Obecny czas: 25 Maj 2018 22:28

Regulamin forum

Cenzura oparta na własnym szacunku do siebie i Rodaków.
Tematy muszą dotyczyć życia na emigracji lub oceny Polski bezpośrednio po powrocie z zagranicy.
Na tym forum można poruszać temety patologiczne ponieważ sama banicja jest formą patologii społecznej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Nie tylko Zachod 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Nie tylko Zachod
A ja sobie spokojnie studiuje na Bialorusi , zyje w dostatku i bezstresowo za 300 zlotych miesiecznie ktore posyla mi Mama, jem zdrowe produkty, przebywam w zdrowym srodowisku, mam kontakt ze zdrowymi Bialorusinkami i jak porownam moja sytuacje tu do tego co mialem we Francji to wyczodzi ta jak zycie na Dworze Szlacheckim do zycia w ZOO w klatce z Szympansami.
Stac mnie na wyjscie z dziewczyna na koncert i na dyskoteke, jestem bezpieczny i szczesliwy ze udalo mi sie zalapac na nauke w Bialorusi.
Marzylem o ucieczce na Zachod bo nie mialem skalo porownawczej ze wzgledu na ciagle straszenie "terrorystami" na Wschodzie i gloryfikowanie Unii Europejskiej.

01 Mar 2009 12:54
Awatar użytkownika

Post Re: Nie tylko Zachod
Nie moge edytowac a zapomnialem dopisac ze , dla mnie podyt tutaj jest najwieksza inwestycja bo w przeciwienstwie do Zachodu , tu inewstuje w siebie i czas pracuje na moja korzysc co juz niebawem Wam udowodnie .

01 Mar 2009 12:58

Post Re: Nie tylko Zachod
I chwala ci za to,ze jestes rozsadnym mlodym czlowiekiem,ktory potafi odroznic prawde od klamstwa .

Zapraszaj na to forum innych mlodych ,niech czytaja i pisza .

Swiat w cyberprzestrzeni nie jest dzisiaj zamkniety,wiec wymieniajcie swoje poglady w mediach niezaleznych a nie tylko na szmulkowym o2.pl

Jednoczcie sie i solidaryzujcie mlodziezowo ,ukazujcie dobro na swiecie ,nie pedzac tylko za zlem,ktore faktycznie jest juz epidemia na zgnilym Zachodzie.

06 Mar 2009 16:25
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość