Poznaj Żyda

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Poznaj Żyda

Postautor: edward » 19 paź 2017, 17:10

Willa pierwszego złodzieja III RP Jana Kulczyka.
Luksusowa willa Jana Kulczyna, znajdująca się w St. Moritz w Alpach, jest na sprzedaż. Rezydencja wystawiona została za ceną 185 milionów dolarów (kwota szatańska -666 milionów złotych). Podziemne jezioro, złoto na ścianach, prywatny teatr - musicie zobaczyć te wnętrza! Willa urządzona jest z niebywałym przepychem - podłogi wyłożone są futrami, ściany pokryte 24-karatowym złotem lub futrem z norek, gabinet jest obity szkarłatnym aksamitem i połączony z sekretną biblioteką. Jest także podziemne jezioro i prywatny teatr.
Luksusową willę zaprojektowało Studio DAR Architects .Jan Kulczyk, super złodziej III RP który jako sponsor mafijnych struktur partyjnych zarabiał na okradaniu Polaków, właściciel firmy Kulczyk Holding i międzynarodowej, przestępczej, żydowskiej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments z siedzibą w Luksemburgu zmarł 29 lipca 2015 roku. Miał 65 lat. Najbogatszy złodziej "Biznesmen" zmarł w Wiedniu w wyniku pooperacyjnych komplikacji po drobnym zabiegu kardiologicznym. Dr Jan Kulczyk pochodził z Bydgoszczy. Urodził się w 1950 r. Przez wiele lat kojarzony był z Poznaniem. To tutaj ukończył wydział Handlu Zagranicznego na ówczesnej Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz prawo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. Doktorat obronił po linii partyjnej w Instytucie Zachodnim Polskiej Akademii Nauk w 1975 r. Swoją "przygodę" z biznesem rozpoczął jako bolszewicki kolaborant w 1981 r. podczas Stanu Wojennego. Założył wtedy przy współpracy z WSI firmę Interkulpol. Później związał się z branżą motoryzacyjną. Utworzył sieć dystrybucji samochodów Volkswagena. Później utworzył spółkę akcyjna Kulczyk Holding, która obecnie jest w grupie Kulczyk Investment House. Był współzałożycielem Polskiej Rady Biznesu, prezesem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, honorowym prezesem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Był sponsorew wielu mafijnych instytucji działających pod odłoną bolszewików z byłej PZPR,SB,WSI,PSL i SLD. Współpracował z Watykanem i był pupilkiem Jasnej Góry.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Poznaj Żyda

Postautor: edward » 21 paź 2017, 13:09

20 letnia , naćpana narkotykami córka żydowskiego Oligarchy zabija niewinnych ludzi.
20-letnia córka ukraińskiego multimilionera rozpędzonym lexusem zabiła 5 osób. Czy poniesie karę? Ukraińskie media przypominają: dzieci oligarchów nie raz mogły liczyć na taryfę ulgową w skorumpowanym systemie politycznym. Wygląda na to, że ta sprawa będzie podobna.
Żydówka Ołena Zajcewa została aresztowana, bez możliwości wyjścia za kaucją, ale to tylko kwestia czasu.
Był środowy wieczór, kiedy w grupę pieszych w Charkowie wjechał rozpędzony Lexus RX350. Za kierownicą siedziała 20-letnia Ołena Zajcewa, córka ukraińskiego Żyda, prezesa firmy energetycznej którą przejął po dojściu Poroszenki do władzy. Pięć przejechanych osób, w tym kobieta w zaawansowanej ciąży, poniosło śmierć. Sześć zostało rannych. Sama Zajcewa nie odniosła obrażeń.
Na policyjnych zdjęciach, oprócz rozbitego lexusa, widać leżących na chodniku ludzi. Ten makabryczny wypadek sprawił, że na Ukrainie wraca dyskusja o bezpieczeństwie na drogach. Coraz głośniej mówi się o tym, że bogaci i wpływowi Żydzi, którzy spowodują wypadek, często mogą liczyć na ulgowe traktowanie - donosi "Kyiv Post".
Tym razem nie zamiotą sprawy pod dywan?
Po wypadku, który spowodowała Zajcewa, minister spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko napisał na/
Nie pozwolimy im "załatwić" tej sprawy, nie pozwolimy na ugodę. Jedynym rozwiązaniem dla problemu, jaki stanowi szaleńcza jazda bogatych dzieci, jest nagrywanie przestępstw drogowych.
Jak informowaliśmy już wcześniej na gazeta.pl, wypadek 20-latki nagrała kamera umieszczona przy ulicy. Minister opublikował je na swoim profilu. Ołena Zajcewa jechała co najmniej 100 km na godzinę - poinformował Heraszczenko.
Podkreślił też, że kierująca samochodem była wcześniej karana za przewinienia na drodze, np. zbyt szybką jazdę czy ignorowanie czerwonego światła. Podał, że kończyło się to niewielkimi karami - mandatami o równowartości 35-70 zł.
Multimilioner: Jesteśmy w żałobie
Czy tym razem 20-latka poniesie surowszą karę? Na razie sąd zdecydował, że Ołena Zajcewa trafi na na 2 miesiące do aresztu. Nie będzie mogła wyjść za kaucją. Gdyby sąd zostawił taką możliwość, ojciec od ręki uiściłby wyznaczoną kwotę.
W rozmowie z dziennikarzami "Kharkiv Today" ojciec Ołeny,Żyd Wasilij Zajcew mówił, że jego rodzina "jest w żałobie". Jego wersja na temat sprawowania córki za kierownicą była zupełnie inna. Zdaniem bogacza wcześniej nie łamała przepisów. - Nie dali nam nic wytłumaczyć. Od razu zamknęli ją w areszcie - żalił się i dodał, że nie należy spekulować o przyczynach wypadku. "Kyiv Post" donosi, że lexus, którym jechała Ołena, był zarejestrowany na niego.

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Poznaj Żyda

Postautor: 401autobahn » 07 lis 2017, 2:03

Obejrzycie to zdjecie Polacy i zobaczcie jak zyd A.Duda to przezywa...

http://static.prsa.pl/images/f262b926-26f2-4d3f-8831-43f045250da0.jpg

TO ZDJECIE POWINNO ROZWIAC WSZELKIE WATPLIWOSCI.

401

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Poznaj Żyda

Postautor: edward » 14 lis 2017, 13:04

POCHODZENIE , HISTORIA I CELE „NADZWYCZAJNEJ KASTY LUDZI” (NKL) III RP
CZĘŚĆ IV
Puenta z I Nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich – Całe życie broniłam sędziów. Uważam, że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi i myślę, proszę państwa, że damy radę – zadeklarowała na nielegalnym zjeździe tow. Irena Kamińska. sędzina Naczelnego Sądu Administracyjnego.
https://www.wprost.pl/kraj/10021899/Sed ... ludzi.html
By łatwiej zrozumieć prawdziwą istotę owej obcej naszej społeczności ,tradycji i kulturze uprzywilejowanej ponad ogół Polaków owej grupy, czy raczej kasty, należy rozpoznać nie tylko prawdziwe ich pochodzenie, ale także historię ICH dokonań na drodze do całkowitego zawłaszczenia władzy w Polsce, jaką odbyli ONI przez trzy pokolenia od utrwalaczy PRL, po obecnych, faktycznych beneficjentów III RP
Cz. IV.
Ciągłość instytucjonalno-personalna aparatu prokuratorsko –sędziowskiego 1944-2017.
PMS nie_dla_bydla
Po uśmierceniu Stalina następnie jego następcy Berii w 1953r , schedę władzy na Kremlu utrzymała dotychczasowa frakcja Żydów, tym razem z Chruszczowem na czele. Nie obeszło się jednak bez powikłań, do których należalo m.in. ujawnienie przez ostatniego szefa NKWD, następcę Stalina, Ławrentyja Berię skali ogromu zbrodni dokonywanych przez system sowiecki na obszarze ZSRS. Za to właśnie Beria został zlikwidowany przez dotychczasowych kompanów z Komitetu Centralnego Kompartii. Ale wieść w świat już poszła ,że państwo przedstawiające się jako pierwsza ojczyzna socjalizmu Związek Sowiecki , to faktycznie jeden ograniczony jedynie granicami zewnętrznymi olbrzymi obóz koncentracyjny zagłady- Gułag. Dalej z wiarygodnością „demokracji ludowej” było jeszcze gorzej. Po Związku Sowieckim, nastąpiła podobna jak ta sytemu politycznego Rosji kompromitacja charakteru politycznego „Polski Ludowej”. Dokonał tego swymi wywiadami w Radiu Wolna Europa zbiegły do Niemiec Zachodnich Izaak Fleichfarb vel Józef Światło[1]. Podszywający się pod socjalizm System władzy „Polski Ludowej” został przez niego skompromitowany imiennie po nazwiskach i działaniach najważniejszych osób władzy, żyjących niczym udzielne książęta na koszt pacyfikowanego i wywłaszczonego z wszelkiego majątku Narodu Polskiego. Po owym zerwaniu fałszywej kurtyny socjalizmu z bankokracji PRL, wezwany wskutek tego do Moskwy jej pierwszy figurant na obszarze„Polski Ludowej” Bolesław Bierut, do Warszawy już żywy nie powrócił. Wreszcie nastąpiła antysowiecka wolnościowa rewolucja węgierska, stłumiona zbrojnym najazdem Armii Czerwonej. Dotychczasowi sowieckiego nadania wyobcowani od ogółu ludności etniczni figuranci sowieckiej władzy w Warszawie oraz w Budapeszcie, jak cały sowiecki system w oczach światowej opinii publicznej utracili całkowicie dotychczasowy kreowany propagandowo „socjalistyczny” i demokratyczny wizerunek.
Wskutek powyższych przyczyn, mająca uwiarygodnić rzekomą destalinizację najważniejszych instytucji i ,,polski’’ charakter PRL tzw. ,,Odwilż 56 ’’ zmuszała do formalnej rezygnacji z niektórych form aparatu represji – uznawanych przez międzynarodową opinię publiczną za najbardziej represyjne, a przez ogół Polaków za jawnie wrogie i najbardziej antypolskie. Ich funkcje miały odtąd spełniać niby inne, ale w swej istocie te same co dotąd struktury i te same kadry. Na użytek uwiarygodnienia „poststalinowskiej odwilży”, i tzw. potępienia okresu „kultu jednostki” (tow. Stalina) jedynie nieco zmieniono ich fasadę . I tak jak w ZSRS dotychczasowe NKWD przemianowano na KGB , tak w Polsce Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego przeflancowano na Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, a podległe mu Urzędy Bezpieczeństwa na wydziały Służby Bezpieczeństwa.
Z tego też powodu , a także aby mimo tych formalnych zmian, aby nadal dla kasty etników PRL „było tak jak było”, m.in. weszła w życie ustawa z 5 IV 1955 r. O przekazaniu sądom powszechnym dotychczasowej właściwości sądów wojskowych w sprawach karnych osób cywilnych. [2] Tym samym stworzone od 1944r dla celów eksterminacyjnych i działające zgodnie z zaleceniami NKWD tzw. wojskowe sądy rejonowe z powyższych przyczyn politycznych. zostały w większości formalnie zlikwidowane.
Odtąd to jest tzw. „Odwilży’56” stalinowscy (czyli: sowieto- żydowskiego pochodzenia) oprawcy –- z szeroko już rozbudowanych kadr tzw. sądów wojskowych występujący dotąd bezprawnie w polskich mundurach przesiedli się nagle do cywila i przebrali się równie samozwańczo w sądowe, prokuratorskie i adwokackie togi. Jako sprawdzony element bolszewizacji Polski przejęli jurysdykcję cywilną i odtąd stali się ,,cywilną’’ kadrą sądowniczo-prokuratorską PRL na kolejne dziesięciolecia.
Na tej też zasadzie siłą rzeczy powołane ,,nowe’’ sądy cywilne i prokuratury przejęły też zwyczaje oraz ,,niezawisłość’’ z dotąd „wojskowych”- zbrodniczych trybunałów. Mimo oficjalnie głoszonej odwilży (czyli zaniechania lub zmniejszenia skali powszechnych represji) , także kryteria doboru nowych kadr aparatu sprawiedliwości nie zmieniły się specjalnie od początku utrwalania sowieckiego reżimu. Podobnie jak to miało miejsce w LWP czy Milicji o przyjęciu nowych kandydatów do etatowych kadr kierowniczych wciąż decydowały wprowadzone w okresie sowieckiego ludobójstwa kryteria. Co prawda nie uzupełniali aparatu nowi niepolscy etnicy-sowietnicy przybywający z Rosji ,ale dorastali do tych samych ról pod nowo przybieranymi polskobrzmiącymi nazwiskami ich biologiczni potomkowie urodzeni już w okupowanej, także przez ich rodziców Polsce. Ów każdy następny pomiot biologiczny pochodzący od pierwszego pokolenia sowieckich oprawców Polski uzyskiwał szczególną rekomendację i drogę do szybkiej kariery we wszystkich resortach , w tym szczególnie w tzw. „sprawiedliwości”!
Dlatego po odbyciu spektaklu rzekomej „Odwilży” , od 1957 r działo się to dalej jak w okresie sądowego ludobójstwa i dalej za parawanem bezprawnie narzuconej bandyckiej atrapy „prawa” narzuconej Polakom od 1944r. Przekładało się to na poziom zera sprawiedliwości w majestacie niby –prawa przez kolejne dziesięciolecia wnoszonych ze strony pro-kur(w)a-tur spraw i wydawanych przez sądy PRL krzywoprzysiężnych wyroków. Choć już bez powszechnej jak do 1956 r kary śmierci , (bo tych z Polaków których chciano się pozbyć, to w okresie 1939-1956 w większości już wymordowano, ocalałe z potrójnego Holocastu reszki uwięziono lub trwale pozbyto się z kraju, przez wydane zaocznie przez owe trybunały wyroki kary śmierci! ) ale nadal ciężkich horrendalnych wyroków jakie m.in. zapadały wobec Polaków np. za posiadanie jakiejkolwiek ilości twardej waluty , rodzinnych pamiątek ze szlachetnych kruszców, pamiątkowej broni (bez jakiegokolwiek jej przestępczego użycia), lub czegokolwiek innego(choćby atrakcyjnie położonej posiadłości) ,co stało się przedmiotem pożądania któregoś z przedstawicieli nadzwyczajnej kasty. Wyroki wieloletniego wiezienia ferowano za samo słuchanie i rozpowszechnianie informacji radia Głos Ameryki lub Wolna Europa. Za niedopełnienie wielkości obowiązkowych kontyngentów dostaw rolnych. Za jakikolwiek odpór wobec notorycznych bandyckich postaw nadużywających swych kastowych stanowisk resortowych funków PRL. Wreszcie za darmo ,bo była potrzeba by kogoś skazać ,zamiast tego ,który jako członek rodziny funkcjonariusza
partyjno –rządowo- bezpieczniackiej nadzwyczajnej kasty (poza kolaborantami gojami) nie mógł i nie powinien był (bo byłby to niebezpieczny dla funkcjonowania całej kasty precedens) być przez jej „wymiar sprawiedliwości” skazany. Z biegiem lat, kolejnych dziesięcioleci bankokracji PRL , nic w funkcjonowaniu jej wymiaru (nie)sprawiedliwości poza zmianą kolejnych pokoleń obejmujących prokuratorsko-sędziowskie stołki po rodzicach , niczym rodzinna scheda- nie uległo zmianie.
Nawet wtedy gdy w już trzecim pokoleniu nawet po oficjalnym końcu „Polski Ludowej” , nadal w świetle trwającego po niej w swej ciągłości instytucjonalno- personalnej z PRL, stali się z nadania okupantów Polski niewybieralno-nietykalną i stojącą ponad prawem „nadzwyczajną kastą”.
A to dlatego ,że niemal ,jak po tzw. „Odwilży’56”,podczas ,,transformacji ustrojowej’’ z żydokomuny na talmudyczny żydo-liberalizm 1990r , pozostały znów nietknięte główne filary utrwalania sowieckiego zniewolenia :bezpiekę która jedynie zmieniła kolejny raz nazwę: ze Służby Bezpieczeństwa na Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego , Milicję Obywatelską , która w czasach gauleitera Tuska stała się jawnie antynarodową ,,Policją /Obywatelską”. Pokolenie znów się zmieniło ,ale „właściwe” sprawdzone kadry (z wielopokoleniowych zwyrodnialców) zostały zachowane. No i wreszcie główny filar legalizacji i utrwalania sowieckiej okupacji: aparat sprawiedliwości PRL. Ten ostatni nawet nie przeszedł pozornej weryfikacji kadr i zmiany nazewnictwa ,jak to miało miejsce w przypadku pozostałych wymienionych resortów.
Biologiczni potomkowie sędziów i prokuratorów ,którzy ,,legalizowali,, ludobójstwo bolszewickie na Narodzie Polskim pod szyldem Polski Ludowej mieli pozostać w podobno demokratycznym państwie za jaką się ogłasza ,, III RP’’ nietykalni i nieusuwalni! W ,,transformacyjnym’’ prezencie otrzymali od sowieckiej agentury dożywotnie posady i immunitety nietykalności stawiające ich ponad mającym obowiązywać Polaków prawem. Równocześnie „zasłużeni” dla utrwalania sowieckiego zniewolenia kaci sądowi otrzymywali , (a jak zmarli . to ich rodziny) w „III RP” otrzymali wysokie apanaże od Państwa- za utrwalanie wobec tego państwa obcego najazdu ,eksterminację jego rdzennej i ludności i najlepszych synów Polskiej Ojczyny!
Tak też samozwańcza ,,elita władzy” PRL pozostała genetycznie podobnie jak przed, tak i po ,,Odwilży 1956” tak przed, jak po 1968r, i wreszcie jak przed i po 1990r ta sama ! A Dyrektywa Jakuba Bermana o obsadzaniu resortów państwa nad Wisła jaka nieformalnie obowiązywała od I Zjazdu Żydów PRL jaki odbył się w 1946r nadal pozostawała obowiązująca w owych resortach „III RP” !
Nic w kwesti tej się nie zmieniło i po 1990r. „Było nadal, jak było”. Po prostu poziom moralnego gówna , po przodkach, którzy nie będąc Polakami dwa pokolenia wcześniej ustrojeni bezprawnie w polskie mundury i insygnia wojskowe dokonywali hurtowo zbrodni sądowych na najlepszych, najbardziej niezłomnych z żołnierzy i obrońców Polskiej Ojczyzny, pozostał genetyczne przekazany ich biologicznym potomkom -obecnym prokuratorm i sędziom. A ,że: „jabłko nie pada daleko od jabłoni” , czy a „jaka rodzina taka dziewczyna”, ( o czym sama kasta wie najlepiej uniemożliwiając i blokując dostęp nie tylko biologicznym potomkom zawodowych Sędziów ,Sędziów ale także Policjantów , Wojskowych, okresu Niepodległej RP do podjęcia rodzinnej kontynuacji służby zawodowej w odpowiednich resortach PRL i III RP ) , w poziomie moralnym, orzecznictwa i wyrokowania od 1944 do 2017 r nic istotnego nie uległo zmianie w stosunku do I PRL. Jak było w PRL tak i pozostało w „III RP”. Stąd ,w rzeczywistości owe instytucje „wymiaru sprawiedliwości” lat 1944 –AD (Anno domini –roku obecnego ) nigdy nie reprezentowały ani w żaden sposób polskiego prawa ani polskiego interesu społecznego ,z którym PRL nie miała jak i II PRL nie ma nic wspólnego . Broniły i bronią jedynie interesu postsowieckiej kasty , którą to sami współtworzą od między Odrą a Bugiem od przybycia do polski za Armią Czerwoną pod ochroną NKWD. Kasty której to członkowie od początku, tak i w kolejnych pokoleniach nadal używają nielegalnie otrzymane ,,obywatelstwo polskie ‘’, nadane IM od tow. Stalina!
Dlatego z jednej strony przez instytucji owego „wymiaru sprawiedliwości” uczciwi Polacy ,szczególnie ci aktywni politycznie ,społecznie czy gospodarczo są stroną ponad wszelką miarą ściganą i represjonowaną, gdy staną się przeszkodą dla postsowieckiej nomenklatury (medialnie też nazywaną dla niepoznaki „przestępczością zorganizowaną”) lub jej biznesów , z drugiej strony : resorciaki prokuratorskie i sądowe roztaczają parawan bezkarności za wszelakie ,bezeceństwa, przestępstwa, z korupcją i mordami włącznie nad resortowo-post komunistyczną oligarchią.
Eugeniusz Kościesza
P.S 1 W związku z przedstawionym zagadnieniem kluczowe pytania na dziś : jak się mają do tego stanu instytucjonalno -bandyckiej wielopokoleniowej bezkarności ,nadużyć czynionych przez „nadzwyczajną kastę” prezydenckie weta złożone w lipcu 2017 wobec ustaw złożonych przez Zjednoczną Prawicę? Weta wobec projektów dwóch ustaw o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Projektów dających wreszcie jakąś realną możliwość o ile nawet nie szybkiego zakończenia, to choćby natychmiastowego ukrócenia 74-leniej, niczym nieograniczonej władzy i rozpasania postsowieckiej peerlowskiej bandokracji. Weta ,które na dziś nie tylko utrwalają chroniący jej zbrodnie i przekręty prokuratorsko- sądowniczy parawan , ale i dalszy stan obowiązywania z PRL wskazanych przez Jakuba Bermana zasad talmudyczno –kahalnych do obsadzania państwowych stanowisk publicznych pod fałszywą flagą” III RP” ? Czy PAD -prezydent nadal faktycznie istniejącej II PRL-mając obecnie podobne poparcie jak Lech Wałęsa miał w 1990r , ma odegrać podobną rolę, jaką odegrał ów PLW na tym urzędzie jako tw.„Bolek” na rzecz tego aby „nadzwyczajnej kaście” i jej następnym zstępnym „nadal było ,tak jak było” …?

[1] Józef Światło, naprawdę Izaak Flechfarb- litwak , sowieckiego nadania pułkownik resortu Bezpieczeństwa Publicznego ,wicedyrektor X (personalnego) Departamentu MBP.
[2] Filip Musiał – „Sprawiedliwość” w służbie reżimu. Instrumentalizacja sądów i prawa w Polsce „ludowej’’
Tags: Izaak Fleichfarb, kanty okrągłego stołu 1989, Mówi Józef Światło, Odwilż 1956, weta prezydenckie PLW i PAD
Kościesza
Napisane przez: Kościesza

Autor ukazuje ,,biale plamy” dziejów najnowszych i przywlaszczoną sobie przez NICH, a skradzioną nam polska tozsamosc -zawlaszczoną na obszarze historycznym, politycznym i ekonomicznym. A także sprawdzony przez historię kierunek wyjścia z tych okowów niewoli.

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Poznaj Żyda

Postautor: 401autobahn » 15 lis 2017, 1:26

Żyd Jonny Daniels, prezes Fundacji „From the Depths” złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania rasizmu oraz dyskryminacji podczas Marszu Niepodległości.

https://www.wprost.pl/kraj/10086184/zyd-polskiego-pochodzenia-pozywa-za-hasla-na-marszu-niepodleglosci.html

Zydo-lewacki "Wprost" pisze:

W Marszu Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy wzięło udział około 60 tysięcy osób. W czasie zgromadzenia pojawiały się różne hasła i symbole, nawiązujące mniej lub bardziej bezpośrednio do nazizmu, faszyzmu, ideologii rasistowskich.
Pojawiły się krzyże celtyckie, transparenty z napisami „Europa tylko biała”, „Czysta krew”, „Biała Europa braterskich narodów”, „Europa będzie biała albo bezludna”, „Wszyscy różni, wszyscy biali”, „Precz z lewactwem”.
Padały także wykrzykiwane hasła „sieg heil”, „biała siła”, „Żydzi won z Polski” i „usunąć żydostwo z władzy”.
Do Warszawy zaproszony został włoski faszysta Roberto Fiore związany z ugrupowaniem Nuclei Armati Rivoluzionari (NAR), skazany na 9 lat więzienia za zamach na dworcu w Bolonii.
We Wrocławiu doszło do skandalicznego wystąpienia z udziałem Jacka Międlara, który wygłaszał antysemickie treści.
– Kibice, patrioci, bądźcie bezlitośni, bądźcie radykalni w walce z banderyzmem i talmudyzmem.
Jesteśmy na wojnie ze złem i żadna talmudyczna horda nie podepcze naszego krzyża – przemawiał Międlar.
W związku z hasłami nawołującymi do nienawiści MSZ Izraela wyraziło nadzieję na zdecydowaną odpowiedź polskich władz.


Zydo-lewacki "Wprost" znow pisze:

Faszystowskie hasła i symbole na Marszu Niepodległości w Warszawie i na wiecu we Wrocławiu

Międlar: Nasze ulice, nasze kamienice

Do skandalicznego wystąpienia doszło też we Wrocławiu. W internecie można wysłuchać przemówienia Jacka Międlara, który wygłaszał jawnie antysemickie treści. Mówił m.in. o „talmudycznej nienawiści” w żydowskich synagogach. Skandował też razem z tłumem nacechowane historycznymi skojarzeniami hasło „nasze ulice, nasze kamienice”. Wzywał zgromadzonych: „Kibice, patrioci, bądźcie bezlitośni, bądźcie radykalni w walce (...) z banderyzmem i talmudyzmem”.
– Jesteśmy na wojnie ze złem i żadna talmudyczna horda nie podepcze naszego krzyża – mówił.

https://www.wprost.pl/kraj/10086084/faszystowskie-hasla-i-symbole-na-marszu-niepodleglosci-w-warszawie-i-na-wiecu-we-wroclawiu.html

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Poznaj Żyda

Postautor: 401autobahn » 15 lis 2017, 1:47

KONIEC CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ W POLSCE

J. Międlar, J. Bogusławski, P. Rybak, Z. Kękuś.

Część 1

https://www.youtube.com/watch?v=eyez7jOD5nk&bpctr=1510710652

Część 2

https://www.youtube.com/watch?v=c1kylipSYUk

401
Żydzi blokują ten film w USA
[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=eyez7jO ... 1510710652[/youtube]
[youtube]/watch?v=eyez7jOD5nk&bpctr=1510710652[/youtube]

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: Poznaj Żyda

Postautor: 401autobahn » 22 lis 2017, 4:57

Michael Collins Piper: Zionist Power In America

https://www.youtube.com/watch?v=exHyp2HIOnQ


The Judas Goats: The enemy within

https://www.youtube.com/watch?v=QG58v4hLMh0

Ksiazka w formacie PDF jest na stronie:

http://www.thechristianidentityforum.net/downloads/Judas-Goats.pdf

401


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość