Obecny czas: 19 Cze 2018 08:15

Regulamin forum

Na tym forum można zadawać pytania dotyczące rozliczeń podatkowych za rok bieżący jak również za trzy lata wstecz.
Jan Styrczula na przestrzeni ok. 30 lat zdobył wiedzę która pomaga w uzyskaniu największych zwrotów i jednocześnie zabezpiecza klientów przed odpowiedzialnością prawną w przypadku oszustw podatkowych często wynikających z nieodpowiedniego rozliczenia.

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 John Styrczula rozlicza PODATKI w USA 
Autor Wiadomość

Post John Styrczula rozlicza PODATKI w USA
HI, MY NAME IS JOHN STYRCZULA, I CAME TO THE U.S. AS A CHILD AND HAD VERY LITTLE SCHOOLING IN THE POLISH LANGUAGE. I CAN READ AND SPEAK POLISH FLUENTLY. HOWEVER, I AM REALLY AM BAD AT WRITING IN POLISH. SO, I WILL ANSWER YOUR QUESTIONS IN ENGLISH AND IF YOU HAVE ANY PROBLEM READING IN ENGLISH, YOU CAN CALL ME AT 708 233-6952 AND I WILL ANSWER YOUR QUESTIONS OVER THE TELEPHONE IN POLISH.

12 Mar 2009 07:40

Post Re: JOHN STYRCZULA
J.A.S.TAX napisał(a):
HI, MY NAME IS JOHN STYRCZULA, I CAME TO THE U.S. AS A CHILD AND HAD VERY LITTLE SCHOOLING IN THE POLISH LANGUAGE. I CAN READ AND SPEAK POLISH FLUENTLY. HOWEVER, I AM REALLY BAD AT WRITING IN POLISH. SO, I WILL ANSWER YOUR QUESTIONS IN ENGLISH AND IF YOU HAVE ANY PROBLEM READING IN ENGLISH, YOU CAN CALL ME AT 708 233-6952 AND I WILL ANSWER YOUR QUESTIONS OVER THE TELEPHONE IN POLISH.

Nazywam się Lidia i już na forum narodowym pisałam gdzie jest Pańskie biuro bo wcześniej się zastanawiałam jak daleko od Chicago .
Powinny być te wszystkie informacje podane bo Chicago jest duże i nie wszyscy mogą daleko jechać, to niech ktoś poda adres i jak tam dojechać.
Rok temu roliczałam u was podatki i o tym mówiłam ale widzę że nie słuchacie dobrych rad.
Ja jestem bardzo zadowolona z usług Pana Janka .

12 Mar 2009 07:41
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: JOHN STYRCZULA
Jan Styrczula rozlicza moje podatki od ponad 20 lat i ciagle jestem na wolnosci mimo ze wiele osob chce mnie widziec za kratkami :? .
Rozliczal mi 6 korporacji, nigdy nie mialem kontroli i nigdy nie mialem zadnych nieporozumien wynikajacych z braku kompetencji mimo ze obracalem duzymi pieniedzmi.
Edward Maciejczyk nigdy nie wspolpracuje z Zydami.
Jan Styrczula pochodzi z Dzianisza na Podhalu jest Polakiem ktory jako 6 letni chlopiec wyemigrowal z rodzicami do USA gdzie mieszka do chwili obecnej.
Ma przykladna Rodzine (ciagle ta sama Zone) 2 bardzo zdolnych dzieci i opiekuje sie Matka ktora miszka w Jana domu, zero konfliktow i kontrowersji.
Jest czlowiekiem uczciwym, pracowitym , szczerym ktory bezinteresownie pomogl wielu biednym Polakom z Chicago.
Jest blondynem z niebieskimi oczami i posiada Slowianskiego Ducha ktorego kilka lat temu odkryl na gorze Sleza pod Wroclawiem, co nie przeszkadza mu byc praktykujacym Katolikiem .
Tyle zalety,- wady - nie odbiera telefonu jak nie musi (ode mnie) od Was odbierze 001 (USA) 773- 865-8797.
Obecnie trwa okres rozliczania podatkow i to jest glowny powod dla ktorego Jan Styrczula nie odpowiada na forum ktore zalozylem z mysla o pomocy Polakom w rozliczaniu podatku tak aby otrzymac maxymalny zwrot przy minimalnym ryzyku.
Na stronie http://www.jastax.net jest nr. telefonu pod ktorym mozna porozmawiac z J.S i zobaczyc zdjecie.
Wszyscy moi przyjaciele rozliczaja sie w J.A.S.TAX i nigdy nie slyszalem o problemach.
Edward Maciejczyk.
Ps.
Forum podatkowe Jana Styrczuli uruchomilem z wlasnej i nieprzymuszonej woli w celu pomocy Polakom w zawilym prawie podatkowym, poniewaz uwazam ze powinnismy sie wymieniac informacjami na temat uczciwych, Polskich fachowcow dzialajacych wsrod Polonii.
Mojemu znajomemu (wlasciciel ciezarowek) w 2007 roku skorygowal podatki rozliczane przez niepolaka za 3 lata wstecz i odzyskal nadplacone ok. 4 tys. $
15 marca skonczyl sie okres rozliczania korporacji i za kilka dni sekretarka odpisze na wszystkie pytania poniewaz Jan Styrczula mowi i czyta po polsku ale z pisaniem ma klopot poniewaz szkole konczyl w USA.
Jan Styrczula rozlicza podatki w Hicory Hills Illinois blisko Góralskich dzielnic Chicago, GPS 41°43′26″N 87°49′37″W
Tel. USA 708 233-6952 albo 773 865-8797

20 Mar 2009 05:28
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość