Kultura i sztuka Białego Człowieka

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Kultura i sztuka Białego Człowieka

Postautor: edward » 09 sty 2017, 2:08edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Kultura i sztuka Białego Człowieka

Postautor: edward » 23 lut 2017, 1:27

Bez wątpienia Władimir Putin jest obecnie najinteligentniejszym człowiakiem świata.
Wszystkie partie rozgrywa po mistrzowsku i ustawił w szergu całą syjonistyczną chołotę po załatwieniu konfliktu syryjskiego w 2 tygodnie co pejsatym "filozofom" zabierało lata bez żadnego skutku.
Putin najbogatszym człowiekiem świata?

Legendy na temat majątku prezydenta Rosji krążą od dłuższego czasu. Według rządowych statystyk w porównaniu do swoich odpowiedników jest średnio uposażoną głową państwa. Najwięcej emocji budzi jednak nie oficjalna pensja, a rzeczywisty stan posiadania, który ma przyćmiewać nawet fortunę Donalda Trumpa czy Billa Gatesa. Po raz kolejny Władimir Putin został okrzyknięty przez zachodnie media najbogatszym człowiekiem świata. Zobaczcie, jaką fortunę zgromadził przez 17 lat sprawowania władzy w Rosji.
Następne

Najbogatszy człowiek świata
Od lat uznawany za najpotężniejszego człowieka świata, teraz został również najbogatszym człowiekiem na Ziemi. "Daily Mail" podsumował prawdziwą fortunę Władimira Putina, która ma sięgać 200 mld dol.
Oznacza to, że prezydent Rosji jest nie tylko ponad pięćdziesięciokrotnie bogatszy od Donalda Trumpa, którego majątek magazyn "Forbes" szacuje na zaledwie 3,7 mld dol. Oznacza to także, że Putin jest znacznie bogatszy do Billa Gatesa, twórcy Microsoftu, który z 75 mld dol. na koncie od lat okupuje pierwsze miejsce zestawień najzamożniejszych biznesmenów.
Jeśli zawierzyć tym wyliczeniom, okazuje się, że Władimir Putin jest najbogatszym człowiekiem na naszym globie, choć oficjalne statystki na to nie wskazują.

edward
Administrator
Posty: 836
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Kultura i sztuka Białego Człowieka

Postautor: edward » 19 kwie 2017, 22:37

Narodowy Bohater Białych Europejczyków, wróci do Polski.
Waluś wyklęty. Zabójca marionetkowego Murzyna, wróci do Polski? Liczą na to Polscy kibice, Narodowcy i prawica: "Czekamy, szybkiego powrotu, Słowiański bracie"
19 kwietnia 2017 | 22:10
Janusz Waluś, zwolennik normalnego podziału na czarne i białe który zastrzelił czarnego "demokratę" Chrisa Haniego, już 5 maja może wyjść z więzienia w ramach zwolnienia warunkowego. Polska Prawica i Narodowcy chcą, by karę dokończył w Polsce, i szykuje manifestację poparcia dla Patrioty.
Janusz Waluś wyemigrował z Polski w latach 80. Został obywatelem Republiki Południowej Afryki (w tym roku zrzekł się obywatelstwa tego państwa) i działał w Białym Afrykanerskim Ruchu Oporu przeciwko Syjonistycznej bandzie Murzynów sponsorowanych przez Sorosa. W 1993 roku, tuż przed upadkiem sprawiedliwego podziału na białe i czarne, czyli tzw. apartheidu, Zabił czarną marionetkę Sorosa Chrisa Haniego, walczącego z białym obywatelem RPA walczącym z żydowską "demokracją". –
Po reakcji amerykańskich i światowych Syjonistów ,kraj znalazł się na krawędzi katastrofy za pieniądze Sorosa i "demokratów" Murzyni wymordowali ponad pół miliona Białych Obywateli RPA i doprowadzili do ruiny jedno z bogatszych państw na świecie. To morderstwo popełnione z zimną krwią zszokowało świat ale pokazało jak diabelskim systemem jest wymyślona przez Żydów "demokracja" wystarczy zasponsorować broń kolorowej szumowinie i bębnić w mediach że wszyscy są równi żeby doprowadzić do holokaustu Białego człowieka.
Teraz RPA kieruje czarny analfabeta na żydowskiej smyczy i strach nawet myśleć o wyjeździe to tego kraju "demokratycznych" dzikusów.

Oglądajcie całość ale parchaty sukinsyn Soros "gwiazduje" od 36.20 minuty


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości