Obecny czas: 18 Cze 2018 02:10

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 Bez Lidera nie bedzie Suwerennosci. 
Autor Wiadomość

Post Re: Bez Lidera nie bedzie Suwerennosci.
Z własnego doswiadczenia WIEM, ze NAIWNOSC, wyssana z mlekiem matki (dotyczy tylko gojow) jest CHOROBA, ktora trzeba leczyc!
Pierwszym, najwazniejszym lekarstwem jest wyklad ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, zamieszczony - teraz - takze, na stronie: Zbójcy "synowie diabla", w kontrolowan :idea: ej przeze mnie czesci forum: Wspolnota finansowa.

Owocnej lektury.!!! :idea: :(

08 Maj 2009 11:26

To tez juz znane i stare .
Duszpasterz Chrostowski bardzo dlugo dzialal wsrod Zydow i z nimi wspoldzialal ,kiedy jednak zostal odsuniety od swej funkcji i starosc zagladnela w oczy dopiero odkrywa ludziom to co inni juz dawno wiedza .
Zreszta tak bywa z kazdym czlowiekiem,ktory dal sie Zydom nabrac - to ogromne tematy ,jezeli chodzi o naiwnosc ludzka. Ja nie wiem czy naiwnosc mozna wyssac majac swoj wlasny rozum ,ktory jest ksztaltowany od malego przez rodzicow .To ssanie niech sobie Zydzi dla siebie zachowaja ,bo POLAK nie musi ssac aby widziec - to jedno.
Drugie - dzisiaj juz zadna tuba klamstw ,takze prawdy nie odwroci trwalych zmian w mozgu "zadzumionych".
Czy wyobrazasz sobie dzisiejszych mlodych ludzi aby nie korzystali z kredytow ?
Zobacz jak nachalne sa zydowskie reklamy o procentach i innych bajerach. Jak agenci lichwy pchaja sie do domu drzwiami i oknami ,przez monitory tv i komputerow aby dac ci kredyt/pozyczke lub nawet jej zamiane .
Te naiwnosci bijace z reklam czym sa ?
Jedyna rada dzisiaj jest z daleka omijanie wszelkiej lichwy i bankow .Przeciez dzisiaj strach pieniedzy trzymac w banku ,gdzie pieniadz po wplacie jest juz nie twoj !
Wyobraz sobie co bedzie sie dzialo gdy ludzie zaczna wybierac pieniadze ze swych kont oszczednosciowych i czekowych - wtedy dopiero okaze sie KRYZYS.
Swiat sie zbliza do ogromnej konfrontacji z lichwa i wirtualnym pieniadzem,dlatego tez trzeba lokowac w tym co nie da sie ukrasc i wywiezc - tym jest nasza ziemia i dom , bo juz samochod ci skradna !
LUDZIE NIE DAJCIE SIE LICHWIE !

08 Maj 2009 12:10

No i widzisz Staru zolnierzu.
Sam sobie odpowiedziales na to wyssanie z mlekiem matki. Przeczytalem to w pustych miejscach pomiedzy literami.!!!

Pomieszales jednak bardzo nature pieniadza, ktory jest dzis dwupostaciowy.
Postac bpierwsza to te papierki i monety - to jest pieniadz, ktory mozna latwo ukrasc, ale wazniesza jest:
Postac DRUGA - wirtualna - bo taka dzisiaj kroluje w obrotach i dlatego musimy odebrac "bankierom" te "zabawki", by nie tworzyli, by nie mogli tworzyc pieniadza wirtualnego, czyli wydmuszki, ktora opiera sie wylacznie na wiewrze, ze ten pieniadz istnieje, gdy tymczasem jest to wylacznie cien towaru, a ktory to towar jest prawdziwym pieniadzem. a nie cien, czyli papierek, a o pokryciu pieniadza w jakims innym towarze, kruszcu trzeba szybko zapomniec, bo to jest tylko ILUZJA.

Reasumujac powyzsze Wspolnota finansowa bydzie tworzyla ten CIEN, wylacznie pod fakty produkcji i potrzebnych uslug, a bank, bedzie tylko rejestrowal te fakty w postaci i glownie jako zapis liczbowy. W tej sytuacji nie moze byc mowy, by nie bylo rownowagi pomiedzy iloscia towaru a iloscia pieniadza na rynku, bo BILANS produkcja plus uslugi, zawsze beda rownowazone przez ilosc pieniadza i bilans ten w kazdym momencie, bedzie wychodzil na ZERO.!!!
Jako ciekawostke podaje, zy tego CIENIA mozna wytworzyc tyle (w gnieniu oka), ze moze go wystarczyc na wszelkie potrzeby i skasowac natychmiast jego nadwyzki, ktore dzis "bankierzy" dla zmylenia przeciwnika a wlasciwie swych ofiar, nazywaja inflacja.

Powyzsze zapewni ksiegowy, czyli bank, bez mozliwosci tworzenia pieniadza.!!!

Jest to jedyne SPRAWIEDLIWE rozwiazanie!!!

08 Maj 2009 14:45

Nie mam zamiaru polemizowac na temat tego czego czlowiek nie posiada .Posiadajac pieniadz (zywa gotowke) w portfelu/kieszeni a nie karte kredytowa ,masz go i dotykasz.
Masz tez przed soba towar ,ktory za ten pieniadz mozesz kupic i to taki na jaki cie stac .
Nie mozna twierdzic ,ze pieniadz nie ma pokrycia w towarze dotad gdy towar ten jest dla nas dostepny do kupienia.
Twierdzic mozemy,ze nie ma towaru gdy polki sa puste i na nich jest tylko przyslowiowe "mydlo i powidlo" czy jak w przerobionej polskiej lekcji ocet i gorzala.
Obecnie smie twierdzic ,ze jest w swiecie nadwyzka kazdego towaru ,ktorego nie stac ludzi aby go kupic ,bo lichwa i zadluzenie im to uniemozliwia .
Co z tego,ze dodrukowuje sie papier i bije bilon,jak ich czlowiek nie majacy pracy nie moze zdobyc.

Najpierw trzeba ludziom zabezpieczyc prace i godziwa za nia place ,wtedy dopiero zobaczymy jaka jest rownowaga pomiedzy stworzonym pieniadzem i wyprodukowanym towarem.
Cala reszta jest mydleniem oczu,a kupowanie na kredyt to nedza do potegi n-tej.

Gdy nie masz pieniedzy w kieszeni odejdziesz i towaru nie kupisz,co najwyzej bedziesz mial zal .
Ale gdy bierzesz towar na kredyt wiedzac z gory,ze nie bedziesz mial czym go splacic to czym to jest ?
Niech odpowie mnie i innym na to najtezsza glowa finansowa ,wtedy zrozumie intencje finansjery .
Wszelkie iluzoryczne rozwazania nie maja sensu ,tym bardziej przy dziejszym krasomostwie finansistow :!:
Rachunek jest prosty :COS ZA COS BEZ KREDYTU - pierwsza zasada handlu.
Cala reszta to mamienie.

08 Maj 2009 21:38

Drogi Stary Zolnierzu!
Sam sobie odpowiedziales, ze lichwa zepsula wszystko, ale nie tylko.
Fakt tworzenia pieniedzy przez "bankiera" i z niczego (dodruk jest mydleniem oczu), a nie przez SUWERENA jest drugim szwindlem, bo "bankier" nie dba o to, by wszyscy ludzie mieli pieniadze na wymiane za towar, tylko ci, ktorzy moga zastawic swa wlasnosc, ktora posiadaja. W konsekwencji wszystkie pieniadze sa dlugiem.

Mylisz sie zas DOKUMENTNIE, ze najpierw trzeba zapewnic ludziom prace i godziwa place. To jest z uporem maniaka wmawiany ludziom MIT, nie majacy pokrycia w rzeczywistosci. Ze to jest MIT, swiadczy postawione pytanie: a co z tymi, ktorzy nie sa zdolni do pracy z roznych powodow, a zyc powinni, czy musza??? Czy ci, niezdolni do pracy maja umrzec z glodu??? A moze nalezy ich wrzucic w przepasc jak to czasem praktykowano, zwlaszcza z ludzmi chorymi lub starymi???

DOKUMENTNIE zas NIE ROZUMIESZ ducha Wspolnoty finansowej, w ktorej wszystkie NOWE pieniadze pochodza wylacznie z wygenerowanej dywidendy dla wszystkich i dopiero ich wedrowka poprzez RYNEK, zasila caly organizm gospodarczy, a nie tak jak dzis, tylko niektorych.

Zatem pieniadze na rynku we Wspolnocie finansowej beda wylacznie pienedzmi zywymi, rzeczywistymi a NIE DLUGIEM. Roznica zatem pomiedzy dzisiejszym lichwiarskim systemem, a systemem we Wspolnocie finansowej jest taka sama jaka jest roznica, pomiedzy dzisiejsza NOCA, a jutrzejszym DNIEM.!!!

A tak dla informqacji w nocy nie istnieje cien, a w blasku dnia cien zawsze odzwierciedla jakas rzecz!!! Zbojcy wiec podstepnie wmowili naiwnym, ze w nocy jest cien, taki jaki my rozumiemy i to jest oszustwo, bo w nocy wszystko jest cieniem i dlatego mozna nim handlowac i oderwac go od rzeczywistosci.!!!

Jesli skonczymy z lichwiarska, bankierska iluzja, to bedzie prawdziwa wymiana COS ZA COS, bez "kredytow". AMEN.
Czyli porównanie NIE JEST mozliwe.!!!

09 Maj 2009 09:38

HUSARZ napisał(a):
Drogi Stary Zolnierzu!
Sam sobie odpowiedziales, ze lichwa zepsula wszystko, ale nie tylko.
Fakt tworzenia pieniedzy przez "bankiera" i z niczego (dodruk jest mydleniem oczu), a nie przez SUWERENA jest drugim szwindlem, bo "bankier" nie dba o to, by wszyscy ludzie mieli pieniadze na wymiane za towar, tylko ci, ktorzy moga zastawic swa wlasnosc, ktora posiadaja. W konsekwencji wszystkie pieniadze sa dlugiem.

Odp.
Na wstepie zapowiadam,ze doceniam twe wysliki "znawco finansjery" ale takich jak ja i mnie podobnym nie przekonasz swoimi ILUZJAMI i KAPELUSZEM Z KROLICZKIEM - to co piszesz nie moze sie pomiescic w glowie zdrowego czlowieka,co ponizej rozbierajac twoj post na "czynniki pierwsze " postaram sie udowdnic.
.................................................................................................................................

Mylisz sie zas DOKUMENTNIE, ze najpierw trzeba zapewnic ludziom prace i godziwa place.

Odp.
Jak chcesz zdobywac wszelkie dobra bez pracy i placy - zlodziejstwem ???
Jezeli tak ,to dolacz odrazu do lichwiarzy i tworzcie wspolny front. Smie watpic czy przyjma,jezeli jestes gojem !
................................................................................................................................
To jest z uporem maniaka wmawiany ludziom MIT, nie majacy pokrycia w rzeczywistosci. Ze to jest MIT, swiadczy postawione pytanie: a co z tymi, ktorzy nie sa zdolni do pracy z roznych powodow, a zyc powinni, czy musza??? Czy ci, niezdolni do pracy maja umrzec z glodu??? A moze nalezy ich wrzucic w przepasc jak to czasem praktykowano, zwlaszcza z ludzmi chorymi lub starymi???

Odp.
To Pan Bog powiedzial "MODL SIE i PRACUJ " , ludzie jeszcze sobie dopisali - A GARB CI SAM WYROSNIE !
O to ci chodzi przyjacielu "husarzu" ?
Ludziom faktycznie z trwalym kalectwem ( a nie udawanym ,inwalidow tych w Polsce pod odstatkiem),nalezy otoczyc opieka z kasy panstwowej na ktora pracuja wszyscy podatnicy,w tym i zlodzieje w swych branzach.
Nie przejaskrawiaj wrzucaniem ulomnych i starych do przepasci ,chyba,ze znasz takie przypadki lub sam do tej "przepasci" kogos zepchnales w swym zyciu - jezeli lenia,nieroba i udawacza inwalidztwa ,to nawet cie popre.
................................................................................................................................

DOKUMENTNIE zas NIE
wylacznie z wygenerowanej dywidendy dla wszystkich
i dopiero ich wedrowka poprzez RYNEK, zasila caly organizm gospodarczy, a nie tak jak dzis, tylko niektorych.

Odp.
Takiego "ducha" o jakim piszesz faktycznie nie rozumie ,bo we wspolnocie socjalistycznej juz zylem i duchow komuchow sie obawialem !
.............................................................................................................................

Zatem pieniadze na rynku we Wspolnocie finansowej beda wylacznie pienedzmi zywymi, rzeczywistymi a NIE DLUGIEM. Roznica zatem pomiedzy dzisiejszym lichwiarskim systemem, a systemem we Wspolnocie finansowej jest taka sama jaka jest roznica, pomiedzy dzisiejsza NOCA, a jutrzejszym DNIEM.!!!
Odp.
Wspolnota finasowa ?
A wiesz komu sluza spolki - juz dawno cwierkaly o tym jaskolki !
Zejdz Kazik na ziemie - prosze cie,bo chyba wiesz po co Fenicjanie wynalezli pieniadze ,w dodatku majacy pokrycie w pracy i w towarze.Nie udawadniaj po co jest slonce,tym bardziej gdy na niego patrzysz.
.................................................................................................................................

A tak dla informacji w nocy nie istnieje cien, a w blasku dnia cien zawsze odzwierciedla jakas rzecz!!! Zbojcy wiec podstepnie wmowili naiwnym, ze w nocy jest cien, taki jaki my rozumiemy i to jest oszustwo, bo w nocy wszystko jest cieniem i dlatego mozna nim handlowac i oderwac go od rzeczywistosci.!!!
Odp.
A co powiesz o cieniach pod latarnia w nocy "niezrozumienia" ludzkiego ?
Bywaja i wsrod gojow uczeni !
To tylko szmulkom moze sie wydawac ze goj jest zwierzeciem nierozumnym .

Jesli skonczymy z lichwiarska, bankierska iluzja, to bedzie prawdziwa wymiana COS ZA COS, bez "kredytow". AMEN.
Czyli porównanie NIE JEST mozliwe.!!!

Odp.
Tak szybko nie zakanczaj tej "modlitwy finansowej",bo trzeba jeszcze zaniesc prosby do Boga na koniec ,wg mnie powinny byc one takie :
1. Panie Boze daj ludziom rozum aby juz wiecej nie korzystali z zydowskiej lichwy.
2. Nie daj sie ludziom oglupiac wszelkimi nowymi teoriami finansowymi tworzonymi przez chora
wyobraznie "wybrancow".
3.Pomoz ludziom na ziemi w znalezieniu pracy i godziwa za nia zaplate.
4. Daj opamietanie lichwiarzom i wszelkim bankierom aby swymi sztuczkami finansowymi nie
szkodzili calym narodom na swiecie.
5. Napomnij wszytkich rzadzcych aby wsrod narodow szerzyli prawde i sprawiedliwosc,stali
za prawda i uczciwoscia,wszelkich zolodzieji i przestepcow scigali ustanowionym prawem !

Tu mozna wiecej modlow zanosic i nie konczyc stwierdzeniem "amen" ale zdaniem:
PROSIMY CIE PANIE !

09 Maj 2009 11:01

Nigdzie nie powiedziałem, że DOBRA chcę zbudować bez pracy i godziwej za nią zaplaty.!!!

Jestem gojem i wiem co mowie i pisze.!!! A pisze i mowie to co dla zydow jest obraza!
Czyzby to bylo obraza dla ciebie???

09 Maj 2009 13:49

Gdy sie czegos nie rozumie warto dwa a nawet trzy razy przeczytac i zapytac w braku zrozumienia.
Gdy sie czyta bez zrozumienia tez jest podobnie , nawet to co sie samemu napisze .
Ja zyje wsrod ludzi gdzie nie spotykam na codzien ludzi mowiacych i piszacych po polsku i to od 20 lat.Ty natomiast mieszkasz w Polsce i co nie widzisz co sam napisales .
Po to rozebralem twoj post i dalem swoje odpowiedzi na poszczegolne jego czlony aby nikt nie musial biegac od postu do postu i tam przedstawilem swoj punkt widzenia .
Ty zas chcesz "grac Piotra" i zapierasz sie tego co przeciez wyzej widac i czytac mozna .

To,ze jestes gojem to mozesz byc dumny ,ja tez nim jestem i nawet pochlebia mi to gdy ktos nazywa mnie antysemita, za zlo leje tez semitow ,inni zas nazywaja mnie zydem , a jeszcze inni drecza sie w domyslach.
Wiec aby ci ulatwic rozpoznanie to dopisze,ze jestem Polakiem i przeciwnikiem wszelkiego zla obojetnie z ktorej strony by ono nie plynelo bez wzgledu na narodowosc, w tym polska !
Do tego jestem realista i ocen dokonuje po czynach.
Nie masz sie co Kazimierzu "obruszac" gdy ktos odpowiada ci szczerze,warto tez za szczerosc podziekowac - lepsza bolesna prawda ,niz perfidne klamstwo i dwulicowosc !
Poczytaj jeszcze raz co do mnie napisales, a ja do ciebie i nigdy nie boj sie prawdy w oczy .
W walce o Polske potrzeba nam madrych i rozsadnych ludzi.
Dobrego weekendu Zycze !

09 Maj 2009 14:55

Drogi Guciu!
Wielce pouczajasa Dales mi lekcje.
Dziekuje Ci za taka wlasnie lekcję! Co do prawdy, to roznie z ta prawda jest?
Ciesze sie, ze Jestes PRZECIWNIKIEM wszelkiego ZLA.
Nigdy nie bylem dwulicowy a poczucie sprawiedliwosci wyssalem z mlekiem matki i tak mi zostalo.
Nie dbam jezeli mnie ktos doluje, bo zwykle ci, co tak robia, to nie wiedza, co czynia.
Wiec im wybaczam i robie SWOJE.

Przeczytaj sobie Kod Biblii, ktory przed chwila zamiescilem na mojej czesci FORUM, to cos wiecej zrozumiesz? Mam nadzieję?

Pozdrawiam i tez zycze Ci Dobrego Weekendu.

09 Maj 2009 16:42

Moze od nas poczawszy Polacy zaczna sie rozumiec i jednoczyc sie !

Caly czas pragne aby to nastapilo i powstalo jedno WIELKIE FORUM POLSKIE,A POTEM JEDNA SILNA POLSKA.
Jest nas przeciez na calym swiecie okolo 60 milionow Polakow !!!
To jest sila ,ktora zmiecie kazdego naszego wroga .

Czego ZYCZE w DNIU ZWYCIESTWA WSZYSTKIM POLAKOM w OJCZYZNIE i rozsianym po calym swiecie :!:

09 Maj 2009 21:27
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości