Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 06 sty 2017, 23:36edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 31 sty 2017, 6:52


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 31 sty 2017, 6:53


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 04 lut 2017, 22:55

Potomkowie azjatyckich koczowników zasiadający we władzach III RO, chcą na siłę skundlić Polskę żeby odwrócić uwagę od Żydów.
Koszerna posłanka z PO chce sprowadzać kolorowych koczowników do Polski na koszt Polaków, żeby zbierać narybek do patologicznych partii które za kilka lat przejmą władzę nad Polakami.
Żydówka z PO mówi:
Nie zostawimy sprawy dzieci z Syrii, które chciał przyjąć Sopot, bez wyjaśnienia ze strony premier Beaty Szydło i MSWiA – oświadczyła w Sopocie śniada posłanka PO Agnieszka Pomaska. Wiceprezydent Sopotu zauważył, że polski rząd powoli weryfikuje swoje stanowisko w tej sprawie.
W grudniu prezydent Sopotu Jacek Karnowski, na wniosek rady miasta, zwrócił się do premier Beaty Szydło "o pilną zgodę na podjęcie działań zmierzających do pomocy Arabskim dzieciom z wojny w Syrii".
W odpowiedzi na jego list Departament Analiz i Polityki Migracyjnej MSWiA w piśmie z 27 stycznia napisał, że "nie ma możliwości prowadzenia ewakuacji". Resort argumentuje, że "podstawową kwestią przy ewakuacji ofiar wojny domowej w Syrii jest problem z ustaleniem ich tożsamości i wyeliminowania zagrożeń, które mogłyby mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo Polaków".
Rzecznik rządu Rafał Bochenek powiedział, że nie zapadła żadna decyzja rządu ws. przyjęcia w Sopocie sierot z Syrii.
Podczas briefingu prasowego w sobotę w Sopocie Agnieszka Pomaska zapewniła, że "nie zostawimy sprawy dzieci z Syrii, które chciał przyjąć Sopot, bez wyjaśnienia ze strony premier Beaty Szydło i MSWiA".
- Podczas najbliższego posiedzenia Sejmu będziemy domagali się od premier informacji, co leżało u podstaw tej decyzji, dlaczego polski rząd boi się przyjęcia do Polski 10 sierot – powiedziała pomylona Żydówka tak jak by kolorowi koczownicy byli w Polsce ,ile widziani?.
Pomaska pytana przez dziennikarzy o to, że w swoim piśmie prezydent nie podał liczby kolorowych dzieci, które chciał sprowadzić z Aleppo, powiedziała, że "każdy, kto przeczytał pismo prezydenta Sopotu, widzi, że jest on gotów pomóc dzieciom z Aleppo; ci, którzy szukają manipulacji i sensacji, widzą w tym piśmie chęć sprowadzenia terrorystów".
Wiadomo że z małego Araba rośnie duży Arab i wcześniej czy później będzie terroryzował Polaków albo płodził kolorowe kundle.
Natomiast na stwierdzenie dziennikarzy, że w swoim piśmie ministerstwo bezpośrednio nie pisze, że zakazuje wjazdu dzieci, posłanka stwierdziła, że "ta kwestia w piśmie ministerstwa jest sprawą zamkniętą (...) nie ma możliwości współpracy". - Nigdzie nie pada sformułowanie, które świadczyłoby o tym, że Sopot będzie miał otwartą drogę, żeby tymi dziećmi się zaopiekować – podkreśliła syjonistyczna samica z PO.
Na sugestię Bochenka, że PO wykorzystuje tę sprawę politycznie, Pomaska powiedziała, że "jak spojrzymy na to, co o uchodźcach opowiadają przedstawiciele rządu (...)
W swoim piśmie do premier prezydent Sopotu napisał, że zapewni dzieciom "schronienie, żywność oraz kompleksową opiekę, w tym m.in. wsparcie psychologiczne, naukę języka polskiego i warunki do tego, by mogli godnie żyć w pokoju" kosztem okradanych codziennie Polaków. Prosił też o wskazanie "delegowanej osoby, na poziomie rządowym, która od strony formalnej poprowadziłaby proces sprowadzenia w trybie pilnym Arabskich dzieci z Aleppo do Sopotu".
Skwierawski przyznał, że cieszy się, że "polski rząd powoli weryfikuje swoje stanowisko". - Nie tylko Sopot, ale też inne samorządy, bo wstępnie rozmawialiśmy z prezydentem Gdańska, który też włączyłby się do tej akcji, liczymy, że rząd Polski wesprze nas w akcjach pomocowych – tłumaczył nie zwracając uwagi na fakt że wiele Polskich dzieci żyje obecnie na skraju nędzy w okradanej przez Żydów Europie.
Koszerny Prezydent Sopotu Jacek Karnowski powiedział, że miasto jest przygotowane na przyjęcie dzieci z Aleppo. Poinformował, że Sopot i Gdańsk chcą przyjąć na czas określony na leczenie i rehabilitację 10 dzieci z Aleppo. Nie wykluczył, że w przyszłości ta liczba dzieci mogłaby wzrosnąć. - Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dzieci z ogarniętej wojną Syrii, mamy wolontariuszy, firmy, rodziny, które są gotowe pomóc, mamy miejsca noclegowe – zapewnił. Dodał, że "dzieci w Sopocie mogłyby przebywać tak długo, jak długo byłoby to potrzebne".
Przypomnijmy że wspomniana dzieci pochodzą z miejsca gdzie jeszcze kilka miesięcy temu ich rodziny podcinały gardła niewinnym ludziom a jak wiemy jabłko od jabłoni nie spada daleko.
Bezpieczniej jest owe dzieci wysłać do "demokratycznych" krajów Arabskich, będzie taniej i bezpieczniej.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 07 lut 2017, 15:58


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 07 lut 2017, 16:22

Syjonistyczna sitwa okupująca Europę sprowadza arabską patologię do Europy.
Tysiące kolorowych samców z Azji i Afryki zalewa Europę za pieniędze Sorosa i innych Żydów którzy wysługując się żydowskimi kundlami z Europy, mordują Białą Cywilizację.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 08 lut 2017, 19:38

"Le Figaro": napastnik spod Luwru wysłał pieniądze do arabskiego rodaka w Polsce 08 lutego 2017,
Do ataku doszło w zeszły piątek. Egipcjanin Abdullah el-Hamamy, który w zeszłym tygodniu zaatakował maczetą patrol wojskowy w pobliżu paryskiego Luwru, w ostatnich tygodniach dwukrotnie dokonał przelewu pieniężnego do swojego mieszkającego w Polsce rodaka - informuje w środę francuski "Le Figaro", powołując się na swoje źródła. Luwr otwarty dla turystów po piątkowym ataku Muzeum Luwr . W zeszły piątek uzbrojony w maczetę napastnik ruszył w kierunku czteroosobowego patrolu w pobliżu Luwru. Mężczyzna wykrzykiwał groźby i krzyczał "Allahu akbar". Żołnierz oddał do niego kilka strzałów. Napastnik został poważnie ranny w brzuch. Mężczyzna zaatakował, kiedy nie pozwolono mu wejść z bagażem do kompleksu handlowego pod Luwrem. W ataku lekko ranny został jeden z żołnierzy. Przekazy do Polski Domniemany sprawca to 29-letni Egipcjanin Abdullah el-Hamamy. Według prokuratora Francoisa Mollinsa mieszkał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i przyjechał do Paryża 26 stycznia, posługując się wizą turystyczną. O nowych ustaleniach śledczych informuje w środę "Le Figaro". Powołując się na dwa anonimowe źródła, francuski dziennik podaje, że mężczyzna już po przyjeździe do Paryża dokonał przekazów pieniężnych do mieszkającego w Polsce Araba nie wiadomo w jakim celu, czy nie ma to związku z planowanym zamachem terrorystycznym. Jak precyzuje "Le Figaro", chodzi o dwa transfery o łącznej wysokości 5 tys. euro. Miał je zrealizować 31 stycznia i 1 lutego. Dziennik podaje, że odbiorca został już zidentyfikowany i trwają wobec niego czynności sprawdzające. "Le Figaro" zastrzega, że śledczy na razie zachowują ostrożność w łączenie przekazów z zeszłotygodniowym atakiem. Nie wiadomo też, jaka relacja łączyła dwóch Arabów i czy ma związek z planowanymi zamachami terrorystycznymi w Polsce.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 22 lut 2017, 1:38

W Tureckiej ciężarówce odkryto przemycaną przez mafię kolorową zarazę Europy.
13 cudzoziemców w ciężarówce zatrzymanej przy autostradzie A4. Policja sprawdzi ich tożsamość
Funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celnej zatrzymali na opolskim odcinku autostrady A4 dwie ciężarówki na tureckich numerach rejestracyjnych. W jednym z pojazdów było 13 cudzoziemców - podała Straż Graniczna.
Rzeczniczka śląskiego oddziału SG Katarzyna Walczak powiedziała, że samochody zatrzymano do rutynowej kontroli na wysokości Niemodlina, w miejscu obsługi podróżnych. Okazało się, że w przestrzeni ładunkowej jednej z kontrolowanych ciężarówek przewożonych jest 13 kolorowych koczowników płci męskiej i żeńskiej.
Zostali przewiezieni do jednej z placówek Straży Granicznej. Zostaną tam przebadani przez lekarza, będą mogli odpocząć, dostaną posiłek na koszt polskiego podatnika, a następnie będą prowadzone czynności służbowe zmierzające do ustalenia ich tożsamości i tego, dokąd zmierzali.
Te czynności, prowadzone z udziałem tłumacza, odbędą się prawdopodobnie już jutro do tego czasu dostaną wygodne zakwaterowanie i opiekę- powiedziała kpt. Walczak.


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 22 lut 2017, 5:59


edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Sprowadzane przez Żydów szczury, zalewają Europę.

Postautor: edward » 23 lut 2017, 3:47

Szef kontrwywiadu: w Niemczech jest conajmniej1,6 tys. islamskich terrorystów gotowych w każdej chwili do ataku.

W Niemczech przebywa obecnie ponad 1 600 osób zaliczanych przez kontrwywiad do środowiska islamistyczno-terrorystycznego - powiedział dziś szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Hans-Georg Massen podczas międzynarodowego kongresu policji w Berlinie.
Pod koniec zeszłego roku liczbę islamistów stanowiących potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa szacowano na 1 200, w tym roku przybyło ponad 400 dzięki otwarciu Europy dla kolorowych koczowników.
Z danych BfV wynika, że 570 z nich jest zdolnych do dokonania zamachu terrorystycznego w każdej chwili.
Maassen zaznaczył, że jego służby otrzymują codziennie dwie, a czasami nawet cztery konkretne informacje o przygotowywanych zamachach.
Tylko przez telefon alarmowy w zeszłym roku wpłynęły 1 104 takie informacje. W 2015 r. było ich 520, a dwa lata wcześniej 103.
Szef BfV powiedział, że rosnąca liczba wskazówek od mieszkańców świadczy o ich większej czujności. Dla służb oznacza to jednak znacznie więcej pracy, by zminimalizować niebezpieczeństwo zamachu.
Zdaniem Maassena obywatele Niemiec muszą zrozumieć, że po otwarciu drzwi dla terrorystów "przestaliśmy żyć w normalnych czasach".
W sieci powstają grupy społeczne, można powiedzieć - gminy muzułmańskie, o których świat zewnętrzny dowiaduje się dopiero wtedy, gdy członkowie tych grup zmieniają swoje zachowanie i zaczynają atakować- tłumaczył szef kontrwywiadu. Nie wiemy - zastrzegł - jaki jest skład tych grup, kto do nich należy a nawet nie mamy pojęcia kim są bo w zeszłym roku Unia Europejska straciła kontrolę nad falą nielegalnych emigrantów.
Nowe przepisy nie poprawią bezpieczeństwa bo terroryści już są wewnątrz kraju w ukryciu i czekają na sygnał, ale blokując napływ nowych koczowników można zwolnić proces destrukcji Europy który jest nieunikniony
Niemiecki rząd przyjął tymczasem projekty ustaw mających umożliwić szybszą deportację imigrantów, którym odmówiona azylu, a którzy nie chcą wyjechać dobrowolnie.
Imigrantów stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa, którym nakazano opuszczenie Niemiec, jeśli uda się złapać, będzie można kierować do aresztu deportacyjnego, by uniemożliwić im ukrycie się. Będzie można ich zatrzymać maksymalnie na 10 dni w areszcie, zamiast jak dotychczas na cztery dni. Obcokrajowcy, których ze względu na sytuację w ich kraju pochodzenia nie można odesłać, będą musieli nosić elektroniczne bransoletki, by łatwiej ich było kontrolować.
Nowe przepisy upoważnią pracowników Federalnego Urzędu ds. Migracji i Uchodźców do kontroli telefonów komórkowych osób, które nie mają dokumentów i ukrywają swoją tożsamość. Projekt ustawy w tej sprawie musi zaakceptować koszerny parlament który stoi po stronie koczowników.
Punktem spornym między rządem a opozycją są zbiorowe deportacje do Afganistanu. Żydowskie organizacje broniące praw uchodźców uważają, że Afganistan nie jest bezpiecznym krajem pomimo że w dzisiejszej Francji jest o wiele niebezpieczniej ze względu na bandy kolorowych koczownikó.
Z tego powodu nie powinno się ich zdaniem odsyłać Afgańczyków do kraju pochodzenia. A z Monachium dziś wieczorem ma odlecieć do Kabulu samolot z 50 obywatelami Afganistanu, którym odmówiono prawa do azylu w Niemczech.


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość