Obecny czas: 28 Maj 2018 07:13

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Polskie Forum Narodowe 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Polskie Forum Narodowe
staryzolnierz napisał(a):
Mam pytanie :
Wspolpracujesz obecnie z Andrzejem Lepperem i z Samoobrona ?

:lol: Stary zolnierz a taki naiwny :roll:
Moge pisac o tym co robilem (nie wszystko) moge tez pisac o tym co chcialem robic, ale o tym co obecnie robie albo jakie mam zamiary, to Pan wybaczy ale na tym forum ktore jest odwiedzane przez azjatyckie scierwo czekajace na "gwalt prostytutki"....
Andrzej Lepper pierwszy wywiad telewizyjny nagral dla mojej telewizji podczas pierwszego pobytu w Chicago i nastepnie zawsze byl moim gosciem az do chwili gdy wszedl w uklad koalicyjny z Giertychem i PiS- em.
Polecam Panu material nagrany w moim studio w centrum Chicago na wiosne 2002 roku.
Znajdzie Pan wiele odpowiedzi na pytania ktore nigdy dotychczas nie padly w zadnej telewizji poza moja.
http://www.polskatelewizja.com/index.ph ... _w_chicago

22 Mar 2009 01:33

Kazdy czlowiek jest naiwny do pewnych granic ,szczegolnie ten co nie pyta i bladzi.

KTO PYTA NIE BLADZI !

Ja pytam o wspolprace z A.Lepperem ,bo ten czlowiek chce cos dla Polski i Polakow zrobic ale robi to bardzo nieporadnie.
Ja mu chce w tym pomoc i doradzic chociazby ze starszenstwa (wieku),z wlasnych obserwacji i przezyc.

Nieporadnosc Andrzeja Leppera wynika moze nie tyle z braku odpowiedniego wyksztalcenia co bojazni.
W ostatnim wywiadzie z Durczokiem (tvn24) bal sie nawet tego wulgarnego dziennikarzyny z nadania.

Na miejscu A.Leppera przerwalbym wywiad/rozmowe i nauczyl kultury dyskusji takze w tel-awizji,ktora w tym przypadku polegac winna nie tylko na zadawaniu pytan ale i cierpliwe wysluchanie do konca odpowiedzi, a nie wchodzenie w zdanie i przerywanie w momencie najwazniejszym ,bo godzacym w "telewizyjna linie prawdy"- przeciez to osmieszanie dyskutanta przez dziennikarza na szmulkowym garnuszku !

Chetnie bym widzial dla przykladu gdyby go (A.Leppera) w dzialaniu zastapil "nasz 401 autobahn",ten to ma "kapralska ikre wladzy",jego na wodza Polski i juz pol Polski w tydzien wymordowane,tyle ze Polakow a nie szmulkow.
Oczywiscie to zart.

Ciebie Edwardzie nie posadzam abys byl naiwny i mial wygryzc przewodniczacego Samoobrony ,bo w poblizu siebie ma wspanialych wygryzaczy z rodu Davidowego,ktorzy go pilnie "strzega i obstawiaja".
Pytalem publicznie jak sprawa ma sie dzisiaj a ty nam podsunales nagranie z przed lat.

Czas nie stoii w miejscu i wszyscy sie starzejemy.
Chetnie bym Leppera poogladal dzisiaj a nawet posluchal i porozmawial,ulatwisz mi to ???
A jeszcze chetniej widze mlodych i madrych przywodcow w JEDNEJ SILNEJ POLSKIEJ ORGANIZACJI NARODOWEJ,ktora (jezeli jeszcze nie istnieje) bez zwloki trzeba stworzyc a partie na smietnik historii !
Moze juz taka mlodziezowa organizacja w Polsce istnieje ale ja starym zwrokiem ( ;) ) nie dostrzegam jej w dzialaniu.

22 Mar 2009 08:46
Administrator
Awatar użytkownika

Cala sila polega na tym ze Andrzej Lepper nie dal sie "wyksztalcic" poniewaz w Polsce pojecie edukacji wiazalo sie zawsze z indoktrynacja a nie ze zdobywaniem wiedzy.
Zestawiajac dwa pistolety podobnego kalibru jakimi sa Andrzej Lepper i Roman Giertych widac dokladnie roznice w "wyksztalceniu" Giertycha ktore hamuje wszelkie dzialania bo zostaly wkute blokady nie do przelamania i naturalna bezkompromisowosc Andrzeja Leppera ktory na przestrzeni kilkunastu lat "wyrobil" sie na wytrawnego polityka.
Organizacja mlodziezowa ciagle istnieje i jedyny problem to Zydzi zarowno w strukturze zasadniczej jak i mlodziezowce.
Wystarczy sie przyjzec tej paniece ktora dawala dupy za prace i juz ma Pan odpowiedz bo jest to powtorka z robienia laski Klintonowi przez podstawiona Zydowke.
Problem jaki od poczatku ma Andrzej Lepper to Zydzi ktorzy sie doczepili jak gowno do buta i udaja ze ida, z chwila gdy gowno odpadnie Andrzej Lepper ruszy do przodu bo ma Polskiego Ducha w przeciwienstwie do Giertycha.
Osobiscie uwazam ze lider w Polsce sie dopiero wyloni i nastapi to spontanicznie jak w przypadku sp. Hajdera w Austrii.
Pierwszy i zasadniczy ruch ktory nastapi to bedzie otwarcie archiwum IPN (nie tego z Polski ) i podanie do publicznej wiadomosci orginalnych nazwiski i pochodzenia wszystkich kundli smrodzacych obecnie w Europie.

Teraz prywatnie .
Jeszcze raz "niechcacy" mnie Pan kopnie to przejade po Panu czolgiem, zrobil Pan to dotychczas 2 razy i wiem ze swiadomie.

"Ciebie Edwardzie nie posadzam abys byl naiwny i mial wygryzc przewodniczacego Samoobrony ,bo w poblizu siebie ma wspanialych wygryzaczy z rodu Davidowego,ktorzy go pilnie "strzega i obstawiaja"."

Wczesniej , nie pamietam gdzie napisal Pan drwiaco o jakims "wojsku Maciejczyka"
Nie jestem nadwrazliwy ale pisalem ze nigdy , nigdzie nie bede dzialal w oficjalnych strukturach i ze jestem sam.
:roll: I tak Pana lubie Zolnierzu bo jest Pan ciekawym wojownikiem ;)

22 Mar 2009 17:03

Edward Maciejczyk napisał(a):
Cala sila polega na tym ze Andrzej Lepper nie dal sie "wyksztalcic" poniewaz w Polsce pojecie edukacji wiazalo sie zawsze z indoktrynacja a nie ze zdobywaniem wiedzy.
Zestawiajac dwa pistolety podobnego kalibru jakimi sa Andrzej Lepper i Roman Giertych widac dokladnie roznice w "wyksztalceniu" Giertycha ktore hamuje wszelkie dzialania bo zostaly wkute blokady nie do przelamania i naturalna bezkompromisowosc Andrzeja Leppera ktory na przestrzeni kilkunastu lat "wyrobil" sie na wytrawnego polityka.
Organizacja mlodziezowa ciagle istnieje i jedyny problem to Zydzi zarowno w strukturze zasadniczej jak i mlodziezowce.
Wystarczy sie przyjzec tej paniece ktora dawala dupy za prace i juz ma Pan odpowiedz bo jest to powtorka z robienia laski Klintonowi przez podstawiona Zydowke.
Problem jaki od poczatku ma Andrzej Lepper to Zydzi ktorzy sie doczepili jak gowno do buta i udaja ze ida, z chwila gdy gowno odpadnie Andrzej Lepper ruszy do przodu bo ma Polskiego Ducha w przeciwienstwie do Giertycha.
Osobiscie uwazam ze lider w Polsce sie dopiero wyloni i nastapi to spontanicznie jak w przypadku sp. Hajdera w Austrii.
Pierwszy i zasadniczy ruch ktory nastapi to bedzie otwarcie archiwum IPN (nie tego z Polski ) i podanie do publicznej wiadomosci orginalnych nazwiski i pochodzenia wszystkich kundli smrodzacych obecnie w Europie.
========================================================================================================

Teraz prywatnie .
Jeszcze raz "niechcacy" mnie Pan kopnie to przejade po Panu czolgiem, zrobil Pan to dotychczas 2 razy i wiem ze swiadomie.
To nie moj styl kopac Polakow a nawet lezacego wroga - JA PRAWDZIWYCH PRZYJACIOL SZANUJE !
oraz

Ciebie Edwardzie nie posadzam abys byl naiwny i mial wygryzc przewodniczacego Samoobrony ,bo w poblizu siebie ma wspanialych wygryzaczy z rodu Davidowego,ktorzy go pilnie "strzega i obstawiaja".
========================================================================================================
tu mialem na mysli :
Andrzej Lepper a nie ty Edwardzie "ma wspanialych wygryzaczy..."
Czy teraz sie rozumiemy ?
=========================================================================================================

Wczesniej , nie pamietam gdzie napisal Pan drwiaco o jakims "wojsku Maciejczyka"

Nie bylo zadnej drwiny z mojej strony,wrecz przeciwnie - zostalem zauroczony zaloga (jezeli okreslenie "wojsko" nie odpowiada) !
Prosz to przyjac za plus.

Nie jestem nadwrazliwy ale pisalem ze nigdy , nigdzie nie bede dzialal w oficjalnych strukturach i ze jestem sam.
:roll: I tak Pana lubie Zolnierzu bo jest Pan ciekawym wojownikiem ;)

DZIEKUJE !
Male sprostowanie: starym wojownikiem o mlodym sercu Polaka. :D

23 Mar 2009 02:40
Administrator
Awatar użytkownika

Dzisiaj jest moj jeden z najlepszych dni w zyciu bo na pierwszej stronie najpopularniejszej na swiecie witryny video jest film o ktorym nawet nie snilem ze kiedykolwiek sie ukaze , to jest znak ze bieg historii zawrocil i teraz nadchodzi nasza kolej na zamiatanie scierwa.
http://video.google.com/videoplay?docid ... =undefined
Wirtualny swiat po tym filmie sie zawalil i tylko kwestia czasu bedzie zabranie Zydom amerykanskich zebow , reszte sami pozamiatamy.

Ps.
Dobrze ze Cie Stary zolnierzu nie opuszcza poczucie humoru , bo powaznie sie wisi tylko na krzyzu. ;)

23 Mar 2009 03:17

"Niech zywi nie traca nadzieii"
A umarli ? Niech pamiec o nich bedzie wieczna.

Przed kilkoma minutami napisalem o klamstwach,ktore zalewaja swiat, z ich nurtow wyloni sie prawda ,ktora nigdy nie utonie ,malo tego wyjdzie na wierzch jak oliwa !
Klamstawa z "september eleven" nie da sie ukryc nawet przez spreparowane falszywe dowody.
Ten dzien nie zapomne nigdy gdy siedzialem za kierownica ciezarowki na autostradzie w zatrzymanym ruch na wysokosci lotniska w NEWARK (NJ) i obesrwowalem palace sie wieze a potem ich runiecie,sluchajac komunikatow radiowych.
Juz wtedy przez moja glowe przeniknela mysl ,ze to niemozliwe aby w tak strzezonym kraju mogli zrobic to inni ludzie niz ci ,ktorzy maja dostep do wladzy tej czesci ziemi i przestrzeni powietrznej dobrze strzezonej.
Dzisiaj po latach kiedy ogladnalem szereg materialow filmowych i komentarzy w sieci internetu wylania mi sie obraz myslowy po co i komu to bylo potrzebne aby na bazie tragedii ludzkich budowac swoje zludne szczescie,bogactwo,sukcesy i kariery.
Bestie naszych czasow i nie tylko te tragedie niewinnych ludzi uczynily,ci ludzie wyzuci z sumien i czlowieczenstwa wlasnie teraz bez zwloki winni poniesc publiczna zasluzona kare.
Czy to sie odbedzie wkrotce czy pozniej Bog jedyny wie .
Miejmy nadzieje,ze stanie sie to jeszcze za naszego zycia .
Ja nie bede sie z tego cieszyl nawet gdy bede widzial tych szubrawcow wieszanych lub sadzanych na krzesle elektrycznym ,bede jedynie zadowolony,ze SPRAWIEDLIWOSCI STANIE SIE ZADOSC a mlode pokolenia budujace swa nowa przyszlosc przekonaja sie do czego prowadzi klamstwo i ZLO CZYNIONE NIEWINNYM LUDZIOM !

BOZE DAJ MI DOZYC TYCH DNI ,GDY ZOSTANIE WYMIERZONA SPRAWIEDLIWOSC NA TEJ ZIEMI,TWEJ I NASZEJ ZIEMI :!:

23 Mar 2009 09:53

Jeśli chodzi o farbowanych patryjotów to kilka lat temu rozmawiałem kiedyś w pubie ze starszym odemnie gościem który jezdziły po całej Polsce odwiedzając różnych narodowców by namawiać ich aby sie zjednoczyli dla dobra ojczyzny i narodu. Napisał nawed petycje i list otwarty z którą poszedł do prywatnego mieszkania Jerzego Roberta Nowaka i poprosił go aby ten odczytał ten list w Radiu Maryja i wydrukował w naszym dzieniku. Nowak dostał jakiegoś szału wyrwał mu to z ręki i podar na szczępy z pianą na ustach wrzeszcząc: MY ŻYDZI NIGDY NIE POZWOLIMY ABY TE POLSKIE BYDŁO SIĘ ZJEDNOCZYŁO PRZECIWKO NAM!!! Mój rozmówca widząc co zrobił Nowak z jego listą wkurzył sie na dobre i wyją nóż aby wykonczyć parcha ale wstrzymał i sie w ostatniej chwili i wyszedł bo w domu był syn Nowaka który przestraszony uciekł do innego pokoju taki był odważny że nawed ojcu by nie pomógł jak przystało na parchatą rase.Mój rozmówca mówił mi że jak by chciał to by obu parchów posłać do diabła bo jak na rase przystało to bardzo tchórzliwe plemię. Tylko są mocni w gębie i jak jest 100 na jednego. A jeszcze jedna płeta związana z odwagą heroiczną parchów. Mój kumpel czytał kiedyś książke o walce partyzatów NSZ podczas IIWŚ tam był taki opis jak jeden piany SSman z karabinem trzymający sie ledwo na nogach prowadził dużą grupe żydów i ani jeden żyd mu sie nie sprzeciwił chociasz szwab był tak zalany że ledwo co o świecie wiedział. przeciesz wystarczyło wyrwać mu broń ale nikt z prowadzonych żydów tego nie uczynił i śli jak barany na śmierć.

24 Mar 2009 00:47
Administrator
Awatar użytkownika

Panie Wilczur.
Prosze zastosowac dwie podstawowe zasady panujace na tym forum .
1).Powaga.
2) Prawda.
1)Predzej uwierze ze Maria zaszla w ciaze bez stosunku plciowego niz w to ze prof. Robert Jerzy Nowak zachowal sie
jak pospolity prostak.
Poza tym sam pomysl na konsolidacje dzialan ludzi o roznym stopniu wiedzy i kolektywizacje na zasadzie rownaj do najnizszego ja tez uwazam za poroniony.
Profesor Robert Jerzy Nowak nie jest Narodowcem tylko historykiem i publicysta o ogromnej wiedzy na tematy ktore poruszamy na tym forum i to ze otarlem sie o ta wiedze zawdzeczam w duzej mierze wlasnie prof. J.R. Nowakowi ktorego znam od kilkunastu lat.
2) Prawda
"Prawda – cecha wypowiadanych zdań określająca ich zgodność z rzeczywistością. W mowie potocznej oraz w logice tradycyjnej prawda to stwierdzenie czegoś, co miało faktycznie miejsce lub stwierdzenie nie występowania czegoś, co faktycznie nie miało miejsca.
Problemem zdefiniowania tego pojęcia zajmowali się filozofowie od starożytności. Klasyczna definicja prawdy pochodzi od Arystotelesa i jest to zgodność sądów z rzeczywistym stanem rzeczy, którego ten sąd dotyczy."
Gdyby Pan uczestniczyl bezposrednio w zdarzeniach ktore opisuje, to moze bym przymknol oko ale w tej sytuacji pisze Pan jak ksiadz proboszcz ktory mowi ze "Mojzesz rozmawial z Bogiem"
Jest to tak samo wytrzepane z koszernego pracia jak to ze Panski kolega biegal po mieszkaniu prof. Nowaka z nozem.
Narazie umiescimy ten kawal w dziale rozrywkowym i poczekamy z czym Pan jutro wystapi.
Na zakonczenie prosze mi napisac jaki jest powod zeby Narodowcy sie dali zaszeregowac ? oczywiscie mowa o wspolczesnych patologicznych czasach kiedy to Sanhedryn poluje na wszystko co Polskie.

24 Mar 2009 03:52

Kolego Edwardzie,
Obejrzalem caly film i zauwazylem, ze w niektorych momentach podane sa jedynie hipotezy i niektore wydarzenia historyczne sa po prostu "naciagane" i "dopasowywane" do calosci , jak np.
1. Ilosc spalonych czarownic (w milionach), co jest kompletna bzdura.
2. Jezus jako dziecko zrodzone z zony faraona - krolowej Isis, ktora poczela blizniaki i Jezus mial niby "sobowtora".
3. Wikingowie, ktorzy rzekomo przybywaja z rejonow Palestyny (kraju semitow) i podbijaja kraje basenu Morza Baltyckiego - Danie, Anglie etc. czemu z kolei zaprzeczaja badania DNA wykazujace, ze Wikingowie to Slowianie posiadajacy grupe R1a, podczas gdy semici posiadaja grupe E, J i K.

24 Mar 2009 04:33

Kolego Edwardzie,
Byc moze "wilczur" ma na mysli osobe, o ktorej ja rowniez wiem (szczuply, ok 180 cm wzrostu ), ktory jezdzil po Polsce i rozmawial z grupami polskich narodowcow.
Z kolei J.R.Nowak posiada duza wiedze, ale czasami "pusci baka" (czosnkowego) jak w przypadku S.Askenazego (zyda i masona) oraz J.Kruger (zyd z ADL B'nai B'rith i kolega Wojtyly-Katza), ktorzy rzekomo byli "dobrymi zydami" i "polskimi patriotami".
Nowak glosil podobne nonsensy o "patriotyzmie" Wojtyly-Katza, ktory prawde mowiac sprzedal Polakow i katolikow za "30 srebrnikow".
Poza tym, na uwage zasluguje fakt "kumoterstwa" Nowaka z RM i Rydzykiem, ktorego z kolei "olal" H.Pajak, poniewaz przejrzal pro-zydowskosc Rydzyka na wylot.
Dlatego ja poprosilbym "wilczura" o dalsze wyjasnienie.

24 Mar 2009 05:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość