Obecny czas: 19 Cze 2018 14:04

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Unia Europejska - Koszerny Bekart 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Unia Europejska - Koszerny Bekart
Nazywam sie Edward Maciejczyk , jestem Polakiem.
Europa mnie nie chroni jak mowi Sarkozy , lecz wtraca do wiezienia za pisanie prawdy.
Unia Europejska chroni Zydow , kundli i koczujacych przybledow a nie Europejczykow.
Na terenie Polski przebywa obecnie ok. 100 tys. policjantow Zydowskich MOSAD ktorzy maja do dyspozycji 2 razy wiecej dyspozycyjnych kundli ("polska" Policja, Firmy ochraniarskie, Straz Miejska i inne paramilitarne oddzialy) pod juryzdykcja Israela.
Tzw. Oddzialy prewencyjne Policji , to nic innego jak MOSAD dyspozycyjny wobec Unii Europejskiej.

Jako Polski obywatel bylem aresztowany przez Zydow na lotnisku Okecie w Warszawie 18 pazdziernika 2007 roku, za publikacje w prasie na terenie Polski , w ktorych pisalem ze Polska powinni rzadzic Polacy.
Jestem dziennikarzem telewizji WDN w USA akredytowanym w Europie.
Uratowal mnie paszport amerykanski, bo w przeciwnym razie podzielilbym los innych Polakow ktorzy siedza w wiezieniach za obrone Polskiej Racji Stanu z zydowskich paragrafow 256 i 257 k/k.
To co mowi Sarkozy jest klamstwem ! i zakrawa na kpine wobec faktu jaki mnie spotkal ze strony Sanhedrynu okupujacego Europe.

Qrwy zydowskie udaja ze chca "chronic" Europejczykow i w tym celu zakladaja na internet filtry ktore nie pozwalaja na ogladanie takich stron internetowych jak www.suwerennosc.com , bo Parch wie lepiej co Europejczycy powinni ogladac.
Prosze zwrocic uwage na uszy i nos Sarkozego, jest On takim samym Francuzem jak ja Chinczykiem.
Charakterystyczne zydlaczenie i demagogia, euroentuzjastow wskazuje dobitnie na to ze sa poprostu Azjatami rodem z Israela.
Jesli Zydzi maja decydowac o tym co moze pisac Polak a co nie, to jest to jawna OKUPACJA.

22 Kwi 2009 04:11
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość