Wszystko przemija, pamięć z dzieciństwa pozostaje.

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Wszystko przemija, pamięć z dzieciństwa pozostaje.

Postautor: edward » 08 sty 2017, 9:26

https://www.youtube.com/watch?v=FFbfm4W ... itzvucD7Wc
Jerzy Kossela nie żyje. Współzałożyciel zespołu "Czerwone gitary", kompozytor, wokalista, gitarzysta i autor wielu tekstów zmarł w wieku 74 lat. To on napisał słowa piosenek, nuconych od lat 60. aż do dziś, takich jak "Matura", czy "Historia jednej znajomości". O tej smutnej wiadomości poinformowano na oficjalnej stronie zespołu.
Jerzy Kossela urodził się 15 lipca 1942 roku w Częstochowie. Od wczesnych lat młodości związany był z muzyką. Już w 1961 roku, gdy miał 19 lat, stworzył pierwszy zespół wokalno-instrumentalny "Elektron", który rok później przekształcił się w "Niebiesko-czarnych". Pełnił funkcję kierownika muzycznego oraz grał na gitarze. Właśnie z tym zespołem zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie.
3 stycznia 1965 roku oficjalnie zarejestrowana została nazwa nowego zespołu "Czerwone Gitary", z którym Kossela związany był już do końca życia. Początkowo skład zespołu tworzyli: Bernard Dornowski, Krzysztof Klenczon, Jerzy Kossela, Jerzy Skrzypczyk i Henryk Zomerski, a w 1965 roku dołączył Seweryn Krajewski. W ostatnim czasie istnienia "Czerwonych Gitar" grupa koncertowała i nagrywała w składzie: Jerzy Skrzypczyk, Jerzy Kossela, Arkadiusz Wiśniewski, Mieczysław Wądołowski, Artur Chyb i Dariusz Olszewski. Ostatni koncert z udziałem Kosseli odbył się 21 listopada 2016 roku w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.
W 2011 roku Jerzy Kossela został odznaczony orderem Gloria Artis przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Był też laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury.Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość