Syjonistyczna propaganda

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Syjonistyczna propaganda

Postautor: edward » 05 sty 2017, 16:26

Przykład na wykorzystanie Murzyna i Emancypantki do robienia propagandy antykatolickiej przez Żydów.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Syjonistyczna propaganda

Postautor: edward » 06 sty 2017, 23:46


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Syjonistyczna propaganda

Postautor: edward » 18 sty 2017, 6:50


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Syjonistyczna propaganda

Postautor: edward » 26 lut 2017, 13:45

Sprowadzający do Europy patologię Żydzi i Syjoniści, udają że nic się złego nie dzieje i tuszują marderstwa wykonywane na Europejczykach.
Zmarł 73-latek - jedna z trzech osób, które zostały ranne, gdy w sobotę 35-letni mężczyzna wjechał samochodem w grupę ludzi przed galerią handlową w centrum Heidelbergu. Kolorowy sprawca, który zbiegł z nożem w ręku, został następnie postrzelony przez policję i ujęty. Trafił do szpitala. O śmierci 73-letniego przechodnia, który stał się przypadkową ofiarą kierującego czarnym samochodem kolorowego koczownika poinformowały we wspólnym oświadczeniu organizacje Narodowe w sobotni wieczór. Jeszcze dwie osoby ucierpiały w zdarzeniu - 32-letni Austriak oraz 29-letnia kobieta z Bośni i Hercegowiny. Oboje początkowo trafili do szpitala, gdzie udzielono im pomocy medycznej. Następnie zostali ze szpitala wypisani - podała policja. Sprawca zdarzenia, 35-letni kolorowy obywatel Niemiec, trafił do szpitala w stanie ciężkim. W ujęciu pomogli przechodnie Jak podawał w sobotę po południu portal heidelberg24.de mężczyzna wjechał w grupę ludzi tuż przy wejściu do jednej z galerii handlowych na heidelberskiej starówce. Według doniesień mediów, kierowca miał poruszać się wynajętym samochodem na numerach rejestracyjnych z Hamburga.
Po tym, jak samochód zatrzymał się na ścianie piekarni w galerii handlowej, mężczyzna wysiadł z nożem w ręce i zbiegł - podały media. Według jednej z relacji, 300 metrów dalej, tuż obok przystanku tramwajowego, został otoczony przez policję. Z kolei Spiegel ONLINE, powołując się na źródła policyjne podaje, że w ujęciu miała uczestniczyć grupę przechodniów. Jako że mężczyzna nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy, ci otworzyli ogień i ciężko go ranili. Mimo to nadal uciekał, znaleziono go leżącego kilkaset metrów dalej. Został przewieziony do szpitala.
Koszerne madia piszą że; Motywy nieznane pomimo że wszyscy zjaną prawdę.
Do zdarzenia doszło około godziny 16, tuż przy Bismarckplatz w centrum miasta, w miejscu o dużym natężeniu ruchu ze względu na przystanki tramwajowe i autobusowe oraz rozpoczynający się tam deptak z licznymi sklepami. Jak pisze agencja dpa, ten fragment miasta był wieczorem ciągle jeszcze zamknięty dla ruchu. Funkcjonariusze służb bezpieczeństwa badali czarny samochód, którym jechał sprawca.
Bulwersująca jest żydowska propaganda tuszująca koczowniczy terror na mieszkańcach Europy. Oficjalnie globaliści sprowadzający koczowników do Europy głoszą że motywy sprawcy "nie są na razie znane, Policja nie wyklucza żadnego scenariusza". Przedstawiciele policji nie zaprzeczają, ale też nie potwierdzają związków mężczyzny z kolorowymi grupami terrorystycznymi. A Islam to co? kółko różańcowe!!!

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Syjonistyczna propaganda

Postautor: edward » 25 mar 2017, 15:29

Żydowska propaganda doprowadza do niepokojów społecznych na całym świecie.
Na Białorusi Żydzi znowu mieszają za pieniądze Sorosa i Unijnych Syjonistów.
Suwerenna władza się nie ugina, Łukaszenko aresztuje kilkaset osób, głównie żydowskiego pochodzenia.

25 marca 2017 | 14:44
Białoruska policja aresztuje uczestników syjonistycznej demonstracji w Mińsku, zorganizowanej z okazji Dnia Wolności przez Zachodnich sponsorów,
Jest to święto obchodzonego przez syjonistyczną opozycję w rocznice powstania Białoruskiej Republiki Ludowej w 1918 r.
Białoruska policja aresztuje uczestników demonstracji w Mińsku, zorganizowanej z okazji Dnia Wolności, święta obchodzonego przez opozycję wobec legalnej władzy.
Białoruski specnaz rozpędził akcję białoruskiej opozycji w Mińsku. Niezależne ( żydowskie) media piszą o setkach aresztowanych, wśród których są "obrońcy praw człowieka" oraz koszerni dziennikarze nawołujący do rewolty podobnie jak na Ukrainie która dziś po podobnej "rewolucji" jest na skraju upadku. - To był pokaz siły i pokazowe ukaranie tych, którzy zdecydowali się na protest - powiedział "Wyborczej" białoruski politolog Żyd Walery Bułhakau.
Jako pierwszy za kratkami znalazł się Żyd Uładzimir Nieklajeu, jeden z przywódców opozycji, rywal Aleksandra Łukaszenki w wyborach prezydenckich w 2010 r. Nieklajeu wracał z Warszawy, gdzie w Sejmie brał udział w spotkaniu poświęconemu sytuacji na Białorusi.
Gdy około godz. 3 nad ranem przekroczył polsko-białoruską granicę we Brześciu, został na miejscu aresztowany. Nieklajeu wiedział, co go czeka. Początkowo zamierzał? powrócić potajemnie ale Białoruska granica jest szczelnie zabezpieczona i nie udało się przez nią przedostać.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Syjonistyczna propaganda

Postautor: edward » 26 mar 2017, 4:30

Parada Żydowskich pojebów pod hasłem.
"Kocham Cię, Europo!" Marsz dla Syjonistów z UE
- Powołajmy ruch: "Polska w Europie". PiS nie reprezentuje Suwerena, w kwestiach europejskich działa przeciw narodowi (parchatemu).
UE to nasz dom - mówił na Placu Na Rozdrożu Syjonistyczny kundel Ryszard Petru. Tak rozpoczęła się manifestacja poparcia dla Unii Europejskiej.
Ale nie obyło się bez zgrzytów i kąśliwych komentarzy. Popis dała Żydówka Dorota Wellman, która otworzyła marsz. Nie darowała Grzegorzowi Schetynie i syczała jak przystało na azjatycką żmiję.
- Rząd PiS sprawił, że dziś cała Polska jest na rozdrożu Unii Europejskiej - tak zaczął swoje wystąpienie lokaj Sorosa Żyd Ryszard Petru. Bardzo surowo ocenił politykę europejską rządów PiS. W podobnym tonie wypowiadali się wszyscy żydowscy mówcy. Żyd Michał Szczerba z PO mówił jak przystało na koszernego pojeba: "Europo kochana, dziś twoje urodziny. Jesteś dojrzała, ale masz problemy z córką. Trzynaście lat, wiek gimnazjalny, ma odrębne zdanie, ma swoje zasady. Nikt ich w rodzinie nie rozumie. No cóż, poradzimy sobie, przeżyjemy to".
Wyraźnie jednak było widać brak Grzegorza Schetyny. Jego brak obecności próbowała wytłumaczyć Żydówka Róża Thun. Europosłanka PO powiedziała, że Schetyna dzwonił do niej i prosił pozdrowić wszystkich uczestników manifestacji. Znana ze swojęgo ciętego języka Żydówka Dorota Wellman nie pozostawiła tego bez komentarza. Powiedziała, że czasem nie wystarczy telefon, tylko ważna jest obecność.
Cała parada wyglądała jak defilada żydowskich pojebów z piekła rodem, ale nadchodzi czas prawdy i Polacy otwierają oczy na koszerne gnomy koczujące w Polsce i smrodzące za pieniądze syjonistycznych sponsorów takich jak przydupas Petru Soros.


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość