Obecny czas: 18 Lut 2018 01:29

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Podpisz petycje do prezydentow 
Autor Wiadomość

Post Podpisz petycje do prezydentow
http://www.petycje.pl/3372

Artykul na ten temat jest na moim blogu. http://wojciechkozlowski.salon24.pl/ Mozna tam tez znalezc wstepne wyniki.

Prosze tez o pomoc w promowaniu tej petycji, lub podpowiedz gdzie by ja zamiescic, zeby zdobyc troche podpisow z Ameryki. Z Ontario mam juz ponad tysiac.

Jako nowy na forum pozdrawiam wszystkich z Adminem na czele

Jeszcze Polska nie zginela

02 Gru 2008 10:50

Post Re: Podpisz petycje do prezydentow
Szanowny Panie Kozlowski.
Z calym szacunkiem do tego ze chce sie Panu dzialac w przeciwienstwie do wiekszosci Narodu Polskiego.
Pozwole sobie zwrocic Panska uwage na fakt ze my jestesmy na wojnie i walczymy z okupantem.
Polska jest obecnie pod okupacja Zydo Germanskiej mafii i nie jest to odpowiednia pora na budowe pomnikow, poniewaz po sprowadzeniu kolorowej gawiedzi do Polski (premier Tusk sprowadza z Chin tysiace ludzi do Polski ) z pomnikow nie pozostania ani sladu.
Mamy do czynienia z likwidacja Narodu Polskiego w calym majestacie Unijnego "prawa" na mocy ktorego Polska mlodziez jest wysylana na banicje a w to miejsce "wladza" osiedla kolorowych przybledow z Azji i Afryki w celu likwidacji Bialej rasy.
To forum powstalo w celu odzyskania naleznych Polakom odszkodowan za zbrodnie popelnione na Polskim Narodzie i ma sluzyc Polakom ktorzy chca walczyc o suwerennosc i to co zostalo nam zabrane przez okupanta.
Jestesmy aktywni od miesiaca ale dopiero od maja 2009 zamierzamy wypromowac strone i uruchomic srodki na rozpropagowanie naszej dzialalnosci , zatem jak sam Pan widzi chwilowo nie mozemy Panu pomoc, ale Pan moze to uczynic promujac nasza dzialalnosc na wlasnych stronach.

Ps. Sprawe KL Warsau poruszalem juz od 1993 roku wraz z prof. Robertem Nowakiem, sp. prof. Edwardem Prusem (zabity w styczniu br.) sp. dr Leszkiem Szczesniakiem (zabity kilka lat temu za napisanie ksiazki "Plan Zaglady Slowian") , sedza Trzcinska i innymi znawcami tematu i w zasadzie jest to rozmywanie biezacych o wiele wazniejszych kwestii jak np. Zydowska okupacja Europy ktora nabiera rozmachu do tego stopnia ze nasi ludzie sa zabijani albo przesladowani przez postalinowskie prokuratury.
Dziekuje za zainteresowanie nasza strona i prosze sledzic nasza dzialalnosc od 2-go kwartalu 2009 roku, z okupantem sie nie negocjuje, z okupantem sie walczy na wszystkie mozliwe sposoby.
Kaczynski i obecna "wladza" to nie jest Polski parlament, to jest wladza Zydowska , zainstalowana w Polsce zgodnie z planem Himmlera z 1934 roku ktory obecnie zostal reaktywowany przez U.E i po rozparcelowaniu Polski na Euroregiony utworzy Judenland ze stolica w Warszawie.
Polecam ksiazki "Judeopolonia" i "Plan Zaglady Slowian - generalplan ost" wydane przez PWE w 2001 r. (prawie niedostepne bo zakazane przez Syjonistow) dr. Andrzeja Leszka Szczesniaka ktory to dokladnie opisuje.
Po zapoznaniu sie z faktografia dojdzie Pan do wniosku ze z budowa pomnika mozna poczekac i pare zamiast w gwizdek puscic na tloki.
pozdrawiam
Edward

Ostatnio edytowany przez Edward, 15 Sty 2009 23:38, edytowano w sumie 1 raz

05 Gru 2008 08:20

Bardzo sie dziwie, ze Pan uwaza, ze z pomnikami trzeba poczekac puszczajac pare na tloki. Tymczasem to rowniez pomniki napedzaja tloki. Ta wojna nie polega na strzelaniu. Jest bardziej wyrafinowana. Dlatego pomnik zalicza sie w niej do broni strategicznej. Nie wydaje mi sie tez, ze Panstwu ubedzie pary podpisujac petycje. Na taka pomoc przede wszystkim licze. Wysylalem swoje petycje w rozne miejsca jak np. Radio Pomost i wszedzie moja petycja zostala zablokowana i nie ukazala sie na stronie.

Rozne ciekawe filmy z Waszej telewizyjnej strony promowalem juz na polskich listach dyskusyjnych. Swojej strony nie mam tylko blog prowizoryczny do promowania petycji. Wydaje mi sie, ze Pan swoim slusznym lecz porazajacym czarnowidztwem powodowac moze defetyzm i opadanie rak. Tymczasem jeszcze polska nie zginela poki my zyjemy.

07 Gru 2008 21:30

http://www.youtube.com/watch?v=a406qxVP ... re=related

Zgadzam sie z Panem Wojtkiem, nalezy robic wszystko co odkrywa prawde.
Szacunek dla Pana Edwarda, widzaialem filmy i 4 sa naprawde na Oscara.

08 Gru 2008 01:26

Mysle ze nie zrozumial Pan tego co napisalem Panie Wojciechu :roll:
Poruszajmy sie nadal do przodu bo potrzebujemy duzo paliwa ,oszukani mlodzi Polacy wracaja z banicji i nie pora zeby ich wieszac na krzyzu we wlasnej Ojczyznie okupowanej przez Sanhedryn.
Mlodzi Polacy maja juz dosc "cierpienia" i "wybaczania" Mlodzi Polacy potrzebuja Domu , pracy, chleba i zwrotu zagrabionego przez obcych majatku Narodowego, majatku ktory nalezal do Polakow a zostal skradzony przez zydogermanska mafie.
W 1993 roku w Otwocku odkopalismy zbiorowy grob w ktorym byly szkielety 397 Polakow zabitych przez zydowska bande Jakuba Bermana (stryjek Borowskiego) po 1945 roku.
Odbyl sie symboliczny pogrzeb , postawiono tablice pamiatkowa i 3 krzyze ktore moze Pan jeszcze dzisiaj zobaczyc (obok cmentarza komunalnego w Otwocku).
Z perspektywy czasu patrzac na to badz co badz doniosle w dziejach Polskiej historii wspolczesnej wydarzenie, dochodze do wniosku ze gdybym zamiast wydawac wowczas pieniadze na wozenie ekipy telewizyjnej i realizowanie filmow dla "owieczek" zainwestowal w szkolenie mlodych Polakow, to dzis nie bylibysmy euroregionem zgwalconym przez azjatyckich alfonsow.
Jeszcze raz powtarzam "Para w tloki a nie w gwizdek" ;)
Tym niemniej jak Pan widzi apel ciagle wisi i jak na wiosne ruszymy z promocja strony nie watpie ze znajdzie sie ktos kto zechce Panu pomagac w budowie pomnikow.

09 Gru 2008 23:48

W takim razie robmy swoje, jednak co do tego filmu to Pan go nie docenia. Jesli mlodzi ludzie nie obejrza tego filmu to nie beda chcieli sie szkolic. Nie mowiac juz o tym, ze glowny nurt walki stanowia dzisiaj media. Nie wiem naturalnie czy Pan nadaje sie do szkolenia ale wiem, ze robi Pan dobre filmy. Jako dziecko "bandyty" (oczyma Bermana) dziekuje Panu z calego serca szczegolnie za ten film o powtornym pochowku tych polskich zolnierzy. Pochowani zostali juz jako bohaterowie a nie tak jak poprzednio jako bandyci. Wlasnie jako Polacy mamy taki obowiazek w stosunku do ofiar KL Warschau. Ten pomnik bylby takim nowym pochowkiem.

A z tymi owcami to cos jest na rzeczy bo jak Pan jako ten symboliczny (nie moge tego powiedzic bo gotow sie Pan obrazic) nie podpisal petycji to od tych owieczek zagladajacych na forum podpisow nie przybylo. :(

Nie tracac jednak nadziei dziekuje za pozostawienie tematu na pozniej i pozdrawiam.

Ps. Owieczkom :D przypominam: http://www.petycje.pl/3372

14 Gru 2008 08:11

Napewno jest troche prawdy w tym co Pan pisze i w odpowiednim momencie bedziemy musieli uwiecznic miejsca Zydowskich zbrodni na Polakach ( mysle ze tylko w tym kontekscie chce Pan budowac pomnik przy KL Warsau poniewaz po 1945 roku Zydzi pod dowodztwem Jakuba Bermana gazowali tam Polakow Cyklonem B przywiezionym prosto z KL Aushwitz) a szczegolnie Polskich Patriotow z Narodowych Sil Zbrojnych , AK i innych wolnosciowych oddzialow.
Ja koncentruje sie na ataku i tu jest zasadnicza roznica pomiedzy moim i Panskim swiatopogladem, bowiem srodki ktorymi dysponujemy nalezy przeznaczac na bezposrednia walke z okupantem a dopiero potem po zwyciestwie mozna wskoczyc na krzyz i "cierpiec" z powodu strat jakie ponieslismy.
Jestem obecnie w trakcie pisania "Dziennika Polaka" dla "Kuriera Codziennego" w Chicago i zamierzam w kilkudziesiecu odcinkach pokazac droge do wolnej Ojczyzny ktora pokonalem na przestrzeni 30 lat walki o prawde historyczna i demaskowanie azjatyckiej zarazy opanowujacej wszystkie cywilizacje swiata.
Jednoczesnie montuje film o Bohaterze Narodowym Jozefie Kurasiu ktory kilkakrotnie zdradzany najpierw przez Aliantow, nastepnie przez Rosjan , potem przez Zydow i w koncu przez skundlonych "polakow" sam podjol walke o "Slebodne Podhale" i przez 2 lata wybil na Podhalu kilkuset wrogow Suwerennej Polski.
Pomnik Kurasia "Ogien" stoi w Zakopanem i budzi wiele tzw. "kontrowersii" bo Zydzi i kundle sa przeciwni upamietniania Bohaterow Narodowych i wydzieraja zdeformowane azjatyckie pyski jak tylko najglosniej umieja zeby pomnik usunac .
Polacy z natury spokojni i cisi ulegaja presji koszernych mediow i tylko nieliczni odwaznie staja po stronie Bohatera.
Jeden z zolnierzy Kurasia por. AK Pan Hreska po udzieleniu mi wywiadu na temat "Ognia" zostal zabrany przez Policje na badania psychiatryczne do Nowego Targu co dobitnie swiadczy o Zydowskiej okupacji ktora nieprzerwanie trwa od 1945 roku kiedy to Jozef Kuras po zdemaskowaniu Zydowskiej bezpieki (Zydzi z UB zaproponowali mu funkcje komendanta Milicji) poszedl do lasu z calym oddzialem i tam postanowil walczyc o wolna Polske.
Ma Pan racje ze trzeba cos robic i niech Pan dalej zbiera podpisy pod petycjami do Zydowskich prezydentow co tylko uwiarygodni "wladze" ( Kaczynski jest zydowskim kundlem dyspozycyjnym wobec N.Y i I-sra-ela) ktory za pieniadze Polskich podatnikow buduje pomniki dla mordercow azjatyckich w postaci "Muzeow Zydowskich" i dla mnie nie jest partnerem do dyskusji bo jest smiertelnym wrogiem mojej Ojczyzny podobnie jek caly obecny system wladzy okupacyjnej.
Mysle ze tym razem wyjasnilem Panu moj swiatopoglad. :roll:

18 Gru 2008 22:35
Awatar użytkownika

Jak idzie podpisywanie petycji?
Ja sie podpisalem ( prawdziwym imieniem i nazwiskiem bo tu uzywam ksywe) i mam nadzieje ze ruszy budowa.
Jakie jest obecnie stanowisko wladz Polskich w tej sprawie?

15 Sty 2009 10:57

Kolego W.Kozlowski,
Ja czuje wstret do parchow i jako Polak i czlowiek honoru nie mam w zwyczaju dyskutowac z parchami, zasrancami i gnojem.
Parchy musza byc usuniete i wymiecione ze wszystkich stanowisk panstwowych z domu pod nazwa Polska, aby Polacy mogli sami w nim gospodarzyc i rozwiazywac wlasne problemy i ta sprawa nie podlega zadnej dyskusji, ani nie ma mowy o kompromisie z robactwem, ktore przez ostatnie 600 lat zerowalo na Polsce i Narodzie polskim.
Sytuacja jest o tyle niekorzystana dla tego typu inicjatywy, ze premierem Polski jest parch, prezydentem Polski jest parch i Warszawa tez kieruje parchata "bch".
Parch Kalkstein mial wystarczajaco czasu i pieniedzy, aby zbudowac setki pomnikow w calej Polsce i oddac tym samym hold polskim patriotom i ofiarom niemieckich i zydo-bolszewickich zbrodni na Narodzie polskim, ktorzy stracili wlasne zycie w obronie Ojczyzny Polski. Ale nie zrobil tego, poniewaz nie jest Polakiem tylko PARCHEM, dla ktorego jest wazniejsze zapalenie menory w palacu prezydenckim i w warszawskiej synagodze.
Parch Kalkstein, parch Tusk, parchata G-Waltz etc wydawali pieniadze panstwowe na organizowanie dni "parchatej pseudo-kultury" w Polsce i stwarzanie "cieplarnianych warunkow" do dalszego wylegania sie parchow, podczas gdy setki tysiecy polskich dzieci i polskie rodziny pozostaja wyglodzone, wynedzniale i wegetuja pozostawione samym sobie.
Tutaj racje ma kolega Edward M. i nalezy sie skupic przede wszyskim na glownym celu, ktorym jest odzyskanie Polski.
C.

15 Sty 2009 23:05
Administrator
Awatar użytkownika

Musze sie z Panem zgodzic 401autobahn bo gdyby nie fakt ze jestem w stalym kontakcie z administratorem to bym pomyslal ze ktos ze znajomych przepisal moj tekst.
Jednak doszedlem do wniosku ze rozni ludzie robia rozne numery i nie koniecznie wszyscy musza byc zolnierzami, ktos powinien uprawiac pole a kto inny piec chleb Pan Kozlowski chce budowac pomniki.
Mysle ze gdyby Pan Kozlowski nie zajmowal sie sprawami petycji to wogule by nic nie robil i dlatego popieram to ze cos chce mu sie w przeciwienstwie do pasywnych Polakow cos robic.
Wazne zeby nie przeszkadzal w walce o odzyskanie Polski, a jestem coraz bardziej optymistyczny co do tego ze juz niebawem przepedzimy obcych okupujacych nasz kraj i stworzymy odpowiednie warunki dla rozwoju Polakow w ich wlasnej Ojczyznie.

15 Sty 2009 23:36
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości