Obecny czas: 26 Maj 2018 08:15

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Prowokacje antyreligijne na forum ! 
Autor Wiadomość

Post Re: Prowokacje antyreligijne na forum !
401autobahn napisał(a):
Najwiekszym autorytetem jest Jezus Chrystus - Bog (Ja i Ojciec jedno jestesmy- Jan 10:30)
Jezusa Chrystus to postac autentyczna, ktorego widzialo mnostwo ludzi, zarowno przyjaciol jak i wrogow i jest to odnotowane w roznych dokumentach: ewangeliach, talmudzie, kronikach etc.
Zaprzeczanie udokumentowanym faktom historycznym to wystawianie samego siebie na posmiewisko.
A manipulowanie faktami historycznymi to perfidia - cecha charakterystyczna u zydostwa lub osobnikow szukajacych niezaleznosci w mysleniu i dzialaniach dla komfortu i wlasnej wygody lub w poszukiwaniu czegos nowego dla zaspokojenia swoich zainteresowan.

POWOLUJESZ SIE NA WIARE I JEZUSA (ty agent) i TAK MNIE TYTUUJESZ :?:

Przywodca Narodu polskiego moze byc tylko Polak, ktory bedzie sie troszczyl o Narod jak dobry Ojciec, a jednoczesnie zwazal, zeby Narod nie ulegl rozkladowi, ale podnosil sie poziom swiadomosci Narodu i jego dobrobyt jako calosci.

DLACZEGO TY "polak" NIE ZOSTALES TYM PRZYWODCA WTEDY I TERAZ I NIE ZAWALCZYLES/NIE WALCZYSZ TERAZ O POLSKE ,TYLKO SZKALUJESZ PRAWDZIWYCH POLAKOW :?: :?: :?:

=========================================
A teraz na marginesie uwaga do "starego trepa".

CZY PISZAC TREP - NIM FAKTYCZNIE JESTES i TO TYM KTOREMU NIGDY W ZYCIU SIE NIE POWIODLO,A OPUSCILI CIE WSZYSCY,NAWET NAJBLIZSI :?: :?: :?:

Ostrzegalem cie "stary trepie", zebys nie wychylal konskiego lba, bo zrobie z niego sito, wiec teraz dostaniesz seria tak jak chciales.

TO CO POWYZEJ NAPISALES ODNIES SAM DO SIEBIE ,SPOJRZ W LUSTRO i PLUNIJ W NIEGO.POTEM ZALOZ OKULARY i DOSTRZEZESZ SIEBIE - MOZE WTEDY SPADNIE Z CIEBIE MASKA :!: :!: :!:

Jak kazdy moze zauwazyc w moich wypowiedziach, "stary trep" wyrywa zdania z kontekstu w UB-cki sposob i interpretuje je po swojemu, zgodnie z naukami i metodologia wyniesiona podczas szkolenia partyjnego w LWP - to jest charakterystyczna cecha ZYDA !... ktoremu tez przeszkadzaja metody naukowe DNA w okreslaniu narodowosci, wiec tworzy swoje wlasne teorie wyssane z duzego palca u lewej nogi, poniewaz poprzez DNA bylby calkowicie zdemaskowany.

SWIETNIE TO NAPISALES O SOBIE :!:
Ja dodam,ZE Z CIEBIE WYLAZI CALKOWITA KANALIA SZWABSKA :!: :!:

Pytanie dotyczace przypadku "starego trepa":
Czy prawdziwy Polak bedzie wspieral obcy twor (w tym przypadku zydowski) jakim byl/jest komunizm i sluzyl agentom komunistycznym i wrogim systemom, ktore niszcza Polske i Narod polski ?

DODAJAC,ZE TAK CZYNI CZLOWIEK ZE SZWABSKIM nickiem "401 AUTOBAHN",ktory dogorywa zywota w Toronto :lol:

Odpowiedz:
Prawdziwy Polak nigdy tego nie zrobi !

PRAWDZIWY POLAK NIGDY NIE NISZCZY DRUGIEGO POLAKA,CZYNI TO SZWABSKA SZUJA w dodatku powolujac sie na Chrystusa i jego cytujac - TO ISTNY KRZYZAK :!: :!: :!:

Takich czynow moze sie dopuscic albo ZYD, albo MENDA, KAPUS i QURWA ... jak "stary trep", ktory ciagle wychwala system zydowski (komunizm) i ludzi kierujacych tym systemem - vide agent NKWD Jaruzelski i tzw. "dobrzy zydzi", ktorzy czerpali z tego korzysci, kosztem wiekszosci cierpiacego Narodu polskiego.

TAKICH CZYNOW DOPUSZCZA SIE OSTATNI PIJACZYNA W KANADZIE - po jezyku mozna go rozpoznac :!: :!:

U mnie jestes przegrany "stary trepie" !

U MNIE JESTES ROZPOZNANY ale nawrocenie twe przyjme jak przestanisz pic,ublizac innym forumowiczaom i w pijanym widzie bredzic.
Choc Bogiem nie jestem ale milosierdzie Boze mi jest znane .
MAM NADZIEJE,ZE BOG CIE ROZGRZESZY i to w niedlugim czasie.
MODL SIE DO NIEGO ,SZANUJ BLIZNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO.
To,ze nawet siebie nie szanujesz ,to juz nie Boga sprawa ,tym bardziej nie moja.
PRZESTAN PIC - A ROZUM TWOJ WROCI DO NORMY PRAWIDLOWEGO MYSLENIA.

To moja prosba ,tym bardziej,ze juz nie wiele zostalo w twoim zyciu.

Z BOGIEM :idea:

21 Mar 2009 12:16
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość