Obecny czas: 23 Cze 2018 00:23

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Józef Kuraś "Ogień" 
Autor Wiadomość

Post Józef Kuraś "Ogień"
Przez kilka tygodni zbierałem materiały dokumentalne na temat Józefa Kurasia ps. "Ogień"
Nasuneła mi się refleksja że jedynym problemem dla Polski był zawsze "Obyc" tzn. kundel bez identyfikacji Narodowej którego przygarniali nasi Rodacy żeby wbijał nóż w plecy Polskim Bohaterom Narodowym.
Przesłuchując naocznych świadków tamtych dramatycznych chwil, dowiedziałem sie ponad wszelką wątpliwość że potrójny bohater Narodowy Józef Kuraś ps. Ogień walczył z niewidzialnym wrogiem którego nigdy dokładnie nie określił ponieważ naiwnie wierzył w zażydzoną Amerykę.
Po raz pierwszy Kuraś walczył z Bolszewikami, następnie z Niemcami,Słowakami i Sowietami i na końcu z Żydami przy czym za każdym razem był oszukiwany przez tzw. Aliantów ktorym jak sie potem okazało nigdy nie zależało na suwerennej Polsce i za jedyny cel postawili sobie wymordowanie jak najwiekszej ilości Polskich Patriotow w drodze do skundlonego globalizmu.
Oczekiwana pomoc z USA nigdy nie nadeszła mimo ciągłej propagandzie radia "Wolna Europa" i innych żydowskich szczekaczek które mówiły o wszystkim poza prawdą, ponieważ nigdy nie powiedziano nawet jednego zdania o Litwakach (Zydzi przysłani z Rosji przez Stalina za zgodą Aliantów do likwidacji Polskiej Inteligencji) i o tym ze siły bezpieczeństwa Polski po 1945 roku są oparte na żydowskich kundlach tj. Jakub Berman, Luna Bristigerowa, Różański, Fejgin, Romkowski, Światło, czy inni którzy niejednokrotnie nie potrafili mówić po polsku.
Całość od Rewolucji Francuskiej była sterowana przez "12 Rodów Israela" i konsekwentnie dążyła do stworzenia "Nowego porządku Świata" jak nakazał Lucyfer Mojżeszowi "Zrób mnie jedynym Bogiem a ja dam świat pod kontrole żydom"
Dzisiaj możemy na podstawie relacji naocznych świadków stwierdzić że walki o niepodległą Polskę inspirowane przez tzw. "sojuszników" miały doprowadzić do wymordowania najwartościowszych Polaków których następnie zastępowano skundlonymi przybłędami.
Po Józefa Kurasia przyjechał na Podhale z Krakowa sam Światło który jako szef żydowskiej bezpieki z Krakowa chciał osobiście dopilnować aby ślad po Narodowym Bohaterze zaginoł na zawsze.
Józef Kuraś został zdradzony przez kundla żydowskiego którego potomkowie żyją do dziś na Podhalu, psują opinię Polskiemu Bohaterowi Narodowemu i bezkarnie roznoszą plotki na temat tzw. kontrowersyjego "Kurasia"
Nie chcę polemizować na tym forum w sprawie Kurasia bo poznałem prawdę i na tej podstawie zrobie film, chcę jedynie poznać opinię Państwa na temat zdrajców i kar jakie należy im wymierzac.
Moim zdaniem Polski Trybunał Narodowy powinien karać śmiercią wszystkich zdrajców działających na szkode Polskiego Narodu.

Edward Maciejczyk

30 Paź 2008 17:12

Post Re: Józef Kuraś "Ogień"
Uwazam, ze nalezy przywrocic kare smierci, poniewaz dzialanie na szkode panstwa polskiego i wyniszczanie biologiczne Narodu polskiego to zbrodnia opozniona w czasie.
A w ogole szyderstwem z prawa i sprawiedliwosci jest wyplacanie katom Polakow wysokich emerytur, ktorych powinni byc pozbawieni w normalnym panstwie prawa, podczas gdy ofiary ledwie moga przezyc na glodowych emeryturach.
W Polsce nigdy nie bedzie porzadku i nigdy nie bedzie dobrze, gdy wladze bedzie sprawowac zydostwo i zydowskie slugusy.

06 Sty 2009 12:57
Awatar użytkownika

Msz racje Autostrada, w Nowym Targu nic sie nie zmienilo od czasu NKWD siedzi ta sama szumowina na wszystkich szczeblach wladzy a jak ktory zdechnie to od razu wskakuje na jego miejsce potomek wyszkolony w Izraelu.
Pozbawic nie tylko emerytur ale calego majontku ktury ukradli wlacznie z tym co dali w prezencie swoim dzieciom bo to tez ukradli Goralom.
Mojego Dziadka na Monte Lupy do Krakowa na 15 lat wiezienia wsadzil Ojciec obecnego komendanta policji w Nowym Targu i teraz ten szczul kolorowy sie panoszy jak w Izraelu zamiast wisiec razem ze swoim Ojcem na stryczku. :twisted:
Kuras za malo tych kurew wystrzelal bo jak Ojciec mowil dookola Waksmundow i Nowego Targu zagniezdzily sie Zydy i donosily na UB do Krakowa i to uniemozliwialo dzialanie bo zdrajcy malowali na domach znaki i UB zabijalo ludzi co pomagali Partyzantom.
Teraz tez jest tam wiecej Zydow jak Gorali.

22 Sty 2009 10:06
Awatar użytkownika

Pomnik Jozefa Kurasia i jezgo zolniezy w Zakopanym.
Image

Czy ktos jeszcze wie o jakis pomnikach Kurasia Ognia w innych miastach?

30 Sty 2009 12:40
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości