DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: 401autobahn » 23 sty 2017, 5:38

Rosja zapowiada ostrą odpowiedź na rozmieszczanie przez USA sprzętu wojskowego w Europie

Stany Zjednoczone wysyłając swoje siły i sprzęt wojskowy do Europy zamieniają ją w beczkę prochu i powinny spodziewać się ostrej reakcji ze strony Rosji – stwierdził wiceprzewodniczący Komitetu Obrony Rady Federacji Franc Klincewicz.

Caly artykul jest na stronie:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/rosja-zapowiada-ostra-odpowiedz-na-rozmieszczanie-przez-usa-sprzetu-wojskowego-w-europie

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 06 mar 2017, 4:11edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 07 mar 2017, 12:29

"Wykastrujcie mojego syna". Mocny apel ojca porywacza
"Wstyd mi za syna, trzeba go wykastrować" - mówi "Super Expressowi" ojciec mężczyzny, który porwał w Golczewie 12-latkę. Ryszard D. w przeszłości zaatakował inną dziewczynkę.
W przypadku 12-latki porwanej w Golczewie skończyło się szczęśliwie. Policjanci szybko ją odnaleźli. Ojciec porywacza, do którego dotarł "Super Express", apeluje jednak o kastrację syna.
- Miał szansę na rozpoczęcie życia od nowa. Na udowodnienie, że jednak nie jest taki zły, że ludzie w naszej wsi nie muszą się już go bać, a okoliczne dzieci są bezpieczne, bo się zmienił. Bardzo chciałem w to wierzyć - mówi w rozmowie z dziennikiem mężczyzna.
- Wstyd mi za niego, niczego za kratami nie zrozumiał. Zawsze był nadpobudliwy. Trzeba go wykastrować, bo będzie krzywdził nadal - dodaje.
Przypomnijmy, że 12-latka została uprowadzone w piątek około godziny 21 w Golczewie w woj. zachodniopomorskim, nieopodal domu, w którym mieszkała. W poszukiwania zaangażowanych było prawie 350 funkcjonariuszy i dzięki ich zorganizowanej akcji, dziewczynkę po kilku godzinach udało się odnaleźć w pobliskim lesie, w zdemolowanym aucie.
Zarzut uprowadzenia został postawiony Ryszardowi D. Mężczyzna był wcześniej karany za pobicie dziecka. Trafił do więzienia na dziewięć lat, ale około 2 miesięcy temu wyszedł warunkowo.
Z wcześniejszych doniesień prasowych wynika ,że był skazany za pobicie 10 letniej dziewczyki ,którą też zgwałcił ale sąd nie wziął tego pod uwagę.Takich przypadków w tej miejscowości miało być więcej- jedna z poszkodowanych ma z nim córkę,-bała się zgłosić na policję bo groził ,że zabije ją i rodzinę-wystawał z siekierą pod domem.We wsi ludzie się go bali.I takich ludzi się wypuszcza.Ile dzieci ma jeszcze skrzywdzić ?
Zboczeńców nie wypuszcza się warunkowo bo są niezrównoważeni i będą w nieskończoność popełniać przestępstwa.
Więzienie , albo przymusowe leczenie w zakładzie zamkniętym.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 14 mar 2017, 1:44


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 14 mar 2017, 1:48


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 14 mar 2017, 4:10


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 21 mar 2017, 22:13

Fara Witoldowa znów pojawi się w Grodnie

Fara Witoldowa znów pojawi się w Grodnie. Niestety na krótko, przy pomocy ultranowoczesnych technologii tzw. video mappingu. Słynna świątynia pojawi się na nocnym niebie 6 czerwca, w dniu otwarcia X Republikańskiego Festiwalu Kultur Narodowych.
Jak wyjaśnił dyrektor festiwalu Władimir Sergiejczyk, o godzinie 23:30 na placu Sowieckim rozpocznie się ceremonia, podczas której zostanie „odsłonięta” Fara Witoldowa, ta sama, którą ponad 50 lat temu, 29 listopada 1961 roku wyburzyli sowieci.
Trójwymiarowy obraz powstanie przy pomocy wideo mappingu czyli techniki tworzenia wizualizacji video na obiektach, przedmiotach, budynkach, a nawet osobach, w taki sposób, iż oświetlany obiekt zostaje graficznie zmieniony i ożywa.
Grodzieńska firma, która odpowiada za stronę techniczną projektu, planuje stworzyć kilka modeli świątyni, ponieważ Fara Witoldowa była na przestrzeni wieków wielokrotnie przebudowywana. Obrazy powstaną na podstawie wiarygodnych informacji historycznych, zdjęć i rysunków. Publiczność będzie mogła zobaczyć farę jako kościół katolicki i cerkiew prawosławną.
Jak powiedział naczelnik wydziału ideologii i kultury grodzieńskiego komitetu wykonawczego Paweł Skrobko, mieszkańców Grodna i gości czekają wspaniałe wrażenia. Zdradził np., że w pewnym momencie ceremonii, jednocześnie zabrzmią dzwony wszystkich czynnych kościołów w Grodnie. W ceremonii przyjmą udział chóry grodzieńskie.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 24 mar 2017, 12:51

PRZEGLĄD PRASY
1 godz. 40 minut temu

Polityka Żydów z Unii Europejskiej okazała się polityką podwójnych standardów i oszukiwania. Musimy drastycznie obniżyć poziom zaufania wobec UE, zacząć prowadzić także politykę negatywną - mówi szef MSZ Witold Waszczykowski wywiadzie dla "Super Expressu".

"To przegrana potyczka, ale przede wszystkim podkreślmy, że w ogóle nie było takiego głosowania, o którym mówią media. Mieliśmy do czynienia ze zwichnięciem wszelkich standardów, które były naginane, nawet w trakcie prac Rady Europejskiej" - podkreślił szef MSZ w wywiadzie dla weekendowego wydania "Super Expressu" odnosząc się do obrad szczytu, na którym wybrano kundla Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. 27 okupowanych przez Żydów państw UE poparło kandydaturę Tuska; przeciw była Polska.

Na uwagę, że w świat poszło, iż było 27:1 minister Waszczykowski zaznaczył, że oficjalny kandydat polskiego rządu Jacek Saryusz-Wolski w ogóle nie został dopuszczony do dyskusji, nie mówiąc o głosowaniu. "Kiedy postawiono sprawę Tuska, zapytano tylko, kto jest przeciw. Mówienie 27:1 jako wyniku głosowania jest nieuprawnione, bo nie wiemy, który z tych 27 krajów były za, który przeciw, a kto by się wstrzymał. To pytanie w ogóle nie padło" - podkreślił.
"Fakty są takie, że nie dano szansy tym 27 krajom wypowiedzieć się, z góry zakładając ich poparcie dla Tuska" - dodał szef polskiej dyplomacji.
Jego zdaniem "wiele osób nie chce zauważyć, że z Unią Europejską dzieje się coś dziwnego". "Stosowane są otwarcie podwójne standardy, co było widać na Radzie Europejskiej".
Dopytywany podkreślił:, "Na jakiej podstawie uznano, że wprowadzenie kandydatury Jacka Saryusz-Wolskiego ma się odbywać na zasadzie konsensusu, czyli wypowiedzenia się 28 państw, a głosowanie nad drugą kandydaturą, czyli Donaldem Tuskiem uznano za już wymagające głosowania zwykłą większością? Przecież to już właśnie podwójny standard. Do tego niedoprowadzony do końca, bo nie było dokończenia procedury głosowania".
Jak dodał minister, "największym problemem było skandaliczne zachowanie w trakcie obrad Rady Europejskiej. "Kiedy dyskutowano kolejne punkty, do których negatywnie odnosiła się polska premier, równolegle obradowali prawnicy, którzy wymyślali ad hoc procedury zignorowania głosów delegacji polskiej" - powiedział.
Na uwagę, że w UE już tak robiono wcześniej szef MSZ mówił: "nie tak otwarcie i od razu". "Trudno jest grać w sytuacji, w której przestają obowiązywać dotychczasowe reguły i zmienia się je w trakcie gry. Niech pan pomyśli o meczu piłkarskim, w którym w przerwie meczu sędziowie uznają, że jedna z drużyn może zagrywać na polu karnym ręką. To każe postawić pytanie, jak funkcjonować w instytucji, w której nie przestrzega się reguł" - zauważył.
Na pytanie, czy zakłada możliwość, że Polska nie będzie funkcjonowała w ramach Unii Europejskiej Waszczykowski podkreślił: "Nie, to jest bzdura i rozgrywki opozycji. Jesteśmy w Unii, nadal jesteśmy w grze. Nie udała się potyczka, ale gramy nadal o większe rzeczy".
Dopytywany, czy w takim razie, bojkot Rady Europejskiej minister odparł: "Nie, musimy nadal funkcjonować. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że w każdej chwili możemy zostać oszukani. Trzeba powiedzieć to otwarcie: polityka Unii okazała się polityką podwójnych standardów i oszukiwania. I do tego będziemy musieli dopasować swoją politykę i odnieść swoje zachowanie".
"Na pewno musimy drastycznie obniżyć poziom zaufania wobec UE. Zacząć prowadzić także politykę negatywną" - uważa szef MSZ.

Na pytanie jak to będzie wyglądało w praktyce minister powiedział: "Choćby blokowanie innych inicjatyw, aby prowadzić bardzo ostrą grę. Przez całe lata utrzymywano polską opinię publiczną w naiwności, że Unia Europejska to taki klub altruistów, w którym dba się o wspólny wynik. Wczoraj pokazano nam wyraźnie, że jest inaczej, że trzeba mieć ostre zęby, umieć oddziaływać negatywnie".
Na uwagę, że UE funkcjonuje tak od lat, największe kraje dogadują się w kuluarach, minister odparł: "Kuluary tak, ale tego typu bezczelna zmiana reguł przy głosowaniu w trakcie obrad miała miejsce pierwszy raz".
"Kilka godzin przed głosowaniem kanclerz Merkel tonem dyrektywy politycznej wypowiada się w Bundestagu zapowiadając, że 'już za kilka godzin wybierzemy Donalda Tuska' ciesząc się, że nadal będzie mogła z nim współpracować" - zaznaczył.

"W takim razie, po co te procedury, skoro są nieważne, a ważne jest wyłącznie dogadanie się na boku" - mówił minister na uwagę, że właśnie było to dogadane w kuluarach.
Na pytanie, czy nie warto było się dogadać w sprawie Tuska Waszczykowski odpowiedział: "Mieliśmy zaakceptować tego człowieka, który ma za sobą katastrofę smoleńską, serie spraw takich jak reprywatyzacja w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa itp.?"
"Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka niemająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie" - podkreślił szef polskiej dyplomacji.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... ja-polski/

15 mln – taką liczbę ludności przewiduje Żyd dla Polski , reszta to mają być kolorowi koczownicy i kundle
Klub Rzymski wyznaczył, iż Polaków ma być 15 milionów i ta polityka jest teraz realizowana. Skąd to wiadomo? Wielu o tym mówi, profesorowie o tym piszą w swych książkach, ale niewielu przytacza rzeczowe źródła. Istotny jest z pewnością wywiad, jaki przeprowadzono z prof. Meadowsem w socjalistycznej „Kulturze” w 1975 r. Wspomniany profesor Meadows był w ścisłym gronie Klubu Rzymskiego, który opracował raport „Granice wzrostu”. Ciężko o bardziej źródłową wypowiedź. On to bardzo wyraźnie podaje konkretną liczbę ludności dla Polski – 15 milionów obywateli, która według niego jest wielkością optymalną… Polityka niemiecka dokładnie podawała, za pomocą jakich rozporządzeń prawnych i socjotechnicznych należy skutecznie wyniszczać demograficznie naród polski (i inne narody słowiańskie) i to jest realizowane na wszelkie możliwe sposoby.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 29 mar 2017, 8:05

Bezwzględne więzienie dla Polaka za krytykę Żydowskiego okupanta.
Jak prokurator bronił antysemity, który spalił kukłę Żyda. Poznaliśmy kulisy nacisków
29 marca 2017 | 06:00
Piotr Rybak został uznany winnym spaleniu kukły Żyda na wrocławskim Rynku (n/z - 18.11.2015). Sąd orzekł karę 10 miesięcy bezwzględnego więzienia. Wyrok jest nieprawomocny
Piotr Rybak został uznany winnym spaleniu kukły Żyda na wrocławskim Rynku. Sąd orzekł karę 10 miesięcy bezwzględnego więzienia.
Zaufany Zbigniewa Ziobry idzie na ratunek skazanemu za spalenie kukły Żyda. Łamie podległą sobie prokuraturę. Żydowska "Wyborcza" niby poznała kulisy nacisków.
Listopad 2015 r. Podczas antyimigranckiej demonstracji we Wrocławiu Piotr Rybak podpala kukłę Żyda. Informują o tym media na całym świecie.
W sądzie Rybak nie zaprzeczał, ale tłumaczył, że kukła nie była Żydem, ale George’em Sorosem, biznesmenem. Sąd nie dał wiary bo wiadomo że szubrawiec Soros jest Żydem a zatem Rybak spalił Żyda :roll:
Paląc jakąkolwiek kukłę bandyty czy szubrawca , należy wcześniej sprawdzić czy przypadkiem nie przypomina jakiegoś Żyda pod ochroną "prawa".

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: DYSKUSYJNE CIEKAWOSTKI

Postautor: edward » 30 mar 2017, 10:59

To nie jest dowcip na 1 kwietnia tylko fakt który wczoraj obiegł cały świat.


Tragiczny finał poszukiwań 25-letniego Indonezyjczyka z wyspy Sulawesi. Okazało się, że mężczyzna padł ofiarą pytona siatkowego. Co niespotykane do tej pory, zwierzę połknęło dorosłego człowieka w całości.
Akbar Salubiro zaginął w minioną niedzielę. Ostatni raz widziano go, gdy wybierał się do pracy, na zbiór owoców palmy olejowej. Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Jego poszukiwania trwały przez kilka dni, służby były jednak przez ten czas bezradne. Sprawa wyjaśniła się dopiero, kiedy w okolicach jego domu odnaleziono nienaturalnie grubego pytona siatkowego. Najgorsze obawy ratowników potwierdziły się - po rozcięciu zwierzęcia okazało się, że w środku było ciało mężczyzny. Pyton połknął go w całości.
Akbar pozostawił żonę i osierocił dwoje dzieci. W chwili gdy odnaleziono ciało, jego rodziny nie było w domu.
Jeden z największych węży
Pyton siatkowy to jeden z największych węży na świecie, może osiągać długość nawet 8,5 metra. Swoje ofiary najpierw oplata i dusi je, po czym połyka w całości. Co prawda ludzie rzadko padają ofiarą tych węży, jednak co jakiś czas pojawiają się doniesienia o połknięciu przez pytona dziecka.
Pytony unikają zwykle skupisk ludzkich, ale plantacje palmowe to dla nich dobre tereny łowieckie, ponieważ trafiają się tam takie zwierzęta, jak dziki, małpy, czy psy.

W Polsce z plemienia żmijowego , występują jedynie Żydzi jako jadowity gatunek.


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości