WPS Zieminskiego i Kosiura niczym "czarna dziura"

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

401autobahn

WPS Zieminskiego i Kosiura niczym "czarna dziura"

Postautor: 401autobahn » 28 sty 2017, 4:27

Oto wyjasnienie....

PRZYKLAD 1

jpnz 28 Styczen 2017 o 04:42 (nowy komentarz 25461)

Czy boisz sie prawdy „paziem” i dlatego usuwasz moje komentarze ?

jpnz 27 Styczen 2017 o 21:18 (komentarz usuniety 25426)

Chamy i bydlaki, jestescie komunistyczne gowno, a nie Polaki.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25426

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25461

PRZYKLAD 2

jpnz 27 Styczen 2017 o 21:55 (komentarz usuniety 25430)

Jablonowski to falszerz polskiej historii i kabotyn.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25430

jpnz 28 Styczen 2017 o 04:57 (nowy komentarz 25463)

W/g moich spostrzezen to A.Jablonowski nie wyglada na Polaka, a poza tym to picer, ktory wybiera to co lubi z historii i tworzy swoja wlasna wersje historii, ktora oglupia Polakow.
A.Jablonowski to takze rusofil.
Poza tym A.Jablonowski wystepuje w mundurze narodowca i przypomina to „Bolka” Walese, ktory wystepowal z wizerunkiem M.B. w klapie marynarki.

https://hubalblog.wordpress.com/2016/06 ... omment-460

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25463

PRZYKLAD 3

jpnz 28 Styczen 2017 o 04:51 (nowy komentarz 25462)

Czy prawda was w oczy kole i dlatego tez usuneliscie ponizszy komentarz adresowany do bydlaka, ktory pisal na starym forum WPS ? (112458)

jpnz 27 Styczen 2017 o 21:30 (stary komentarz 25427)

re: rzygu (26 Styczen 2017 o 19:58 )

https://wiernipolsce.wordpress.com/2017 ... /#comment-112458

Wiesiek G-ie byl czlonkiem zydowskiej KPP (polskiej z nazwy), ktora powstala w Moskwie, zagorzalym komunista, agentem Moskwy i Kominternu (miedzynarodowki komunistycznej) i dzialal na szkode niepodleglego panstwa polskiego (IIRP) i wraz ze swoimi towarzyszami zydami byl za odlaczeniem Slaska i Pomorza od Polski.
Wiesiek G-ie pozwolil uciec z Polski okolo 40 tysiacom zydowskich zbrodniarzy stalinowskich w 1956r.
Wiesiek G-ie na wyrazne polecenie Moskwy usunal w okresie 1967-1968 ponad 1000 zydow ze stanowisk w LWP i tysiace zydow, ze szkol, uczelni, stanowisk panstwowych etc , ktorzy przejawiali poparcie dla Izraela w wojnie izraelsko-egipskiej w 1967r, czyli krotko mowiac usunal tylko zydow-syjonistow.
Polske opuscilo ponad 15 tysiecy zydow, ale mogli bez problemu wywiezc swoj majatek z Polski.
Ale reszta zydow-komunistow pozostala w Polsce i wspolrzadzili w PRL razem w Wieskiem G-ie.
W 1970r Wiesiek G-ie uzyl wojska, milicji, ZOMO i agentow spec sluzb PRL do tlumienia strajkow na Wybrzezu w grudniu 1970r, bo robotnicy protestowali przeciwko drastycznym podwyzkom cen.
W wyniku uzycia ostrej amunicji przeciw robotnikom zginelo ponad 100 osob, a setki zostalo rannnych.
Komunisci zastosowali rowniez represje wobec strajkujacych.
Nazywanie Wieska G-ie „bohaterem” to wymysl propagandy komunistycznej i kazdy wsiarz bedzie go tak nazywal.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25427

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25462

401

401autobahn

Re: WPS Zieminskiego i Kosiura niczym "czarna dziura"

Postautor: 401autobahn » 30 sty 2017, 4:00

jpnz
30 Styczeń 2017 o 04:54

re: paziem

Na swoim forum mozesz robic co chcesz i zdaje sobie sprawe, ze moje komentarze nie odpowiadaja waszej lewackiej linii ideologicznej, o czym swiadczy nawet usuniety przez was moj komentarz na temat komunisty, agenta Moskwy i zdrajcy Polski W.Gomulki – wiecej informacji jest na stronie: POLSKIE FORUM NARODOWE E.Maciejczyka.

Z kolei wymiana handlowa Polski z „Rosja” (ZSRR”bis”) przynosi Polsce straty w wysokosci srednio 15 miliardow dolarow rocznie, z Chinami 20 miliardow dolarow rocznie strat, z USA okolo 2 miliardy dolarow strat, a z krajami UE po raz pierwszy w 2016r Polska odnotowala niewielki zysk, przy czym handel Polski z krajami UE obejmuje 80% polskiego eksportu, podczas gdy z „Rosja” okolo 5%, z Chinami okolo 5% i z USA okolo 4%, wiec handel z „Rosja” , Chinami i USA nie ma wiekszego znaczenia, poniewaz bazuje glownie na krajach UE (80%).
Wiec ze wzgledu na wysokie straty Polski w handlu z „Rosja” i Chinami, taki handel nie jest oplacalny dla Polski, poniewaz oslabia i niszczy potencjal Polski.
Z kolei calkowite uzaleznienie sie Polski od takich surowcow jak gaz ziemny i ropa naftowa z „Rosji” pozwala „Rosji” na kontrolowanie sektora energetyczno-paliwowego w Polsce i w przeszlosci Rosja kilkakrotnie szantazowala Polske i ta lekcja historii powinna byc nauczka dla Polski i Polakow, ze „Rosja” nie jest przyjacielem Polski i Polakow i nigdy nim nie byla – vide historia od cara Iwana IV „groznego” (II polowa XVI wieku) do okresu rozbiorow, zaborow i niewoli, az do 1918r.

Z kolei bandyckie ZSRR to okres totalitaryzmu stalinowskiego i komunistycznego, ktory oddzialywal rowniez na Polske i Polska znalazla sie w strefie okupacyjnej ZSRR po II w.s.
ZSRR dokonywal rabunku materialnego i kulturowego Polski na rozkaz Stalina poczawszy od 1945r, a armia czerwona masowo gwalcila Polki w przedziale wiekowym 10 – 75 lat po kilkadziesiat razy jedna Polke na raz – Polki, ktore stawialy opor sowieckiej dziczy byly potwornie bite lub mordowane.

Wy obywatelu „paziem” i spolka jestescie LEWACKIE PLEMIE, ktore ma niewiele wspolnego z polskoscia i prawde mowiac jestescie TUBA PROPAGANDOWA MOSKWY i taka sama jest wasza pseudo-organizacja WPS.

p.s.
Kopia mojego komentarza bedzie zamieszczona na Polskim Forum Narodowym E.Maciejczyka, zeby wszyscy Polacy wiedzieli kim jestescie.
A przy okazji wyjdzie na jaw chamstwo i zbydlecenie „paziem” i pozostalych burakow z WPS.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/21/17-stycznia-zapomniana-rocznica-zapomniane-pomniki/comment-page-1/#comment-25570

401

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 31 sty 2017, 0:54

31 Styczen 2017 o 0:43

Buldogu Zieminski z Lodzi.....

Szczekasz jak pies komunistyczny w obronie komunizmu i bandytow z armii czerwonej, NKWD, GL-AL, KPP/PPR etc i pomimo, ze chcesz mnie ugryzc to juz ci zapowiadam, ze polamiesz sobie na mnie zeby i bedziesz wygladal bez zebow jak odbyt.

PRZYKLADY

Zeznanie starosty powiatowego w Suszu Edmunda Ligockiego w Urzędzie Pełnomocnika Rządu RP na Okręg Mazurski, 31 października 1945 r., Archiwum Akt Nowych, MZO 60 k. 6

Stacja Iława jest węzłem kolejowym, przez który przechodzą transporty radzieckich oddziałów wojskowych powracających do ojczyzny. W czasie postoju tych transportów, zwłaszcza w porze nocnej, całe grupy żołnierzy radzieckich wysiadają z pociągu i dokonują grabieży przy użyciu broni. Dochodzą wypadki, że ograbiane osoby pozostają jedynie tylko w bieliźnie. […] Przestępcze grupy żołnierzy radzieckich zachęcone swoją przewagą dopuszczają się nie tylko grabieży, ale również dokonywują gwałtów nad kobietami, przy czym niejednokrotnie zabijają ofiary swoich gwałtów. W niektórych wypadkach przestępcze grupy żołnierzy radzieckich udają się na miasto Iława, gdzie dokonywują włamań do mieszkań obywateli miasta, rabując ich mienie i gwałcąc spotykane kobiety, a nawet te grupy udają się na szosy celem dalszych grabieży. Dnia 27 X 1945 r. miał miejsce wypadek na szosie zgwałcenia kobiety i zamordowania tej kobiety i 2 mężczyzn, którzy stawili się w jej obronie. Fakty gwałcenia kobiet na dworcu są na porządku dziennym od miesiąca.

Wniosek nauczycielki o urlop i zapomogę – Szprotawa, 12 stycznia 1946 r., AAN, MZO 60 k. 114

W dniu 8 stycznia o godz. 1-ej w nocy w czasie powrotu mego z ferii świątecznych z Radomia do Szprotawy do wagonu, w którym jechałam, jak również i do innych wagonów wkroczyły masy bolszewików, zaczęli torturować i bić mężczyzn, rabować walizki i gwałcić kobiety, z których ani jedna nie uszła tej hańby i gwałtu. Bestialstwo ich i rozbestwienie dochodziło do niebywałych granic, także po kilku, a nawet kilkunastu rzucało się jak dzikie bestie na swe ofiary-kobiety. W pewnym momencie, wśród zamieszania i tumultu, wprawdzie po nasyceniu się bestii, udało mi się wyrwać i wyskoczyć oknem z pociągu. Bolszewicy w tej chwili zatrzymali pociąg i urządzili na nas obławę. Tak pokaleczona, ranna, zbita, po odjeździe tego pociągu dowlokłam się do najbliższej stacji i dopiero następnego dnia przyjechałam do Szprotawy. Walizka moja wartości 6000 zł została mi zrabowana, ubranie podarte, a sama jestem chora i niezdolna na razie do pracy, ze względu na to, że leczenie moje potrwa czas dłuższy, gdyż ogólne obrażenia, a zwłaszcza zaraźliwa choroba nie pozwala mi przebywać wśród otoczenia.

Zeznanie starosty powiatowego w Suszu Edmunda Ligockiego w Urzędzie Pełnomocnika Rządu RP na Okręg Mazurski, 31 października 1945 r., Archiwum Akt Nowych, MZO 60 k. 6

Stacja Iława jest węzłem kolejowym, przez który przechodzą transporty radzieckich oddziałów wojskowych powracających do ojczyzny. W czasie postoju tych transportów, zwłaszcza w porze nocnej, całe grupy żołnierzy radzieckich wysiadają z pociągu i dokonują grabieży przy użyciu broni. Dochodzą wypadki, że ograbiane osoby pozostają jedynie tylko w bieliźnie. […] Przestępcze grupy żołnierzy radzieckich zachęcone swoją przewagą dopuszczają się nie tylko grabieży, ale również dokonywują gwałtów nad kobietami, przy czym niejednokrotnie zabijają ofiary swoich gwałtów. W niektórych wypadkach przestępcze grupy żołnierzy radzieckich udają się na miasto Iława, gdzie dokonywują włamań do mieszkań obywateli miasta, rabując ich mienie i gwałcąc spotykane kobiety, a nawet te grupy udają się na szosy celem dalszych grabieży. Dnia 27 X 1945 r. miał miejsce wypadek na szosie zgwałcenia kobiety i zamordowania tej kobiety i 2 mężczyzn, którzy stawili się w jej obronie. Fakty gwałcenia kobiet na dworcu są na porządku dziennym od miesiąca.

401

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25619
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-25620

p.s.
Mimo dwukrotnej proby zamieszczenia komentarza (nr 25619 i 25620), komentarz nie ukazal sie na stronie buldoga P.Zieminskiego z Lodzi.

Informacja ze strony:
https://wiernipolsce.wordpress.com/2017 ... ent-112662

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 31 sty 2017, 1:01

30 Styczeń 2017 o 23:20

Gwalty zolnierzy radzieckich na terenie woj.lodzkiego (tam gdzie mieszka buldog Zieminski), o ktorych nie slyszal buldog Zieminski .... bo nie bylo go jeszcze na swiecie.

(…) plagą były gwałty popełniane przez sowieckich maruderów, przede wszystkim ofiarami były Niemki, ale gwałcono także Polki.
W sierpniu 1945 r. właściciel majątku Kotliska w Kutnowskiem skarżył się, iż żołnierze sowieccy z koszar w Skleczkach „co noc, a nieraz i w dzień włamują się na teren folwarku i gwałcą zatrudnione tam Niemki, próbowali także zgwałcić jego żonę.
Poza jednostkowymi aktami gwałtów, zdarzały się ekscesy na skalę masową. Starosta powiatu łódzkiego informował wojewodę, iż 3 lipca 1945 r. „żołnierze sowieccy z transportu stacjonującego w 2-ch pociągach na stacji Olechów dokonali większymi grupami napadu z bronią w ręku na wsie: Zalesie, Olechów, Feliksin i Hutę Szklaną, rabując gospodarzom ich dobytek i dopuszczając się gwałtów na kobietach polskich.
W obozie dla Niemców w Olechowie zgwałcono 50 kobiet Niemek.
Ludność w panicznym strachu uciekała z domów, porzucając wszystko na pastwę losu”. Konieczna była interwencja polskich sił bezpieczeństwa z okolicznych miejscowości i z Łodzi, ale na niewiele się to zdało, skoro następnego dnia żołnierze sowieccy zaatakowali inne wsie, gdzie znowu dopuścili się gwałtów i rabunków.

Nierzadko napady dokonywane przez żołnierzy sowieckich kończyły się strzelaniną.
Podczas napadu rabunkowego w gm. Radogoszcz, w końcu lipca 1945 r., żołnierze sowieccy postrzelili dziecko. W miesiąc później w podłódzkich Łagiewnikach znaleziono zamordowaną bestialsko kobietę. Dochodzenie wykazało, iż zabili ją żołnierze sowieccy.

ZRODLO:
(Janusz Wróbel, Wyzwoliciele czy okupanci? Żołnierze sowieccy w Łódzkiem 1945-1946, Biuletyn Instytutu Pamięci Narodowej, nr 7/2001, str.41)

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 31 sty 2017, 1:09

prawda wyzwala czlowieka
30 Styczeń 2017 o 22:53

re: rzygu (30 Styczeń 2017 o 16:24)

Jestes idiota do kwadratu, poniewaz powtarzasz bzdety po idiocie z tytulem „doktora nauk ekonomicznych” P.Zieminskim z Lodzi , a zarazem obroncy komunizmu i bandytow komunistycznych.

A wiec zaczynamy….

Masowe gwalty sowieckiej dziczy na Polkach

Na masową skalę gwałty na Polkach zaczęły się po rozpoczęciu ofensywy zimowej. Zdarzały się już w Krakowie w styczniu 1945 r. i podczas zdobywania twierdzy Poznań. W tym ostatnim mieście były wypadki, że żołnierze radzieccy prosili młode kobiety o rzekomą pomoc przy opatrywaniu rannych, w rzeczywistości gwałcili je. Jednak fala gwałtów, jaka przeszła wiosną i latem, była przede wszystkim falą odbitą, przeniesieniem brutalnego zachowania wobec niemieckich kobiet na Polki. Przyszła od morza, z Prus Wschodnich oraz ze Śląska. W liście wysłanym 17 kwietnia 1945 r. z Gdańska, Polka, prawdopodobnie ubiegająca się o pracę w otoczeniu radzieckiego garnizonu, skarżyła się, że została zgwałcona siedem razy: „Chciano nas chętnie, bo my mówiliśmy po polsku. Gdy jednak już słyszałam, że wszystkie te kobiety po 15 razy gwałcono, przestraszyłam się bardzo i poszłam z powrotem. (…) Raz tej nocy zostałam zgwałcona, ta hańba odbyła się na oczach ojca. (…) Mnie zgwałcono 7 razy, to było straszne”.

Podobną gehennę przeżyły kobiety na Warmii i Mazurach. Nawet po odsunięciu się frontu Niemki i Polki były tam regularnie gwałcone.
Jak donoszono z Olsztyna w marcu 1945 r.: „nie uchowała się prawie żadna kobieta” i – jak podkreślano – bez względu na wiek. „A najważniejsze – zauważył ktoś w prywatnym liście – że kobiety są kobietami podobno od 9 lat do 80, a nawet był wypadek 82”.
Zdarzało się, że ofiarą gwałtu padały równocześnie babka, matka i wnuczka.
Bardzo często dochodziło do gwałtów zbiorowych, których sprawcami było kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu żołnierzy.

Masowo gwałcone były Polki wywiezione do Niemiec na roboty.
Na konferencji delegatów urzędów repatriacyjnych, która odbyła się w maju 1945 r., stwierdzono: „Szlakiem przez Stargard na wschód w kierunku od Szczecina przepływają masy powracających z Niemiec, którzy są przedmiotem ustawicznych napaści ze strony pojedynczych i zorganizowanych grup żołnierzy sowieckich. Ludzie ci na przestrzeni całej niemal drogi są ustawicznie napadani, rabowani, a kobiety gwałcone. Na pytanie postawione delegacji, czy gwałty na kobietach należy uważać za oderwane wypadki, kierownictwo miejscowego etapu na podstawie stałej styczności z powracającymi z Niemiec oświadczyło, że raczej zachodzą nieliczne wyjątki, kiedy kobiety unikają napaści gwałtownych”.

Samotne spacery kobietom odradzał szef komendy MO w Trzebiatowie, w Zachodniopomorskiem. Bezpieczeństwa nie zapewniało zresztą im ani towarzystwo mężczyzny, ani nawet uzbrojonego milicjanta. Nagminnie dochodziło tam bowiem do rozbrajania milicjantów przez żołnierzy radzieckich. Bywało, że mężczyźni usiłujący stanąć w obronie napastowanych kobiet ginęli zastrzeleni przez napastników… „Zanotowano liczne wypadki śmierci na skutek masowych gwałtów. Pod tym względem szczególnie ciężkie chwile przeżyły północne powiaty Pomorza, gdzie bolszewicy urządzili formalne orgie”. Na dworcu w Bydgoszczy żołnierz usiłował zgwałcić 20-letnią dziewczynę, gdy ta się broniła, zasztyletował ją bagnetem na oczach matki. W Bydgoszczy „według niepotwierdzonych danych, mają niektóre z nich przebywać na komendanturach jako nałożnice”.

Sytuację na Śląsku, podobnie jak na Pomorzu, można opisać – ze względu na liczbę gwałtów – jako stan klęski żywiołowej.
Tylko do końca czerwca 1945 r. w samej Dębskiej Kuźni w powiecie opolskim zanotowano 268 gwałtów. Tam także żołnierze organizowali obławy na kobiety. W marcu 1945 r. do przędzalni lnu położonej w jednej z miejscowości pod Raciborzem wtargnęło kilkunastu pijanych Rosjan. Napastnicy uprowadzili stamtąd około trzydziestu pracownic i zabrali je do pobliskiej wsi Makowo. Jak zeznała jedna z kobiet, „tam żołnierze zamknęli nas do jednego domu i pod groźbą zastrzelenia dopuścili się na nas gwałtu. Ja zgwałcona zostałam przez czterech żołnierzy”.

Mieszkanka Katowic powracająca do domu w czerwcu 1945 r. zeznała, że kiedy pociąg zatrzymał się na jakiejś stacji i zapadała noc, „żołnierze rosyjscy zaczęli uganiać się za kobietami. Zostałam pochwycona przez trzech żołnierzy, którzy wszyscy dopuścili się na mnie gwałtu”. Na Śląsku mieszkające tam kobiety praktycznie nigdzie i o żadnej porze nie mogły czuć się bezpiecznie. Radzieccy żołnierze gwałcili w przydrożnych rowach, na polach i w lasach, okradając i bijąc, a czasem mordując. Porywali także kobiety w biały dzień z ulic Katowic, Zabrza czy Chorzowa. „16 czerwca [19]45 r. wracałam w towarzystwie koleżanki tramwajem z Bytomia do Katowic. Za Chorzowem tramwaj popsuł się i wraz z koleżanką udałam się w dalszą drogę pieszo w kierunku Katowic. Koło stadionu chorzowskiego zatrzymało nas czterech żołnierzy radzieckich będących w stanie pijanym. Żołnierze ci zmusili nas do udania się z nimi na pobliskie pola. Gdy się broniłam, zostałam uderzona jakimś twardym narzędziem w szczękę. Żołnierze powalili mnie na ziemię i dopuścili się na mnie gwałtu”.

(…) Raporty milicyjne odnotowują też liczne porwania i gwałty na dziewczynkach, a także morderstwa o charakterze seksualnym.
Kilka suchych doniesień tylko z czerwca 1945 r.: „Dnia 25 VI br. o godz. 2-ej dwaj nieznani osobnicy w mundurach wojsk radzieckich uzbrojeni w broń automatyczną zamordowali przez zastrzelenie B. Ludwika, córkę Helenę lat 3 oraz zgwałcili jego żonę B. Agnieszkę, poczem pobili ją, wybijając jej oczy. Osobnicy poza tym zrabowali garderobę i zbiegli” (woj. krakowskie).

(…) Najwięcej porwań oraz gwałtów na dziewczynkach miało miejsce wiosną i latem 1945 r. Zdarzały się jednak również w 1946, a nawet 1947 r.

To nie wszystkie konsekwencje fali gwałtów, która przelała się wówczas przez Polskę. Nastąpiła pandemia chorób wenerycznych, którą przypisywać trzeba zresztą nie tylko nadaktywności seksualnej radzieckich mężczyzn.
Na Pomorzu i Śląsku miały być powiaty, w których większość kobiet została zakażona wenerycznie.

Ciag dalszy nastapi

p.s.
Przekaz te informacje idiocie P.Zieminskiemu z Lodzi z tytulem „doktora nauk ekonomicznych”.

https://wiernipolsce.wordpress.com/2017/01/11/amerykanska-wladza-okupacyjna-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje/

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 17 kwie 2017, 1:00

Na stronie lewacko-bolszewickiej WPS prowadzonej przez P.Zieminskiego i D.Kosiura pojawily sie oszczerstwa pod adresem ZOLNIERZY NIEZLOMNYCH - patrz artykuly na stronach:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... wykletych/
oraz
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... refleksje/

Czytelnikom POLSKIEGO FORUM NARODOWEGO nalezy wyjasnic, ze popierany przez WPS (P.Zieminskiego i D.Kosiura) system dyktatury komunistycznej okresu PRL (1945-1989) nie byl polski tylko sowiecki (stalinowski i moskiewski), ktory byl wymierzony przede wszystkim w wolna i niepodlegla Polske jaka byla II Rzeczpospolita i jej legalne wladze, ktora znalazla sie pod okupacja niemiecka i sowiecka we wrzesniu 1939r po uprzednim dokonaniu przez Niemcy i ZSRR IV ROZBIORU POLSKI dnia 23 sierpnia 1939r (Pakt Ribbentrop-Molotow).

Z historycznego punktu widzenia, sowiecka okupacja Polski wiaze sie rowniez z pojawieniem sie armii czerwonej na Kresach Wschodnich II RP w styczniu 1944r i masowymi aresztowaniami zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego jako legalnymi obroncami i wladza na terytorium panstwa polskiego oraz podstepnym aresztowaniem polskiego rzadu podziemnego w marcu 1945r w willi pod Warszawa - czlonkowie polskiego rzadu podziemnego zostali podstepnie zwabieni przez gen.NKWD I.Sierowa, a nastepnie aresztowani, wywiezieni do Moskwy i osadzeni w wiezieniu NKWD na Lubiance, gdzie byli poddawani torturom.
W czerwcu 1945r odbyl sie ich proces pokazowy w Moskwie i posypaly sie na nich stalinowskie wyroki smierci i dozywocia.
Tymczasem to sowieci zaprowadzali swoja wladze na podbitym przez armie czerwona terytorium panstwa polskiego, mordujac i katujac w bestialski sposob dziesiatki tysiecy polskich patriotow w wieznieniach UB w latach 1945-1956, a nawet az do poczatkow lat 1960-tych, kiedy UB zamordowalo ostatniego zolnierza polskiego podziemia zbrojnego ps. "Lalek" w 1963r, kiedy agent NKWD, zdrajca Polski i zarazem wasz towarzysz "Wieslaw" pelnil funkcje I-go sekretarza PZPR , z ktorego wy lewacy i bolszewicy z WPS chcecie zrobic "polskiego bohatera", na ktorym ciazy rowniez smierc ponad 100 robotnikow Wybrzeza i setki rannych z grudnia 1970r, bo domagali sie zniesienia podwyzek i chleba.

O tym jak wygladala dyktatura komunistyczna w latach 1945-1956 informuje wyklad L.Zebrowskiego - patrz strony:

SOWIECKIE PACHOLKI

https://www.youtube.com/watch?v=RWfj0Tm07nE

WYZWOLENIE CZY NOWA OKUPACJA. PRAWDA O WKROCZENIU DO POLSKI ARMII CZERWONEJ.

https://www.youtube.com/watch?v=MgH5O9Dh08A

401

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 19 kwie 2017, 3:30

Na stronie WPS (wierne pacholki sowieckie) pojawil sie przedruk artykulu pt. "Kabaretowe popisy Trumpa na cienkiej linie realnego konfliktu z KRLD" - patrz strona:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... tu-z-krld/

Najwidoczniej artykul pasuje do lewacko-bolszewickiej linii ideologicznej WPS, poniewaz ukazal sie na stronie WPS, ale i tym razem nie obylo sie bez usuwania niewygodnych komentarzy przez "paziem" czyli P.Zieminskiego - oto przyklady:

REAKCJA "JPNZ" NA KOMENTARZE BYDLAKOW Z WPS (WIERNE PACHOLKI SOWIECKIE)

re: stycznik 400V (18 Kwiecień 2017 o 02:23)

jpnz 18 Kwiecien 2017 o 04:29
Ja przypominam fakty bolszewicki durniu.
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... ment-28646

re: Fredro (18 Kwiecień 2017 o 09:22) i paziem (18 Kwiecień 2017 o 10:11)

jpnz 18 Kwiecien 2017 o 10:45
Rosja i Chiny nie pomagaja Kim Jong-un tylko zamienily sie w obserwatorow tak jak wczesniej napisalem i co zreszta bylo do przewidzenia.
Za to wy bydlaki (fredro i paziem) , ktorzy tak glosno ryczycie, zacznijcie pomagac Kim Jong-un , bo zwolnily sie dwa miejsca (po Rosji i Chinach).

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... ment-28658

Przy okazji dodam, ze bydlak "Fredro" z WPS ubliza takze Edwardowi Maciejczykowi - przyklad:

Fredo
18 Kwiecień 2017 o 09:22

Toronto ty imperialistyczna małpo spierd…z WPS . Po świętach już na miskę nie musisz zarabiać pachołku usrajski .
Kur…. ze też takie cholerne mendy nawiedzają WPS .Znudziło ci się już Sancho Panso razem ze swoim guru Edwardem opluwać Gomułkę i całą jego rodzinę .Wracaj do niego i dalej pluj na patriotę szczekaczko toronciarska . PAZIEM kasować to gówno .

Z kolei kolejna lewacko-bolszewicka menda "Glitch" z WPS nazwal "Burego" przestepca - przyklad:

Glitch
18 Kwiecień 2017 o 21:04

od Emisji tv lepiej sie trzymac z daleka. tam gloryfikuje sie przestepce Burego-niewygodne, merytoryczne komentarze sa usuwane.

Moja uwaga (401):

"Bury" zwalczal komunistow i sowieckich kolaborantow na Podlasiu, ktorzy byli wrogo nastawieni do Polski, Polakow i zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, ktorzy zwalczali niemieckich i sowieckich okupantow Polski i w tym wlasnie celu powstal oddzial partyzancki "Burego".
Z kolei zbrodnie sowieckie i komunistyczne na zolnierzach polskiego podziemia zbrojnego dowodza, czym byla CZERWONA ZARAZA i patrzac na dzialania "Burego" z punktu widzenia polskich interesow narodowych, nie znajduje w "Burym" zadnej winy, poniewaz "Bury" byl obronca polskich interesow narodowych i dobrze spelnil swoj obowiazek i rozkaz swoich przelozonych, i chwala mu za to.

Obrona interesow Panstwa i Narodu polskiego jest wazniejsza niz wierzenia religijne i swiatopoglad, ktore sa sprawami prywatnymi.

Cala ta propaganda szkalujaca "Burego" i zolnierzy polskiego podziemia niepodleglosciowego w lewackich mediach, w tym rowniez na lewacko-bolszewickim WPS jest obliczona na naiwnosc i glupote Polakow, ktorym ciagle wmawia sie, ze Polak-katolik ma zabronione "zabijac", bo tak nakazuje dekalog.
Z kolei komunista lub wyznawca judaizmu, islamu albo ateista juz nie podlega nakazom dekalogu, wiec moze robic co chce i tak to sobie tlumacza rozne cwaniaki od propagandy, ktorzy opluwaja Polakow i polskich bohaterow jakim jest m.inn. "Bury", liczac na naiwnosc i glupote Polakow, ktorym mozna wszystko wmowic i pluc na nich ile wlezie.
Jesli chodzi o mnie to kategorycznie bede zwalczal lewacko-bolszewicka propagande i jej oszczerstwa pod adresem polskiego podziemia zbrojnego, w tym bede zwalczal "bohatera" lewacko-bolszewickiego WPS (P.Zieminskiego i D.Kosiura) jakim jest komunista, agent NKWD i zdrajca Polski W.GOMULKA, ktory razem z ZYDAMI, armia czerwona, NKWD, UB, KBW, MO etc zaprowadzal DYKTATURE KOMUNISTYCZNA w Polsce w lipcu 1944r.

401

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 13 maja 2017, 4:35

Cytat z WPS:

"Dzień Zwycięstwa w Moskwie znów bez Polaków".

Caly artykul propagandowy znajduje sie na stronie:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... z-polakow/

KOMENTARZ

A z czego maja cieszyc sie Polacy skoro byli rowniez ofiarami Moskwy ?

Polska byla wyzwolona spod niemieckij okupacji, ale miejsce niemieckiego okupanta zajal okupant sowiecki, czyli MOSKWA, ktory wyniszczal najbardziej wartosciowa i patriotyczna warstwe polskiego spoleczenstwa II RP , okradal Polske z majatku narodowego i wszystkiego co stanowilo jakakolwiek wartosc oraz masowo gwalcil Polki.
Nawet polskie zbiory muzealne i biblioteczne, archiwa panstwowe II RP etc zostaly wywiezione do Moskwy i nigdy nie zostaly zwrocone Polsce.

W okresie PRL, tzw. "dzien zwyciestwa" byl rocznica zwyciestwa komunizmu nad faszyzmem o czym z kolei nie pisza SOWIECCY PROPAGANDYSCI z WPS.
Faszyzm i komunizm to takie samo zlo i w ponad 1000-letniej historii Polski, BIZANTYJSKA i TURANSKA ZARAZA (odpowiednio: Niemcy i Rosja) zawsze dazyla do podboju i okupacji Polski.

Polska nie rzadza Polacy od chwili zakonczenia II wojny swiatowej i Polacy poddawani sa masowemu oglupianiu w szkolach i poprzez media, zarowno w okresie PRL, jak i w okresie post-PRL zwanym "III RP" , w czym swoj udzial ma rowniez tutejsza BOLSZEWICKA TUBA PROPAGANDOWA "WPS" (W-ierne P-acholki S-owieckie) , ktorzy probuja rowniez dowiesc wyzszosci komunizmu nad kapitalizmem.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30019

p.s.
Komentarz nie ukazal sie na stronie WPS.

DODATKOWA INFORMACJA

Dla Polaków ani 8 ani 9 maja 1945 r. nie oznaczal odzyskania upragnionej wolnosci

Anna Wiejak

Opublikowano 9 maja 2017

We wtorek 9 maja delegacja Prawicy Rzeczypospolitej złożyła wiązankę kwiatów i zapaliła znicze na grobie symbolicznym wicepremiera Jankowskiego. Jej przedstawiciele Krzysztof Kawęcki, Jan Klawiter i Lech Łuczyński wydała specjalne oświadczenie z okazji 8 (9) maja, zaznaczając, iż „dla Polaków 8 maja (w wersji sowieckiej 9 maja) 1945 roku nie oznaczało odzyskania upragnionej wolności”.

„Dla Polaków zakończenie działań wojennych w dniu 8 maja (w wersji sowieckiej 9 maja) 1945 roku nie oznaczało odzyskania upragnionej wolności. 8 maja 1945 roku ostatni Delegat Rządu na Kraj, Stefan Korboński, w depeszy radiowej z Warszawy do Londynu pisał: „U nas to niczego nie zmienia”.” napisali przedstawiciele Prawicy RP.

Przypomnieli, że „podczas gdy w Europie Zachodniej świętowano klęskę Niemiec a na Placu Czerwonym Stalin organizował paradę zwycięstwa, w Polsce walczyło ponad 30 tysięcy żołnierzy podziemia antykomunistycznego – wiernych niepodległej Rzeczpospolitej. W Moskwie natomiast trwał „proces porwanych przywódców Polskiego Państwa Podziemnego”.

Prawica Rzeczypospolitej przypomina po raz kolejny, że głównym celem polskiej polityki historycznej na forum europejskim powinno stać się międzynarodowe potępienie komunizmu” dodali.

Przedstawiciele Prawicy Rzeczypospolitej, tradycyjnie w dniu 9 maja, złożyli kwiaty na symbolicznym grobie wicepremiera Rządu Polskiego Jana Stanisława Jankowskiego na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Jan Stanisław Jankowski skazany w „procesie szesnastu” na 8 lat więzienia zmarł zamęczony w sowieckim więzieniu 13 marca 1953 roku, na dwa tygodnie przed końcem odbywania kary.

Zrodlo:
http://prawy.pl/50518-dla-polakow-ani-8 ... -wolnosci/

Proces szesnastu w Moskwie

MOSKIEWSKI PROCES PRZYWÓDCÓW POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO

Sześćdziesiąt lat temu, 27 marca 1945 r NKWD aresztowało całe kierownictwo Podziemnego Państwa Polskiego, łącznie 16 osób. W historii stosunków międzynarodowych było to wydarzenie bez precedensu. Władze jednego koalicjanta aresztują przedstawicieli najwyższych władz drugiego suwerennego koalicjanta. I to koalicjanta, którego naród najdłużej toczył nieustępliwą walkę z najeźdźcą, walkę nie notowaną w innych okupowanych krajach, Płacąc za nią ponad 6 milionami ofiar.
O perfidii ówczesnych władz sowieckich świadczy wyjątkowo podstępny sposób aresztowania. Oto jego przebieg opowiedziany słowami Kazimierza Kobylańskiego, wiceprezesa Stronnictwa Narodowego, członka Rady Jedności Narodu.
"..,W początkach marca 1945 r...nawiązałem kontakt z niektórymi kolegami z naszego stronnictwa. Jeden z nich opowiedział mi o mającej się odbyć z inicjatywy władz radzieckich naradzie celem wypracowania modelu współpracy Podziemnego kierownictwa Polski z władzami sowieckimi. W naradzie winni uczestniczyć członkowie podziemnego rządu oraz przedstawiciele partii i stronnictw politycznych skupionych w Radzie Jedności Narodu (podziemnego Sejmu), a ze strony radzieckiej przedstawiciele naczelnych władz cywilnych i wojskowych z marszałkiem Żukowem na czele.
Wraz z zaproszeniem otrzymaliśmy solenne zapewnienie swobodnego powrotu do domu, niezależnie od wyników narady.
Wielu z nas głęboko się zastanawiało nad wiarygodnością tego zapewnienia, ale cel był tak ważny, ze należało zaryzykować nawet wolność osobistą.
Nadszedł dzień owej narady. Wyruszyłem z samego rana, oczywiście pieszo. Do Pruszkowa dotarłem ok. godz. 11-tej. W progu dużej willi powitał mnie płk Piemienow. W obszernym salonie oczekiwało już parę osób, m. in. Minister Adam Bień, wiceprezes RJN Kazimierz Bagiński, Stanisław Mierzwa - członek prezydium RN SL i ze 4 osoby, których nazwisk nie pamiętam. Co jakiś czas przybywały kolejne osoby, ale ciągle brakowało najważniejszych: delegata rządu, wicepremiera Jana Stanisława Jankowskiego, Komendanta Głównego AK gen. Leopolda Okulickiego i prezesa RJN Kazimierza Pużaka. Pułkownik Piemienow dwoił się i troił w zabawianiu gości. W pewnej chwili oficerowie NKWD wnieśli tace z trunkami i kanapkami. Pan pułkownik wzniósł toast " za pomyślność narady".
Czas upływał, gdzieś koło godz. 15-tej płk Piemienow oznajmił nam, że właśnie otrzymał radiogram z kwatery Żukowa i że panowie Jankowski, Okulicki i Pużak są już u marszałka Żukowa bo zostali dowiezieni wcześniej. Marszałek przeprasza, ale nie może się ruszyć ze swojej kwatery i zaprasza wszystkich do siebie, do Lublina. Polecimy samolotem.
Zaczęliśmy kolejno wychodzić. Przed willą stało mnóstwo żołnierzy z automatami, tworząc szczelny szpaler aż do podjazdu. " Nie denerwujcie się panowie, to eskorta honorowa ", uspokoił nas Piemienow. W otoczeniu tej eskorty wsadzono nas do samolotu i po paru godzinach loty wylądowaliśmy w więzieniu na Łubiance, w Moskwie... "

W czerwcu 1945 r rozpoczął się w Moskwie historyczny proces 16-tu, a właściwie 15-tu, bo jeden z aresztowanych (Antoni Pajdak) zachorował i został wyłączony ze sprawy.

W zamyśle sądu miało to świadczyć o bezstronności procesu. Co więcej, przewodniczący gen Ulrich podkreślił, że sąd wymierzając tak łagodne kary wziął pod uwagę zwycięskie zakończenie wojny. Jednak mimo tej "łagodności kary" trzej oskarżeni tj L. Okulicki, J.S. Jankowski i S. Jasiukowicz do kraju nie wrócili. Zakończyli życie w sowieckim więzieniu. Tragicznym dopełnieniem haniebnego procesu jest fakt, iż przyglądali mu się z obojętnym spokojem nasi sojusznicy, którzy w wyniku porozumień w Teheranie i Jałcie oddali nasz kraj na pastwę sowieckiego totalitaryzmu.

Zrodlo:
http://fundacja-ppp.pl/index.php?option ... &Itemid=29

Proces szesnastu – historia przywódców Polskiego Podziemia

POLSKIE RADIO

- Spojrzałem przez okno samolotu i zobaczyłem, że lecimy w innym kierunku niż się spodziewaliśmy. Zapytałem dlaczego?
W odpowiedzi usłyszałem, że lecimy do Moskwy, do Stalina – mówił Adam Bień, jeden z szesnastu aresztowanych przez NKWD przywódców Polskiego Państwa Podziemnego.

21 lutego 1945 Rada Jedności Narodowej - parlament Polski Podziemnej, mimo sprzeciwu rządu emigracyjnego, postanowiła uznać ustalenia konferencji jałtańskiej. Polacy wierzyli, że dojdzie do demokratycznych wyborów, które pozwolą wybrać rząd "jedności narodowej", niezależny od władzy radzieckiej, o czym zapewniali w Jałcie przywódcy wielkich mocarstw: Roosevelt, Churchill i Stalin.

Podjęto rozmowy z Rosjanami. 4 marca 1945 odbyło się w Pruszkowie wstępne spotkanie delegacji AK z płk Pimienowem, pełnomocnikiem gen. Iwana Sierowa, który jak się później okazało odpowiadał za zbrodnię na polskich oficerach w Katyniu. Pimienow zapewniał, że strona sowiecka ma uczciwe zamiary i zaprosił gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka", ostatniego dowódcę Komendy Głównej AK oraz wicepremiera Jana Stanisława Jankowskiego na spotkanie ze sztabem marszałka Gieorgija Żukowa. "Ja, jako oficer Armii Czerwonej, któremu przypadła w udziale tak ważna misja, daję panu pełną gwarancję, że od dnia, kiedy los pana będzie zależeć ode mnie, to jest od przyjazdu do nas, będzie pan całkowicie bezpieczny" - ręczył w liście wysłanym do gen. Okulickiego 6 marca.

- Ja tam nie chcę iść, dlatego że ja tam już siedziałem i oni drugi raz mnie nie wypuszczą - przytaczał słowa gen. Okulickiego Adam Bień.

Sowieci oczywiście obietnicy nie dotrzymali. 27-28 marca 1945 w Pruszkowie funkcjonariusze NKWD podstępnie aresztowali szesnastu przywódców Polski Podziemnej, po czym wywieźli ich specjalnym samolotem do Moskwy i osadzili w więzieniu na Łubiance.

- Pierwsi na rozmowy udali się Jankowski, Okulicki i Pużak - wspominał w reportażu Adam Bień. - Nie wrócili tego dnia. Cały dzień czekaliśmy na nich w konspiracyjnym lokalu przy ul. Hożej i mimo, że tego 27 marca otrzymaliśmy anonim, żebyśmy nie szli, że nas wszystkich zamkną, myśmy jednak zdecydowali się też pójść.

- Gdybyśmy się nie zgodzili, gdybyśmy nie poszli, to Rosja potraktowałaby to jako niechęć do pertraktacji - dodał.

Bohater reportażu Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej relacjonował szczegóły zatrzymania i wywiezienia do Moskwy.

- Z Pruszkowa pojechaliśmy do Włoch - mówił. - Przy telefonie siedział major NKWD, w tym momencie kiedyśmy weszli on skończył rozmowę i powiedział: "Proszę panów, właśnie rozmawiałem z Moskwą. Wasi koledzy, którzy wczoraj przyjechali do nas, w tej chwili wylądowali na lotnisku w Moskwie. Potraktowaliśmy to jako dobrą wiadomość, ale przyszedł wieczór, czekaliśmy, nic się nie działo i dopiero następnego dnia rano pojawił się jakiś generał i powiedział, że pojedziemy na lotnisko. Podwórze otoczone było przez żołnierzy z karabinami, czarne limuzyny czekały, wsiedliśmy i pojechaliśmy na Okęcie. Pamiętam, jak jeden z radzieckich oficerów zapytał nas: "A zabraliście w tę drogę garść ziemi ojczystej?"

Wszyscy trafili do słynnej moskiewskiej katowni, jaką było więzienie na Łubiance. "Okulicki Leopold, Jankowski Jan Stanisław, Bień Adam, Jasiukowicz Stanisław oskarżeni są o organizowanie i dowodzenie siłami podziemnymi na tyłach Armii Czerwonej, na ziemiach zachodniej Białorusi, Ukrainy, Litwy oraz w Polsce. Akt oskarżenia zarzuca im, że kierowali akcją terrorystyczną przeciwko oficerom i żołnierzom Armii Czerwonej. Akt oskarżenia obciąża ich winą za zabicie 594 i ranienie 219 żołnierzy i oficerów Armii Czerwonej. Prócz tego Okulicki oskarżony jest o szpiegostwo i kierownictwo wywiadem na tyłach Armii Czerwonej" - brzmiał fragment oskarżenia.

Rosjanie ujawnili fakt aresztowania przywódców Polskiego Podziemia dopiero półtora miesiąca później. Proces rozpoczął się 18 czerwca 1945 i trwał zaledwie trzy dni. Wyrok ogłoszono 21 czerwca 1945. Wszyscy otrzymali kary pozbawienia wolności. Gen. Leopolda Okulickiego skazano na 10 lat, Jana Stanisława Jankowskiego na lat 8. Adam Bień usłyszał wyrok 5 lat. Trzech z aresztowanych nie wróciło do Polski, czwarty - Kazimierz Pużak, co prawda wrócił, ale zmarł w bierutowskim więzieniu.

Władze radzieckie w oficjalnym komunikacie podały, że gen. Okulicki zmarł w więzieniu na Łubiance 24 grudnia 1946 na zawał serca. Adam Bień opowiadał w audycji o tym ostatnim dniu życia dowódcy AK. Sam Bień powrócił do kraju w sierpniu 1949 roku.

Procesem szesnastu zajęła się też w 2007 r. w audycji z cyklu "Tajna historia Polski" Olga Braniecka. - Jak to było możliwe, że wszyscy na świecie i w kraju byli odwróceni, kiedy szesnastu przywódców polskiego państwa podziemnego 27 i 28 marca 1945 przyjęło zaproszenie gen. Iwanowa, nieznanego nikomu, który potem okazał się szefem NKWD, osławionym gen. Sierowem. Pojechali do Pruszkowa i stamtąd zostali wyekspediowani do Moskwy – pytała swego gościa dr Andrzeja Chmielarza z Wojskowego Biura Badań Historycznych.

- Przywódcy Polski Podziemnej kierowali się zasadą, że podpisanych traktatów się dotrzymuje - powiedział historyk.
- Zobowiązania sojusznicze traktowane były niesłychanie poważnie. Zderzenie z sowiecką "real politik", która depcze absolutnie wszystkie przyjęte i uznane w świecie wartości była dla tych ludzi ogromnym szokiem.
Na tę grę nabrali się nie tylko oni; inni wielcy tego świata również.

Zrodlo:
http://www.polskieradio.pl/39/156/Artyk ... -Podziemia

WYZWOLENIE CZY NOWA OKUPACJA ?

Fragment...

"Fakt aresztowania przywódców podziemia rozniósł się po całym kraju z niezwykłą szybkością i podziałał jak piorun z jasnego nieba - wspominał Stefan Korboński, który po Jankowskim objął funkcję delegata Rządu. Wprawdzie nikt nie miał żadnych złudzeń co do zasadniczych celów polityki sowieckiej, a już najmniej ci, którzy przeszli Powstanie Warszawskie i na własne oczy zobaczyli oraz na własnej skórze mieli wypisane "wyzwolenie", jednak prawie nikt nie przypuszczał, by Sowiety mogły użyć tak podłego i cynicznego podstępu (...). Wrażenie było tym bardziej silne, że o wstępnych rozmowach wiedziała tylko góra konspiracyjna. Kraj natomiast i masa podziemia dowiedziały się - z radia zagranicznego, z prasy podziemnej i z wieści szeptanych, które rozchodziły się z szybkością błyskawicy - tylko o epilogu" (S. Korboński "W imieniu Rzeczypospolitej").

"Nastąpił wybuch rozpaczy i wściekłości, co doprowadziło do stanu silnego wrzenia. Rodziły się plany dokonania jakiegoś zamachu o dużym zasięgu, jakiegoś mocnego odwetu, który by zaspokoił pragnienie zemsty i pokazał, że podziemie w dalszym ciągu istnieje i potrafi jeszcze karać. Wszyscy z napięciem i nadzieją oczekiwali na reakcję aliantów. Przyszła, ale jakżeż słaba i bez widoków na dobry skutek. Miejsce podniecenia i oczekiwania zaczęło zajmować rozczarowanie i bezgraniczne przygnębienie" - pisał S. Korboński.

Aresztowani przez NKWD członkowie polskiej delegacji, po blisko trzymiesięcznym śledztwie, 18 czerwca 1945 r. stanęli w Moskwie przed Kolegium Wojskowym Sądu Najwyższego ZSRR. Na ławie oskarżonych w moskiewskiej Sali Kolumnowej Domu Związków Zawodowych zasiadło 15 przywódców Polskiego Państwa Podziemnego (Antoni Pajdak sądzony był w odrębnym procesie). Procesowi przewodniczył gen. Wasilij Ulrych, prokurator znany z pokazowych procesów politycznych z lat trzydziestych. Obok niego w składzie sędziowskim byli także Generalny Prokurator Wojskowy ZSRR gen. N. Afanasjew oraz gen. R. Rudenko, który reprezentował później Związek Sowiecki w procesie norymberskim.

W przedstawionym akcie oskarżenia stwierdzono m.in. "nielegalność" Armii Krajowej oraz Rady Jedności Narodowej. Oskarżonym zarzucono zajmowanie się "terrorystycznymi aktami dywersji" i "szpiegostwem" na tyłach Armii Czerwonej, a także przygotowywanie planu "wystąpienia wojennego w bloku z Niemcami przeciwko ZSRR". W czasie procesu przesłuchano również złamanych podczas sowieckiego śledztwa żołnierzy AK, którzy obciążali gen. Okulickiego i AK, mówiąc o rzekomej współpracy z Niemcami i działaniach przeciwko Armii Czerwonej.

Odpowiadając na zarzuty o kolaborację z Niemcami gen. Okulicki w wygłoszonym oświadczeni stwierdził m.in.: "Nie możecie nam dowieść, że nie walczyliśmy z Niemcami. () Najlepsi patrioci i demokraci brali udział w tej walce. () Oskarżenia o współpracę z Niemcami to () pozbawienie honoru, to () oskarżenie narodu polskiego o to, że brał udział w podziemnej walce". ("Sprawozdanie sądowe w sprawie organizatorów, kierowników i uczestników polskiego podziemia na zapleczu Armii Czerwonej () 18-21 czerwca 1945 r. w Moskwie", Moskwa 1945) 21 czerwca 1945 r. ogłoszono wyrok. Gen. Okulicki skazany został na 10 lat więzienia, Jankowski na 8 lat, Bień i Jasiukowicz na kary po 5 lat, Pużak na 1,5 roku, Bagiński na rok, Zwierzyński na 8 miesięcy, Czarnowski na 6 miesięcy, Mierzwa, Stypułkowski, Chaciński i Urbański na 4 miesiące. Michałowski, Kobylański i Stemler-Dąbski zostali uniewinnieni.

Trzech spośród skazanych w tzw. "procesie szesnastu" zakończyło życie w sowieckich więzieniach. Gen. Okulicki zmarł w moskiewskich Butyrkach 24 grudnia 1946 r., Jan Stanisław Jankowski 13 marca 1953 r. we Władymirze nad Klaźmą, a Stanisław Jasiukowicz 22 października 1946 r. w więziennym szpitalu w Butyrkach. Pozostali, poza Bieniem (wrócił w 1949 r.), powrócili do Polski w 1945 r. Tu większością z nich zajęła się bezpieka: Pużak aresztowany w 1947 r., zmarł w więzieniu trzy lata później, do komunistycznych więzień trafili także Bagiński, Mierzwa, Kobylański, Michałowski i Stemler-Dąbski.

W odrębnym procesie przed sądem sowieckim w listopadzie 1945 r. na 5 lat pozbawienia wolności skazany został Antoni Pajdak. Po odbyciu kary zesłano go do Krasnojarskiego Kraju. Do Polski powrócił dopiero w 1955 r.

Calosc artykulu znajduje sie na stronie:
https://dzieje.pl/aktualnosci/moskiewsk ... -szesnastu

A tak wygladalo "wyzwalanie" Polski i Polakow przez ZWIAZEK RADZIECKI I OPRAWCOW KOMUNISTYCZNYCH

https://www.youtube.com/watch?v=tE58vlRR2DY

p.s.

To jest moja odpowiedz na CZERWONA PROPAGANDE D.Kosiura i P.Zieminskiego z WPS, ktorzy maja pretensje do Polakow, ze nie swietuja komunistycznej rocznicy 9 maja 1945r.

401
Ostatnio zmieniony 24 maja 2017, 5:26 przez 401autobahn, łącznie zmieniany 2 razy.

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 18 maja 2017, 0:51

Kolejne przyklady bolszewickiej cenzury na WPS...

jpnz

re: nana (16 maja 2017 o 11:18)

Komentarze „nana” odnosnie zamieszczonych przeze mnie faktow sa charakterystyczne dla:
1. Mentalnosci parchow, ktorych cechuje przewrotnosc.
2. Manipulatorow i dezinformatorow.
3. Fanatykow i oszolomow.
4. 1, 2 i 3 jednoczesnie.
Gdyby zastosowac regule przewrotnosci zastosowana przez „nana” dla usprawiedliwienia zla , wowczas wszelkie zlo byloby usprawiedliwione, poniewaz kazdy robilby to co uwaza za sluszne, a jednoczesnie nie byloby roznicy pomiedzy pojeciem dobra i zla.
Z tresci komentarzy „nana” wynika, ze spelnia wszystkie 3 charakterystyczne przypadki wymienione powyzej, ktore sa okreslone w punkcie 4.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30126

jpnz 16 maja 2017 o 19:24
p.s.
„Nana” to przypadek „malpy z brzytwa” – vide samoocena „nana” w cytacie:
„Ja zrobilam tak, jak uwazalam za wlasciwe” (nana 16 maja 2017 o 12:46).

A to z kolei potwierdza moja wczesniejsza analize, ktora znajduje sie powyzej.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30128

jpnz 17 maja 2017 o 15:05
jpnz 17 maja 2017 o 07:18

Panie C.Tarkowski,
Nie wiem czy pan wie, ale pomysl na utworzenie ruchu panslawistycznego wyszedl od carskiej Ochrany grubo ponad 100 lat temu, ktora chciala kontrolowac naiwnych i glupich zwolennikow panslawizmu i podporzadkowac ich calkowicie Moskwie.
Prosze zwrocic rowniez uwage na roznice cywilizacyjne miedzy Polska (c.lacinska) i Rosja (c.turanska – azjatycka) , o ktorych pisal F.Koneczny opierajac sie na faktach historycznych i ktory udowodnil, ze c.turanska (Rosja), c.bizantyjska (Niemcy) i c.zydowska stanowia zagrozenie dla c.lacinskiej (Polska).
Rowniez wielokrotnie na przestrzeni kilkunastu wiekow Rosja i Niemcy dzialaly wspolnie na szkode Polski i Polakow w kolaboracji z zydostwem.
Z kolei ROZBIORY POLSKI i 123 lata zniewolenia Polakow w 3 zaborach – zabor rosyjski byl najgorszy, swiadczy, ze Rosja nie przejmowala sie tym, ze Polacy to Slowianie i jako okupant Rosja systematycznie dazyla do RUSYFIKACJI Polakow i wymazania Polski z mapy Europy.
Historia jest po to, zeby wyciagac wnioski na przyszlosc i nie wejsc w to samo gowno, z ktorego udalo sie wyjsc Polakom 100 lat temu, czyli spod okupacji rosyjskiej i germanskiej.
A kto chce bratac sie z Rosja to powinien wyjechac do Rosji.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30137
p.s.
Ten komentarz zostal wczesniej usuniety przez „paziem”, ktoremu zabraklo argumentow i tego typu bolszewickie metody sa czesto stosowane na forum WPS.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30151
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30166
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30175

Powyzszy komentarz byl usuwany 4-krotnie (numery komentarzy: 30137 , 30151 , 30166 , 30175)

jpnz 17 maja 2017 o 17:07

re: paziem (17 maja 2017 o 13:13)
Twoje UB-ckie metody usuwania moich komentarzy sa lustrzanym odbiciem twojej osobowosci – patrz: Psychologia. A piszac o WUML-u potwierdzasz tym samym, ze znane jest tobie to srodowisko i sam masz poglady komunistyczne, jak twoi towarzysze partyjni ze zbrodniczej PZPR, tacy jak: B.Poreba (byly rezyser), A.Siwak (byly czlonek KC) etc.
B.Poreba jako jeden z nielicznych byl przeciwny rozwiazaniu PZPR, ktora rowniez byla agentura Moskwy i u ciebie tez widac zamilowanie do Moskwy.
Ja z kolei nie bylem w zadnej czerwonej organizacji w czasach PRL i post-PRL, a tym bardziej nie bylem agentem jakiegokolwiek wywiadu, wiec twoj UB-cki manewr zarzutow pod moim adresem, ktory masz we krwi obrocil sie przeciwko tobie i sam siebie zdemaskowales, bolszewicki agencie.

O tym, ze krypto-zyd T.Rydzyk z Torunia oglupia Polakow pisalem w roku 2000, czyli 17 lat temu na grupach dyskusyjnych, kiedy ty pacanie nie miales zielonego pojecia o tych sprawach. A nazywajac T.Rydzyka „ojcem” jeszcze bardziej robisz z siebie idiote, chyba, ze T.Rydzyk jest twoim ojcem, bo moim nie jest.

Twoj zarzut pod adresem H.Pajaka, ze jest „prowadzony przez Mosad” musisz jeszcze poprzec konkretnymi dowodami (moze Moskwa lub twoi towarzysze ci pomoga ?), zeby byl prawdziwy w przeciwnym wypadku jest to twoj kolejny UB-cki manewr propagandowy, ktory ma za zadanie zdyskredytowac H.Pajaka, ktory ujawnil fakty o zydzie W.Putinie i jego powiazaniach z zydostwem w 2011r na spotkaniu w Lodzi , o czym ja wczesniej tez pisalem na grupach dyskusyjnych w oparciu o swoje zrodla informacji.

Piszac o „stajennej gwarze” znow sam siebie zdemaskowales i swoje srodowisko, bo u mnie byla to gwara uliczna i zamiast robic mi uwagi to najpierw sam ogarnij sie ze slomy i wyczysc kopyta z gnoju „doktorze nauk ekonomicznych”.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30160

jpnz

re: maniek (14 maja 2017 o 23:21)

CYTAT:
…ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski – nie wie,ze za Gomuly i Jaruzela – bylo 1.000 szkól – na 1.oooi-lecie – 33% opieka lekarska – bezplatne sanatoria…a propadanda bergmana – do 68 roku – gdzie „znienawidzony”Jaruzel i Gomóla – WYPIERDZIELILI TO ZASRANE podszywajace sie pod ZYDÓW i srajace im do gniazda – CHAZARSTWO DO izrahella?…

KOMENTARZ (jpnz)
To jest typowa propaganda komunistyczna, ktora naglasniala TRYBUNA LUDU – organ prasowy KC PZPR w okresie PRL.
Skoro wciaz ja powtarzasz to jest to znak, ze masz wyprany mozg propaganda komunistyczna.
Po pierwsze, kto liczyl ilosc szkol w PRL ?
Po drugie, zeby korzystac z bezplatnej opieki zdrowotnej w PRL to trzeba bylo placic skladki do ZUS – w zakladach pracy i fabrykach skladki byly potracane z pensji. Natomiast rolnik indywidualny w PRL musial sam siebie ubezpieczyc, w przeciwnym wypadku placil z wlasnej kieszeni za leczenie.
Poza tym caly system opieki zdrowotnej w PRL byl skorumpowany, bo pierwszenstwo we wszystkim mieli „towarzysze partyjni” z PZPR.

W latach 1967-1968 Zydzi-syjonisci wyjezdzali z PRL na wlasne zadanie bez wiekszych problemow i zabierali ze soba co mogli i nikt ich nie wyrzucal z PRL.
W otoczeniu W.Gomulki nadal bylo pelno zydow na wysokich stanowiskach panstwowych, jak chociazby zyd J.Cymmerman vel Cyrankiewicz (premier PRL) i zydom nadal powodzilo sie lepiej niz Polakom.
A biorac pod uwage dokument MSW z 1984r, w Polsce zamieszkiwalo 2.7 miliona zydow pod zmienionymi nazwiskami.
Byly agent UB i prezes organizacji zydowskich S.Szurmiej powiedzial, ze w Polsce zamieszkiwalo 4 miliony zydow.
Z tego wniosek, ze W.Gomulka (zona Zydowka) i zyd Margulis vel „gen.Jaruzelski” (zona Niemka) nie wyczyscili zydostwa z Polski i potwierdzaja to informacje z MSW oraz informacje podane przez zyda S.Szurmieja.

Lewactwo i bolszewiki probuja zrobic z Gomulki i Margulisa „polskich bohaterow narodowych”, ale to byli bohaterowie Moskwy, ZSRR i komunizmu, a nie Polski, poniewaz byli nawet szkoleni w ZSRR na agentow sowieckich i skierowani do Polski w celu zabezpieczenia wplywow sowieckich w Polsce.
Np. towarzysz „paziem” i jemu podobni towarzysze tez walcza o uznanie agenta Moskwy W.Gomulke „bohaterem” Polski, ale taki numer nie przejdzie, poniewaz W.Gomulka kolaborowal z NKWD w likwidacji zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, ktorzy bronili Polski przed sowiecka okupacja.
Z kolei towarzysz Margulis bral udzial w oblawach NKWD na zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, ktorzy poswiecili swoje zycie w obronie wolnej Polski.
Towarzysze z WPS probowali nawet zrobic „bohatera” z J.Kosseckiego (agenta SB, komunisty i majora ORMO), ktory do konca trwal w szeregach agenturalnej i zbrodniczej PZPR, ktorej program komunistyczny byl wymierzony w narodowy i chrzescijanski charakter Polski – w okresie miedzywojennym (II RP) role te spelniala KPP (polska z nazwy partia komunistyczna) zalozona w Moskwie, podobnie jak polska z nazwy PPR.
Ten narodowy i chrzescijanski charakter Polski przeszkadzal rowniez litwakowi J.Pilsudskiemu.
Towarzysze z WPS odgrazaja sie zydom anglosaskim, a popieraja zydow rosyjskich (Putin, Miedwiediew, Lawrow etc).
Jak pisal Berman w swoim tajnym referacie, zydzi sa po obydwu stronach barykady i wszystkim steruja.
W takim razie ja nie widze sensu pchania Polski ponownie w orbite Moskwy i dowodow na to dostarczyla historia.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30165

401autobahn

Postautor: 401autobahn » 21 maja 2017, 16:00

Czy standardy ”europejskiej edukacji” usprawiedliwiaja klamstwa historyczne i segregacje narodowa!?

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... -narodowa/

KOMENTARZE (20.05.2017)

Komentarze nie ukazaly sie na stronie dyskusyjnej WPS z powodu zablokowania dostepu do komentarzy

re: dziobak

Obywatelu dziobak,

W jew-ropie obowiazuje ideologia lewacko-libertynska, ktora jest narzucana i kontrolowana przez miedzynarodowe zydostwo przez ostatnie 100 lat i glowny udzial maja w tym zydowskie media, zydowskie autorytety pozujace za "naukowcow oraz zydowscy bankierzy, ktorzy finansuja zydowskie rewolucje i wojny oraz masowe oglupianie gojow.

Zydowska nagonka na Polske i Polakow dala o sobie znac w 1918r, kiedy zydostwo nie chcialo dopuscic do powstania niepodleglego Panstwa Polskiego, ale bezczelne zydostwo zadalo dla siebie utworzenia "panstwa zydowskiego" na ziemiach Polski ze stolica w Lublinie.
Wiec wy obywatelu dziobak zamiast powielac zydowska propagande jak to Polacy "przesladowali" zydow w Polsce miedzywojennej to prosze napisac najpierw o ZYDOWSKIM SQRWYSYNSTWIE wobec Polski i Polakow na przestrzeni wiekow, o zydowskiej kolaboracji z wrogami Polski, a w szczegolnosci o robocie wywrotowej zydostwa w tajnych organizacjach syjonistycznych, ktore powstaly pod koniec XIX wieku w trzech zaborach (rosyjskim, pruskim i austriackim).

W 1918r zydostwo powinno byc wyrzucone z Polski raz na zawsze jako element wrogi i dzialajacy na szkode Polski i Polakow.

A gdybyscie obywatelu dziobak nie wiedzieli dlaczego zydostwo powinno byc wyrzucone z Polski to odpowiem, ze ZYDOSTWO BYLO ZARAZA WEWNATRZ POLSKI co zostalo udokumentowane w opracowaniach historycznych: Staszica, Pranajtisa, Konopczynskiego, Jeske-Choinskiego, Didier, Brafmana, Trzeciaka, Hoffmana, Wysockiego etc.

Jesli chodzi o "ukraincow" to taki narod nigdy nie istnial, wiec wasz zarzut obywatelu dziobak, ze Polacy dokonywali "de-ukrainizacji" zostal wyssany z palca. Na tym falszu niemiecki zyd J.Gorzelik z RAS stworzyl swoja wersje opowiadan o okupacji "ukrainy" przez Polakow i rzekomym "odwecie" na Polakach, zeby usprawiedliwic ludobojstwo OUN-UPA na Polakach.
Tymczasem na Kresach wschodnich II RP nie bylo konfliktow na tle narodowosciowym, ale te konflikty zostaly sztucznie stworzone przez organizacje terrorystyczne zlozone z mniejszosci etnicznych, ktore powstaly poza II RP i byly finansowane przez Niemcy , Austrie i ZSRR, bo im chodzilo o oslabienie Polski.

Znana jest rowniez sprawa proby rozbioru Polski przez Prusy, Rosje i Austrie z konca XVII wieku (po smierci krola Polski Jana III Sobieskiego w 1696r) w czym udzial bralo rowniez zydostwo i opisane przypadki potwierdzaja, ze Polska byla przeznaczona na zniszczenie przez czterech glownych wrogow Polski: Niemcy, Rosje, Austrie i ZYDOSTWO, ktorzy ostatecznie zrealizowali swoj plan w 1772r ( I-szy rozbior Polski) z aprobata Watykanu.

Np. na konferencji w Wersalu w 1919r zydostwo anglosaskie ustalalo granice odradzajacego sie panstwa polskiego i w tym samym roku zydo-bolszewickie ZSRR napadlo na Polske, zeby zaprowadzic komunizm w Polsce.

Wy obywatelu dziobak traktujecie historie w sposob wybiorczy i probujecie oczernic Polske na podstawie falszywych zarzutow, liczac na to, ze czytelnicy nie znaja historii Polski, badz dali sobie wyprac mozgi zydowskiej propagandzie.
II wojna swiatowa dowiodla, ze tolerancyjna Polska zaplacila za glupote ekip rzadzacych, ktore zlekcewazyly dzialania tzw. PIATYCH KOLUMN w Polsce w okresie miedzywojennym, poniewaz te "piate kolumny" poszly na wspolprace z wrogami Polski przeciw Polsce i Polakom juz w pierwszych dniach wrzesnia 1939r - vide: Zydostwo, Litwini, UPA-incy, Niemcy i Czesi, kiedy w tajemnicy Niemcy i ZSRR dokonaly CZWARTEGO ROZBIORU POLSKI 23 sierpnia 1939r (Pakt Hitler-Stalin znany jako Pakt Ribbentrop-Molotow).
Wy obywatelu dziobak uzywacie rowniez zydo-lewackiej terminologii, kiedy piszecie o "faszystowskiej" Hiszpanii - gen. Franko i gen. Pinochet zostali nazwani faszystami przez zydo-lewacka propagande, poniewaz podjeli walke z zydo-komuna (czerwonymi faszystami).

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30292

re: D.Kosiur

Obywatelu Kosiur,
Jezus Chrystus (Bog) dal poczatek chrzescijanstwu i w zwiazku z tym chrzescijanstwo nie ma narodowosci.
To co obywatel Kosiur opisal dotyczy sekty katolickiej, ktora powstala w 325r na soborze w Nicei.
W zwiazku z tym atak obywatela Kosiura na chrzescijanstwo jest bezpodstawny, a jednoczesnie jest objawem chorobowym.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... /#comment-30293

401

Wróć do „Polskie Forum Narodowe”