Obecny czas: 22 Kwi 2018 02:46

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 ZAMKNIECIE FORUM 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: ZAMKNIECIE FORUM
Moze wystarczy zablokowac tych co przeszkadzaja.
Ja juz nie mam nic do napisania, zaprosilam pod Grunwald i jest brak reakcji.
Nie bede kilkakrotnie powtarzala tego samego zdania.
Zycze powodzenia , moze innym razem zaistnieje potrzeba prowadzenia powaznych dyskusji.

Danuta H.

Odp. e.m
Wszyscy ktorzy przeszkadzali juz dawno sa zablokowani.
Grunwald to rowniez i moje oczko w glowie , bo ciagle mam nadzieje ze sie powtorzy skopanie d... kundlom Watykanskim.

16 Maj 2009 03:46

Jak wszyscy to wszyscy :roll: .
Przy sobocie z rana przyszlo nam zamykac forum ktore moj Tesc uznal za jedyne Polskie, mimo ze nigdy sie nie zalogowal.
Podobnie jak administracja , jestem zdania ze niczego nie nalezy robic na sile.
Nic ciekawego nie napisze bo wszystko co sie obecnie w Polsce dzieje , nie jest ciekawe.
Piszcie na moja poczte w razie gdyby nastapily jakies zmiany.
"STUDENT"

W sytuacji Panskiego Tescia jest wielu Polakow ktorzy walczyli po stronie Watykanu (blogoslawienstwo dane kundlowi Walesie przez swiete Mikolaje z Watykan inc).
Problem w tym ze nie wyciagneli wnioskow i nadal na kolanach ida w strone rzezni.
Proces rekonstrukcji Panstwa Polskiego nalezy rozpoczac od uwolnienia Polskiego Ducha Narodowego.
Jest Pan wartosciowym Polakiem i moze Pan duzo zrobic nie tylko dla wlasnej Rodziny ale rowniez dla Tescia.
Zamiast pisac na "gadu gadu" albo "ich klasa" mogl Pan zasilic intelektualnie nasze forum.
Pozdrawiam Tescia.

16 Maj 2009 09:21
Awatar użytkownika

Bardzo zly pomysl Panie Maciejczyk i podejzewam ze sam Pan nie wpadl na likwidacje jedynego naprawde narodowego forum.
Pretensje do Zolnierza nie sa wytlumaczalne bo czytam niemal wszystkie wypowiedzi i nie pamietam zeby kiedykolwiek zwrocil Pan uwage na dywersyjne dzialanie osoby piszacej jako Stary Zolnierz.
Nie mozna z powodu kilku nieodpowiedzialnych osob (ktore przeciez mozna zablokowac) zamykac ostatniej Polskiej wolnej trybuny z ktorej dowiadujemy sie prawdy zakrytej przez Zydow.
Nie moze Pan doprowadzic do zwyciestwa zla i sprawic radosc mordercom Jezusa Chrystusa.
Mam nadzieje ze jest to kolejna zagrywka na ktorej Pan eksperymentuje i wszystko powroci do normy.

Odp. e.m.
Nie dokladnie Pan czytal , bo kilkakrotnie uswiadamialem Zolnierza ze sika mi na glowe na moim wlasnym forum.
Nie zamykam forum z powodu "kilku nieodpowiedzialnych osob" tylko z powodu przewymiarowania tematu tzn. powielania tych samych sloganow nie prowadzacych do wymiernych efektow.
Prosze mnie zaskoczyc i poprowadzic to forum tak zeby weszlo tu kikaset Polskich Narodowcow, a zapewniam ze poswiece jeszcze kilka groszy na jego utrzymanie.
To nie jest "zagrywka" i wszystko jest w normie.

16 Maj 2009 17:57
Awatar użytkownika

Bardzo zly pomysl, szczegolnie dla mlodych ludzi ktorzy szukaja prawdy politycznej na temat wspolczesnego swiata.
Fora na ktore czasem wchodze nie wnosza zadnych wartosci poza glupota i programowym zanizaniem poziomu Polakow.
Mysle ze w wiekszosci przypadkow na forach siedza etatowi Zydzi, bo Polacy nie osiagaja tak niskich pulapow.
Proponuje zeby zachowac forum suwerennosc z lekka modyfikacja systemu wpisow np. wczesniejsza analiza i po akceptacji , wpis na forum.
Takie sposoby eliminacji intruzow sa powszechnie stosowane i nie widze w tym nic zlego.

16 Maj 2009 19:54

Jesli beda wpisy na "tak" czyli na zamkniecie forum, to uznajmy sily nieczyste i zwyciestwo zla.
Nikt przy zdrowych zmyslach nie likwiduje czegos co jest potrzebne nawet malej garstce ludzi.
Podczas spotkan z przyjaciolmi od dluzszego czasu dyskutujemy na tematy poruszane na forum suwerennosc i nie wyobrazam sobie jak mozna tak bez powodu pozbawic ludzi zrodla informacji jaka w zaklamanym swiecie jest ukrywana.
Moj glos jest na "NIE" i prosze nie likwidowac forum suwerennosc.

Odp. e.m.
Nie bedzie glosow na "TAK" bo ludzie (poza moimi pracownikami i przyjaciolmi) ktorzy tu wchodza nie sa masochistami i poza czytajacymi to forum Zydami nikt kto sie zarejstrowal z mozliwoscia pisania nie wystapi teraz przeciw sobie.
Na youtube jest wiele interesujacych filmow ktore mozna wybiorczo ogladac i polecac wsrod przyjaciol i znajomych.

17 Maj 2009 02:57

Kolego Edwardzie,
Nie zrzucajcie winy na forum, tylko na Wasza slabosc.
W studio potrzeba ludzi z KREGOSLUPEM, intuicja, logika, pomyslami etc, a przede wszystkim wytrwalych
zawodnikow silnych psychologicznie w kazdych warunkach
, poniewaz WALKA O POLSKE TO WIELKA ODPOWIEDZIALNOSC I OBOWIAZEK, W KTORYM CHODZI O BYC ALBO NIE BYC POLSKI I NARODU POLSKIEGO.
Kazdego moga najsc chwile slabosci, ale walke nalezy kontynuowac i jednoczesnie unowoczesniac poprzez nowe warianty i taktyczna roznorodnosc przy rozgrywaniu wszelkich spraw, pomimo, ze nie dysponujemy srodkami jakie posiadaja spec sluzby w okupowanej przez zydo-komuno-masono-libertynow Polsce.
Pisalem wczesniej, ze nalezy przyjac metode walki jaka prowadzil NSZ - Narodowe Sily Zbrojne w okupowanej Polsce i nalezy zorganizowac komorki NSZ w kazdym powiecie na obszarze calej Polski.
Forum SUWERENNOSC bedzie jako LATARNIA, ktora wskaze droge dla zblakanych jednostek, a jednoczesnie bedzie zrodlem informacji, z ktorych bedzie mogl czerpac wiedze kazdy Polak, a szczegolnie posluzy dzialaczom komorek NSZ w Polsce do przygotowania materialu na powiaty i dotarcie z tymi informacjami do ludzi, co bedzie jednym z glownych zadan takich komorek NSZ, ale nie jedynym, poniewaz NSZ w czasie walki o wolna i niepodlegla Polske likwidowalo wrogow i zdrajcow Polski, i takie sa reguly walki ze zlem w celu przetrwania i zachowania Polski, Narodu i polskosci, niezaleznie co na ten temat mowi wiara chrzecijanska i wszelkiej masci autorytety i propagandysci.
W Polsce zarzadzanej przez wrogow i zdrajcow, w ktorej pogwalcone sa zasady moralne i prawo Narodu polskiego do zachowania swojej tozsamosci narodowej i suwerennosci, Narod ma prawo wypowiedziec nieposluszenstwo i sila usunac wrogow i zdrajcow Polski od wladzy.

Toronto, Kanada

Proza zycia Panie Autoban, a nie slabosc jest powodem zamkniecia forum.
Jestem jeszcze aktywny zawodowo a nawet przeciazony obowiazkami ktore mnie przerastaja.
Ludzie potrzebuja jesc i sie rozerwac , bo w wiekszosci sa to mlodzi Polacy urodzeni w USA lub przyjechali tu jako dzieci, uwazam ze i tak zrobili bardzo duzo, teraz naleza im sie wakacje.
NSZ to jest dobry pomysl , ale spowoduje reakcje i podwojenie jednostek Mosadu stacjonujacych na terenie Polski, co tylko przyblizy sytuacje Palestyny.
Obecnie Narodowcy sa postrzegani jako "terrorysci" w sytuacji gdy najglosniej "lapac zlodzieja" krzyczy najwiekszy zlodziej.

Metafora z "Latarnia" mnie oniesmiela :oops: i liczac ilosc osob ktore "oswiecila" , mam mieszane uczucia, czy aby nie swiecila w dzien, zamiast w nocy.
Niemniej jednak dziekuje szczegolnie Panu za nieoceniony wklad w odkrywanie prawdy , mimo ze "gramy" na innych boiskach.
Czasami mialem wrazenie ze po likwidacji parchow i kundli, w koncu stanelibysmy naprzeciwko siebie i tak jak pisal Bodzio w przypadku Dantona, jakis "swiety Mikolaj" z "cywilizacji lacinskiej" odrabal by mi glowe na Panskie polecenie. 8-)
To jest powod dla ktorego sie jeszcze nie spotkalismy, bo wilczy instynkt mnie hamuje.
Zanim sie w koncu spotkamy , proponuje pokazac scyzoryki na wypadek gdyby sie ktorys z nas odwrocil. 8-)

17 Maj 2009 19:33

Przyłączam sie do pozostałych zwoleneników o nie zamykanie tego forum, które jest jedynym Polskim głosem i dzięki temu wszyscy dochodzimy do prawdy.
Drugim powodem jest to że dzięki forum suwerennosc mogą sie wyłonić prawdziwe Polskie autorytety, co sprawi że w przyszłości bedziemy dysponować Polską Narodową elitą
Myśle że jednak to forum nie bedzie zlikwidowane, ponieważ nie można rezygnować z wytyczonej drogi do wolności Polski i Narodu.
Wierze że zacznie sie wszystko zmieniac na lepsze, wlasnie od tego wolnego forum.

Wszystko zalezy od nas samych i od zapotrzebowania na prawde , ktore doprowadzi Polakow do suwerennej Ojczyzny.
Narazie Owieczki sa przyzwyczajone do Watykanskiego pastwiska a to z prawda ma tyle wspolnego co ja z Israelem.

18 Maj 2009 11:58
Awatar użytkownika

Słowa te pisałem tydzień temu w innym temacie ale w sumie mogę je powtórzyć.

Smutno czytać te słowa tymbardziej że jest coraz mniej miejsc gdzie można bez cenzury się wypowiedzieć. Niemniej, o ile forum ma być miejscem gdzie prawdziwi ponoć Polacy za główny cel uważają obrzucanie się wyzwiskami i błotem, pisanie bezsensowe po to tylko by zaistnieć czy też zakładanie wątków typu na ryby czy grzyby które to mają naprawiać Polskę... to może i lepiej by przestało funkcjonować :x
Prawda jednak i tak obroni się sama :!: Być może potrwa to tylko nieco dłużej.

PS. Na powyższe sprawy zwracałem uwagę już dawno, niestety jakoś nie miałem poparcia. Ale widzę że jednak miałem rację i w końcu zawiadujący tym forum zaczęli sądzić podobnie. Szkoda tylko że nie wyciągnięto z tego wniosków a tylko mają nastąpić konsekwencje.

Odp. e.m.
Nie przesadzajmy :roll: forum bez cenzury.
Prosze napisac np. ze zna Pan dobrego Zyda, a zaraz zobaczy Pan jak cenzura reaguje na klamstwa.
Ryby i grzyby mialy spowodowac wzrost zainteresowania roznych srodowisk naszym forum i nikt Panu nie kazal czytac wypowiedzi na temat "szczupaka" bo mnie to tez nie interesuje.
Respondent ktory sie zarejestrowal jako Rybka , breluje na innych forach bo u nas nie znalazl poparcia.
Zasada jest prosta w przypadku forum i mozna ja porownac do trafienia piorunem, bo taki jest stopien prawdopodobienstwa wejscia ludzi na tematyke ktora tu poruszamy.
Pewnie Pana zaskocze ale najlepsze wyniki w promowaniu naszego forum miala Pani Elzbieta z Toronto, ktora nabila licznik do ponad 5 tys. odwiedzin na jeden temat.
Najpierw sie we mnie "zakochala" potem posadzila mnie na fotelu elektrycznym az w koncu sie "internowala" i odwiedzalnosc forum drastycznie spadla.
Taki niestety jest obecny stan zdrowia tzw. Polakow i nawet egzorcysta tego faktu nie zmieni.

19 Maj 2009 21:35
Profil WWW

:shock: :shock: :shock:

No to moze jeszcze raz podniose frekfencje.

Zapraszam mlodych do czytania, myslenia, dzialania w oparciu o zdobyta wiedze.

http://polskawalczaca.com/viewforum.php?f=32

Materialow duzo, 15 stron i przybywa.

Szczegolnie polecam ponizsze teksty po angielsku. Wyjasniaja chyba wszystko.

http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4756

:)

Odp. e.m.
Wzruszylem sie :cry: nie umie wytlumaczyc powodu ale jakos Pania polubilem, moze za upor a moze za wytrwalosc przy wlasnej ideologii.
Szanuje nawet wrogow (Pani nie nalezy do moich wrogow) ktorzy maja kregoslup a nie prezerwatywe.
Koleguje sie praktycznie z calym przekrojem spolecznym, od gangsterow i pospolitych bandytow do naukowcow i ludzi zrownowazonych, podstawowe kryterium jakim oceniam czlowieka to kregoslup, profesionalizm i Duch, nawet w odniesieniu do gangstera.
Pani postawa do konca mi imponowala , bo kopano Pania na wszystkie sposoby i mimo to zachowala Pani wlasny ksztalt.
Ludzie ktorzy sie deformuja bo staraja sie dopasowac w szczeliny, nie zasluguja na niczyj szacunek.
Mimo ze nasze drogi prowadza w przeciwne kierunki, pozostaje z szacunkiem do tego co Pani robi

20 Maj 2009 02:57

WSD :
Pozwolcie,ze wojskowi sie zapytaja - dlaczego nie mozecie polaczyc swych sil (zwracamy sie do tych co chca WOLNEJ,NIEZALEZNEJ I SUWERENNEJ POLSKI ) i stworzenie jednego frontu walki o Polske i to z autentycznym wrogiem/wrogami :?:

Jak narazie (nam wojskowym) przypomina to dzialanie Andersa i Berlinga w czasie IIWS i po niej tez.
Jeden wypoprowadzil szmulkow z zagrozenia a drugi wspoldzialal z bolszewikami az po Berlin i nowa niewole.
Obaj sie najbardziej przysluzyli obcym a nie Polakom.

WSD

Odp. e.m.
Panie Augustynie.
Jest Pan ciezkim przypadkiem i rozgryzalismy Pana z wielu stron.
Syndrom Zolnierza , to pierwsza przeszkoda do symbiozy, druga to dziura w Duszy , moim zdaniem to nawet jest gleboka wyrwa po granacie (kompleks, nieszczesliwa milosc, utrata kogos).
Nie znam zadnego zolnierza/oficera ktory jest samodzielny, (wyjatek stanowia jednostki specjalne, tworzone na okreslony czas) bo na tym polega Zolnierz ze jest dyspozycyjny wobec wszystkich ktorzy sa ponad nim, a zwykle ponizej jest tylko plebs i szeregowi .
Mozna to porownac do policyjnego psa albo Policjanta, ktory zawsze szczeka w kierunku wskazanym przez Pana.
Pyta Pan , dlaczego nie mozna wspoldzialac we wspolnym froncie dla dobra Ojczyzny.
Mamy rozne definicje pojecia Ojczyzna i tu nie chce sie rozwlekc bo sa to dwie rozne Ojczyzny , dla dwoch roznych Duchow, jesli Pan tego nie widzi to tylko potwierza Pan teze.
Anders i Berling jak same nazwiska wskazuja, mieli tyle wspolnego z Polska co ja z parchem, wiedza jaka Pan dysponuje powinna byc poglebiona przynajmniej do glebokosci dziury w Panskiej Duszy, ktora walczy ze mna od poczatku zaistnienia na tym forum, a udaje Polaka.
Zastanawialem sie na ile jest to walka swiadoma i wynika z dyspozycyjnosci wobec jakiegos parcha ktory czyta Panskie posty i Pan pisze pod niego zeby sie "podlizac", a na ile jest to poprostu Panska zdeformowana Dusza i wynik wieloletnich zmagan z samym soba.
Z tych kilku osob ktore zaistnialy na forum, zadna nie szla w strone wspolnej Ojczyzny mimo ze poslugiwaly sie tymi samymi sloganami i na pozor wszyscy walczyli o suwerenna Polske.
Dla Pana jest to poligon na ktorym nie wolno pozwolic trawie urosnac, tylko trzeba czolgami ryc ziemie az do golych kamieni.
Dla Autobahna to jest "cywilizacja lacinska" psu o chu..ja rozbic.
Dla Pani Elzbiety Polska to Ojczyzna sniadych Tatarow i azjatyckich koczownikow.
Dla Witko , jest to miejsce gdzie rozmawia sie (prowadzi dialog) z chu..jami
Piegus widzi Ojczyzne jako kraj z dyskotekami na ktorych jest mnostwo "zdrowch lasek"
Inni widza Polske jako miejsce do robienia biznesu, azyl dla zlodzieja z Azji i Afryki, jeszcze innym Ojczyzna kojazy sie z "Matka Boska Czestochowska" a dla Danuski ze Slowianszczyzna, itd itp.
Ja mam wlasna definicje Ojczyzny i jest ona diametralnie rozna od pozostalych, znowu oszczedze sobie moich wywodow i zakoncze tym ze, "dzielo" niszczenia Narodu przez Watykanskich globalistow , osiagnelo apogeum.
Abstrahujac od dzisiejszych realiow, prosze sobie wyobrazic Polske z udzialem uczestnikow tego forum (innych forow "narodowych" tez) jako rzadu RP.
Granica panstwa przebiegala by wokol fundamentow Belwederu w ktorym cala grupa by sie kopala po genitaliach, bo media zrobily z ludzi niedolegi umyslowe.
Wolne chwile pomiedzy wzajemnym kopaniem wszyscy by zasiegali "porad" u przywodcow "religijnych" tak jak czynili to Anders i Berling a obecnie Tusk-ensztajn u Niemcow i Kaczor-sztajn u Zydow.
Dzisiaj polityki sie juz nie uprawia we wlasnej Ojczyznie (marzyciele jak Miloszewicz Husajn i inni, zostali zabicy przez "wyprawy krzyzowe") bo po II WS zasponsorowanej przez parchow, Ojczyzny przestaly istniec jako suwerenne podmioty kierowane przez rdzenna ludnosc, rozpoczeto budowe swiatowych kolchozow pod dyktando 12 pokolen Szatana.
Najpierw podporzadkowano male panstwa pod cztery strefy wplywow, potem powiekszono strefy na dwie i dzisiaj uczestniczymy w zbieraniu wszystkich Ojczyzn do jednego worka.
Jedynie wolne media i likwidacja zrodla infekcji jakim jest 12 pokolen Lucyfera , moze ten proces zatrzymac.
Jest to mozliwe i stosunkowo latwe do wykonania , trzeba tylko chciec poznac prawde i zaufac Slowianskiemu Duchowi.

Ps.

Pan Panie Augustynie nigdy nie zaakceptuje Slowianskiego Ducha bo jest Pan typowym tchurzem ktory delikatnie w kapciech przed telewizorem z Polsat, potrzepuje szabelka ale sie leka zemsty Jahwe (Jehowy) poniewaz ten obiecal po smierci spotkac w "raju" rodzine (Ojca Matke itd.)
Wiekszosc ludzi zyje tym co ma byc po smierci a nie tym co jest tu i teraz.
Watykan i sekty azjatyckie zniewolily Europejska Dusze, ktora jest niesmiertelna i nalezy ja tylko uwolnic z sidel Szatana.

20 Maj 2009 13:24
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości