Obecny czas: 23 Cze 2018 17:36

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 Jan Pawel Drugi 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Jan Pawel Drugi
Moim zdaniem nikt na ziemi nie jest "swiety" :roll:
:? Nazywanie kogos "Ojcem Siewtym" uwazam za bluznierstwo wobec nauki Jezusa Chrystusa.
Rowniez nazywanie pustyni azjatyckiej "Ziemia Swieta" jest mozliwe tylko dla Zydow poniewaz dla Polakow
"Ziemia Swieta" to Europejska Ziemia Slowianska.
Tylko wowczas zachowamy szacunek do Ojczyzny gdy uznamy ja za wlasna Matke, a Matka czasem mimo niedociagniec jest Najpiekniejsza, Najmadrzejsza, Najukochansza i JEDNA tak jak Ojczyzna.
Opuszcajac Ojczyzne jestesmy bezwartosciowymi kundlami ktore nie szanuja wlasnej Matki.
Kolejne stadia niszczenia Polskiego Narodu rozpoczeto od likwidacji rodzimej kultury i religii co sie nastepnie przenioslo na skundlenie Ducha przepedzonego spod Gory Slezy na pustynie azjatycka.
Wiem ze wskoczylem pod walec drogowy , ale ja naprawde tak uwazam z calym szacunkiem dla Chrzescijanstwa i z nieukrywalnym szacunkiem dla nauki Jezusa Chrystusa, ktora w ostatnim czasie jest deformowana przez Masonow i Zydow.
To ja juz lepiej uciekam :shock:

06 Mar 2009 00:01

Post Re: Jan Pawel Drugi
Nie martw sie Edward walcem drogowym,ten sluzy tylko do ubijania drogi !

Ja tam sie pod "walec" nie pcham i mam satysfakcje,gdy ludziom prosto w oczy "wale" prawde.
Ludzie,ktorzy uwierzyli w wybor "niebios" papieza "polaka" maja niskie horyzonty myslowe i sa blizej piekla niz nieba .

Piszac to wcale nie bluznie a otwieram oczy na waskie kregi myslowe ludzi ,ktorzy slepo wierza w to co im sie pisze,mowi,pokazuje i swietnie gra aktorsko.
A przeciez Karol Wojtyla uczyl sie sztuki teatralnej za mlodu,trzeba przyznac,ze byl swietnym aktorem z dobra dykcja i glosem co nie kazdemu mlodemu ksiedzu sie zdarza czytajacemu kazanie z kartki .
Kariera "sutannowa" mlodego Karola byla blyskotliwa ,wynikajaca nie tylko ze zdolnosci wszechstronnej ale z tak zwanego "przyspieszone rozwoju" (takie sie spotyka w kazdej dobie ustrojowej i w kazdej profesji).
Aktor ksiadz,biskup ,papiez Wojtyla ujal za soba nie tylko niewiasty ale takze starcow (mnie nie,widocznie we mnie Bog a nie diabel siedzi) oraz chlonne wiedzy dzieci od wieku szkolnego po studentow wyzszych uczelni ,nie wspominajac seminariow duchownych. Dzisiaj to owocuje,bo pokolenia mlode doszly juz do produkcji i do wladzy i maja sie dobrze,szczegolnie ci z rodow "wybranych".
Tak Walese jak i Wojtyle wybrala nam "wysoka gora Synaj" ,pomogli w tym nie medrcy z nieba ale medrcy z piekla rodem !
Nie obawiam sie tych slow ,co za chwile napisze ani nawet pluniecia w twarz przez nawiedzonych,bowiem mam odpowiednie "chlapaki przeciwpluciom",ktore zamontowaly mi sily z niebios aby podczas zycia w otoczeniu obludnym na tym padole ziemskim, przez wszytkich slepo wierzacych, nie zrobic krzywdy jadac droga pelnej wody propagandowej i blota moralnego.

Otoz drodzy PATRIOCI POLSCY !

Przegralismy swoja wolnosc takze dzieki Kosciolowi i jego zwierzchnikom ,ktorzy dopomogli zakuc nas w kajdany i nadal to czynia .
Nawiedzeni zapomnieli o jednym - a mianowicie ,ze bandyta na koncu likwiduje swoja druzyne aby mogl sam zagarnac lup i nie bylo przeciw niemu swiadkow.Dlatego tak a nie inaczej dzisiaj postepuje sie z chrzescijanami tymi naprawde z serca wierzacymi w Boga a nie w ludzi.Ich sie zabija,morduje,pali ! Pozbywa sie swiadkow WIARY CHRYSTUSOWEJ,SWIADKOW UKRZYZOWANIA NAWET JEZUSA. Swiadkow prawego i sprawiedliwego zycia z Bogiem a nie z diablem.
Dlatego tak nienawidzonym jest przez diablow krzyz ! Symbol smierci poniesionej za gloszenie prawdy !
Kto ukrzyzowal Jezusa ,chyba tlumaczyc nie trzeba ,choc i to juz dzisiaj stara sie przeinaczac i wine zwalac na Rzymian,tak potrafi tylko plemie zmijowe,ktoremu odciety ogon jeszcze merda i szkodzi.
Jak uchronic wiare Chrystusowa porozmawiamy innym razem,teraz tylko poprosze aby przygladnac sie slugom diabla takze w lonie samego Kosciola Katolickiego w Polsce i nie dac sie zreformowac wg.sztuki diabelskiej.

Teraz czekam na ogien artyleryjski i juz wkladam chelm aby jakis odlamek nie spadl na moja siwa i lysa glowe.

06 Mar 2009 11:29
Awatar użytkownika

Nie spodziewaj sie Zolniezu ze Cie tu ktos zbeszta bowiem obserwujac poczynania administracji zawuazylam ze z listy zginela przynajmniej polowa ludzi ktorzy tu kiedys pisali co znaczy ze politycznie niepoprawni zostali juz usunieci.
Kiedys tylko przez chwilke widzialam tekst do ktorego chcialam powrocic lecz byl juz wykasowany wraz z autorem.
Nie mam o to pretensji bo akurat podzielam Wasze zdanie i z przyjemnoscia czytam teksty ktore mimo iz nowatorskie sa mi jakos bliskie .
Calkiem mozliwe ze czlowiek szukajac alternatywy do masowej informacji ucieka do takich wlasnie miejsc gdzie czasem pojawiaja sie teksty o ktorych nawet bal sie snic a co dopiero pisac.
Faktycznie nikt na ziemi nie jest swiety i ja tez bylam tylko do pewnego czasu , podobnie z JP II ktory moim zdaniem nie zasluguje na szacunek ze wzgledu na zapedzenie Polakow do eurokolchozu.
Teraz sie zastanawiam czy jest jeszcze na ziemi jakikolwiek autorytet ?
Dawniej byli nauczyciele , wladza, ksieza, ludzie dzielili sie na madrych i mniej madrych , a dzisiaj wszystko sie wyrownalo do parteru i nikt nie wychyla glowy zeby jej nie stracic co z czasem powoduje zanik funkcji mozgu i pobekiwanie razem ze stadem.

06 Mar 2009 13:05
Awatar użytkownika

Test
"Dobry Polski Zyd"
Zobaczymy jak dlugo sie to utrzyma na forum. :roll:

06 Mar 2009 13:06

Osobiscie nic nie wiem o wycinaniu/kasowaniu postow z wyjatkiem mego doswiadczenia tu u "Husarza" ale juz sobie (prawie )wszystko wyjasnilismy z moderatorem ( z samym "Husarzem") i nie przeszkadzamy w budowie "wspolnot" ,choc ja nadal nawoluje do zjednoczenia i licze na madrosc NARODU POLSKIEGO.
W ktora nie watpie ,ale jezeli ktos glupieje i bladzi to staram sie go naprowadzic wg.wojskowych map , a te sa naprawde dokladne "co do krzaczka".
Piszesz dosc ciekawie "Madonno" ,pisz wiecej i zapraszaj ludzi ze swego (przypuszczam polskiego) srodowiska.
Jezeli Admin cos kasuje to napewno nie POLAKOW ale zydolakow,szabasgojow i szmulkow ,z ktorymi nie ma dyskusji co najwyzej lanie.
A co to nas
nie leja na szmulkowskich forach,nawet "polskopodobnych" ???
Myslisz,ze mnie sie nie obrywa ,baaa,zeby tylko, nawet mnie blokuja w czytaniu aby nie wyczytac ich balamucenie i potem nie wykorzystac na naszych forach z calkowitym "odkonspirowaniem" przebierancow.

Pisac,pisac i jeszcze raz pisac ,a co najwazniejsze jednoczyc sie w JEDNYM POLSKIM PATRIOTYCZNYM FORUM.

Malo nas ale bedzie wiecej ale dopiero wtedy gdy Polacy przejda przez zoladek po rozum do glowy.
Narazie szmulki chalup i mieszkan im nie zabieraja,zaskorniaki jeszcze maja .Ci co prace traca przecieraja juz oczy i dostrzegaja wreszcie we wlasnym kraju obcy biznes i szmulkowe banki,a bedzie coraz wiecej przebudzonych,szczegolnie mlodzi,ktorzy juz doswiadczyli zagranicznej emigracji i demokracji ze zgnilym kapitalizmem.
Narazie na YOUTUBE pokazuja swoje "osiagniecia" rozbijajc namioty w angielskim raju.Potem zaczna sie buntowac gdy juz nic w kapitalistycznym smietniku zarcia nie znajda. Wprawdzie beda ich ratowac Caritasy i inne ku..sy ale to na krotka mete.Beda wplaw i na pieszo wracac do Ojczyzny Polski i calowac polska ziemie szczerzej niz sam Karol Wojtyla ,przekonani do zycia na emigracji.
Wtedy to wlasnie my PATRIOCI POLSKI BEDZIEMY DLA NICH PODPORA I RADA.
Damy sobie rade,nie z takiej biedy Polska wychodzila pod obcym zaborem. Trzeba tylko uwazac na wodzow aby nam znowu nie podsuneli "pilsudskich",walesow,kwasow,kalksteinow,buzkow,tuskow i innych zdrajcow !
Juz my NAROD POLSKI WSPOLCZESNY przeswietlimy majacych rzadzic Polska od szmulkowej strony.
Do boju w obronie Polski !
Boj to bedzie rzeczywiscie ostatni ,skonczy sie propagandowy trud ,gdy zwiazek forumowy nasz bratni do zwyciestwa poprowadzi Polski Rod !!!
POLSKA TO MY !!!

06 Mar 2009 14:22
Administrator
Awatar użytkownika

Madonna napisał(a):
Test
"Dobry Polski Zyd"
Zobaczymy jak dlugo sie to utrzyma na forum. :roll:

Dowcip za dowcip.
"Uczciwy Zyd" :?

07 Mar 2009 14:47
Awatar użytkownika

Tez znam jeden dowcip.
"Pewien madry, dobry, uczciwy Zyd pomogl Polakowi" :P
Kto mnie pobije?
O ile dobrze licze to klamstwo w zdaniu wynosi ok. 60%

07 Mar 2009 22:47
Awatar użytkownika

Mysle ze nie odbiegamy od tematu bo wszystko to jest zwiazane z pontyfikatem JP2.
Tu musze przestrzedz moderatora tego forum ze jak mnie nie wykasuje to nie tylko Goralka nie bedzie tu pisac ale 90% owieczek ucieknie do lasu :lol:
Dla wielu Polakow to jest swietosc i na tym polega nasza tragedia Narodowa ze wspolpracownik korporacji Lucefera wgramolil sie na Polski oltarz Narodowy.

Ps. Tylko jeden raz mnie wykasujecie to juz nigdy nie wejde na to forum 8-)
Zawisza

07 Mar 2009 22:58

Nie lekajcie sie !
Czy pamietacie kto i kiedy to powiedzial przed dwoma tysiacami lat ?
O wiele pozniej uslyszelismy : "Otworzcie drzwi CHrystusowi ! "
Otowrzylismy nie tylko drzwi ale nawet serca - i co sie stalo ?
Zapytajmy tych co widza rzeczywistosc w Polsce i nie sa zadzumieni.
Tak otwarlismy drzwi na osciez dla naszych wrogow ,oddalismy im za bezcen wszystko,dorobek pokolen !
Zniszczylismy chemia nasza POLSKA ZIEMIE,strulismy powietrze i wode,dopusciclismy do chwastow i ugorow .
Dalismy sobie odebrac nasze zaklady pracy i nasza produkcje .
PODPISALISMY CYROGRAF Z DIABLAMI W LUDZKICH SKORACH.
Papiez "polak" nie kiwnal palcem aby temu przeszkodzic malo tego ,zachecil nas do ........... i ewangielizacji Europy .
Rozpoczal diabelska EKUMENIZACJE !
Pytam:
CZY DIABLOW NALEZY EWANGILIZOWAC ?
Jezeli Bog raz zeslal diablow do piekla ,to na co my czekamy ???
Aby diably nami rzadzili,pomiatali,okradali i zniewalali ?
Gdzie sa sa sludzy bozy ,ktorzy beda oslaniac nas od diablow,wezma kropidlo i swiecona wode i raz na zawsze przegonia z Polski !
Nie !
Oni tego nie chca uczynic !!!
Czy wiecie dlaczego ?
Bo nimi tez bedzie pieklo wybrukowane !
Mam ogromny zal do Karola Wojtyly wyniesionego na najwyzsze stanowisko koscielne ,ze nie potrafil obronic nas przed diablami.
Za reszte BOG JUZ GO ROZLICZYL !!!
A Kosciol chce go uczynic swietym - jezeli to uczyni ,wiele ludzi z tego powodu straci wiare,zreszta zwyciestwo diablow wtedy sie dokona !

08 Mar 2009 01:36
Awatar użytkownika

Delegacja Rabinow przyjechala do Watykanu na inspekcje do JP2.
Chodza po palacowych komnatach , ogrodach, skarbcach , podziwiaja przepych , dziela sztuki i niezliczone skarby.
JP2 po zdaniu kwartalnego raportu i zaplaceniu myta mowi do Rabina "I pomyslec ze ten ogromny biznes zaczynalismy w malenkiej stajence" :?

08 Mar 2009 18:14
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość