Obecny czas: 21 Sty 2018 00:45

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Czy wiek odgrywa role w walce o suwerennosc? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Czy wiek odgrywa role w walce o suwerennosc?
Moim zdaniem zasadnicza.

Konkretnie poprzez waruki geopolityczne w ktorych czlowiek wyrastal i ksztaltowal swiadomosc Narodowa.

1).Pokolenie Polakow pamietajacych Wojne stosuje zasade "cos innego mowic, cos innego robic i cos innego myslec"
Ten nawyk pozostal po okresie represji Stalinowskich i mordowaniu Polskich Patriotow na skale nieporownywalnie wieksza niz Zydowski Holokaust.
Kwiat Polskiej inteligencji zostal wymordowany przez zydowskie bandy Jakuba Bermana po 1945 roku i az do lat 60- tych Zydzi katowali Polskich Patriotow przygotowujac grunt pod "Nowy Pozadek Swiata"
Pozostali przy zyciu rdzenni Polacy jak np. moi Dziadkowie mowiac o Zydach wygladali przez okno czy nikt nie podsluchuje i z bezradnosci szukali schronienia w Kosciele czekajac na smierc ktora niby miala ich wyzwolic.
Ci ludzie nigdy nie wyrazaja opinii szczerze i otwarcie, sluchaja tylko Ksiedza i TV,- co rowna sie totalna kleska Narodowa prowadzaca do ostatecznej zaglady Ojczyzny.
2) Pokolenie moich rodzicow, wychowane na Zydowskich debilizmach typu "Jacek i Agatka" "Pancerowany" potem "Klos" itp. prymitywne dyrdymaly az do wspolczesnych "Mydlanych Oper" dla pisuardes , zyje w wirtualnym swiecie pozbawionym sensu.
To jest Walesa ktory do dzis nie rozumie co sie stalo i pajacuje na zydowskiej smyczy jak kundel, to sa oszukani i pozbawieni ziemi Chlopi, pozbawieni pracy Rzemieslnicy, zdewaluowana Inteligencja i "Dzialacze Polityczni" ktorzy nigdy nie mieli dostepu do faktow historycznych i byli wodzeni za nosy jak stado bezmyslnych "Owieczek"
To pokolenie po kilkudziesieciu kopniakach w d... wymierzonych przez Zyda, przestalo brac udzial w zyciu politycznym poniewaz nie chce kolejny raz wyjsc na durnia oddajac glos na farbowane lisy.
3) Pokolenie mlodych Polakow ktorzy sa wychowani na internecie i mysla 10 X szybciej niz ich rodzice, w ostatnich wyborach zaglosowalo na PO bo Tusk obiecal "Zlotego Cielca" za granica, a poniewaz za granica Cielca nie znalezli to wracaja do okradzionej w miedzyczasie Ojczyzny ktora etnicznie zmienia sie z dnia na dzien w Dzungle Azjo Afrykanska.
Teraz zaczyna sie zasadnicze pytanie co w kolejnych wyborach zaproponuje sie Mlodym Polakom? bo numer z zagranica juz drugi raz nie wyjdzie, Unia Europejska ukradla wszystko co bylo do skradzenia i nie ma kasy na "prezenty".
Dla mnie (mam 32 lata i srednie wyksztalcenie bo na ukonczenie studiow nie bylo mnie stac) najwazniejsza jest stabilizacja i zycie wsrod swoich Rodakow we wlasnej Ojczyznie poniewaz banicji i zycia z Kolorowymi mam juz dosc, rozpadla mi sie rodzina i stracilem sens zycia w Tyglu.
Kto odpowie na kogo w tej sytuacji oddac glos i czy przybita do krzyza "Owieczka" czekajaca na smierc jest w stanie walczyc o suwerenna Ojczyzne?

pozdrawiam zyczac jednoczesnie Wesolych Swiat
Lukasz

24 Gru 2008 05:08

Post Re: Czy wiek odgrywa role w walce o suwerennosc?
Odpowiedz jest prosta.
Musi sie objawic Narodowy Lider podobnie jek w 1933 roku w Niemczech ktore byly podobnie spacyfikowane i rzucone na kolana przez Zydow jak obecnie Polska ;)
Swiat nie jest skomplikowany, nie ma energii bez energii , wszystko mozna porownac do naczyn polaczonych tzn. jak sie chce komus cos dac to trzeba komus to zabrac.
Scierwo azjatyckie kierujace obecnie siwatem zabiera Bialym i daje Kolorowym a Ci rozmnazaja sie i chca coraz wiecej jak bakteria ktora w koncu pozera organizm na ktorym sie wychowala.
Polska przestala praktycznie istniec fizycznie i istnieje jedynie Duchowo w sercach Polakow ktorzy zaczynaja rozumiec ze zostali okradzeni z dorobku wielu pokolen przez watache farbowanych lisow.
Nikt z dotychczasowych politykow w Polsce nie nadaje sie na Narodowego Lidera poniewaz dostali sie do polityki dzieki archiwom IPN w ktorych figurowali jako kundle wymieszani z Zydami bez identyfikacji Narodowej, zatem sa dyspozycyjni wobec kazdego Pana ktory rzuci jakis ochlap lub kosc z Panskiego stolu.
To sa te wszystkie kurwy ktore obecnie narzekaja na UE ale nadstawiaja dupy w kierunku Brukseli, Watykanu i NY. w nadzieji na kilka srebrnikow za "sex ze wstrentem"
Tolerancja ZERO dla scierwa bezpanstwowego i spedalalych globalistow wymieszanych jak Kaczynski, Tusk, Obama i inni.
W tym kontekscie wiek wyborcow odgrywa zasadnicza role poniewaz juz drugi raz Polska Mlodziez nie da sie wydymac Tuskowi i nie pojedzie czyscic zydowskich kibli na Zachod tylko przystapi do urn wyborczych aby przepedzic obcych i zyc godnie we wlasnej Ojczyznie ktora jest super bogata.
Polska moze spokojnie egzystowac wylacznie poprzez pobieranie myta z szmelc Zachodni przewozony do skundlonych republik na Wschod.
Dotychczas wybory polegaly na wirtualnej "demokracji" czyli na wyborze pomiedzy sraczka a zatwardzeniem tak jak sie to dzieje w USA i innych "demokratycznych" tyglach.
Jestem pewien ze jeszcze w tym roku na arenie politycznej w Polsce pojawi sie Lider za ktorym pojda mlodzi Polacy i po przeciwnej stronie pozostana tylko wymierajace niedobitki "Mocherowych Beretow" ktore beda sie smazyc w piekle za wywindowanie Rabina Kaczynskiego na prezydenta Judeopolonii w ostatnich "wyborach".

01 Sty 2009 22:31

http://www.youtube.com/watch?v=pG-hiogv7mg&NR=1
Na tym filmie macie wiek ekipy decydujacej o losach Polski i nic sie nie zmienia od czasu zamachu Stanu z 2002 roku, to jest wlasnie pokolenie Tuska i pokolenie Tuska dzieci ktore sie daja nabrac na klamstwa.
W najblizszych wyborach decydujace znaczenie bedzie mialo pokolenie ludzi starszych ktorzy zostali zepchnieci na margines zycia spolecznego , pozbawieni pracy, srodkow do zycia, opieki medycznej, emerytur, dachu nad glowa i Ojczyzny.
To wlasnie pokolenie pamietajace okres okupacji Niemieckiej najlepiej rozumie procesy ktore zaszyl ostatnio w Europie a ktore niczym sie nie roznia od czasu okupacji Hitlerowskiej.
Granica polityczna zostala zastapiona granica ekonomiczna ktora jest nieporownywalnie trudniejsza do przejscia bo zabija Polakow pocichu i na wlasna prosbe , jak eutanazja na Polskim Narodzie w wydaniu Tuska i Merkel.
Glosujac na PiS nie wiedzielismy ze Kaczynscy sa Ortodoksyjnymi Zydami i zmarnowalismy kolejna szanse na zycie we wlasnej Ojczyznie.

02 Sty 2009 08:36

www.polonica.net/Problemy_Drugiego_Sobo ... dowski.htm

02 Sty 2009 19:56

Kolego Lukasz,
Polska spolecznosc mozna podzielic na kilkanascie kategorii: Madrych, Glupich, Naiwnych, Obojetnych, Leniwych, Pracowitych, Dobrych, Zlych, Cwanych, Zaradnych, Uczciwych etc i wiek nie odgrywa tutaj roli.
Tym samym jest to dowod, ze wiek nie odgrywa zasadniczej roli w walce o suwerennosc, ale SWIADOMOSC NARODOWA uzalezniona od srodowiska i otoczenia - domu, szkoly, kosciola, ulicy, organizacji, miejsca pracy, miejsca pobytu etc, w ktorych czlowiek wyrastal, dojrzewal, przebywal i poznawal zycie i swiat.
W zyciu czlowieka przychodzi bowiem moment zastanowienia i czlowiek zadaje sobie pytania: kim jest, co chcialby robic, dokad zmierza, co chce osiagnac, jaka jest prawda, co sie dzieje i dlaczego, dlaczego tak a nie inaczej, co robic itd. itp. , ale nie zawsze znajduje odpowiedz na wszystko w otaczajacym go swiecie.
To sa sygnaly budzenia sie SWIADOMOSCI OSOBISTEJ majacej zwiazek z realiami zycia, z uwzglednieniem biologicznego dojrzewania czlowieka, pojemnosci mozgu, znajomosci zagadnien, zdolnosci analitycznych i przezyciami - DOSWIADCZENIEM ZYCIOWYM.
Z kolei SWIADOMOSC NARODOWA to wyzszy stopien swiadomosci osobistej, zwiazany z przynaleznoscia do Narodu, kultury i obyczajow Narodu, wiezow duchowych z Narodem oraz troska o dobro Narodu i Panstwa.
Na pytanie: Na kogo glosowac ( ? ) jest trudno odpowiedziec , poniewaz to zalezy jakimi kryteriami sie kierujesz przy ustalaniu wyboru kandydata.
Podaj wiecej szczegolow.
C.

06 Sty 2009 01:59

Kolego Moher 2007,
Ja zawsze namawialem ludzi, zeby glosowali na POLAKOW NARODOWCOW, kierujacych sie haslem: BOG, HONOR, OJCZYZNA i mialem nadzieje, ze Narod dojrzy zlo jakie mu wyrzadzaja kontraktowe rzady opanowane przez zydowska klike i zydowska propagande w j.polskim oraz pisalem tez o parszywej robocie zyda T.Rydzyka z RM w Toruniu, ktory wspiera swoich pobratymcow i robi krecia robote.
Po kazdorazowym zapoznaniu sie z wynikami wyborow ogarniala mnie zlosc, poniewaz wyniki odzwierciedlaly bezmozgowie, naiwnosc i glupote ciemnej masy, ktora za kazdym razem budzila sie z reka w nocniku, a pomimo tego nadal krecila sobie bat na wlasna dupe.
Doszedlem do wniosku, ze na ciemna mase najlepiej skutkuje metoda : PRZEZ DUPE DO GLOWY i zrobilem sobie przerwe od polityki na pewien czas w nadziei, ze ciemnej masie zmieknie kiedys dupa, poniewaz nie chcieli sluchac Polakow na emigracji jak ja, a takich glosow byly tysiace.

06 Sty 2009 03:01

:? Panie "401" widze ze strzela Pan z armaty na forum ktore jest w fazie rozruchu i mialo byc delikatnie rozpedzane dopiero w maju br.
Obawiam sie ze strzalami miedzy oczy przestraszyl Pan nie tylko w/w ale kilku moich przyjaciol ktorzy tu zaczynaja pisac.
Po przeczytaniu Panskich wypowiedzi zapalila mi sie czerwona lampka i zadalem pytanie "kto dysponuje taka wiedza"? poniewaz ludzie z naszego srodowiska z zasady nie biora udzialu w forach dyskusyjnych (mowa o aktywnym udziale) z kilku wzgledow o ktorych nie chce mi sie pisac.
Pozostaje zatem pytanie -kim Pan jest? i jesli nie jest Pan etatowym pracownikiem konsulatu tzw. IIIRP. (a nie jest Pan bo sprawdzilem) to dlaczego dopiero teraz lapie Pan ze mna kontakt? przeciez dzialam na tym rynku od ponad 20 lat, nigdy nie zmieniajac kierunku i nigdy nie nadstawiajac dupy w strone koniunkturalnej zarazy.
Jesli ktos probowal mi zasadzic od tylca w tlumie to zawsze w pore przykrylem odbyt i odreagowalem, casus Moskal, (najpierw biznes potem polityka) nastepnie cala plejada kundli jak Olszewski, Krzaklewski, Lepper, Giertych i wielu innych mniejszych farbowanych lisow "kochajacych inaczej"
Dam Panu zagadke ktorej nikt z poza kregow MTS dotychczas nie rozwiazal a jest odpowiedzia na Panskie pytanie skierowane do jednego z w/w respondentow.

Co trzeba zrobic
1) Zebym mogl mieszkac spokojnie we wlasnej Ojczyznie bez obawy o sasiedztwo kolorowej kundlizny ujadajacej 24 godz/dobe jak szympans na Afrykanskiej palmie albo pierdzacej czosnkowym smrodem?
2) Zeby religia (wiara w Boga i / albo strzyzenie Owieczek) nie wychodzila poza juzrydykcje mojego Narodu (Polskiego Slowianskiego , Bialego) i nie byla zdalnie sterowana przez kolorowe scierwo zydo masonskie?
3) Zeby mnie nie scigaly bandy zwyrodnialcow azjatyckich tj. "mosad" "ABW" itp. w mojej wlasnej Ojczyznie za to ze jej bronie przed okupantami?
4) Zeby wladza Polski dbala przede wszystkim o Polski interes Narodowy a nie sponsorowala przybledow azjo afrykanskich z wszystkimi odmianami patologii spolecznej?

:roll: Tylko prosze mnie nie zachecac do wziecia udzialu w nastepnych wyborach i glosowac na "sraczke czy na zatwardzenie" bo juz dawno stracilem poczucie humoru.

Ps. Swoja droga dobrze ze sie Pan objawil. 8-)

Ostatnio edytowany przez Edward, 06 Sty 2009 07:17, edytowano w sumie 1 raz

06 Sty 2009 04:38

Kolego Edwardzie,
Jestem Polakiem i mam polskie obowiazki.
Dzialam od poczatku lat 1990-tych na forach dyskusyjnych i podaje zweryfikowane informacje.
Spedzilem dziesiatki tysiecy godzin na dyskusjach i poszukiwaniach materialu historycznego i podzielilem sie wiedza oraz swoimi opiniami z setkami znanych i nieznanych mi osob; niektore moje artykuly sa teraz wykorzystane m.inn. na POLONICA.NET
Dzisiaj widze tego owoce, poniewaz dzieki internetowi kwitnie cala masa narodowych stron internetowych, chociaz nie wszystkie podaja prawde i tylko prawde.
Z Twoja dzialalnoscia zetknalem sie po raz pierwszy po obejrzeniu kilku filmow, m.inn. "O Oswiecimiu", ktory uznalem za wspanialy i polecalem innym do obejrzenia podczas forumowych dyskusji, co mialo miejsce ponad 10 lat temu.
Ja rowniez probowalem zlapac kontakt przez internet i nawet dzwonilem do KPA lub ZNP w Chicago (dokladnie nie pamietam), ale sekretarka, ktora odebrala telefon powiedziala mi, ze E.Maciejczyk tu nie pracuje.
Nawet Dana z Kalifornii, ktora tez uczestniczyla w dyskusjach nie kwapila sie z podaniem mi wiecej informacji i moje poszukiwania ustaly, az do momentu kiedy niedawno natknalem sie na artykul dotyczacy aresztowania na Okeciu w Warszawie.
Zadzwonilem do Dany ponownie, ale ona tez nie wiedziala lub moze nie chciala mi udzielic informacji.
Moje poszukiwania poprzez internet byly utrudnione, ze wzgledu na wyszukiwarke "google", ktora wprowadzila ograniczenia na tematy dotyczace nieprzychylnych wypowiedzi o zydostwie okreslone mianem "antysemityzmu", ale moj upor i cierpliwosc osiagnely cel, a przy okazji przestaly mnie nachodzic zle mysli odnosnie wydarzen na Okeciu i wielkiej niewiadomej jesli chodzi o dalszy rozwoj wypadkow.
O tym co trzeba zrobic, pisalem na poczatku lat 1990-tych, ale masa durniow nazwala mnie wowczas antysemita i poza Dana, Mieczem, Antkiem i Jaskiem z Toronto z forum dyskusyjnego soc.culture.polish nie mialem sprzymierzencow, forum ktore jeszcze wtedy nie cenzurowalo wypowiedzi, az zostalo w koncu zamkniete za "antysemityzm". A poniewaz wystepowalem z odkryta przylbica, wiec mialem klopoty w pracy, poniewaz polskojezyczne zydostwo pisalo na mnie donosy do pracodawcy i zmienilem wowczas taktyke zmieniajac adresy i uzywajac ksywy, i w dalszym ciagu dawalem ognia z grubej rury i nigdy nie zmienilem przekonan ani pogladow, a jedynie je umocnilem, poniewaz pomogly mi w tym zrodla anglojezyczne, ktore wykorzystal tez w swoich opracowaniach historycznych H.Pajak, ktorego nawet poprosilem o napisanie ksiazek o agencie i meskiej qurwie Pilsudskim i zydo-masonerii w Watykanie i roli pol-zyda Wojtyly w zniszczeniu KK od srodka.
Przypomne wiec ponownie:
NALEZY ODSUNAC ZYDOSTWO OD WLADZY I WPLYWOW NA POLSKA POLITYKE, GOSPODARKE I EKONOMIE !
W POLSCE MAJA RZADZIC POLACY ! - to haslo pochodzi z poczatkow lat 1990-tych.
W zwiazku z tym, ze Kosciol Katolicki w Polsce zostal wyraznie opanowany przez zydostwo w habitach kardynalskich i biskupich i jest zjudaizowany (Judeo-modernistyczna sekta), a Watykan stal sie siedliskiem interesow dzieci diabla, nalezy tez wyrzucic zydowska szarancze z polskich kosciolow i odlaczyc sie od Watykanu dla zachowania nieskazonego obcymi ideologiami polskiego katolicyzmu.
Jak juz pisalem, przeciwnik jest podstepny i trudny i potrzebny jest sztab, ktory przygotuje plan dzialania.
C.
p.s.
Zeby rozkrecic forum potrzeba powaznych dyskusji i nie nalezy ogladac sie na innych.

06 Sty 2009 07:12

:roll: Brawo 8-)
Gdyby ze mna kotakt byl prosty to juz by go nie bylo, Pani Dana tez nigdy nie miala na mnie namiarow, podany na mojej stronie firmowej zdres @gmail wszystkie listy kieruje do spam i nikt tego nie czyta , zatem chwilowo udzielam sie tylko na tym forum i czasem pisze do N-Czas ale tylko sladowo bo robie film o Jozefie Kurasiu "Ogien".
Kiedys do mojego biura po kilkuletnich podejsciach trafil Bohdan Poreba ktorego przyprowadzil moj "serdeczny przyjaciel" , biuro i studio musialem przeniesc w inne miejsce a "przyjaciela" wyizolowac.
Jak sie Panu podobal film o Oswiecimiu to powinien sie tez spodobac o Alojzym Szablewskim bo jest lepszy i bardziej tresciwy, jest na stronie http://www.kronikanarodowa.com albo na linku z http://www.polskatelewizja.com i potem _"Grunwald 2010"
Czy zna Pan A. Szablewskiego?

Jesli ma Pan dostep do radia 1080 am to w tym tygodniu bedzie werbalna zajawka cyklu moich wywiadow prasowych do Kuriera Codziennego z okresu 20 lat pracy z kamera.
Radio moze Pan odbierac z adresu http://www.birach.com potem link na 1080 am Chicago i po zaladowaniu "winamp" mozna sluchac na zywo pomiedzy 17 a 19 czasu Chicago jest tam nasz program w ktorym prawie zawsze ok. 18.30 sa jakies perelki z Polski.

Ps. W roku 2001 i 2002 nadawalem z Chicago codziennie na otwartym kanale po 2 godz. (21-23) i w niedziele od 11 rano do 24 bloki Narodowej telewizji, wowczas kontakt byl ze mna blyskawiczny poniewaz siedzialem na miejscu i czekalem na odpowiednich ludzi do pracy, przewinelo sie kilkudziesieciu kabotynow i potem w 2003 na rynek TV weszly gebelsowki tj. polsat tvn tv zydonia itp.
Moja dzialalnosc przestala miec sens wiec zostawilem sladowo telewizje na otwartym kanale i przenioslem wszystko na internet co w sumie daje nieporownywalnie wieksze korzysci np. www.kronikapodhalan.com
Pisze to bo nabieram zaufania do tego co Pan prezentuje i mozliwe ze cos wymyslimy wspolnie.

06 Sty 2009 07:49

O.K. Kolego,
Mysle podobnie i nie bede zdradzal wiecej szczegolow.
C.

06 Sty 2009 12:37
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości