Obecny czas: 22 Cze 2018 05:47

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Grunwald 1410 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Grunwald 1410
Jak sie Zolnierz "stosunkuje" :oops: 15 07 1410 czy Bitwa pod Grunwaldem byla zwyciestwem czy kleska Slowian?

06 Mar 2009 21:38
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Grunwald 1410
Moje zdanie jest ogolnie znane ale poczekamy na innych zeby nie odstraszac.
Moze ks. Michal zabierze glos bo wiem ze nas odwiedza a jest znawca Krzyzakow.

07 Mar 2009 00:43

Przyjacielu-rycerzu "Zawisza" !
Masz jeszcze jakies watpliwosci co do Grunwaldu i zwyciestwa RODOWITYCH POLAKOW i ICH OWCZESNYCH WODZOW POD POLSKIM BERLEM ?
Ja jako zolnierz choc juz stary ,jeszcze dzisiaj wbije w POLSKA ZIEMIE swoje dwa miecze i stane przed szwabami i szmulkami (obojetnie jakiego nowoczesnego zakonu) stoczajac swa bitwe !
Czy nie widzisz,ze robie ku temu przygotowania,ze ciagne swoje wojska do POLSKI OJCZYZNY MOJEJ I MOICH PRZODKOW ?

Tak winien czynic kazdy emigrant,nawet ten ,ktoregop scigaja szmulki. Wszystkich nas nie pozamykaja ,a gdy nawet to inni Polacy nas odbija.
Warunek:
Trzeba wpierw poczynic przygotowania ,bo wrog jest silniejszy niz pod Grunwaldem w 1410 roku.
Dzisiaj zyjemy w innych realiach,niebo nad nami jest juz nie nasze , wojsko zredukowane ,a jego doborowa reszta rozeslana po swiecie ,ostatni polscy lotnicy poniesli smierc ,cala reszta to plastelina.
Trzeba pamietac o "Krzyzakach z NATO" ,akurat mocno teraz sie zastanawiaja komu dac przywodztwo na tymi bandytami.Nawet "polak ozeniony z zydowka" wydaje sie im niepewny.

Jezeli pyatasz o Slowian to ja tez na nich licze - tak w 1410 roku jak i w 2010 przyjda,przyjada/przyleca nam z pomoca .
Nie tylko Europa zwroci oczy na Polske ale caly swiat.
Polska i Slowianie znowu beda silni !
Badz dobrej mysli.
DAJ BOZE ZWYCIESTWO !

07 Mar 2009 11:19
Administrator
Awatar użytkownika

"Ja jako zolnierz choc juz stary ,jeszcze dzisiaj wbije w POLSKA ZIEMIE swoje dwa miecze i stane przed szwabami i szmulkami (obojetnie jakiego nowoczesnego zakonu) stoczajac swa bitwe !
Czy nie widzisz,ze robie ku temu przygotowania,ze ciagne swoje wojska do POLSKI OJCZYZNY MOJEJ I MOICH PRZODKOW ?
Tak winien czynic kazdy emigrant,nawet ten ,ktoregop scigaja szmulki. Wszystkich nas nie pozamykaja ,a gdy nawet to inni Polacy nas odbija. "

:cry: Stary Zolnierzu zbyt dlugo nie wychodziles z domu.
Dzisiajszy Polak walczy z odsetkami i komornikiem a w przerwach z bieda ktora piszczy dookola.
Mlodziez walczy z komputerem a starsi ludzie walcza o przetrwanie kilku nastepnych godzin :?
Azjatyckie scierwo upilo Polskiego Ducha mediami ktore niczym hipnoza zatrzymaly prace mozgow Twoich Rodakow.
Kto dzis stanie do walki? moze przeciwko nam zeby krytykowac Patriotyzm i nie wychylac sie z szamba w ktorym znalezli sie Polacy na wlasna prosbe.
Kilka miesiecy temu wrocilem z Polski gdzie scigaly mnie watachy azjatyckich zwyrodnialcow dla ktorych Polak jest bezwartosciowym smieciem i ma dzis miejsze prawo od psa czy tez Murzyna koczujacego w Twojej Ojczyznie.
Widzialem akt oskarzenia przygotowany przez Sanhedryn przeciwko mnie za to ze napisalem ze "Polska powinni rzadzic Polacy" i nastepnie ludzi ktorzy przeciw mnie swiadczyli.
Czy myslisz ze jakis Polak kiwnol palcem w mojej obronie? juz Ci odpowiem, nikt ale za to cala masa znajomych skladala donosy i pomagala Policji mnie zlapac.
Parchate scierwo azjatyckie sciga mnie przy pomocy moich Rodakow i to najbardziej boli bo scierwo znam i wiem ze jest podle jak przystalo na dzieci Diabla (Jana 8/44) ale ze moi Rodacy pomagaja dzis Diablu? tego sie nie spodziewalem w najbardziej czarnych rozwazaniach.
Uwazaj Zolnierzu zabys nie padl ofiara wlasnego sukcesu bo najpierw nalezy spytac czego Polacy naprawde chca.
Byl moment w 1998 roku kiedy mozna bylo odebrac Polske zydowskim zlodziejom ale nie bylo akceptacji Polakow.
Celowo pisze te slowa poniewaz jestem blizej konfrontacji niz myslisz i podobnie jak Ty obecnie ja dokladnie od 1993 roku szukam Polskich Rycerzy ktorzy chca bronic Ojczyzny.
Teraz gdy moi przyjaciele tj. gen. Skalski, Heda i wielu innych juz umarli a mlodzi pojechali do Iraku robic z siebie durnia za parchate srebrniki, ja stoje jak przyglup w zbroji Don Kichota i patrze na mumie szwedajace sie wokolo i czekajace na okazje zeby mnie powalic na ziemie dla uspokojenia wlasnego sumienia znajdujacego sie juz w stanie letargu.
Syndrom Wampira polega na tym ze ofiara najpierw sie broni , lecz wraz z uplywem krwi (DUCHA) sama staje sie Wampirem.
Realia sa przerazajace , oczywiscie mowa o realiach a nie o tym co pokazuje koszerne scierwo w telewizji.
Zwroc uwage ze w tzw. "polskiej" telewizji wystepuja tylko sniadzi azjaci a z Bialego Polaka robi sie wylacznie durna.
Zobacz Stary Zolniezu co sie dzieje z czlowiekiem ktory obciazy mozg nalogiem , wyobraz sobie ze po nalogowym ogladaniu telewizji uzyskuje sie dokladnie taki sam zanik komorek jak po piciu alkoholu.

To jest obraz dzisiejszej Polski po "libacji medialnej" zorganizowanej przez Bruxele.

07 Mar 2009 14:32
Awatar użytkownika

Ogromna Twoja wiedza Zolnierzu jest zaiste jak antybiotyk na infekcje i wiem ze na tym forum zadziala przynajmniej doraznie, jednak tu juz nie mowimy o zwyklej infekcji tylko o zgorzeli (gangrena) ktora rozprzestrzenia sie po calym Polskim organizmie.
Rzeczony "ozeniony z Zydowka" powinien byc pierwszy rozliczony jeszcze przed bitwa zeby jego scierwo nie paletalo sie miedzy Polakami.
Narazie nie bede sie wylewal co do oceny, ale Bitwa pod Grunwaldem miala najistotniejsze znaczenie w dziejach Bialej Europy, czego owoce zbieramy dzisiaj.
Mozna ja porownac jedynie do wojny Secesyjnej 1861-1865 (pod wzgledem katastrofy kontynentu) po ktorej normalnosc zamieniono w "dupokracje" i juz nigdy nie powrocila sielanka.

07 Mar 2009 22:39

Moze najpierw dla gospodarza o "moim wychodzeniu z domu" - domyslam sie ,ze chodzi o obecny moj dom,ten amerykanski i zycie emigranta.
Otoz Edwardzie tych domow mialem juz kilka w czterech Stanach przez ktore przeprowadzalem sie przez te dwadziescia prawie lat,jako kierowca ciezarowki i wozow dostawczych troche zwiedzilem tego "raju" .Oczywiscie,ze nie moge sie z Toba rownac czytajac to co o sobie napisales ale przy mej wnikliwosci i Bogu dzieki intuicji poznalem na tyle ludzi i amerykanska demokracje,ze moge o tym rozprawiac ( oczywiscie,ze nie nasucho) nie jedna noc i beda to wieczorno-nocne Polakow rozmowy niedokonczone lepsze niz w RM u o.Rydzyka.
Polske odwiedzam kazdego roku i tez duzo wiem co sie w niej dzieje ale zostawmy to na inne miejsce i czas.

Ale nie o tym chce napisac i zatrzymam sie tylko nad twym zdaniem pytajacym (cytuje) :" Czy myslisz,ze jakis Polak kiwnal palcem w mojej obronie ?"- koniec cytatu.
Edwardzie !
Przeciez to temat rzeka ,jak to my sobie Polacy pomagamy tak w Polsce jak i na emigracji !
A wiesz dlaczego tak jest ? Nie ?
Bo zzera nas zazdrosc ,obys tylko ty nie mial lepiej od niego/od niej !!!
Polskie pieklo jest nawet zawarte w dowcipach.
Trzeba to jaknajszybciej zmienic ,trzeba ludziom prosto w oczy wygarniac perfidnosc i aby nie zadaleko isc z tym stwierdzeniem to prosze zobaczyc co sie dzieje na forach,blogach lub nawet w indywidualnej poczcie - czy my sie wspieramy,laczymy ,jednoczymy,pomagamy sobie - chociaz cieplym slowem,dodajemy otuchy i wcale tu nie chodzi aby sobie wzajemnie slac pochwaly ale chociazby byc jednomyslni w widzeniu zla jakie nas otacza.
Nie bede wymienial "pseudopolskich " forum gdzie tylko szczekanie, warczenie i plucie,jak tylko nie po jego/jej mysli nie napiszesz,to zaraz "Chuzia na Jozia". Z tego tylko maja radoche podstawieni dyzurni forum,ktorzy jeszcze podjudzaja i forum w konsekwencji CAPUT !
Dales nam tu filmy o polskim pijackim dnie i to calkowicie skrajnych przypadkow,ale czy polska opinia publczna wie ,ze w Polsce panuje powodz alkoholowa ,zas lzemedia jeszcze igraja ,ze zaczynamy byc w ogonie spozycia a nie w czolowce dajac mylace statystyki europejskie.
W innym miejscu dalem apel o zaprzestanie picia chociaz przez tych ,ktorzy maja dokonywac ruchu wyzwolenczego z pod szmulkowskiego panowania .
POLSKA PIJANA TO POLSKA SPRZEDANA ,pewna analogia jak do pijanej kobiety i jej du.y .

Teraz zdanie do pytajacego mnie Zawiszy - Oczywiscie,ze Grunwald 1410 to zwyciestwo Polski i Polakow bezsprzeczne ale czy do konca wykorzystane to juz odrebny temat.
Rycerze,zolnierze tym bardziej dowodcy z kazdej bitwy wyciagaja wnioski na przyszlosc.
Ja na dzisiejszy dzien wyciagam taki,ze do kolejnego zwyciestwa nad Niemcami (ze szmulkami damy sobie rade,to narod tylko silny w gebie i gdy ma za plecami silniejszego) winnismy sie przygotowac choc zbyt malo mamy czasu ale na poczatek zastoswac odpowiednia dyplomacje .
Z kazdym wrogiem trzeba inaczej rozmawiac ,inaczej pertraktowac a jeszcze inaczej walczyc .
Do kolejnego Grunwaldu beda nam potrzebni sojusznicy ,ja takich widze w Bialorusi,maja dobrze wyszkolona armie i to pod wlasnym dowodztwem. Z nimi juz nalezy nawiazywac przyjaznie,jak to bedzie za malo,sama Rosja sie w to (jak zwykle) wlaczy.Na Ukraincow bym uwazal ,to wredny narod i falszywy,zreszta tam juz krew pomieszana i czarna wraz z podniebieniem !
A my ?
No coz,dalismy sie rozbroic nie tylko od strony ilosci i jakosci wojska ale takze od strony uzbrojenia.
Ostatnie wyprodukowane czolgi przez nas, wlasnie teraz sprzedajemy poza kraj,zbrojeniowke wrog nam zamyka a wyposazono nas w obcy zlom,ktory ten na chodzie wyslalismy na misje .Ten ktory nie moze odpalic stoi po poligonach i zdewastowanych koszarach. Lotnictwo NASZE nie istnieje (ostatnich pilotow POLSKICH usmiercono w katastrofie) ,pozostaly personel to mieszance i plastelina.Personel naziemny/techniczny serwisowy ucieka w strachu z wojska .Kupione F-ki to przeciez podsterowne trumny,ktore bez zadania bojowego mialy trudnosci do Polski doleciec,co nawet nie ukrywano.
Wiec co nam zostaje ? Modlitwa i pielgrzymki ???
Nie ,potrzebna nam natychmiastowa POLSKA DYPLOMACJA do rozmow z prawdziwymi sojusznikami i to tymi ze Wschodu,bo na Zachod mozemy tak liczyc jak w 1939r.
Czy jest to mozliwe przy obecnej dyplomacji i szmulkowo-szwabskim rzadzie ? - ,uwazam,ze NIE.
Trzeba szybko wybrac i zwolac POLSKI RZAD !
Ale to zadanie (powiedzmy sobie szczerze) nie do wykonania przez nas emigrantow !

08 Mar 2009 01:12
Awatar użytkownika

Z mojego punktu widzenia Bitwa pod Grunwaldem byla to ostatnia skuteczna konfrontacja wojsk Slowianskich nad Watykanem i zachodnimi barbarzyncami.
Zle rozegrane przez Jagielle zwyciestwo okazalo sie w konekwencji najwieksza kleska calej Slowianszczyzny i upadkiem Bialej cywilizacji ktora przeszla na smycz Watykanu.
Podczas oblezenia Malborka Jagiello dostal list w ktorym papierz straszyl rzuceniem klatwy na caly rod Jagiellow w przypadku gdy ten wejdzie do zamku.
Jagiello zabral wolsko i odjechal a zarazki pozostaly na Polskiej ziemi i jak przystalo na bakterie nie zniszczona do konca potworzyly mutanty do dzis infekujace Polakow.

08 Mar 2009 18:04

Nie za wszystko mozna winic Watykan,w takich ocenach tez sie opamietajmy i nie przeginajmy paly w druga strone,ktora moze nas zdzielic i nakierowac na inne myslenie niz stereotypy.
Nie badzmy sloma podpalona przez ogien szmulkowy !
Powstanie stolicy Piotrowej mialo swoje znaczenie w dziejach chrzescijanstwa swiatowego ,po wtragnieciu do niego szatanow i przebranie sie w koscielne szaty dalo wynik dzisiejszy.
Polski orez pod Grunwaldem dal o sobie znac swiatu ,ze zwyciezac mozna ale razem z BOGIEM i LUDZMI .
W ZGODZIE i Z UCZCIWYM ZYCIEM !
Co myslisz ,ze Watykan za wszystkie klamstwa nie poniesie kleski ?
Zreszta juz ja ponosi i to wcale nie jest "kara boska" jak zwykli mawiac nawiedzeni - JEST TO LUDZKA KARA ZA PYCHE nawet taka jak noszenie kiedys papiezy w lektyce !
Grunwald 2010 nastapi,bedzie inny i inni w tej walce polegna.
Polska da przyklad swiatu jak nalezy zwyciezac,odrodzi sie nawet z popiolow.

10 Mar 2009 14:39
Awatar użytkownika

Slusznie dostrzegasz Zolnierzy "Stolicy Piotrowej" a nam chodzi o "Stolice Piastowa" czyli Polska nie zas azjatycka.
Jusz spiesze z zacytowaniem kilku zdan z historii na temat tzw. Stolicy Piotrowej.

"Zakon krzyżacki - pełna nazwa brzmi: Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie (Zakon Krzyżacki, Zakon Niemiecki, łac. Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem, Ordo Teutonicus, OT, niem. Orden der Brüder vom Deutschen Haus Sankt Mariens in Jerusalem, Deutscher Orden, DO) – zakon rycerski, jeden z trzech największych, obok joannitów i templariuszy, które powstały na fali krucjat w XII wieku. Zakon na wiele setek lat opanował ziemie Prus Wschodnich oraz Łotwy i Estonii tworząc z tych ziem Prusy Zakonne, Zakon podbił także niektóre ziemie Polski i Litwy."
I dalej
" Ekspansja przeciwko Polsce [edytuj]
W 1226 r. książę mazowiecki Konrad zaprosił, za namową Jadwigi Śląskiej, Zakon na swoje ziemie, przyznając mu w dzierżawę ziemię chełmińską, z której Zakon miał dogodną bazę do rozpoczęcia walk z plemionami Prusów, które zagrażały północnym rubieżom Mazowsza. Cesarz Niemiecki Fryderyk II oraz papież Grzegorz IX zezwolili oficjalnie Zakonowi na założenie na terenach odebranych Prusom swojego własnego księstwa, które formalnie miało stać się częścią Cesarstwa Rzymskiego i jednocześnie lennem książąt mazowieckich.

W 1308 r., już własnymi siłami Zakon zajął bezprawnie Pomorze Gdańskie, co wywołało protest Władysława Łokietka i pozwanie przed sąd papieski w Inowrocławiu, który 10 lutego 1321 r.[2] nakazał Zakonowi zwrot Pomorza, do którego jednak wyroku Zakon się nie zastosował. Wkrótce Zakon sprzymierzył się z księciem Janem Luksemburskim oraz władcą Meklemburgii i w 1327 r. zaatakował Kujawy oraz Wielkopolskę przeprowadzając wiele łupieżczych najazdów, terroryzując mieszkańców tych regionów poprzez palenie wsi i mordowanie kobiet i dzieci. Wtedy stoczono w 1331 r. nierozstrzygniętą bitwę pod Płowcami, która pomimo że nie zmusiła Zakonu do oddania Pomorza, obaliła mit, że Krzyżacy są niezwyciężeni. W trakcie kampanii w 1331 roku atakujące z południa wojska Jana Luksemburskiego nie zdołały zdobyć Poznania i zawróciły z powrotem do Czech.

W 1342 r. najechali ogromną armią na katedrę w Poznaniu, zrabowali łup w katedrze i uciekli. Po drodze palili domy i kościoły.

Zakon nadal próbował atakować Kujawy i Wielkopolskę metodą wojen podjazdowych, jednak działania dyplomatyczne Kazimierza Wielkiego rozbijające w czasie Zjazdu w Wyszehradzie w 1335 r. ich sojusz z Czechami (i pozywając ich przed polubowny sąd papieski w Warszawie w 1339 r.), chcąc też zająć tereny Rusi Czerwonej, skłonił Zakon do podpisania pokoju w Kaliszu w 1343 r., w którym Zakon zwrócił Kujawy i ziemię dobrzyńską, zaś warunkowo jako jałmużnę zatrzymywał Pomorza, ziemię chełmińską i michałowską. Pomimo trzech kolejnych wyroków sądu papieskiego, nakazujących zwrot Pomorza, Zakon nie oddał nigdy dobrowolnie ani piędzi ani ziemi.
Papieskie granie w durnia spowodowalo ze Watykan kontrolowal niemal cala Wschodnia Europe udajac ze nie ma mic wspolnego z Krzyzakami tak jak dzis Tusk udaje ze sie kluci z Kaczorem :lol:

11 Mar 2009 03:19
Awatar użytkownika

"Czesci Imperium Rzymskiego" zbierajacego lenno dla Watykanu" :lol: dalej chcesz sie onanizowac "Stolicami Piotrowymi"
Jak zatem widzisz Zolniezu scierwo watykanskie robilo koszerne kupy juz od zarania tzw "Chrzescijanstwa" na Polskiej ziemi.

11 Mar 2009 03:21
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość