Obecny czas: 23 Cze 2018 00:24

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 BADZMY DO KONCA POLAKAMI ! 
Autor Wiadomość

Post BADZMY DO KONCA POLAKAMI !
Badzmy do konca Polakami ,jednoczmy i wspierajmy.
Zakonczmy klotnie i wszelkie swary ,podajmy sobie rece moze troche inaczej niz proponuje to o.Rydzyk i jego Radio Maryja,bo sama modlitwa juz nie starczy,pielgrzymki tez nie pomoga.
Wrogowie nasi licza na polskie odwieczne milosierdzie,goscinnosc,naiwnosc i slepa wiare.
Wrogowie nasi odwieczni sa bardzo przebiegli,przebrani w rozne sztaty od partyjnych po duchowne,nauczmy sie ich rozpoznawac i ze swego srodowiska eliminowac na roznych sposob az po wyproszenie z wlasnego domu .
Nie ma juz czasu na zwlekanie ,nastal czas na madre dzialanie.
Kazdy POLAK z krwi i kosci,nie przebieraniec a nawet ten ,ktoremu przodkowie zmieszali krew zeniac sie i biorac sluby ze zdrajcami winni stanac ramie w ramie w walce o prawde i dazyc do zwyciestwa dobra nad zlem.
Starczy juz tolerancji dla naszych wrogow.
Do tych Polakow co jakims sposobem udalo sie zajac jakis szczebel wladzy,sa senatorami,poslami - apeluje do ich sumien aby juz wiecej nie brali judaszowskich srebnikow i nawet kosztem utraty apenazy przeszli na nasz POLSKA STRONE ,dazac do zwyciestwa ,aby POLSKA BYLA POLSKA !
Do wszystkich polskich dziennikarzy - bierzcie przyklad z REDAKTORA EDWARDA MACIEJCZYKA,piszcie i nazywajcie rzeczy i ludzi po imieniu,demaskujcie naszych wrogow !
Do wszystkich polskich kaplanow - nie lekajcie sie glosic prawdy o BOGU WSZYSTKICH LUDZI BEZ WYBRANSTWA,WSZYSCY JESTESMY ROWNI W WIERZE !
Na pamiec naszych przodkow ojcow,matek,dziadkow STANMY POLACY BEZ WYJATKU W OBRONIE POLSKI !!!

26 Lut 2009 10:58
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: BADZMY DO KONCA POLAKAMI !
:oops: Chyba mnie Pan przecenia, nie widze powodow zeby gloryfikowac kogos kto wykonuje swoje obowiazki.
Juz w 1998 roku bylem gotow do konfrontacji ale jakos los pokierowal Polakami na slepy tor i nie wyszla konfrontacja.
Zapewne wiedza na tyle pomaga co przeszkadza w spontanicznym dzialaniu bo czlowiek ktory kalkuluje zawsze padnie ofiara wlasnej chciwosci.
Tak sie zlozylo ze zycie sie obchodzi ze mna bardzo laskawie i mam wszystko czego potrzebuje do walki o Ojczyzne, moze dlatego nie mozna mnie kupic bo niczego wiecej poza suwerenna Polska nie potrzebuje.
Nikomu nie robie laski ze walcze o prawde i nie mam pretensji do Polakow ze czasem chca mnie zlapac za noge i przybic do krzyza, bo nie mieli w domu wzorcow do nasladowania takich jak ja .
Rodzice stworzyli mi cieplarniane warunki z ktorych ucieklem w wieku lat 14 na samotna wojne przeciw wszystkim i wszystkiemu , dopiero po latach zrozumialem ze bez Rodziny , Domu, Ojczyzny, czlowiek nie jest nic wart jak zwykly Azjatycki Parch koczujacy po bezdrozach swiata w poszukiwaniu ofiary ktora morduje , gwalci i okrada.
Slowianski Duch obudzil sie we mnie po smierci klinicznej kiedy zrozumialem ze zycie doczesne bez Ducha Narodowego nie jest warte spluniecia i to obudzilo we mnie cos czego nie sposob opisac, sila, brak leku, pewnosc siebie, a przedewszystkim szacunek do wlasnej twarzy ktorej po konfrontacji z lustrem nie musze sie wstydzic.
Jestem pewien ze Polska odzyska niepodleglosc i nie mam nawet cienia watpliwosci ze bede w tym uczestniczyl.

26 Lut 2009 12:28

Skromnosc jest cecha ludzi madrych i to ich wyroznia z tlumu - prosze o tym pamietac.

Nie gloryfikuje Cie Edwardzie ale pozwalam sobie na ocene faktow,ktora winna byc w kazdym prawdomownym/piszacym czlowieku !
Uczyniles dla Polski wiele i jeszcze wiecej uczynisz,jestem co do tego przekonany.

Ja pochodze z prostej rodziny chlopskiej na Podkarapciu i nie wstydze sie tego,wprost pzreciwnie jestem dumny. Ojciec uczyl nas wpierw rozumu przez ciezka prace na roli i jednoczesnie ksztalcil tam gdzie bylo go na to stac.W domu sie nie przelewalo wkladalo sie kromke chleba do torby i szlo sie do szkoly ( po tem do liceum juz rower i osiem kilometrow przed soba w jedna strone),po szkole kosa,grabie lub widly i w pole.
Polska ziemia rodzila i karmila swoich ,nie bylo strutej zywnosci a nawet gorzalka byla ta pocieszycielka ,ktora nie dawala kaca,to nie dzisiejsze belty .
Potem sluzba ojczyznie w wojsku ,bo synowie inwalidy wojskowego z I WS musieli ja odbyc taka byla wola ojca aby OJCZYZNIE oddac to co sie jej nalezy bedac zdolnym i zdrowym do noszenia bronii. Potem powielilem to i ja przepuszczajac wszystkich swoich trzech synow przez zasadnicza dwuletnia sluzbe wojskowa,mimo,ze bylem juz sam oficerem i moglem ich chronic od wojskowej szkoly zycia,dzisiaj sa mi za to wdzieczni, choc wtedy patrzyli na mnie z pod oka.
Aby nie snuc wspomnien rodzinnych i zyciorysu dopisze,ze kazdy POLAK/POLKA obojetnie jakiej profesji winien poczuwac sie do OBRONY OJCZYZNY ,nawet osobo duchowna czy owca partyjna.

Czy tak jest popatrzcie wokol siebie,dlatego tak a nie inaczej stalo sie z Polska,ze dzisiaj nie ma jej kto bronic a najlepszych ich obroncow puszczono z torbami na tulaczke zagraniczna bo w Poslce dla nich zabraklo pracy i po dzisiejszy dzien jej nie ma .Wojsko wyslano na pseudomisje aby wspierali bandytyzm NATO i wszelkie lotrostwo i szbrownictwo dobr innych narodow .
Tak dalej byc nie moze,nalezy powiedziec STOP wszelkiej anarchii ,niewoli i zlodziejstwu w bialy dzien !!!

Czas aby Polacy wzieli los w swoje rece .
Czas aby tacy Ludzie jak TY EDWARDZIE dali innym przyklad do dzialania a nawet przywodztwo.Mamy wiele madrych i wyksztalconych Polakow jak Piotr Jaroszynski,Henryk Pajak,Jan Pajak i wiele,wiele innych,ktorych znajdziemy w Polsce i za granica ,ktorzy pisza i mowia co nalezy czynic aby do konca nie zostac zniewolonym,gdzie tkwi zlo ,jak obudzic Polakow z marazmu i wszelkiej "swietosci i milosierdzia".
Wcale to nie jest zamach na nasza wiare i religie piszac i mowiac o zdrajcach w POLSKIM KOSCIELE ,o roli Watykanu . O szkodliwosci rzadzenia Polska zlobami partyjnymi.
Trzeba o tym ludziom mowic w bezposrednich rozmowach poczynajac od rodziny a konczac na miastach i wioskach.
Niech na nas donosza zdrajcy ,szabasgoje i zydolacy - nie bojmy sie ,wszystkich nas nie zamkna,sa nas miliony w Polsce i na swiecie. Za nami pojda inni , takze inne narody.
Nie czekajmy az nas zawioza do rzezni jak stado owiec i baranow.Gdy beda nas wiezli odbijajmy naszych rodakow,stanmy w ich obronie,nie badzmy bierni i znieczuleni !
Na pamiec wszystkich polskich "Janosikow" odbierajmy bogatym a dawajmy biednym ale nie za darmoche ale za stawanie w szeregu do walki z wrogiem !
JESZCZE NIE JEST ZA POZNO !
NASZ BOG Z NAMI,TYM BOGIEM JEST NASZ STWORCA -BOG WSZYSTKICH LUDZI BEZ WYBRANSTWA !!!
Wcale nie taki jakiego nam sie przedstawia i wmawia w celach wlasnych zyskow i platania w pajecza siec.

BOZE DOPOMOZ WYZWOLIC POLSKE Z TEJ ZYDOWSKIEJ SIECI - PROSIMY CIE PANIE !

26 Lut 2009 18:20
Awatar użytkownika

Koniec jest poczatkiem dla ludzi ktorzy godnie przezyja zycie.
Umieraja tylko ludzie bez Ducha ktorzy przedstawiaja wartosc owieczki i nie zasluguja na reinkarnacje tylko slad po nich zaginie gdzies na pastwiskach afrykanskich razem z Bambusami i szympansami.
Duch Narodowy transferuje i po smierci ciala odradza sie w nowej postaci jeszcze bardziej doskonalej i jeszce bardziej Narodowej.
Tak zyli nasi przodkowie z pelna swiadomoscia symbiozy z Duchem jako nieodzowna czescia Czlowieka i nikt im nie dal rady dpouty dopuki parchate scierwo z Watykanu nie zabilo Polskiego Slowianskiego Ducha rekami Krzyzakow, Cystersow, itp motlochu azjatyckiego wymieszanego z Germanami.
Od wielu lat Polak jest przybity przez parchy do azjatyckiego krzyza i cieszy sie ze cierpi :lol: oddaje wszystko z domem, rodzina, honorem i duchem wlacznie, to juz jest szczyt zdebilenia ale jak wiemy wynika z "nauczania" Watykanskich okupantow.
Wystarczy jeden Slowianski zolnierz zeby zamienic w pyl caly Izrael skladajacy sie z przyglupawych pastuchow pustynnych, ale najpierw jak pisal ktos na tym forum , nalezy wybic parchom amerykanskie zeby i zabrac NATO.

26 Lut 2009 21:10
Awatar użytkownika

Mam problem ze zrozumieniem tego co Pan pisze , bo coz to znaczy "Byc Polakiem do konca"?
Polska przestala istniec , zabrano nam paszporty wreczono 12 gwiazdek izraela granica jest w Portugalji czyli dalej jak za okupacji Niemieckiej i coz jeszcze mozemy zrobic? dac sie wsadzic do wiezienia jak Maciejczyk? czy tam bedziemy Polakami?

27 Lut 2009 04:58

Co sie dzieje i tu cenzura ?
Madonno wyjasnilem ci ale post nie przeszedl szmulkowej cenzury.Napisze inaczej :
BYC POLAKIEM TO MYSLEC I DZIALC PO POLSKU !

Czy ty to czynisz

27 Lut 2009 11:59
Administrator
Awatar użytkownika

staryzolnierz napisał(a):
Co sie dzieje i tu cenzura ?
Madonno wyjasnilem ci ale post nie przeszedl szmulkowej cenzury.Napisze inaczej :
BYC POLAKIEM TO MYSLEC I DZIALC PO POLSKU !

Czy ty to czynisz

:shock: To jakies nieporozumienie bo nikt Pana nie cenzurowal na tym forum.
Edward Maciejczyk

27 Lut 2009 12:11

Nie mam pretensji do wlasciciela portalu ale od tej pory jestem przekonany,ze kazde uderzenie w klawiature jest gdzies kontrolowane w cyberprzestzreni - moze to rola NSA i pelna inwigilacja korzystajacego z sieci internetu.
Od dzisiaj stracilem wiare w niezalezne serwery.
To juz pelne sledzenie nas wszystkich majacych IP.
Pozdrawiam Panie Redaktorze ,to co sie stalo to nie Pana wina !
We mnie to tym bardziej wzmacnia impuls do walki o Polske oczywiscie nie pzrez internet i z tego powodu zawalu lub udaru u mnie nie bedzie jako u starego wyprobowanego zolnierza.

DO ROBOTY PATRIOCI POLSCY !!!

27 Lut 2009 12:18
Administrator
Awatar użytkownika

Musimy to wyjasnic bo ponad wszelka watpliwosc nikt nie ma mozliwosci wejscia na serwer , dlatego jesli zaistnial jakis problem to natychmiast to sprawdze.
Prosze napisac na ktorym forum zaistnial incydent, na tym czy moze u Pana Styrny na forum finansowym, poniewaz kilka dni temu otrzymal uprawnienia moderatora do forum finansowego.

27 Lut 2009 12:33

Alez oczywiscie,ze na tym ,odpowiadalem jakiejs "Madonnie".
Mogl tez wystapic blad z wyslaniem ale ja juz dawno w bajki przestalem wierzyc ,wyciagam tylko z nich moraly.

27 Lut 2009 14:32
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość