Obecny czas: 20 Cze 2018 18:52


Regulamin forum


Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Wzywamy Tuska do debaty 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 21 Sty 2009 01:53
Posty: 7
Post Wzywamy Tuska do debaty
Panie Premierze,

Nie godzimy się z poglądami Pana i Pańskiej partii na teraźniejszość i przyszłość Polski i Europy. Uważamy jednak za niezbywalne swoje prawo do uczestniczenia w publicznej debacie na temat Parlamentu Europejskiego. Zwłaszcza dziś , gdy Pan do niej wzywa.

Ufamy, iż złożona uroczyście przysięga, że dochowa Pan wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla Pana zawsze najwyższym nakazem – składana była przez Pana z pełną odpowiedzialnością za słowo.

Przypominamy Panu, że Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli, a władza zwierzchnia w niej należy do Narodu – rozumiemy, że do Narodu Polskiego (choć Konstytucja nie nazywa tego literalnie).

Jest Pan jednym z tych wybieralnych przedstawicieli Narodu, poprzez których Naród Polski sprawuje władzę, ale Konstytucja przewiduje również pełnienie tej władzy przez Naród Polski bezpośrednio.

Nie głosowaliśmy wprawdzie na Pana jako na przyszłego premiera polskiego rządu, ale sprawuje Pan jeden z urzędów o najwyższym dostojeństwie, autorytecie i odpowiedzialności w polskim systemie polityczno-prawnym i dlatego z najwyższą powagą traktujemy wypowiadane przez Pana słowa - zwłaszcza, gdy wypowiada Pan je publicznie.

W dniu 10.05.2009 r. w Krakowie podczas konwencji wyborczej PO inaugurującej małopolską kampanię przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, wezwał Pan do europejskiej debaty wszystkich głównych oponentów.

Nasze środowisko reprezentuje tę zdecydowaną większość Narodu Polskiego, która nie uważa Parlamentu Europejskiego w żadnej mierze za instytucję polskiego porządku ustrojowo-prawnego i dlatego nie weźmie udziału w wyborach. Nie oznacza to, że ta zdecydowana większość może być pozbawiana udziału w debacie, którą Pan eufemistycznie nazywa „europejską”.

Naród Polski, jako jeden z najstarszych narodów europejskich, wpisany jest w cywilizację europejską od ponad tysiąca lat. Często nawet od męstwa Polaków zależał los Europy, a najszlachetniej pojmowana ofiarność Polaków przypominała innym narodom europejskim, że nie ma takiej ceny, za którą można sprzedać niezbywalne prawo do samostanowienia i suwerenności narodu i państwa.

W tej debacie wystąpić zamierzamy jako zdecydowani przeciwnicy nie tylko Pana formacji politycznej, ale i tych rzekomo opozycyjnych wobec PO formacji politycznych - jak PiS, postkomunistyczne środowiska polskiej tzw. lewicy oraz koncesjonowane środowiska, tzw. prawicy narodowej, występujące teraz pod paneuropejskim logo Libertas.

W jednym zgadzamy się z Panem Premierem, że - mówiąc Pana słowami - ten kto „tchórzy” i „ucieka” przed debatą „nie ma prawa ubiegać się o głosy Polaków”. Podnosimy więc tę rzuconą przez Pana rękawicę i oczekujemy, że w obecności dziennikarzy, najlepiej w Warszawie w dniu 24 maja, a więc tydzień po tym jak chciałby Pan się spotkać z koncesjonowaną opozycją, spotka się Pan z opozycją autentyczną, reprezentującą większość Narodu Polskiego; tych Polaków, którzy nie pójdą do wyborów do Parlamentu Europejskiego, i którzy potrafią uzasadnić swoją decyzję, w kategoriach najwyższej odpowiedzialności za przyszłość swojej Ojczyzny.

Stanisław Baj

Marian Barański

Marian Brudzyński

Tadeusz Dylak

Roman Kafel

Witold Karolewski

Dariusz Kosiur

Andrzej Skorski

Ryszard Szkopowski

Krzysztof Zagozda

Paweł Ziemiński


14 Maj 2009 21:25
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Podziwiam zapal z jakim walczycie i to jest powod dla ktorego oszczedze sobie dalszych komentarzy.
Do tego co juz wczesniej napisalem, dodam ze dawno sie pogubilem w ocenie wspolczesnych politykow , ale co do niektorych z Tuskiem wlacznie mam stala opinie tzn. szubienica.
Jest trafna ocena walki ze zlem, a mianowicie cyt. Im bardziej walczymy z Diablem , tym bardziej sie nim stajemy"
Odnosi sie to rownierz do skundlonych politykow , ktorych nalezy likwidowac a nie brudzic sobie rak grzebaniem w fekaliach, ktorymi sie w koncu przesiaknie.
Chwilowo szans na odbicie Polski nie mamy jako Polscy Narodowcy, w tej sytuacji nalezy sie okopywac i gromadzic sprzet do zwycieskiej konfrontacji.
Wychylanie glowy , moze sie skonczyc jej ostrzeleniem tak jak mialo to miejsce w moim przypadku.
Obecnie w Judenlandzie jestem "persona non grata" ktorego parchy scigaja w calym majestacie "prawa" za publikacje prasowe.
Pisze to ku przestrodze dla naiwnych , ktorzy wierza w uczciwa walke polityczna z azjatycko germanskimi kundlami.
Na koniec powtorze moje kredo "Z kutasem mozna rozmawiac jedynie podczas oddawania moczu"

_________________
adm


15 Maj 2009 16:20
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Koledzy: Zieminski, Dylak, Baranski, Brudzynski etc
Rozmowy prowadzi sie jedynie z ludzmi, a nie z niemiecko-zydowska swinia typu "Tusk", ktora wyszla z chlewa i gnoju i nie posiada honoru.
Do czego to podobne, zeby ludzie jak Wy blagali swinie, zeby nie wyrzadzala szkody.... i co z Was za mezczyzni, ktorzy przyjmuja role unizonego lokaja.
Bo gdyby te blagania pod adresem swini uslyszal jakis prawdziwy polski rolnik to wysmialby Was, a pozniej opowiadal po calej wsi o tym co sie wydarzylo.
Ta swinia, jak i wiele innych powinna byc juz dawno ubita, obdarta ze skory, a mieso przemielone na "koszerne hot-dogi" i dostarczone na rynek jewro-pejski, aby tam mogli zasmakowac "koszer-Tuska" i jemu podobnych pobratymcow - przy okazji wzrosnie polski eksport i spadnie deficyt handlowy z krajami UE, ktory wyglada wrecz dramatycznie za 2008r, bo wynosi 20 miliardow dolarow.
Przy dlugu zagranicznym Polski wynoszacym 240 miliardow dolarow w ciagu ostatnich 18 lat jest to tragedia dla Polski i Narodu polskiego na kolejne kilkadziesiat lat !
Teraz nie jest czas na blaganie, ale na struganie debowego kropidla i zaopatrzenie sie w rozance (z lancucha).


17 Maj 2009 21:28
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Obrazil Pan swinie , ktora daje nam pozywienie.
Scierwo smierdzace, nie nadaje sie nawet na karme dla swin.

_________________
adm


18 Maj 2009 09:51
Profil

Rejestracja: 20 Mar 2009 23:33
Posty: 23
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
A świnie to też Boże stworzenie i jeść musi. Z powyszyego wpisu już wiem czym je nakarmić. No ale bym nie radził z powodu zabójczych prionów po tej koszernej karmie a to nie tylko nam zaszkodzi.


18 Maj 2009 12:07
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Nic podobnego, poniewaz ja konkretnie napisalem o jaka "swinie" chodzi, a ta z kolei nie ma nic wspolnego ze swinia jako zwierzeciem.
Przy okazji dodam, ze niemiecko-zydowska swinia Tusk odbywala podroze do Berlina, Tel-Awiwu, Nowego Jorku i Brukseli na koszt polskiego podatnika i za kazdym razem obsrywala Polske i Narod polski.

Przytocze jeszcze wypowiedzi tej niemiecko-zydowskiej swini Tuska odnosnie Polski, Polakow i polskosci:

List Andrzeja Gwiazdy, otrzymany emailem:
W ankiecie na temat polskosci, opublikowanej w miesieczniku Znak” nr 11—12 z 1987r. str. 190,
Donald Tusk tak mowi o sobie:
„Jak wyzwolic się z tych stereotypow, ktore towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literatura, historia, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskosci, gdy odejmiemy od niej cały ten wznioslo-ponuro-smieszny teatr niespełnionych marzen i nieuzasadnionych urojen ?

Polskosc to nienormalnosc – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesna uporczywościa, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu.

Polskosc wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bog wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemie, ktorego nie mam specjalnej ochoty dzwigac ....

Piekniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaslepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem !”

W czasie obrad II Kongresu Kaszubskiego w dniach 12 - 14 czerwca 1992r w Gdansku, w Domu Technika przy ul. Rajskiej 6, Donald Tusk, jako wiceprzewodniczący Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego, 13 czerwca wygłosił programowe przemowienie p.t. „Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczne”.
Przedstawił w nim program pełnej autonomii Pomorza i Kaszub, które powinny zdaniem D.Tuska posiadać własny rzad, własny pieniadz i własne wojsko.
Przemowienie to wywołało oburzenie ks. prof. Janusza Pasierba, posłow Alojzego Szablewskiego i Feliksa Pieczki, reprezentantów Wielkopolan i Górno-Ślązaków oraz wielu innych uczestników kongresu.
Poseł Pieczka w odpowiedzi wygłosił pozaprogramowe, piekne, patriotyczne kontr-przemowienie, podkreslając iż odzielenie Kaszub od Polski byłoby nie tylko przestepstwem wobec polskiej racji stanu, ale i wobec interesu Kaszubow. Przypomniał też zebranym fragment hymnu kaszubskiego, który w języku polskim brzmi: „ ... nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Kaszub Polski”

Oswiadczenie uczestnika II Kongresu Kaszubskiego, Andrzeja Marszałkowskiego, przewodniczącego Rady Naczelnej Stronnictwa Narodowego – Organiacja Polityczna Narodu ( tel 0-608 937 036)

Uwaga: W pisemnym sprawozdaniu z obrad kongresu usunięto program Tuska oderwania Pomorza od Polski, wygłoszenie którego potwierdzają uczestnicy kongresu oraz osoba z obsługi biurowej.

A.Gwiazda.

Edward Maciejczyk napisał(a):
Obrazil Pan swinie , ktora daje nam pozywienie.
Scierwo smierdzace, nie nadaje sie nawet na karme dla swin.


20 Maj 2009 04:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Mnie zastanawia fakt ze scierwo zydogermanskie kradnie w bialy dzien i nikt nie reaguje.
Wladza w kraju jest wybierana jak zarzad podmiotu gospodarczego , ktory ma obowiazek dbac i kapital zakladowy i interes ludzi ktorzy go wybrali.
W przypadku zlej gospodarnosci lub celowym zaniedbaniom wynikajacym z dyletanctwa albo sluzalczosci wobec konkurencji (np. Niemiec i Israela) , zarzad jest pociagniety do odpowiedzalnosci za malwersacje mienia zakladowego , w tym przypadku Polski!!
Ktory ze sqrwieli od Mazowieckiego poczawszy mial obciety leb za malwersacje Polskiego majatku Narodowego?
Udajecie durniow czy myslicie ze wszyscy Polacy to skonczeni durnie? jak dlugo bedziecie bezkarnie krasc i trwonic Polski majatek?.
Tusk to tylko kropka nad " i " ,poniewaz w przeszlosci Polska byla systematycznie gwalcona przez skundlone scierwa ktore powinny wisiec wraz z rodzinami i znajomymi wspolodpowiedzialnymi za zbrodnie na Polsce i Polakach.

_________________
adm


20 Maj 2009 05:18
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2009 04:03
Posty: 59
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Polacy nie są głupim narodem a wręcz wybitnym - stwierdził to nawet kiedyś Hitler. Marzyło mu się nawet w pewnym czasie by próbować połączyć niemiecką solidność z polskim polotem, fantazją i otwartością.
Niemniej, o tym że Polacy są ludźmi wybitnymi wiedzieli i inni światowi kombinatorzy którzy widząc to nie chcieli dopuścić by Polska miała większy wpływ na świat. Tak więc co chwila kraj nasz miał wojny, wojenki, zatargi, powstania, rozbiory... W czasie 20-lecia międzywojennego, kiedy to Polska pomimo długoletniego zniewolenia przez zaborców i wymordowania przez nich milionów rdzennej i najbardziej wartościowej ludności, zaczęła szybko podnosić się z kolan i stawać potęgą w Europie, postanowiono z tym raz na zawsze skończyć. I tak, ponownie sowieccy i niemieccy agenci wymordowali miliony najwartościowszych Polaków. Potem zaś pozostałych poddano najpierw indoktrynacji sowieckiej a następnie "demokratycznej". Z tej pierwszej wychodziliśmy jeszcze w miarę dobrze bo Polska była silna rodziną. Dzisiaj uderzono więc w ten ostatni bastion polskości zmuszając by rodzice zaniedbując obowiązki rodzicielskie pracowali na okrągły zegar, dziadkowie szybko umierali lub byli wysyłani do domów starców a dzieci od najmłodszych lat poddawane praniu mózgów zarówno przez szkołę jak i obecnego boga polskiego domu - televizję.

Jako obserwator życia zrobiłem kiedyś podział naszego społeczeństwa. I wyszło mi dwie grupy. Jedna składająca się z ponad 90% która ogląda televizję a w wolnym czasie robi to co tam powiedziano. Druga grupa zaś licząca kilka procent składa się z tych co tą medialną papkę przygotowuje.
Polskę ( i świat) można by uratować jedynie odcinając w jakiś sposób od televizji a w to miejsce wprowadzić niezależne informacje


20 Maj 2009 08:33
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
Sluszne spostrzezenia Pania Arnoldzie ale natychmiast nalezy dodac komu zalezalo na tym zeby Polska nigdy nie byla potega w Europie.
Od podstawienia Czeskiej dziwki Mieszkowi Pierwszemu , poprzez otrucie Krola Boleslawa Chrobrego na Gorze Sleza, "swiete" Mikolaje sialy intrygi zmierzajace do spacyfikowania Polakow.
Pod Wiedniem tez glowna role odegral parchaty nos Watykanski wsadzony podobnie jak pod Grunwaldem pomiedzy Krola a Narod.
Prosze przesledzic historie a przekona sie Pan ze zawsze pierwsze skrzypce graly "swiete" Mikolaje z Watykanu, z poswieceniem armii Hitlera wlacznie.
Zdobyta wiedza musi nam pomagac w odbudowie Narodu zaczynajac od zdjecia Polakow z Watykanskiego krzyza.
Karitas w bialych rekawiczkach sponsoruje koczujacych przybledow i sciaga coraz to wiecej kolorowych "owieczek" z Afryki do Polski i Europy a to oznacza wyrok smierci dla Polskiego Narodu.
Media lansuja nowa mode na zoofilie i panienki uprawiaja sex na lewo i prawo ze snadymi koczownikami.

Jako przedstawiciel mediow wiem ze zakaz nic nie pomoze, bo odezwa sie parchate ryje z Zachodu i beda sie wydzierac jak na Lukaszenke za "niedemokratyczne" blokady wolnosci slowa.
Jedyny sposob to Polska wladza ktora wprowadzi przywileje w postaci ulg podatkowych dla mediow Narodowych , przy jednoczesnym opodatkowaniu wrogich mediow.
Slusznie Pan zauwazyl ze media weszly z butami do Polskich domow , ale nalezy miec swiadomosc ze pierwsze media to byla Watykanska ambona i tzw. "swiete" obrazy zawieszane w sypialniach pomiedzy malzonkami.
Od tego czasu Rodzina przestala byc najwazniejsza , bo pomiedzy Mezem i Zona wisial ktos kto szpiegowal.
Na ten aspekt w Rosji postawil Wladimir Putin i rekonstrukcje Narodu rozpoczol od budowy RODZINY wolnej od wplywow zewnetrznych.
Jest to mozliwe tylko wowczas gdy wiara dotyczy milosci do wlasnego Boga a nie do Lucyfera przemawiajacego z ognia do bandyty Mojzesza.
Wiara nie moze wychodzic poza juryzdykcje Narodu, to jest nie do pomyslenia zeby jakis pajac kolorowy dyktowal warunki Polakom i byl wyrocznia wskazujaca droge Bialej Cywilizacji.
Narazie nie sugerujmy sie statystykami tylko musimy sprawic zeby nad Europa pojawily sie suwerenne media z alternatywna informacja.
Wiem ze juz w przyszlym roku bedzie to mozliwe dzieki satelitarnemu internetowi i nadajnikom cyfrowym z ktorych bedzie mozna nadawac sygnal rozpoznawany przez zwykle anteny satelitarne.
Do tego czasu nalezy gromadzic odpowiednich ludzi do prowadzenia Polskich mediow Narodowych.

_________________
adm


20 Maj 2009 09:26
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2009 04:03
Posty: 59
Post Re: Wzywamy Tuska do debaty
A propos Mikołajów, ostatnio zgodzili się wspaniałomyślnie na GMO :shock: Oczywiście na razie jest o tym z wiadomych powodów mało wspominane :?: :?:

Teologia w obronie korporacji: stanowisko Watykanu w sprawie roślin modyfikowanych genetycznie

Abp Józef Życiński oświadczył, że nie należy się bać żywności modyfikowanej genetycznie. „Medycyna nie ma żadnej wiedzy, by żywność zmieniona genetycznie niosła jakieś zagrożenia” – powiedział metropolita lubelski. Zdaniem abp. Życińskiego, lęk przed żywnością zmodyfikowaną genetycznie rozpowszechniają środowiska radykalnych ekologów. Ich poglądy są odosobnione - uważa hierarcha.

Jeszcze w 2000 r. stanowisko Watykanu było inne. Jan Paweł II mówił wtedy: „rolnicy powinni oprzeć się pokusie zwiększenia produktywności i zysków ze szkodą dla natury […] gdy rolnicy stają się tyranami ziemi, a nie jej opiekunami, prędzej czy później ziemia zemści się”. To stanowisko było przynajmniej spójne logicznie z zakazem klonowania i wykorzystywania komórek macierzystych, zakazem zapłodnienia in vitro, itp. Teologicznym uzasadnieniem takiego podejścia miało być unikanie „zabawy w Boga”, czyli np. uzurpowanie boskiej mocy decydowania o płodności za pomocą kawałka lateksu nieprzepuszczalnego dla płynów.

Wydawałoby się, że modyfikowanie kodu genetycznego roślin dla zysku powinno podpadać pod ten sam „paragraf” Księgi. Tak sądzić, oznaczałoby nie doceniać nieomylności papieży. Okazało się bowiem, że modyfikacje genetyczne roślin podpadają pod „paragraf” Księgi Rodzaju o podporządkowaniu wszelkich form żywych człowiekowi.

W 2003 r. arcybiskup Renato Martino zorganizował „Konferencję Pontyfikalną dla Pokoju i Sprawiedliwości” z udziałem pracowników koncernu Monsanto produkującego organizmy modyfikowane genetycznie. Uczestnicy konferencji wychwalali produkowane przez Monsanto zmutowane odmiany batatów i kassawy twierdząc, że stanowią one rozwiązanie dla głodu w Trzecim Świecie.

Oficjalna linia Watykanu zmieniła się wraz z początkiem urzędowania Benedykta XVI. W 2005 r. amerykański ambasador w Watykanie, Francis Rooney, podjął ofensywę dyplomatyczną zmierzającą do zmiany stanowiska Watykanu w sprawie żywności modyfikowanej genetycznie. Efektem lobbingu była zmiana interpretacji teologicznej technologii modyfikacji genetycznej roślin. Nie była to już „zabawa w Boga” ale „korzystanie z dobrodziejstw natury, by żywić ludzi”.

Kampania lobbingowa została przeprowadzona w dobrym momencie: w tym czasie chrześcijańskie grupy ekologiczne coraz bardziej krytycznie wypowiadały się na temat technologii „genu terminatora”, który powodował sterylność roślin wyhodowanych z modyfikowanych genetycznie nasion. Dzięki „genowi terminatorowi” firmy biotechnologiczne zapewniają sobie zależność rolników od kolejnych zakupów nasion i stałe przychody.

Ziarno modyfikowane genetycznie jest często przekazywane krajom Trzeciego Świata w formie "pomocy", której celem jest wyparcie na rynku tradycyjnych odmian nasion. Choć często podaje się jako argument, że rośliny modyfikowane genetycznie pozwalają na stworzenie bardziej odżywczych pokarmów i dodanie im właściwości leczniczych, w rzeczywistości rośliny modyfikowane genetycznie są zaprojektowane z myślą o maksymalizacji sprzedaży samych ziaren lub stosowanych w uprawach GMO niezwykle silnych pestycydów.
http://cia.bzzz.net/teologia_w_obronie_ ... enetycznie

http://www.vatican.va/roman_curia/ponti ... nic_09.pdf


20 Maj 2009 09:58
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.