"Zolnierze Wykleci"

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

401autobahn
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2017, 5:25

Re: "Zolnierze Wykleci"

Postautor: 401autobahn » 29 maja 2017, 23:07


Historyk dr L.Kowalski:
KBW a Żołnierze Wykleci

https://www.youtube.com/watch?v=F5P17y0KryI

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: "Zolnierze Wykleci"

Postautor: edward » 27 lip 2017, 2:10

CENTRUM ŚCIGANIA ZBRODNIARZY
KOMUNISTYCZNYCH i FASZYSTOWSKICH
Warszawa, ul. Sienna 45/5 www.centrumscigania.info tel. 601646080ZAPROSZENIE

Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich zaprasza na widowiskowe postępowanie o ściganie zbrodniarzy komunistycznych, którzy „w 1982 roku bezprawnie pozbawili wolności (internowani) niepełnoletniego Adama Słomkę ze szczególnym udręczeniem”.

PIĄTEK 28 LIPCA SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD
ul. Francuska 70(tuż przy autostradzie do Krakowa) godzina 10.00 sala 106

Postępowanie wszczął pion śledczy IPN. Sądy jednak nie chcą prowadzić takich postępowań o zbrodnie komunistyczne, uznane przez Sejm I kadencji ustawowo za nie ulegające przedawnieniu, wykorzystując kuriozalne uchwał sędziów Sądu Najwyższego III RP o nie ściganiu 99 procent przestępstw komunistycznych !
Zwracamy w tym kontekście szczególną uwagę na następujące uchwały SN np z 5 VIII 2010 NIEOPUBLIKOWANE! w aktach o sygn: III KK 62/10 oraz III KK 63/10] z 2 II 2016 oraz licznych sądów wojskowych a szczególnie: Wojskowego Sądu Okręgowego w Poznaniu wyrok z 12 VII 2010 [sygn. akt. SA 11/10]

W przypadku wcześniejszych wniosków Adama Słomki o ściganie:
płk SB Z.Zygadły zabójcy jego matki Krystyny Słomka w 1986
oraz funkcjonariuszy Służby Więziennej, którzy świadomie nie leczyli w wiezieniu na Rakowieckiej gruźlicy płuc z zamiarem zabójstwa -
były zawsze oddalane na podstawie przestępczych uchwał SN III RPRL.

Batalia z Sądu Najwyższego o praworządność przenosi się teraz do sądów w całej Polsce. Dość bezprawia!

Prosimy zabrać ze sobą świece, które zapalimy dla upamiętnienia ofiar zbrodni sądowych PRL.

W imieniu NIEZLOMNYCH weteranów walki o Niepodległość
z Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich
oraz miasteczka protestu
Zamknąć Michnika – uniewinnić Miernika!

/-/ Ireneusz Wolański


Dokumenty mozna publikować.
W załączeniu postanowienie prokuratury IPN


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość