Obecny czas: 26 Kwi 2018 11:32

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Niszczona Cywilizacja 
Autor Wiadomość

Post Niszczona Cywilizacja
:evil: Zaczeli od sprowadzenia Krzyzakow do Polski i na Krzyzackiej UE skonczyli.
Germanska rasa skundlona z Zydami konczy dzielo zniewolenia Europy w imie "Nowego Porzadku Swiata"
Mieszkam w Berlinie i widze do czego dzisiejszy (skundlony) Niemiec podaza, to jest powtorka z NSDAP z tym ze teraz w wykonaniu "12 Pokolen Izraela" przy pomocy Bambusow amerykanskich z NATO i zdewocialych pedalow z Watykanu.
W Berlinie sie mowi ze za 2 lata jak do Judenpolski wejdzie waluta euro to juz nikt nie podskoczy i wzorem dawnej Ameryki na miejscu Warszawy powstanie miasto New Berlin :lol:

Nic nie jestescie w stanie zrobic bo jestescie otumanieni przez media i "Czarnych".
Ciesze sie ze moge proces likwidacji Polski obesrwowac z daleka bo w kraju bym chwycil za topor i poszedl na Malbork (ambasada Watykanu) a potem na reszte Krzyzackich bastionow ktore robia z Polakow pomylone "Owieczki" i durniow do potegi.

Mam pytanie, czy mi jako obywatelowi niemieckiemu tez sie cos nalezy od Niemcow? 8-)
Rodzice sa Polakami.

25 Wrz 2008 13:52

Post Re: Niszczona Cywilizacja
Na jednym z forum znalazlem tekst o pedalach i czcialem cos napisac od siebie ale mnie wywalila cenzura.
Nie bylo w tym tekscie nic obrazliwego dlatego sie dziwie .
Oto text.
Mysle ze pasuje do "Niszczonej Cywilizacji"

Pani Krystyno

Faktycznie w polskim slowniku nie ma slowa gej poniewaz przywedrowalo ze Wschodu podobnie jak wszystkie inne zboczenia obce rasie Bialej.
W slowniku medycznym homosexualizm wystepuje jako choroba psychiczna
(chcialem odeslac do linku ale mnie automatycznie wykasowalo)
Proponuje poszukac w google medycznych wyjasnien tego zjawiska.
Dopasowywanie hasel do potrzeb skundlonego swiata jest zjawiskiem dosc powszechnym i wystepuje we wszystkich dziedzinach zycia.
Kowala zastapiono "Metaloplastykiem" bo brzmi bardziej po miejsku, Cygan to dzisiaj "Rom" zeby nie podkreslac genetycznych sklonnosci do klamania.
Homosexualista to "Gej" bo brzmi "swiatowo" i to jest wspolczesna patologia ktora potem prowadzi do tego ze na jednym z barow w centrum Warszawy wyczytalem napis "Sandwicze Grylowane"
Mlody czlowiek nie rozumie wielu pojec ktore musi mu dopiero przedstawic pedagog, od ktorego zalezy w jakim kierunku pojdzie nastepne pokolenie.
Homoseksualista etymologicznie kojazy sie z "homo-niewiadomo" i odstrasza mlodego czlowieka podobnie jak na haslo Cygan wszyscy lapia za portfele.
Wizyta "Geja" w szkole jako alternatywnego sposobu na sex powinna byc prawnie zakazana poniewaz budzi ciekawosc u mlodziezy ktora czesto konczy z kuta... w du..e.
Potem przyjdzie czas na Wampiry, Piromanow, Gwalcicieli itp. "myslacych inaczej"
Slowem jest to "moda" na zboczenia i dewiacje wykreowana przez wspolczesne media (czytaj Zydow).

Do jednego z Warszawskich koszernych Liceow przyszedl nowy uczen , uciekinier z wydymanej Argentyny i przedstawia sie klasie "Jestem Dawid Argentynski i jestem gejem"
Po chwili konsternacji jeden z uczniow pyta " a masz ejdsa i kolczyk w kut..sie?"
Dawid odpowiada "jeszcze nie" na to klasa "to ty jestes zwyklym pedalem a nie gejem"

21 Lis 2008 16:36

Czytalem forum Korwina Mikke ktory ostro przywalil w Kolorowych i Widze ze w Polsce podobnie jak w srodowiskach poloijnych na Zachodzie istnieje zjawisko zwane u nas "Hamulcowi" :roll:
W przypadku gdy komus uda sie trafic w dziesiatke i wywlecze na swiatlo dzienne cos co "uczeni w pismie" ukrywaja, zaczyna sie ujadanie bezzebnych kundli i globalnych dupowlazow zaby jak jajskuteczniej zagluszyc autora.
Polemika powinna dotyczyc meritum a nie ujadania na byle jaki temat sloganami typu "rasista" "antysemita" itp.
Pan Mikke napisal prawde i wcale nie musze z Nim isc za to do luzka bo nie obchodzi mnie to kim jest Pan Mikke poza tym co napisal a juz napewno nie obchodzi mnie to kim byl.
Poprostu dzisiaj stoi na mojej stronie boiska, gra przeciw moim wrogom i z tego co widze jest skutecznym graczem.
To ze nie ma cech wlasciwych dla odpowiedniej rasy moze napisac tylko azjatycki kundel poniewaz jest tak genetycznie wymieszany ze powinien sie cieszyc ze jeszcze nie szczeka.
Przytocze jeszcze jeden przyklad na ustawowe rownanie do poziomu debila.
W jednym z testow na tzw. IQ w szkole podano nam (ponad 40% czarnych ok. 15% Bialych studentow, reszta Azjaci i kundle) test po ktorym Bialy wychodzil na idiote a z Bambusa robil sie "geniusz"
Pytania byly tak dostosowane do Murzyna ze Bialy student nie mial najmniejszych szans zeby to rozwiazac, potem ogloszono wyniki z ktorych okazalo sie ze Murzyni wcale nie sa tacy durni poniewaz w "logice" pobili Pantofelka i juz doganiaja Mexykanow.
Przebywam glownie w srodowisku Kolorowych Amerykanow i wiem ponad wszelka watpliwosc ze z Europejczykiem nie maja nic wspolnego, to "widac , slychac i czuc"
Czyz moze byc wieksza roznica jak roznica pomiedzy Bialym i Czarnym? jesli azjatycki kundel tego nie widzi to juz nic nie moze zrobic poniewaz pole widzenia zostalo mu ograniczone genetycznie.
Zydzi doczepiaja sie jak guwno do buta i mowia ze ida , jednak zawsze jako pasoZYD musza byc przez kogos napedzani a zatem znalezli sobie Murzynskiego buta zeby podejsc kilka krokow do przodu w drodze do Taty Lucyfera. :evil:
Napewno precedens z "czarnym prezydentem" pomoze Zydom w dalszej destrukcji USA, bo juz Obama jest oblepiony Mosadem i 12 pokoleniami I-sra-ela tj. np. ortodoksyjnym Zydem kongresmenem z Illinois "Emanuelem" i wielu innymi bandytami z Azji.

23 Lis 2008 17:07
Awatar użytkownika

Ja tam nie mam nic przeciwko czrnym facetom, nawet mi sie podoba ich budowa.
Dzieci kolorowych bym nie chciala miec ale sex , czemu nie.

24 Lis 2008 01:42
Awatar użytkownika

Znalazlem dobry tekst na jednym z forow Narodowych i pozwolilem sobie go skopiowac.

>19
Faktycznie nie latwo jest rozpoznac Zyda ale zeby zdefiniowac nie ma zadnych przeszkod.
Lapidarnie zrobil to Jezus ktory nazwal ich "Dziecmi Diabla" i "Plemieniem Zmijowym" a "Drzwi byly zamkniete z obawy przed Zydami"
Reszta jest sprawa ozdobnikow i literackiej fantazji.
Sa cechy genetyczne odpowiednie dla ras i gatunkow zarowno w swiecie fauny jak i flory , jedne zwierzeta sa pasorzytami , inne zyja z tego co upoluja, a jeszcze inne itd.
Podobnie rosliny ktore tez maja cechy odpowiednie danemu gatunkowi np. sa smaczne i pozywne albo trujace, piekne i pozyteczne albo czwasty.
W swiecie Ludzkim poza cechami antropoligicznymi widocznymi golym okiem (ja rozpoznaje Zyda) jest jeszcze Duch a zatem cos czego golym okiem nie widac.
Jestem za maly zeby autorytatywnie zdefiniowac roznice pomiedzy Bialy Czlowiekiem a Zydem, zrobilo to juz wielu naukowcow dziesiatki razy w przeszlosci i obecnie, ale postaram sie na wlasnym przykladzie dowiesc ze istnieje ogromna przepasc pomiedzy tymi dwoma gatunkami.
Zyd ma dusze Diabla dla ktorej piekno to brzydota a zlo jest czyms naturalnym, zyje z dorobku innych gatunkow zarowno w sferze osiagniec naukowych jak i manualnych, za cel stawia sobie wladanie swiatem i zgromadzenie wokol siebie jak najwiekszej ilosci wyznawcow Szatana , jest mistrzem destrukcji i destabilizacji.
Na przestrzeni wiekow przypelzal (plemie zmijowe) do krajow bogatych, Diabelskimi sztuczkami (metafora o Twardowskim) oglupial Narod, przedewszystkim instalujac Talmudyczne "prawo" a nastepnie rozkradal dorobek kilku pokolen, casus Egipt, Grecja, Wlochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Anglia, Niemcy, RPA, Argentyna, (USA dni sa policzone) i wreszcie Polska rozerwana na strzepy przez azjatyckie scierwo.
Kraj w ktorym obecnie mieszkaja Polacy juz dawno przestal byc Polska to obecnie "Judenland" czyli ziemia obiecana przekazana Zydom jeszcze za czasow Hitlera.
Zyd pozbawiony uczuc Ludzkich jest bez serca i bez Duszy dla ktorego litosc i sumienie poprostu nie istnieje.
Przy pomocy zdewocialego Goja ktorego przybil do krzyza i wcisnol mu kit o "narodach wybranych" zniszczyl juz niemal wszystkie Cywilizacje i Narody na calym swiecie.
Teraz kilka slow o Czlowieku Bialym do ktorego ja sie zaliczam.
Najprosciej bedzie jak zobaczycie film na stronie www.slowianie.com a potem przesledzicie zycie ludzi z Duchem ktorych znajdziecie mnostwo wokol siebie.
Znam swoja nicosc , jestem wrazliwy na ludzkie cierpienia, cenie wrazenia estetyczne tj. piekno, dobro.
Nigdy nie dalem sie przekupic, bylem b. biedny i bardzo bogaty, obecnie nie mam nic co inni nazywaja bogactwem ale mam Honor i poczucie uczciwie spelnionego zycia w walce o Narod i Ojczyzne.
Bylo mnie stac na anonimowe sponsorowanie wielu biednych rodzin i ludzi samotnych (pokazcie mi jednego Zyda ktory bezinteresownie cos komus dal , oczywiscie Jolka Sztolcman to zly przyklad bo Ona najpierw okradala Orlen itp. zeby potem promil przeznaczyc na indoktrynacje dzieci)
Za wlasne pieniadze promowalem Polska kulture i sztuke Bialego Czlowieka i nigdy nic w zamian nie oczekiwalem.
Reasumujac roznica pomiedzy Zydem a Czlowiekiem jest taka jak miedzy czarnym i bialym, dobrem i zlem, cieplym i zimnym itd.
Oczywiscie jak w palecie barw sa jeszcze kombinacje kolorow i cieni zawlaszcza obecnie po wymieszaniu wszystkich z wszystkimi ale wystarczy zlikwidowac zrodlo infekcji zeby powrocila normalnosc w/g Bialego Czlowieka.
Porozgladajcie sie wokol siebie a zobaczycie ze Ludzi jest wiecej niz Zydow.
Byl precedens na Wegrzech ze wladze Panstwowe zakazaly wszelkiej dzialalnosci Zydom.
Gdyby Liper mial jaja to mogl zrobic to samo bedac wicepremierem a ze ma wysuszony worek dal sie Zydom wydymac podobnie jak Girtych (pisze z bledem bo chyba filtry sa ustawione na te nazwiska, kiedys mnie wywalilo)
Tolerancja ZERO wobec "Dzieci Diabla" I "Plemion Zmijowych"

26 Lis 2008 17:39
Awatar użytkownika

Nie wiem jaki cel ma Administracja w zamykaniu forum, bo uwazam ze nalezy za wszelka cene utrzymac wolna trybune narodowa, wlasnie po to zeby zatrzymac proces niszczenia Europejskiej Cywilizacji.
W zwiazku z tym ze usunieto moj wpis z listu do Czumy, pozwole sobie dodac ze to wlasnie z powodu takich ludzi jak Andrzej Czuma generuja sie mordercy wszystkich Cywilizacji.
Media uksztaltowaly obraz "raju" wlasnie wykorzystujac tzw. "autorytety" przyciagajace do siebie naiwne ofiary.
Ludzie bez twarzy jak Andrzej Czuma nie wyciagaja wnioskow ze swej dzialalnosci albowiem wszystko wykonuja na polecenie zwierzchnikow.
Andrzej Czuma nawet nie kiwnie palcem w bucie bez polecen odgornych.
Pamietam jaki byl dyspozycyjny wobec masona o nazwisku Walter Kotaba ktory jest jednym z animatorow fundacji "Dar Serca" podlegajacej pod loze Medinach.
Nawet w sytuacji gdy Andrzej Czuma byl postawiony pod sciana za malwersacje pienieniedzy zbieranych dla chorych dzieci, nie pisnol ani slowa na temat ludzi ktorzy ta kase "przekrecili"
Musze dodac ze poza wymienionymi przez Pana Zydami w redakcji " Polamer " pracowal Piotr Latallo ktory trafil tam jako przydupas Wojciecha Wierzynskiego ( Goebels PZPR z "Monitora" ) wlasnie w czasie Stanu Wojennego jako podeslany przez Jaruzelskiego pomocnik Kotaby.
Obecnie Piotr Latallo realizuje dla Polsat goebelsowke pt. "Oblicza Polonii" i rezyduje w miejscu gdzie kiedys mial Pan swoje studio, czyli w budynku PNA , dlaczego Pan nic nie pisze na ten temat?
Piotr Latallo, Wojciech Wierzewski, Maciej Wierzynski, Jerzy Beker, Elzbieta Slosarska, Jan Nowak Jezioranski (RWE) Slawek Sobczak, Jarek Cholodecki, Aleksander Bilik, Stanislaw Kedzia , Roza Nowotarska, Marian Marzynski, Krzysztof Kamyszew, Wojciech Minicz (RWE) i wielu innych ktorych Pan tajemniczo nie wymienil a byli przeciez w jednej i tej samej stajni propagatorow zydowskiej "demokracji" w ktorej rejwodzil Andrzej Czuma.
Panie Maciejczyk, nie potrafie zrozumiec co Panem powodowalo w chwili pisania listu do dwulicowca Czumy, jest cos czego nie rozumie, zwlaszcza gdy Pan konsultuje list z obcym czlowiekiem (przynajmniej tak wynika z poprzednich wpisow) ktory jest z poza srodowiska.
Cos mi w tym wszystkim nie gra jak nalezy, a zwlaszcza sposob budowy zdan inny na tym forum od tego co Pan pisze w prasie.
Ostatnia watpliwosc co do sytuacji na forum suwerennosc , dotyczy tolerancji niedorozwojow piszacych z Florydy, czego juz zupelnie nie rozumie w Pana wydaniu.
Jako dobry oficer a jest Pan nim bez watpienia, juz dawno powinien Pan zapedzic niedolegi umyslowe do obierania ziemniakow i odizolowac od reszty plutonu (na tyle licze oddzial)
Zolnierza znam i widze kiedy pisze sam a kiedy pisze Syn (nie koniecznie normalny) , prosze nie posadzac ich o agenture, to sa poprostu biedni ludzie ktorzy chca blyszczec wsrod zwierzchnikow mimo ze sa matowi.
Z uwaga dotrwam do konca miesiaca i bede sledzil co sie jeszcze wydarzy na tym coraz bardziej dziwnym forum.

Ps. Czytalem Panski list zamieszczony w Kurierze Codziennym w ubieglym roku ktory byl o wiele ostrzejszy od tego do Czumy.
Dlaczego tym razem opuscil Pan z tonu? :roll:

28 Maj 2009 16:00

WSD

"Manius" wielu imion ty nic nie rozumiesz co sie na tym portalu dzieje ,bo poprostu dzialasz zgodnie z dana ci instrukcja ,a tu zachodza powazne zmiany w mysleniu autentycznych Polakow.
Wynika to z tego ze w pore ludzie w Chicago i w Toronto zorientowali sie "kto jest kto",nastepnie uderzyli sie w piersi a my ich podtrzymujemy na duchu.
O wojsko z Florydy nie martw sie ,dochowaja swojej WIERNOSCI POLSCE :!:
Nie sa tez wcale biedni ,maja swoje domy,nie sa zadluzeni ,odwiedzaja Polske kazdego roku,spotykaja sie z roznymi ludzmi i dobrze wiedza co w trawie piszczy w kazdym Stanie USA i w kazdym wojewodztwie w Polsce .
Przyjdzie czas,ze i ty ich poznasz ,bo bedzie o nich glosno.Najwazniejsze jest to,ze nigdzie nie sa "umaczani w uklady " tak czerwonych ,niebieskich i czarnych.Kieruja sie swoim rozumem i wlasna taktyka i to wlasnie spedza sen z oczu naszych wrogow w realu i na forach wszystkich dostepnych, udajace szczegolnie polskosc.
Nasi ludzie sa wszedzie,w kosciele i za oknem partii politycznych ,modla sie a nawet wyglaszaja kazania i rekolekcje,budza POLSKIEGO DUCHA NARODOWEGO.
List do Czumy tez przez nas byl oceniony i zniklnal czego spodziewalismy sie.Beda i inne konfrontacje ,bo mamy szczegolnie upodobane fora,blogi i sledzimy co sie na nich wyprawia.
Teraz krotko do tematu "Niszczonej cywilizacji" - tak jest ona miedzy innymi niszczona "zabawa w patriotyzm" bez pokrycia :!:
Dopuszcza sie mlodych nieupierzonych kogutow do serwerow i psuja kazda robote dobrych i zaangazowanych Polakow.Jedni robia to celowo i platnie inni poprostu z wlasnej glupoty.
O synow troszcza sie rodzice,dziadki nie maja obowiazku wychowywania wnukow,takze w Chicago i w Toronto,bo w NYC nie ma juz kogo wychowywac ,wszyscy sa juz "wychowani" na szmulkowa nute.
To dobrze ,ze jako "marian" (chyba nie z zakonu Marianow) rzucasz nazwiska juz dawno znanych kameleonow w chicagowskim kurniku,bo ci ktorzy ich nie znaja zaczna ich z uwaga sluchac,ogladac i czytac.Nam na nich nie zalezy.
Zalezy nam na pomozeniu tym,ktorzy faktycznie walcza o Polske a nie stwarzaja gre pozorow.
Tacy Ludzie jak E.Maciejczyk jeszcze sa do "nawrocenia" na wlasciwa droge, jezeli beda wlasciwie rozpoznawac ludzi a nie kierowac sie sugestia i prowokacja :!:
My tez czekamy na decyzje o istnieniu lub nie tego forum,ktore jest w kazdym razie innej "rezyserii" i o innej dyskusji ,ktora przez mlodych wyrazana jest obrazem.
Powodzenia !

WSD

29 Maj 2009 00:38
Awatar użytkownika

Sami niszczycie cywilizacje poprzez dopuszczanie do forum niedorozwojow umyslowych z Florydy i innych mieszancow, przy jednoczesnym zablokowaniu dostepu dla normalnych Polakow ktorzy Wam zaufali.
Co sie tu dzieje Panie Maciejczyk? robilismy kopie Panskich artukulow prasowych i filmow i wierzyli jak w zbawiciela a Pan pozwala na szarganie dobrego imienia Polakow?
Prosze natychmiast wyjasnic to nieporozumienie, znajomi stracili juz wiare w to ze Polska bedzie kiedys normalna jak czytali pomylencow piszacych na Panskim forum.

29 Maj 2009 15:40
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość