Obecny czas: 25 Maj 2018 18:43

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Gdzie Polacy mogą mówić prawdę ? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Gdzie Polacy mogą mówić prawdę ?
W związku z zamykanym forum Suwerenność mam propozycję wymiany informacji o tym gdzie jeszcze:
- można podyskutować merytorycznie o Polsce i świecie (nie chodzi mi o fora gdzie jest kopanie się z cenzorami i innymi nawiedzonymi czy agentami),
- mieć pewność że nasze wypowiedzi nie zostaną zbanowane lub ocenzurowane :!:

20 Maj 2009 08:44
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Gdzie Polacy mogą mówić prawdę ?
Prosze takie forum zalozyc.
Jak sie ma nazywac i jaki bedzie regulamin? chetnie bym czasem wszedl z tekstem :twisted: , ale nie wierze ze Pan mnie wpusci 8-)

20 Maj 2009 09:32
Awatar użytkownika

Edward Maciejczyk napisał(a):
Prosze takie forum zalozyc.
Jak sie ma nazywac i jaki bedzie regulamin? chetnie bym czasem wszedl z tekstem :twisted: , ale nie wierze ze Pan mnie wpusci 8-)

Forum nie założę bo:
- nie mam na to pieniędzy (ostatnio z tego powodu trenuję nawet inedię :lol: )
- nie jestem zawodowym informatykiem (czyli w/w a przede wszystkim nie chciałbym narazić siebie i formułowiczów na hakerskie niespodzianki :twisted: )

PS. A dlaczego Pan sądzi że nie byłoby dla niego miejsca :shock:

20 Maj 2009 09:49
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
nie mam na to pieniędzy (ostatnio z tego powodu trenuję nawet inedię :lol: )
- nie jestem zawodowym informatykiem (czyli w/w a przede wszystkim nie chciałbym narazić siebie i formułowiczów na hakerskie niespodzianki :twisted: )

Wystarczy komputer i checi, serwer moze Pan dostac ze Smolenska , Los Angeles , albo z Norwegii , ktory Pan wybiera? moge zasponsorowac 8-) jak malo to wpuscimy Pana na satelitarny bez cenzury :roll: co Pan na to?
Dostanie Pan uprawnienia administratora i bedzie Pan mogl decydowac o wszystkim samodzielnie. Mozna nawet na tym serwerze uruchomic nowe forum to automatycznie kilkaset osob Pana odwiedzi.
Jest tylko jeden warunek, na naszych serwerach nie wolno klamac.

20 Maj 2009 10:01
Awatar użytkownika

Dziękuję Panu za doradztwo i aż tak wielkie zawierzenie mojej osobie. Z powyższym jestem jak najbardziej zgodny tylko na przeszkodzie stoi trening tej nieszczęsnej inedii ;)
Z tego choćby powodu nie mam za dużo chęci do obsługi tego co już sam kiedyś zrobiłem, np. http://raynold.blog.onet.pl/ :cry:

20 Maj 2009 10:08
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Skoro sam Pan przywalil w sciane, to dlaczego sie dziwi ze ja nawet nie szukam rozbiegu 8-)
Niestety nie moge podziwiac Panskiego dziela bo nie wchodze na parchate serwery, a z " onet " smierdzi siarczanym czosnkiem az w USA. ;)

20 Maj 2009 10:18
Awatar użytkownika

Edward Maciejczyk napisał(a):
Skoro sam Pan przywalil w sciane, to dlaczego sie dziwi ze ja nawet nie szukam rozbiegu 8-)
Niestety nie moge podziwiac Panskiego dziela bo nie wchodze na parchate serwery, a z " onet " smierdzi siarczanym czosnkiem az w USA. ;)

Proszę sobie wyobrazić że ja już niczemu się w życiu nie dziwię i jestem pewien że nie zdziwię :roll:

No a jak do czosnku doprawi się czasem lawendy i mięty to chyba nie taki wielki grzech :lol:

20 Maj 2009 10:26
Profil WWW

Prawde sie zawsze mowilo i mowi tylko na rybach ;)

21 Maj 2009 07:38
Awatar użytkownika

Rybka napisał(a):
Prawde sie zawsze mowilo i mowi tylko na rybach ;)

Fakt, bryluje w tym zresztą najbardziej znany wędkarz demokratycznej Polski, niejaki Lejba :lol:

21 Maj 2009 08:06
Profil WWW
Awatar użytkownika

401autobahn napisał(a):
Przeniesione z tematu "Zamkniecie Forum"

W przypadku zamkniecia tego forum polecam POLAKOM-NARODOWCOM forum PRAWY.PL na stronie http://prawy.pl
Walka o Polske bedzie kontynuowana wszystkimi mozliwymi sposobami i nie jest wazne co o tym mysla zdrajcy i wrogowie Polski i nie jest wazne ilu ich jest, poniewaz o zwyciestwie nie decyduje ilosc i wielokrotnie dowiodla tego historia na polu walki.

Pozwoliłem sobie przenieść ten wątek dotyczący dyskusji na wypadek zamknięcia Suwerenności bo jest tu zdanie poruszające ten temat

Szanowny Panie, propozycja dalszej debaty na portalu Prawy.pl z jednej strony mnie śmieszy a z drugiej bardzo smuci. Jednak przynajmniej ja nie zamierzam kopać się z wygolonymi na łyso przydupasami agenta Romana Giertycha który bezprawnie przejął i wykończył jedyną zapowiadającą się partię w Polsce. Nie zamierzam też bić brawa nowej przewodniej sile proletariatu europejskiego jakim jest Libertas :lol:

21 Maj 2009 08:28
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości