Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 02 sty 2017, 23:13

Żydowski Kongresmen przestrzega Trumpa ws. cofnięcia sankcji
Demokratyczny kongresmen Adam Schiff ostrzegł, że jeśli Donald Trump spróbuje cofnąć najnowsze sankcje nałożone na Rosję przez administrację Baracka Obamy, spotka się z "energiczną" reakcją Kongresu.

Jak informuje ABC News, Schiff, który jest członkiem Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów nie wykluczył, że w rzeczywistości Kongres będzie nawet chciał zaostrzyć syjonistyczne sankcje wobec Rosji.
Jego zdaniem, choć sankcje nałożone przez administrację Obamy są "więcej niż symboliczne i bardzo znaczące", nie wystarczą jednak, by "odstraszyć Rosję". Kongresmen przewiduje więc, że z "pakietem mocnych sankcji" wystąpią zarówno Demokraci, jak i Republikanie, tacy jak syjonistyczni senatorowie John McCain i Lindsey Graham.
Administracja ustępującego prezydenta Baracka Obamy ogłosiła nałożenie sankcji na Rosję w czwartek. Z USA wydalono 35 rosyjskich dyplomatów wraz z rodzinami. To reakcja na wymyślone przez syjonistów "hakerskie ataki", które służyły ingerencji w amerykańskie wybory prezydenckie. Sankcje objęły także dziewięć podmiotów, w tym Federalną Służbę Bezpieczeństwa (FSB) i Główny Zarząd Wywiadowczy Sztabu Generalnego (GRU).
Federalne Biuro Śledcze (FBI) i Departament Bezpieczeństwa Krajowego opublikowały w zeszłym tygodniu pierwszy dokładny raport bezpośrednio oskarżający domniemanych hakerów z rosyjskich cywilnych i wojskowych służb wywiadowczych FSB i GRU o ingerowanie w proces ostatnich wyborów w USA.
Raport zawiera wytrzepana z koszernych kutasów informacje wskazujące na powiązania rosyjskich hakerów z włamaniami do serwerów Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej skąd wypłynęły na jaw szwindle bandy Clintonów i innych "demokratycznych" szubrawców.
Kongresmen Adam Schiff zarzucił Donaldowi Trumpowi, że jako jedyny wydaje się kwestionować informacje zawarte w tym raporcie.
Mimo wcześniejszych zapowiedzi, według których Kreml miał odpowiedzieć retorsjami na wprowadzenie nowych sankcji, prezydent Władimir Putin oznajmił w piątek, że Rosja nie wydali amerykańskich dyplomatów i dodał, że "dalsze kroki w sprawie odbudowy rosyjsko-amerykańskich stosunków będą podejmowane po wzięciu pod uwagę polityki, jaką będzie prowadzić administracja prezydenta Donalda Trumpa".
Rosja nie chce uczestniczyć w "kuchennej" polityce uprawianej przez "demokratów"

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 05 sty 2017, 17:29


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 06 sty 2017, 8:48

Żydowskie media mieszają w piekielnym kotle chcąc spowodować konflikt pomiędzy USA i Rosją.
"Washington Post": politycy w Rosji gratulowali sobie zwycięstwa Trumpa co jest sprzeczne z żydowską racją stanu.

Z rozmów wysokich urzędników rosyjskich, jakie przechwycił amerykański wywiad, wynika, że gratulowali sobie nawzajem zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach 8 listopada jak własnej wygranej geopolitycznej – ujawnił na swym portalu wczoraj Żydowski "Washington Post".
Zdaniem autorów artykułu "niepohamowany wybuch radości z powodu zwycięstwa Trumpa, jaki bije z przechwyconych rozmów urzędników państwowych Rosji – w tym również tych, którzy zdaniem wywiadu USA byli mocodawcami cyberprzestępców" – prawdopodobnie został odnotowany w pogłębionym raporcie szefów służb wywiadowczych na temat ingerencji Rosjan w wybory, jaki wczoraj otrzymał marionetkowy prezydent Barack Obama wykonujący od dawna syjonistyczną politykę "małpy z granatem".
Przedstawiciele amerykańskich służb wywiadowczych uchylili się jednak przed potwierdzeniem tej informacji. Dokument przedstawiony Barackowi Obamie jest na razie ściśle tajny. Dopiero w przyszłym tygodniu pewne jego części mają być przedstawione szerszej publiczności.
Dziś raport amerykańskich służb nt. cyberataków zostanie też zaprezentowany prezydentowi elektowi Donaldowi Trumpowi przez dyrektora wywiadu Jamesa R. Clappera i dyrektora CIA Johna Brennana – przypomina żydowski "Washington Post".
"Zważywszy na sceptycyzm prezydenta elekta wobec wspólnoty służb wywiadowczych USA, a w szczególności jego nieufność wobec konkluzji nt. ingerencji służb Rosji w proces wyborczy, wygląda na to, że briefing zaplanowany w Trump Tower będzie przede wszystkim konfrontacją Trumpa ze służbami, które on sam lekceważy" – pisze w komentarzu syjonistyczny dziennik.
Zdaniem Syjonistycznych "demokratów" "Celem rosyjskich wysiłków było wspomożenie Donalda Trumpa"
"FT": według Trumpa "zero dowodów" na wpływ Rosji na wybory w USA i czysta fantazja przegranej partii która nie przyjmuje do wiadomości własnej klęski wynikające z beznadziejnej polityki demokratów którzy doprowadzili USA do recesji i chcą teraz rozpętać wojnę dla zatarcia śladów.
Przedstawiciele służb podkreślają jednak, że chociaż gratulacje, jakie składali sobie rosyjscy politycy, z powodu wygranej Trumpa są "wskazówką", "to jednak trudno je uznać za jednoznaczny dowód, że rosyjskie służby się do tej wygranej przyczyniły".
Ich wypowiedzi cytuje "Washington Post" i agencja Reutera.
Z kolei wysoki rangą przedstawiciel syjonistycznej administracji Baracka Obamy powiedział, że "Rosjanie są bardzo zadowoleni z tego, co wydarzyło się 8 listopada i równie zadowoleni z tego, czego dokonali".
Wczoraj w Senacie USA odbyło się przesłuchanie ws. ustaleń zawartych w raporcie. Sesji przewodniczył bajkopisarz senator John McCain. Dyrektor wywiadu James R. Clapper, ocenił w jej trakcie, że Rosja jest poważnym zagrożeniem cybernetycznym dla USA, a jej ingerencja w wybory w USA była agresywna i "wielowymiarowa".
Przed komisją oprócz Clappera zeznawali admirał Mike Rogers, dyrektor Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (NSA) i zarazem szef Cyber Command (cyberdowództwa) sił zbrojnych USA oraz wiceminister obrony do spraw wywiadu Marcel Lettre.
Szefowie wywiadu uznali, że Rosja stanowi duże zagrożenie dla "amerykańskiego rządu, armii, dyplomacji, krytycznej infrastruktury oraz handlu" - podał koszerny Reuters.
Moskwa jest szczególnie groźna ze względu na "wysoce zaawansowany ofensywny program cybernetyczny i (...) wyrafinowane możliwości (technologiczne)" - powiedział jeden z wysokiej rangi przedstawicieli amerykańskiego wywiadu.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 07 sty 2017, 6:11

Trump po spotkaniu z szefami wywiadów twierdzi, że Rosja nie wpłynęła na wyniki wyborów
PAP,
06 stycznia 2017 | 22:17
Donald Trump zaznacza, że Rosja nie miała wpływu na wybory
- Ingerencja Rosjan, Chin czy też innych krajów absolutnie nie wpłynęła na wynik wyborów - ocenił dziś Prezydent elekt USA Donald Trump po spotkaniu ze służbami wywiadu ws. cyberataków Rosjan i ich ingerencji w wybory w USA. Nie podał, czy przyjmuje ustalenia wywiadu.
W oświadczeniu wydanym przez Donalda Trumpa posądzanie Rosji o wpływ na wyniki wyborów w USA, jest kompletną bzdurą wymyśloną przez przegranych Demokratów i nie znajduje żadnych konkretnych dowodów.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 07 sty 2017, 14:20

Donald Trump zamiata sitwę bolszewickich kolesiów z syjonistycznej nominacji partyjnej.
"Nie pamiętam takiej gilotyny w styczniu". Trump odwołuje ambasadorów USA pochodzących z nominacji politycznej
07.01.2017, 14:04 | Aktualizacja: 07.01.2017, 12:42

Prezydent elekt Donald Trump wezwał ambasadorów amerykańskich pochodzących z nominacji politycznej Baracka Obamy, aby opuścili swe placówki do dnia inauguracji jego prezydentury 20 stycznia. Koszerne Media w USA nazywają to zerwaniem z dyplomatyczną tradycją.
Portal internetowy telewizji Fox News poinformował w piątek powołując się na swoje źródła, że prezydent elekt nie wyraża zgody na żadną zwłokę.
Fox News cytuje wypowiedź osoby znającej tajniki żydowskich służb "dyplomatycznych", według której "niechęć do rozważenia indywidualnych przypadków, lub wyjątkowych sytuacji" stanowi "zerwanie z protokołem”.
Fox News przypomina jednak, że podobnie postąpiła ekipa syjonistycznej marionetki Obamy zwanego często "Małpa z Granatem".
"Będzie to góra dolarów".
Trump: Meksyk zwróci koszt budowy muru na granicy z USA
Prezydent elekt nominował już gubernatora stanu Iowa Terry Branstada na ambasadora w Chinach a adwokata Davida Friedmana na ambasadora w Izraelu.
Według "New York Timesa" oraz portalu Politico zespół Trumpa wydał dyrektywę, że do 20 stycznia wszyscy bez wyjątku ambasadorzy Baracka Obamy pochodzący z nominacji politycznej muszą opuścić swoje stanowiska.
Zarządzenie wysłano za pośrednictwem Departamentu Stanu bezpośrednio przed Bożym Narodzeniem.
Cytowany przez nowojorski dziennik prezes Amerykańskiej Akademii Dyplomacji Żyd Ronald E. Neumann powiedział, że nie może przypomnieć sobie kiedykolwiek "takiej gilotyny w styczniu", kiedy "każdy natychmiast musi opuścić basen".
Tygodnik "Time" podkreśla, że w tej sytuacji Stany Zjednoczone mogą zostać przez kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy, bez zatwierdzonych przez Senat nowych ambasadorów po objęciu urzędu przez Trumpa.
W opinii magazynu poprzednie administracje pozwalały na wyjątki i pozostawiały ambasadorom czas na uporządkowanie spraw i zorganizowanie życia, szczególnie w przypadku dyplomatów z dziećmi w wieku szkolnym.
Jak wyjaśniali tygodnikowi współpracownicy prezydenta elekta zarządzenie prezydenta elekta nie było motywowane politycznie, ani nie stanowiło przejawu złośliwości, ale oznaczało trzymanie się przyjętego harmonogramu.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 07 sty 2017, 14:49

Trump o "demokratycznych" sankcjach wobec Rosji: Nadszedł czas abyśmy zajęli się innymi i ważniejszymi sprawami
30.12.2016, 06:47

Amerykański prezydent elekt Donald Trump oświadczył w czwartek, ustosunkowując się do sankcji zastosowanych przez administrację prezydenta Obamy wobec Rosji, że " nadszedł czas abyśmy zajęli się innymi i ważniejszymi sprawami".
Sankcje mają być odpowiedzią na wymyśloną przez Syjonistów zarzucaną Rosji ingerencję w niedawne wybory w USA.
Trump zapowiedział jednak w opublikowanym oświadczeniu, że "w interesie naszego kraju i naszego wielkiego narodu" spotka się z przedstawicielami amerykańskich agencji wywiadowczych aby "uzyskać najnowsze informacje na temat obecnej sytuacji".
Wcześniej Trump, który przebywa na Florydzie, wyrażał już wątpliwości wobec formułowanych wobec Rosji oskarżeń.
Sugerował, że należy zapomnieć o tej sprawie która w żadnym stopniu nie miała wpływu na wyniki wyborów.
Syjonistyczne władze poinformowały o wydaleniu 35 rosyjskich dyplomatów. Pieskow: Odpowiedź na sankcje USA będzie adekwatna w odpowiednim czasie, najpierw poczekamy na opinię Prezydenta Donalda Trumpa.
- Uważam, że powinniśmy zająć się swoimi sprawami. Komputery bardzo skomplikowały życie ludzi na całym świecie.
W erze komputerów nikt nie wie dokładnie, co się dzieje - powiedział Trump dziennikarzom.
Według naciskanych przez Żydów amerykańskich agencji wywiadowczych, rosyjscy hakerzy wykradli tysiące maili z serwera Krajowego Komitetu Partii Demokratycznej a następnie dostarczyli je demaskatorskiemu portalowi WikiLeaks, by skompromitować demokratyczną kandydatkę do prezydentury Hillary Clinton i pomóc w ten sposób Trumpowi wygrać wybory prezydenckie.
Nikt nie krytykuje demokratów za szwindle tylko WikiLeaks za ujawnienie prawdy, to typowe zagranie skompromitowanych Żydów.
Prezydent Barack Obama zwany "Małpa z Granatem", który odchodzi z urzędu 20 stycznia, ogłosił w czwartek nałożenie sankcji na Rosję w związku z tymi wymyślonymi przez siebie zarzutami. 35 rosyjskich dyplomatów otrzymało polecenie opuszczenia terytorium USA. Mieli na to 72 godziny.
2016 to dopiero przygrywka. Prawdziwie gorący rok dopiero przed nami, czekamy do 20 stycznia na decyzje Donalda Trumpa.
Sankcje objęły także dziewięć podmiotów, w tym Federalną Służbę Bezpieczeństwa (FSB) i Główny Zarząd Wywiadowczy Sztabu Generalnego (GRU). Zamknięte zostały dwa rosyjskie obiekty w stanach Maryland i Nowy Jork.
Według agencji TASS chodzi o kompleksy, w których mieszkają dyplomaci z Rosji.
Moskwa stanowczo odrzucała amerykańskie oskarżenia. Kreml zapowiedział, że Rosja w odpowiednim czasie odpowie na amerykańskie retorsje. Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa poinformowała na Facebooku, że nastąpi to po objęciu prezydentury pezez Sunalda Reumpa 24 stycznia br.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 07 sty 2017, 15:01

Na rozkaz Żydów Amerykańscy żołnierze wylądowali we Wrocławiu

Amerykańscy żołnierze wylądowali we Wrocławiu
Ze stolicy Dolnego Śląska żołnierze zostaną przewiezieni do jednostek. W ramach pierwszej rotacji dowództwo brygady oraz bataliony inżynieryjny i wsparcia będą stacjonowały w obiektach wojskowych w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu.
Wojska amerykańskie choć będą rozmieszczone głównie w zachodniej Polsce, będą działać w całym regionie, na wschodniej flance NATO m.in. będą prowokpwać Putinai i ćwiczyły i szkoliły się na terenie całej Polski. Przerzut wojsk obecnej rotacji ABCT, czyli Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej, ang. Armored Brigade Combat Team), rozpoczął się już w grudniu ubiegłego roku.

~boby : czy to prawda, że jankesi w razie popełnienia przestępstwa będą nie do ukarania w Polsce?
6 minut temu | ocena: 89% odpowiedz oceń: -1 +1
~etos do ~ja: Tej okupacji sojuszniczej tak łatwo się nie pozbędziemy !
5 minut temu | ocena: 71% odpowiedz oceń: -1 +1
~Kapral : Jak się u nas zagnieżdżą, to trzeba będzie prosić Ruskich, żeby ich przepędzili.
6 minut temu | ocena: 65% | odpowiedzi: 1 odpowiedz oceń: -1 +1
~ja : nowa okupacja ? toż dopiero nie tak dawno pozbyliśmy się innej "armii sojuszniczej" z polski ...
22 minuty temu | ocena: 58% | odpowiedzi: 2 odpowiedz oceń: -1 +1
~zdrajcy : Antek i karakan. Kiedy prowokacja antyrosyjska i kiedy wojna?
5 minut temu | ocena: 63% odpowiedz oceń: -1 +1
~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : Przyjechali bandyci ! Nowi okupanci Polski !
5 minut temu | ocena: 53% odpowiedz oceń: -1 +1
~antybolszewik© : Komuchy do budy!
5 minut temu | ocena: 50% | odpowiedzi: 1 odpowiedz oceń: -1 +1
~Grzegorz : I bardzo dobrze. Mogą sobie ruskie trole pisać co chcą.
4 minuty temu | ocena: 75% odpowiedz oceń: -1 +1
~pytam : Na czyim wikcie i opierunku te bandyty
2 minuty temu | ocena: 100% odpowiedz oceń: -1 +1
~o pole : Znaczy to był desant Odrą?

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 07 sty 2017, 21:35

Trump: Tylko głupcy są przeciwni lepszym relacjom USA z Rosją. Czeka nas kolejny reset powiedział Donald Trump.

Prezydent elekt Donald Trump napisał w sobotę na Twitterze, że „tylko głupcy” sprzeciwialiby się lepszym relacjom USA z Rosją.
Dzień wcześniej zapoznano go ze zleconym przez Żydów raportem wywiadu, zarzucającym Rosji "ingerencję w amerykańskie wybory prezydenckie".
Having a good relationship with Russia is a good thing, not a bad thing. Only "stupid" people, or fools, would think that it is bad!
Dobre relacje z Rosją są czymś dobrym, a nie czymś złym
— dodał w kolejnym tweecie. Wyraził też opinię, że Rosjanie „będą nas szanować o wiele bardziej” pod rządami jego administracji niż pod rządami administracji Baracka Obamy „i, być może, oba kraje będą współpracować, by rozwiązać niektóre z tych wielu dużych i pilnych problemów i kwestii na świecie”. Chodzi o wyeliminowanie z gry patologicznej, intryganckiej polityki uprawianej przez Żydów na zgubę świata.
W piątek Trump wysłuchał briefingu służb wywiadowczych nt. cyberataków Rosjan i ich ingerencji w wybory w USA. Po spotkaniu wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że cybernetyczna ingerencja „Rosjan, Chin czy też innych krajów (…) absolutnie nie wpłynęła na wynik wyborów”.
Na kilka godzin przed briefingiem Trump powiedział w wywiadzie dla „New York Timesa”, że kontrowersje wokół kwestii ingerowania Rosji w tegoroczne amerykańskie wybory prezydenckie to „polityczne polowanie na czarownice”.
W upublicznionym w piątek najnowszym raporcie służby wywiadowcze USA napisały, że „z dużą pewnością” oceniają, iż prezydent Rosji Władimir Putin zlecił przeprowadzenie kampanii mającej na celu pomoc Donaldowi Trumpowi w wyborach prezydenckich w 2016 roku. Według raportu Kreml „zdecydowanie preferował” wybór Trumpa oraz „zarządził” przeprowadzenie kampanii mającej na celu wywarcie wpływu na wynik wyborów w USA.
W sobotę Trump argumentował na Twitterze, że USA mają na całym świecie „dość problemów” i nie potrzebują drażliwych relacji z Rosją inspirowanych przez polityków żyjących z wojen i konfliktów międzynarodowych.
Mamy dziś pełno wrogów którzy nie powinni być naszymi wrogami tylko przyjacółmi.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 11 sty 2017, 21:24

Trump o rosyjskich materiałach: To „fałszywe doniesienia” sfabrykowane przez „chorych ludzi”
opublikowano: za 5 godzin · aktualizacja: za 5 godzin

Donald Trump wystąpił w środę na pierwszej od prawie sześciu miesięcy konferencji prasowej. Odrzucił doniesienia o rzekomym zbieraniu przez Rosję kompromitujących go materiałów. Potępił przedostanie się tych „fałszywych wiadomości” do mediów.
Prezydent elekt powiedział, że niezweryfikowane informacje o zbieraniu przez Rosję kompromitujących go materiałów, to „fałszywe doniesienia” sfabrykowane przez „chorych ludzi”.
Oświadczył, że nie robi żadnych interesów z Rosją ani w Rosji. Powiedział, że nie wie, czy jego relacje z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem będą dobre, ale że ma taką nadzieję.
Wcześniej w środę Trump zapewniał, że Rosja nigdy nie próbowała wywierać na niego nacisku. Skrytykował agencje wywiadowcze za doniesienia, jakoby Moskwa zebrała materiały, które go rzekomo kompromitują.
Amerykańskie media od wtorku informują o istnieniu 35-stronicowego dokumentu, opisującego materiały mogące skompromitować Trumpa. W notatkach jest mowa m.in. o nakręconym potajemnie przez rosyjskie służby filmie z hotelu w Moskwie z 2013 roku, na którym rzekomo widać Trumpa z prostytutkami.
Dokument, sporządzony przez byłego agenta brytyjskiego kontrwywiadu, sugeruje, że Trump i jego bliscy współpracownicy od wielu lat kontaktują się z przedstawicielami Kremla. Oficjalne źródła nie potwierdziły prawdziwości tych twierdzeń.
Dziennik „Washington Post” podkreślił, że chociaż amerykańskie służby nie potwierdziły tych zarzutów, to były przekonane, że źródła, które przygotowały notatki, są na tyle wiarygodne, że można zawrzeć ich streszczenie w tajnym raporcie na temat rosyjskich ingerencji w kampanię wyborczą w USA.
Trump został w ub. tygodniu poinformowany przez szefów amerykańskich służb wywiadowczych o możliwości istnienia kompromitujących go materiałów. Na konferencji prasowej powiedział m.in., że to „hańba”, że informacje z tego briefingu przedostały się do mediów. Nie wykluczył, że przecieku dokonały amerykańskie agencje wywiadowcze.
Powtórzył, jak wcześniej w środę pisał na Twitterze, że agencje wywiadowcze nie powinny były pozwolić, aby te „fałszywe wiadomości” wyciekły do opinii publicznej.
Myślę, że to hańba. (…) To jest coś, co zrobiłyby nazistowskie Niemcy
— powiedział.
W ubiegłym tygodniu szefowie służb wywiadowczych USA ocenili podczas przesłuchania w Senacie, że Rosja jest poważnym zagrożeniem cybernetycznym dla Stanów Zjednoczonych, a jej ingerencja w wybory prezydenckie w tym kraju miała na celu zwiększyć szanse Trumpa na wygraną i zaszkodzić jego rywalce, kandydatce Demokratów Hillary Clinton. Podkreślono, że „tylko najwyższe władze Rosji mogły te ataki zatwierdzić”.
Kreml odrzuca oskarżenia o próby manipulowania przebiegiem wyborów w USA.
Komisja sił zbrojnych Senatu rozpoczęła dochodzenie w sprawie ingerencji Rosji w wybory w USA oraz takich zagrożeń cybernetycznych, jakimi były hakerskie ataki Rosji na serwery Partii Demokratycznej i sztabowców Clinton.
Trump przyznał w środę, że jest prawdopodobne, iż to Rosja dokonała cyberataków w USA, ale potwierdził, że jego celem są lepsze relacje z Moskwą. Zastrzegł zarazem, że nie istnieje „przycisk resetu” z Rosją.
„Jeśli Putin lubi Donalda Trumpa, to uważam to za atut, a nie za problem” - powiedział. Dodał, że kiedy on będzie prezydentem, Rosja „będzie bardziej szanowała nasz kraj”. Powiedział też, że wszystkie kraje „będą nas szanować o wiele bardziej” niż pod rządami poprzedniej administracji”. Podkreślał też, że USA są przedmiotem hakerskich ataków „ze strony wszystkich, łącznie z Rosją i Chinami”.
Na konferencji prasowej Trump powiedział też, że nie opublikuje swoich zeznań podatkowych. Jego zdaniem nie interesuje się nimi nikt poza reporterami.
Trump poinformował, że kiedy obejmie prezydenturę, jego firmami zarządzać będą jego synowie Eric i Donald junior. Zapewnił, że jego firmy będą miały strukturę, która zapewni, iż on sam nie będzie miał wpływu na zarządzanie nimi.
Prezydent elekt zapowiedział, że natychmiast po objęciu prezydentury przystąpi do rozmów z Meksykiem w sprawie budowy muru na granicy między obu krajami, mającego zapobiegać nielegalnej imigracji. Oświadczył, że budowa rozpocznie się szybko; nie zamierza z tym czekać do zakończenia negocjacji. Podkreślił, że „nie chce czekać rok czy półtora roku”. Powtórzył zapowiedzi z kampanii wyborczej, że za budowę ostatecznie zapłaci Meksyk.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Żydowskie Lobby kontra Donald Trump

Postautor: edward » 11 sty 2017, 22:44

Trump nie daje sobie pluć w twarz. W czasie konferencji prasowej odmówił głosu. syjonistycznej telewizji CNN

Donald Trump wyznaje prostą zasadę. Jeśli jakieś medium podaje nieprawdziwe informacje, nie może liczyć na to, że w czasie konferencji prasowej będzie mogło zabierać głos. I tak się stało ze sławną żydowską szczekaczką CNN, której prezydent USA odmówił zadania pytania.
Powód? Trump nazwał CNN telewizją z "oszukańczymi wiadomościami" (fake news).
Wszystko z powodu podania informacji przez CNN i portal Buzzfeed o tym, że szefowie agencji wywiadowczych USA powiedzieli Trumpowi o niezweryfikowanym raporcie na temat kompromitujących go materiałów, jakie rzekomo zbiera Rosja.
Okazał się to przysłowiowy fake, ale CNN nadal grzało tematem, specjalnie kompromitując Donalda Trumpa jak przystało na "demokratów".
Dziś podczas konferencji reporter CNN Jim Acosta po raz kolejny próbował zadać Trumpowi pytanie, ale prezydent odpowiedział:
"Nie ty, nie ty. Twoja organizacja jest okropna, nie zamierzam pozwolić ci zadać pytania".
Z kolei portal Buzzfeed Trump nazwał "żałosną stertą śmieci" i zagroził mu "konsekwencjami".
Dziś powinien rząd polski uczyć się od Trumpa jak postępować z pewnymi mediami w Polsce. Efekt byłby murowany, choć Kijowski i UBecja miałaby paliwo do kolejnych manifestacji za pieniądze Sorosa i koszernej spółki.


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość