieza Grzegorza XVII, ktorego zastraszyl i uwiezil w Watykanie - patrz strona:
THE POPE IN RED (http://www.thepopeinred.com/).
W czasie trwania soboru, koscielna propaganda w Polsce robila idiotow z polskich katolikow, bo glosila, ze nad soborem czuwa "duch swiety", a tymczasem na soborze grasowala banda zydow na czele z rabinem A.Heschelem, ktory wywracal dogmaty KK do gory nogami oraz byli rowniez obecni przedstawiciele zydo-masonskiej lozy B'nai B'rith na czele z zydowskim prawnikiem J.Lichtenem z USA urodzonym w Polsce, ktorego zyd i mason papiez Pawel VI odznaczyl pozniej orderem sw.Jerzego, czyli najwiekszym odznaczeniem watykanskim.

S.Bulza nic nie wspomina o korupcji w Watykanie i zamordowaniu (otruciu) papieza Jana Pawla I po 33 dniach pontyfikatu po czym nowym papiezem zostal wybrany modernista JPII (K.Wojtyla) i wielki przyjaciel Zydow, bo sam byl Zydem po matce.

Koscielne owieczki i barany w Polsce moga nie wiedziec, ze sa karmieni jedynie politycznie poprawnymi informacjami, zeby nie bylo podejrzen co do roli JPII w judaizacji KK i ekumenizmie, ktory przeciez polegal na zrownaniu judaizmu i islamu z chrzescijanstwem, czyli z religiami, ktore sa wrogo nastawione do chrzescijanstwa i chrzescijan.

Np. Talmud (zydowskie "pismo swiete") naucza, ze Jezus przebywa w piekle i gotuje sie w goracym ekstremencie (Gittin 57a), natomiast Koran glosi, ze Jezus byl prorokiem na rowni z Mohamedem, a nie Bogiem.
Zarowno Talmud jak i Koran nakazuja zabijac chrzescijan i innowiercow, ale zaden z "autorytetow" jakie podal autor, czyli kard.S.Wyszynski i papiez JPII nie przestrzegali koscielne owieczki i barany przed zagrozeniem.
JPII namawial nawet Polakow, zeby weszli w struktury zydo-masono-libertynskie Unii Europejskiej !

Klamstwem jest rowniez informacja podana przez S.Bulze, ze bp Stanislaw byl "meczennikiem".
Otoz bp Stanislaw dopuscil sie ZDRADY STANU, poniewaz spiskowal przeciwko krolowi i tego typu dzialania karane byly zazwyczaj smiercia i jest na ten temat informacja w Kronice Galla Anonima.
Mit o "meczenniku" Stanislawie wymyslil KK w Polsce i karmi tym mitem koscielne owieczki i barany.

http://www.polishclub.org/2017/04/07/pr ... maz-stanu/

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Postautor: edward » 28 kwie 2017, 2:39

Wczoraj pedały w czapkach świętych mikołajów znowu płuły na Polskę i zamiast patriotyzmu proponowali kolorowy kundlizm .

"Patriotyzm różni się więc od ideologii nacjonalizmu, która ponad żywe, codzienne relacje z konkretnymi ludźmi, w rodzinie, w szkole, w pracy czy miejscu zamieszkania, przedkłada, często nacechowane niechęcią wobec obcych, sztywne diagnozy i programy polityczne" - napisali biskupi.

Publikujemy najnowszy dokument Konferencji Episkopatu Polski przygotowany przez Radę ds. Społecznych pt.: "Chrześcijański kształt patriotyzmu".
Oficjalna prezentacja dokumentu odbędzie się jutro, 28 kwietnia o godz. 11. w gmachu Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie, z udziałem m.in. abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego KEP, abp. Józefa Kupnego stojącego na czele Rady ds. Społecznych KEP, bp. Artura Mizińskiego, sekretarza generalnego KEP oraz zaproszonych ekspertów. Serdecznie zapraszamy koszernych dziennikarzy , będzie serwowana koszerna masa osikana przez rabina.

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Postautor: 401autobahn » 06 maja 2017, 0:18

Cytat:
"Patriotyzm rózni sie wiec od ideologii nacjonalizmu, która ponad zywe, codzienne relacje z konkretnymi ludzmi, w rodzinie, w szkole, w pracy czy miejscu zamieszkania, przedklada, czesto nacechowane niechecia wobec obcych, sztywne diagnozy i programy polityczne" - napisali biskupi.


KOMENTARZ 401

Propaganda jakiej uzywaja biskupi w liscie jest oparta na klamstwach, poniewaz nacjonalizm oznacza umilowanie wlasnego Narodu, a z tym wiaze sie rowniez obrona interesow narodowych.
W zwiazku z tym reakcja Polakow na zagrozenie wewnetrze i zewnetrzne polskich interesow narodowych jest naturalnym odruchem, prawem i obowiazkiem kazdego Polaka i Polki - identyczne prawo przysluguje kazdemu Polakowi i Polce w obronie wlasnej oraz identyczne prawo przysluguje rodzicom w obronie swoich dzieci w przypadku jakiegokolwiek zagrozenia.

Z powyzszego wynika wniosek, ze:

List biskupow dezinformuje Polakow i zabrania Polakom obrony polskich interesow narodowych, a to jest wyrazny dowod roboty wywrotowej prowadzonej przez biskupow z Episkopatu w Polsce oraz przez Watykan.

Nalezy zapytac biskupow :

1. Kto ich mianowal biskupami ?

2. Czy prawda jest , ze biskupi skladaja przysiege na wiernosc papiezowi ?

3. Czyje interesy reprezentuja biskupi , skoro instytucja KK w Polsce podlega pod Watykan ?

4. Czy biskupi w Polsce sa patriotami ?


Wyjasnienie na postawione pytania znajduje sie w Encyklopedii koscielnej, ktora mowi:

Prawa i obowiazki biskupa

Prawa i obowiazki biskupa sa prawami i obowiazkami wladzy koscielnej, to jest urzedu nauczycielskiego, kaplanskiego i dyscyplinarnego: tak odnosnie do Kosciola calego, gdy dziala wspólnie z calym episkopatem i Papiezem, jako tez odnosnie do swej diecezji. Prócz tego ma prawa do urzedu swego przywiazane przez delegacje od Stolicy Apostolskiej oraz pewne przywileje, mianowicie co do dyspens i zakonów, wyjetych z pod biskupiej wladzy (exempti).
Odnosnie do calego Kosciola, biskup wykonuje sluzace mu prawa na korzysc powszechnego zarzadu Kosciola, bo wszyscy biskupi, na czele swych diecezji wystepujacy i pod zwierzchnictwem Papieza polaczeni, stanowia cialo hierarchiczne...

Biskup jest mianowany przez papieza po zakonczeniu wstepnych procesow badawczych kandydata na biskupa przez specjalnie powolana komisje sledcza zlozona z kardynalow Watykanu.
Po zatwierdzeniu wiekszoscia glosow przez kardynalow Watykanu, nowy biskup jest wyswiecany w ciagu 3 miesiecy i... SKLADA PRZYSIEGE NA WIERNOSC I POSLUSZENSTWO STOLICY APOSTOLSKIEJ , czyli Watykanu.

Zrodlo:
https://pl.wikisource.org/wiki/Encyklopedja_Ko%C5%9Bcielna/Biskup


MORAL:

BISKUPI TO AGENCI WATYKANU.... i to jest rowniez odpowiedz na 4-te pytanie postawione powyzej, ktore brzmialo:

4. Czy biskupi w Polsce sa patriotami ?

Tu jest widoczna bezczelnosc biskupow sekty katolickiej w Polsce, ktorzy pouczaja Polakow, ze patriotyzm rozni sie od nacjonalizmu i sugeruja, ze nacjonalizm nie jest patriotyzmem, a biskupi z Episkopatu sami sa zdrajcami i sluza globalnym interesom zydostwa.

Jesli wezmiemy pod uwage kolejne fakty, ze:

- ZYDOSTWO RZADZI W POLSCE PRZEZ OSTATNIE 72 LATA.

- PROPAGANDA SWIECKA I KOSCIELNA ZNAJDUJE SIE W LAPACH ZYDOSTWA I OKLAMUJE GOJOW.

- ZYDOSTWO OPANOWALO WATYKAN I EPISKOPAT W POLSCE ORAZ TWORZY PANSTWO W PANSTWIE.

- ZYDOSTWO REALIZUJE PLAN OPANOWANIA CALEGO SWIATA I ZAPROWADZENIE ZYDOWSKIEJ WLADZY NAD CALYM SWIATEM I GOJAMI - vide poparcie polskiego zyda JP2 (Wojtyly-Katza), niemieckiego zyda B16 (Ratzingera) i marrano F1 (Bergoglio) na utworzenie RZADU SWIATOWEGO , wowczas tzw. "list biskupow" w Polsce jest odzwierciedleniem ich wrogiej i perfidnej roboty wywrotowej wymierzonej w Polske i Polakow.

W ramach troski Polakow o polskie interesy narodowe, Polacy maja obowiazek wygonic z Polski wrogow i zdrajcow, w tym n.inn. zawszonych biskupow z Episkopatu , ktorzy sa agentami obcego panstwa - Watykanu.

Ponadto ci zawszeni biskupi z Episkopatu w Polsce nie informuja Polakow, ze:

ZYDOSTWO i MUSLIMY prowadza wojne z chrzescijanstwem i chrzescijanami oraz ze w/g wierzen zydowskiej dziczy, nie-zyd to "goj" (bydle) , z ktorym zyd moze zrobic co chce, czyli okrasc, oszukac, a nawet zabic i zyd nie ponosi za to kary - vide przyklady z Talmudu na stronie:
http://www.realjewnews.com/?p=156
http://rense.com/general86/talmd.htm
https://www.radioislam.org/islam/english/toread/jewras.htm

Z kolei w/g wierzen muslimskiej dziczy, osoba innej wiary to "niewierny" (infidel) i Koran nakazuje rowniez zabijac niewiernych - vide przyklady z Koranu na stronie:
http://www.thereligionofpeace.com/pages/quran/violence.aspx

p.s.
Powyzsze informacje sa oparte na faktach i celem mojego komentarza jest ukazanie Polakom agenturalnej roboty wywrotowej prowadzonej przez zydow z Episkopatu w Polsce, ktorzy oglupiaja Polakow i dzialaja na szkode Polski i Polakow.

401

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: WATYKAN - SIEDZIBA ANTYCHRYSTA

Postautor: 401autobahn » 10 wrz 2017, 21:54

UWAGA !!!

W EPISKOPACIE DZIALA LOBBY ZYDO-NIEMIECKIE , KTORE JEST PRZECIWNE DOMAGANIU SIE OD NIEMIEC ODSZKODOWAN WOJENNYCH ZA ZNISZCZENIE POLSKI I SMIERC MILIONOW POLAKOW W CZASIE II WOJNY SWIATOWEJ !

Takie nazwiska, jak: abp Henryk Muszyński, bp Jan Kopiec, abp Wiktor Skworc, kard. Kazimierz Nycz i bp Tadeusz Lityński powinny byc zapamietane jako zdrajcy Polski i Polakow.


http://gazetabaltycka.pl/promowane/reparacje-wojenne-biskupi-w-totalnej-opozycji


KOMENTARZE


Janusz napisał(a):
10 września 2017 o 14:10

Pan zdaje się nie jest w stanie wielu rzeczy zrozumieć. To cecha karygodna w stosunku do posła.


Toronto napisał(a):
10 września 2017 o 15:13

P-osle Sanocki !

Ani „biskupi” ani pan nie maja prawa negowac prawa Polski i Polakow do odszkodowan od Niemiec za napad i zniszczenie panstwa polskiego i smierc milionow obywateli polskich.
W/g prawa miedzynarodowego te odszkodowania naleza sie Polsce i Polakom ! Kropka.

Wypowiedz „biskupow” swiadczy, ze w Episkopacie w Polsce dziala LOBBY na szkode Polski i Polakow i pan rowniez ujawnil swoje prawdziwe oblicze.

Toronto , Kanada


Polak napisał(a):
10 września 2017 o 19:54

„prawa Polski i Polaków…” Czyżby Pan Sanocki nie był również Polakiem? A kim wg Pana są Polacy – może to obywatele Kanady?


Toronto napisał(a):
10 września 2017 o 16:19

Cytat z artykulu propagandowego A.Sanockiego:

„Gomułka wołał: „Panowie w purpurach – nie wtrącajcie się do polityki!”

Jednak to właśnie list biskupów stał się podstawą późniejszego pojednania obu narodów.”

KOMENTARZ „Toronto”

Pomimo, ze przysluguje panu prawo do wolnosci slowa to nie znaczy, ze moze pan automatycznie zaklamywac historie Polski.

Nie bylem zwolennikiem komunizmu i komunistow, ale W.Gomulka ma w tym przypadku calkowita racje i dodam, ze Episkopat w Polsce podlega pod Watykan (obce panstwo-instytucje) i nie powinien mieszac sie do spraw Polski.
Oprocz tego za Watykanem ciagnie sie smrod haniebnej roli papiezy dzialajacych na szkode Rzeczpospolitej i podobny smrod ciagnie sie za hierarchami koscielnymi w Polsce od czasu Soboru Watykanskiego II , ktorzy poparli judeo-masono-libertynskie zmiany w KK, wiec panska proba uczynienia z biskupow „autorytety moralne” i wyrocznie w sprawach polsko-niemieckich jest podstepna manipulacja propagandowa.

Natomiast pana opinia, ze nastapilo „pozniejsze pojednanie obu narodow” jest wyssana z palca.

Toronto , Kanada


Anonim napisał(a):
10 września 2017 o 18:28

Popieram Jaska.


Czy Polsce należy się odszkodowanie od Niemców ?

Tu nie ma gdybania. Fakty są przerażające.

Niemcy bezprawnie napadły na Polskę. Przez 5 lat okupowali nasz kraj. Kradli na potęgę. Każdy żołnierz niemiecki miał prawo grabić Polaków i wysyłać kosztowności do swojego kraju.

Podczas wojny Niemcy o kilka razy zwiększyli ilość złotówki w obiegu, aby jeszcze mocniej okradać Polaków.

Wynagrodzenia, które wypłacali Polakom były na poziomie sprzed wojny.

Do tego dochodzi inflacja w pierwszym roku okupacji wynosiła ok 40%. Nie dość, że żywność była droga, to jeszcze niedostępna. Kartki, które Niemcy oferowali nie starczały na podstawowe wyżywienie.

Niemcy kradli wszystko: i kosztowności, i obrazy, i maszyny, i węgiel, i inne surowce.

Pozostawili Polskę w potężnym upadku gospodarczym.

Nie wiadomo jeszcze, jak wycenić życie milionów Polaków, którzy zginęli w niemieckich obozach koncentracyjnych, podczas rozstrzeliwań, łapanek czy innych akcji przeciwko polskiemu narodowi.

Ogólny standard światowy, to milion dolarów za jednego uśmierconego człowieka. Skoro zamordowano ok. 5,5 mln Polaków, to tylko za ich życie należy się kilka bilionów dolarów.

Nie możemy zgodzić się na określenie, że te wszystkie okropności zrobili jacyś naziści. To nie byli naziści, tylko Niemcy.

Ojcowie, mężowie mający swoje rodziny w Niemczech. Słali do nich kosztowności zrabowane Polakom.

Polska była zagrożeniem dla Europy

Pomimo zdradzieckiego przewrotu majowego dokonanego przez Piłsudskiego i obalenia jednego z najlepszych rządów, to gospodarka przed wojną bardzo dobrze rozwijała się. Do tego stopnia, że analizy zachodnie mówiły o polskiej potędze w latach 50-tych, którą trudno będzie ujarzmić.

Do tego w latach 50-tych prognozowano, że będziemy mieli więcej społeczeństwa, niż Francja.

Ile Niemcy powinni zwrócić Polsce za grabież narodu?

Za zburzenie i splądrowanie samej Warszawy około 500 mld dolarów do jednego biliona dolarów.

Za cały kraj i osoby, które zostały zamordowane przez Niemców, kwota ta wzrasta do kilku bilionów dolarów.

http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/czy-polsce-nalezy-sie-odszkodowanie-od-niemcow/


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości