Obecny czas: 17 Cze 2018 23:47


Regulamin forum


Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
 Tajemnice bez tajemnic 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Tajemnice bez tajemnic
Polacy pokutują za żydowskie grzechy.
Wielka Pokuta na Jasnej Górze
15.10.2016 07:24

"Wielka Pokuta” - pod takim hasłem na Jasnej Górze odbędzie się dziś całodniowe nabożeństwo przebłagalne. Organizatorzy, fundacja Solo Dios Basta, chcą, aby była to modlitwa, w której Polacy najpierw przeproszą Boga za własne grzechy, a później także za grzechy społeczne: pijaństwo, aborcję, zawiść i uwikłanie w komunizm - system, który walczył z Bogiem.
"Coraz więcej w nas wzajemnej niechęci. To skutek tych wszystkich grzechów" - mówi Maciej Bodasiński twórca filmów dokumentalnych i jeden z inicjatorów „Wielkiej Pokuty”. Na poparcie swoich słów podaje jeszcze inne przykłady: coraz więcej małżeństw się rozpada, młodzi ludzi wpadają w nałogi. Dlatego zachęca, aby kto tylko może przyjechał jeszcze dziś na Jasną Górę i razem z innymi przepraszał Boga za grzechy związane z komunizmem między innymi aborcję. "Uznając zło tych czynów, możemy wyprosić pomoc z nieba" - dodaje.
To ma być modlitwa za siebie i za innych, którzy być może już przestali ufać w Boże przebaczenie.
Mszę dla uczestników "Wielkiej Pokuty” odprawi przewodniczący episkopatu Polski arcybiskup Stanisław Gądecki. Całe nabożeństwo potrwa do godziny 21.00. Oprócz modlitw złożą się na nie różne konferencje.
Pomysłodawcy "Wielkiej Pokuty” zachęcają, aby dla tych, którzy nie mogą przyjechać na Jasną Górę zorganizować podobne spotkania w parafiach. Można się modlić także indywidualnie.
Organizatorzy zapomnieli o małym drobiazgu a mianowicie że za komunizm muszą przepraszać Żydzi bo to oni byli inicjatorami i sprawcami tej tragedii i wszystkich konsekwencji tej patologii a nie Polacy.

_________________
adm


15 Paź 2016 08:45
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Tajemnice bez tajemnic
Pomylona Żydówka najpierw sprowadza koczowników, potem tych gorszego gatunku chce osiedlić w Polsce.
Angela Merkel: potrzeba narodowego wysiłku, by deportować część migrantów do innych krajów Europy.
• Merkel uznała, że dotąd deportacje nie były prowadzone wystarczająco rygorystycznie
• To nie podlega dyskusji i w tym momencie ciężko nad tym pracujemy - oświadczyła pomylona syjonistyczna kanclerz
• Potrzeba dodatkowego personelu w urzędach ds. migrantów.
• W ubiegłym roku przybyło do Niemiec ponad 900 tys. kolorowych koczowników.
- W Niemczech potrzeba narodowego wysiłku, by deportować tych migrantów, którzy nie dostali prawa pobytu - powiedziała w sobotę niemiecka kanclerz Angela Merkel. Uznała, że dotąd deportacje nie były prowadzone wystarczająco rygorystycznie.
- Potrzebujemy narodowego wysiłku, by deportować tych, których (wnioski) zostały odrzucone. To nie podlega dyskusji i w tym momencie ciężko nad tym pracujemy - oświadczyła dla uspokojenia młodych Niemców na spotkaniu z młodzieżówką CDU w Paderborn w Nadrenii Północnej-Westfalii.
Dodała, że będzie to wymagać dodatkowego personelu w urzędach ds. migrantów.
Żydówka Merkel zaznaczyła, że deportacja migrantów, którym nie przyznano prawa pobytu w Niemczech, to tylko jeden z elementów niemieckiej polityki wobec uchodźców. Podkreśliła jak niedołęga umysłowa która nie ma pojęcia o kolorowych koczownikach którzy nigdy się nie integrują tylko żerują w patologicznych enklawach, że trzeba wzmocnić wysiłki na rzecz integracji tych osób, którym w Niemczech przyznano status uchodźcy.
Jej zdaniem, trzeba także walczyć z przyczynami masowej migracji do Europy jak by nie wiedziała że jedynym powodem jest pomoc socjalna.
W ubiegłym roku za pośrednictwem żydowskich przemytników przybyło do Niemiec ponad 900 tys. migrantów. Zdaniem krytyków Merkel prowadzi zbyt łagodną politykę migracyjną.

_________________
adm


16 Paź 2016 05:00
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Tajemnice bez tajemnic
Tłumaczka pochodzenia afgańskiego, która towarzyszyła dziennikarzowi przygotowującemu materiał o losie dzieci w obozie migrantów w Calais, została zgwałcona przez trzech mężczyzn.
Do ataku doszło na obrzeżach "dżungli" czyli kolorowego siedliska koczowników chcących się przedostać do Anglii- podała francuska prokuratura.
– Dziennikarz wraz z pomagającą mu tłumaczką języka paszto we wtorek rano realizowali reportaż dla francuskiej telewizji – poinformował Pascal Marconville, prokurator z miasta Boulogne-sur-Mer. W materiale miał zostać omówiony problem dzieci pozostawionych bez opieki w obozowisku.
Około 2-3 rano kobieta i towarzyszący jej dziennikarz zostali zaatakowani przez trzech mężczyzn, pochodzenia Arabskiego. Jak relacjonowali uczestnicy zajścia, początkowo napastnicy mieli zamiar kradzieży.
W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyciągnął jednak nóż i zmusił kobietę do odbycia z nim stosunku seksualnego.
Dwaj pozostali napastnicy przytrzymywali dziennikarza, któremu także grozili nożem.
– Kobieta została przebadana przez lekarza, którzy potwierdził, że została ona zgwałcona. Pobrane zostały próbki materiału genetycznego napastnika – poinformował prokurator. Przeciwko trzem napastnikom prowadzone jest policyjne dochodzenie.
Obozowisko w Calais jest domem dla 5 do 10 tys. koczowników którzy przedostali się z Azji do Europy w ubiegłym roku podczas akcji Georga Sorosa który wspólnie z syjonistyczną bandą na kilka tygodni pootwierał wszystkie granice i udzielił instrukcji jak się można dostać po pieniądze socjalne do Europy .
We wtorek sąd kolejny raz zdecydował o likwidacji "dżungli".
Francuskie władze zapowiadają, że przed nadejściem zimy zamierzają przesiedlić koczujących w obozie ludzi do 164 ośrodków na terenie Europy gdzie będą mieli więcej kobiet do gwałcenia.

_________________
adm


18 Paź 2016 23:47
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Tajemnice bez tajemnic
Rosja odpowiada Ameryce na bezpodstawne sankcje nałożone przez Żydowskich okupantów i odgraża się USA. "Działania będą bolesne"
Sankcje są typową prowokacją Syjonistów chcących doprowadzić do Wojny, bo Wojna to domena Żydowskiej gangreny " Ewangelia Jana 8. wreset 44 "
• Wiceszef MSZ Rosji w razie dalszych sankcji USA znajdzie dotkliwą odpowiedź której Ameryka nie potrzebuje.
• Siergiej Riabkow zapowiedział reakcję w razie nasilania przez USA polityki sankcji
• Dodał, że Moskwa "znajdzie w swoim arsenale" działania, które będą bolesne
• Wskazał, że Rosja może podejmować kroki asymetryczne w reakcji na sankcje

- Jeśli USA, wbrew zdrowemu rozsądkowi i już dość bolesnemu dla siebie doświadczeniu, ( USA są na skraju bankructwa ) pójdą drogą dalszego wzmacniania działań sankcyjnych, to w naszym arsenale znajdą się posunięcia, które odbiją się bardzo boleśnie - powiedział Riabkow w Dumie Państwowej, niższej izbie parlamentu Rosji.
Riabkow określił jako niezgodne z prawdą komentarze, że USA nie mają w Rosji majątku i rachunków bankowych. - ( Chodzi tu o Żydowskich Oligarchów lokujących kradzione w USA dolary w Rosji tj np. Ukraiński Żyd sterujący pacynką Poroszenko którego majątek przekracza 200 miliardów dolarów )
To jest nieprawda i kroki symetryczne mogą być całkiem bolesne. A po drugie, elementem naszej odpowiedzi zawsze była możliwość zastosowania środków niesymetrycznych - podkreślił. Jako przykład wymienił niedawne zawieszenie przez Rosję umowy z USA z 2000 roku o utylizacji plutonu.
Dekret o zawieszeniu tej umowy wydał na początku października prezydent Władimir Putin, kierując jednocześnie do parlamentu odpowiedni projekt ustawy. Riabkow brał w środę udział w dyskusji w Dumie związanej z tymi aktami.
Wiceszef MSZ wskazał, że zawieszając umowę, Rosja sformułowała warunki, na jakich może powrócić do realizacji porozumienia. Jak ocenił, jest jasne, że ze względu na zakres postawionych warunków Waszyngton nie zgodzi się na nie, by skłonić Rosję do powrotu do umowy. Riabkow przyznał, że Moskwa wykorzystała tę sytuację po to, by w ostrej formie poruszyć kwestię "antyrosyjskiej polityki" USA, która jest dla Rosjan "kategorycznie nie do zaakceptowania".
Warunki przedstawione przez Moskwę to m.in. anulowanie wszelkich sankcji wobec Rosji wymierzonych przeciwko osobom fizycznym i prawnym oraz rekompensata za straty poniesione w wyniku tych sankcji.
Rosja zażądała również redukcji infrastruktury wojskowej USA w krajach członkowskich NATO w Europie Środkowej i Wschodniej.
Kolejny warunek dotyczy anulowania tzw. ustawy Magnitskiego z 2012 roku, również związanej z amerykańskimi sankcjami wobec przedstawicieli Rosji.
Jak mówił wiceszef MSZ w Dumie, obecnie sankcje amerykańskie dotyczą 281 osób prawnych w Rosji i 81 oficjalnych przedstawicieli wszystkich szczebli władzy, w tym osób na wysokich stanowiskach.
Restrykcje, które wprowadzały Stany Zjednoczone wobec przedstawicieli Rosji, to zamrożenie aktywów i zakazy wizowe które uniemażliwiają współpracę z USA.
Riabkow powiedział w środę, że umowa o utylizacji plutonu nie przewidywała mechanizmu wstrzymania jej obowiązywania.
Rosja zawieszając ją wykorzystała według niego konwencję wiedeńską. Chodzi o prawo zawieszenia umów międzynarodowych w przypadku zasadniczej zmiany okoliczności istniejących w momencie ich zawierania. Rosja oświadczyła na początku października, że zmiana ta polega na "pojawieniu się realnego zagrożenia stabilności strategicznej w następstwie nieprzyjaznych działań USA wobec Federacji Rosyjskiej".
Przypomnijmy że umowy były zawierane w warunkach przyjaznego zbliżenia Rosji i USA co okazało się fałszywym manewrem Syjonistycznego Zachodu.
Zarzuciła także Waszyngtonowi niewywiązywanie się z podjętych zobowiązań w dziedzinie utylizacji plutonu wykorzystywanego do celów wojskowych w USA i wszystkich krajach okupowanych przez Bandę Rodshylda czyli NATO ( red. ).

_________________
adm


19 Paź 2016 19:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 204 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.