WPS Zieminskiego i Kosiura niczym "czarna dziura"

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: WPS Zieminskiego i Kosiura niczym "czarna dziura"

Postautor: 401autobahn » 15 lip 2017, 14:05

Niepokojące zjawiska w finansowo-gospodarczych mechanizmach Rosji

Autor: P.Zieminski

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... ach-rosji/


KOMENTARZ

fiesta 14 lipca 2017 o 06:31

Rosja potrzebuje pieniedzy, a sam Putin utrzymuje bliskie kontakty z koczownikami plemiennymi i nie jest to wylacznie wina koczownikow plemiennych, ale takze wina samego Putina, ktory w 2000r wlaczyl „zielone swiatlo” na ponowny naplyw koczownikow plemiennych do Rosji.

Bliskie stosunki Putina z rabinem B.Lazarem, ktory towarzyszy Putinowi w wiekszych uroczystosciach panstwowych oraz bliskie stosunki Putina z Mosze Kantorem, ktory jest kolega Putina, miliarderem i przewodniczacym Europejskiego Kongresu Zydow, a takze przepisy prawne w Rosji, ktore faworyzuja koczownikow plemiennych, bo np. zakazuja krytykowania rasistowskich cytatow z Talmudu dotyczacych gojow czy chociazby apel Putina na poczatku 2016r nawolujacy do przyjazdu koczownikow plemiennych do Rosji w zwiazku z anty-koczownicza postawa obywateli panstw Europy zachodniej jest dowodem, ze Putin faworyzuje koczownikow plemiennych kosztem Rosjan i wlasciwie jest ich stronnikiem.

Owszem, Putin ukaral kilkunastu koczownikow plemiennych z powodow politycznych, ale Putin nie jest zadnym pogromca koczownikow plemiennych, jak probuja to falszywie przedstawic zwolennicy Putina, ktorych dzialania nie tylko w Rosji maja strukture mafijna, na co dowodow z kolei dostarczyla historia oraz opinie znanych i slawnych ludzi n/t koczownikow plemienych w ciagu ostatnich ponad 2 tysiecy lat.
Ponadto koczowniki plemienne tworza panstwo w panstwie i sa zaraza wewnatrz, wiec proba usprawiedliwienia Putina i zrzucenie winy na lichwiarzy, ze powoduja problemy w Rosji jest bezczelna manipulacja i klamstwem.

Przeciez spec sluzby Rosji konroluja panstwo, a te z kolei podlegaja Putinowi, wiec Putin wie o wszystkim i niestety toleruje lichwiarzy, bo on nie placi lichwiarzom wysokich odsetek, ale zaplaca za to rosyjscy podatnicy.

Koczowniki plemienne kontroluja finanse, przemysl i gospodarke Rosji o czym swiadczy proces przejmowania majatku narodowego Rosji przez koczownikow plemienych w latach 1990-tych i liczba 100 najbogatszych koczownikow plemiennych w Rosji.

Temat dzialan zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej jest rowniez znany czytelnikom wielu grup dyskusyjnych i Putin rowniez wspolpracowal z zydo-anglosaska mafia miedzynarodowa oddajac na pozarcie S.Husseina i M.Kaddafiego oraz zerwal kontrakt z Iranem na dostawe rakiet S300 lub tez spotykal sie prywatne z G.Bushem Jr na jego rancho w Teksasie, z B.Netanjahu w Moskwie i Izraelu , z H.Kissingerem w Moskwie etc nie wspominajac o przygotowanym planie Putina dotyczacym napasci Rosji na Gruzje w 2008r i na Czeczenie w 1999r, ktora dazyla do utworzenia republiki separatystycznej i niezaleznej od Moskwy po rozpadzie ZSRR w 1991r – w XIX wieku car Rosji prowadzil kampanie podboju Kaukazu i tamtejszych narodow, ktorych sila wcielil do Rosji i rusyfikowal.

Na razie tyle na poczatek.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... ment-33149

p.s.
Powyzszy komentarz zostal usuniety z forum WPS, poniewaz nie pasuje do bolszewickiej linii ideologicznej P.Zieminskiego oraz P.Zieminski nie ma argumentow na podane powyzej fakty o Putinie, co dowodzi, ze P.Zieminski manipuluje podawanymi przez siebie informacjami i pierze mozgi Polakom oraz szuka glupszych od siebie i to nie pierwszy raz, wiec to rowniez dowodzi, ze jest to robota zaplanowana.

401


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość