Obecny czas: 23 Cze 2018 08:07


Regulamin forum


Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Dobre przyklady z Europy 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy

_________________
adm


22 Maj 2016 06:26
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Rosjanie chcą zastąpić Tu-154. Nowy samolot ma pokonać nawet Boeinga i Airbusa

09.06.2016 12:53

Rosyjski producent Irkut przedstawił w środę samolot pasażerski średniego zasięgu. Tamtejsze media twierdzą, że maszyna pobije zachodnich konkurentów - Airbusa A320 oraz Boeinga 737 - i stanie się hitem na światowych rynkach.
W hucznej prezentacji nowego samolotu w Irkucku na Syberii uczestniczył premier Rosji Dmitrij Miedwiediew. Nowy MC-21 (zwany czasami MS-21) jest nadal w fazie testowania, ale do produkcji seryjnej ma wejść już w przyszłym roku.
Miedwiediew bardzo chwalił nową maszynę podkreślając, że to ważne, iż Rosja, pomimo wysokich kosztów, pozostaje w ekstraklasie producentów samolotów.
- Jestem absolutnie pewien, że samolot ten będzie dumą rosyjskiego lotnictwa cywilnego, a nasi obywatele oraz zagraniczni pasażerowie będą czerpać przyjemność z lotów MC-21 - powiedział premier Rosji.
W warunkach zachodnich sankcji rząd rosyjski próbuje odmłodzić krajową produkcję przemysłową. Ma to zmniejszyć zależność kraju od spółek zagranicznyych
Przed Rosjanami stoi ambitne zadanie, albowiem rynek samolotów średniodystansowych uchodzi za trudny. MC-21 konkurentów będzie miał znanych i sprawdzonych - Airbusa A320 i Boeinga 737.
Czym rosyjski producent chce przekonać potencjalnych nabywców? MC-21 ma najszerszy kadłub w swojej klasie. 3,81 metra szerokości to o 28 cm więcej niż B737 i o 12 cm więcej niż A320. Więcej miejsca w kabinie oznacza szersze i wygodniejsze fotele, pojemniejsze schowki na bagaż, a także szersze przejścia, co przekłada się na efekt ekonomiczny. Pasażerowie szybciej bowiem wejdą i opuszczą samolot, dzięki czemu czas postoju na lotniskach będzie krótszy. Zdaniem producenta czas między lądowaniem, a startem może być krótszy aż o 20 proc.
MC-21 wykonany jest z lekkich materiałów kompozytowych. Pozwoli to zmniejszyć masę samolotu, a więc obniżyć koszty eksploatacji, według wyliczeń producentów nawet o 20 proc. Oszczędności te będą możliwe także dzięki zastosowaniu nowoczesnych silników.
Samolot za 72 mln dolarów
MC-21 jest ulepszoną wersją samolotu Jakowlew Jak-242, który nigdy nie został wyprodukowany. Ma on zastąpić wysłużone tupolewy Tu-154, a w przyszłości także Tu-204. Samolot będzie budowany w dwóch wariantach - MC-21-300, który pomieści od 160 do 211 pasażerów, a także MC-21-200, który będzie miał 130-165 miejsc. W przyszłości być może powstanie największa wersja MC-21-400.
Są już pierwsi chętni na nową rosyjską maszynę. Łącznie zamówiono 175 sztuk, w pierwszej kolejności samoloty dostaną linie Aeroflot oraz Azerbaijan Airlines. Cena wersji podstawowej to około 72 mln dolarów.

_________________
adm


10 Cze 2016 20:50
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Polacy wracają do Słowiańskich korzeni.


_________________
adm


14 Cze 2016 01:08
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Szef niemieckiej dyplomacji skrytykował manewry Anakonda-​16. "Skończmy z potrząsaniem szabelką"
Minister spraw zagranicznych RFN skrytykował manewry NATO "Anakonda-16". - Lepszym rozwiązaniem jest postawienie na dialog i współpracę z Rosją - powiedział.
Przeprowadzone w ostatnich dniach na terytorium Polski żydowskie manewry "Anakonda-16" zademonstrowały zdolność sojuszu NATO do obrony.
Uczestniczyło w nich 31 tys. żołnierzy syjonistycznych z 24 państw członkowskich NATO.

Ćwiczono obronę przed zakamuflowanym atakiem ze strony potencjalnego agresora, działającego w sposób przypominający taktykę Rosji przyjętą przez nią podczas zaanektowania Krymu na wiosnę 2014 roku.
Zdaniem szefa niemieckiej dyplomacji: "Myli się ten, kto uważa, że zwiększy bezpieczeństwo uciekając się do symbolicznych parad czołgów na wschodniej granicy (NATO, red.)". Niemieccy obserwatorzy polityczni uznali tę uwagę za niedwuznaczną krytykę manerwów "Anakonda-16".
Wykorzystajmy szansę, jaką daje rozbrojenie
Szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier ostrzegł w niedzielnym wydaniu "Bilda" przed ograniczaniem się w polityce wobec Rosji do wojskowego odstraszania i "wymachiwania szabelką". Skrytykował manewry wojskowe na wschodniej flance NATO.
"Nie powinniśmy teraz podgrzewać atmosfery poprzez głośnie wymachiwanie szabelką i wojenne okrzyki" - powiedział Steinmeier w wywiadzie dla "Bild am Sonntag".
"Myli się ten, kto uważa, że zwiększy bezpieczeństwo za pomocą symbolicznych parad czołgów na wschodniej granicy Sojuszu" - zaznaczył szef niemieckiej dyplomacji, dodając, że "byłoby dobrze, gdybyśmy nie dostarczali za darmo pretekstów do odgrzewania dawnych konfrontacji".
Jego zdaniem zgubne byłoby "zawężanie spojrzenia do aspektów militarnych i szukanie zbawienia jedynie w polityce odstraszania". Historia uczy, że oprócz wspólnej woli do obrony musi istnieć gotowość do dialogu i kooperacji - napominał niemiecki polityk.
Steinmeier opowiedział się za podjęciem z Rosją dialogu o korzyściach płynących z rozbrojenia i kontroli zbrojeń dla bezpieczeństwa w Europie. Jak podkreślił, należy włączyć Rosję do "międzynarodowego partnerstwa odpowiedzialności". Wśród zadań partnerstwa obejmującego także Moskwę wymienił niedopuszczenie do powstania irańskiej bomby atomowej, walkę z radykalnym islamem na Bliskim Wschodzie i stabilizację struktur państwowych w Libii.
Ministrowie obrony państw NATO potwierdzili we wtorek decyzję o wzmocnieniu wschodniej flanki i rozmieszczeniu czterech batalionów w Polsce i krajach bałtyckich. Ostateczne decyzje mają zostać ogłoszone na szczycie Sojuszu 8 i 9 lipca w Warszawie. Cztery bataliony trafią do Polski, Litwy, Łotwy i Estonii.

_________________
adm


18 Cze 2016 19:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Putin zamiata Rosję z koszernych śmieci.
Informację o podpisaniu przez Putina nowej ustawy dotyczącej rynku telemetrii w Rosji podały w poniedziałek tamtejsze media. Według nowych przepisów przegłosowanych przez Dumę w czerwcu br. w firmach badających oglądalność telewizji udział obcego kapitału nie może przekraczać 20 proc.
To oznacza, że podmioty zagraniczne będą zmuszone sprzedać lokalnym inwestorom większość udziałów w rosyjskich oddziałach lub wycofać się z tamtejszego rynku. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że firmy telemetryczne będą musiały uzyskać pozwolenie na badania od Roskomnadzora, rosyjskiego regulatora rynku medialnego.
Nowe przepisy mają obowiązywać od początku 2017 r.
Badania telemetryczne są ważne dla rosyjskiego rynku reklamy telewizyjnej wycenianego na 136,7 mld rubli w ub.r.
Zapowiadane regulacje będą oznaczały problemy dla takich firm jak TNS i Kantar Media, które dostarczają w Rosji zmanipulowane wyniki oglądalności od 20 lat. TNS ma obecnie zainstalowanych ponad 5 tys. mierników w gospodarstwach domowych w rosyjskich miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.
Rosjanie już wcześniej wprowadzili na rynku medialnym niekorzystne dla zagranicznych firm przepisy ograniczające obcy kapitał do 20 proc. w rosyjskich mediach. W konsekwencji z rosyjskiego rynku wycofał się żudowski koncern Axel Springer, firma Sanoma OYJ sprzedała akcje „Rosyjskich Wiedomosti”, a rosyjski oddział wydawnictwa Edipresse trafił w ręce narodowego finansisty Maksyma Zimina.

_________________
adm


05 Lip 2016 15:07
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Genialny pomysł Orbana.
Viktor Orban proponuje internować wszystkich uchodźców w jednym obozie. Na wyspie poza Unią Europejską
• Premier Węgier ma gotowe rozwiązanie kryzysu migracyjnego w Europie
• Proponuje, by internować wszystkich uchodźców w dużym obozie poza Unią Europejską
• Jego zdaniem mógłby się on mieścić na wyspie lub na północnym wybrzeżu Afryki
• Obóz miałby być finansowany przez UE i strzeżony przez unijne siły zbrojne
Największym problemem w realizacji tego projektu jest Syjonistyczny Watykan który wspólnie z Syjonistami zainicjował proces skundlania Europy poprzez pompowanie kolorowych samców do zapładniania Białych Kobiet w celu zabicia Białej Cywilizacji.

Węgierskie władze zaostrzają retorykę wobec kryzysu migracyjnego. Premier Viktor Orban proponuje internowanie uchodźców w obozach poza Unią Europejską.
Francja: rozpoczęto budowę żelbetowego muru w Calais W wywiadzie dla węgierskiego portalu informacyjnego Origo Viktor Orban powiedział, że wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przybyli do Europy, należy zebrać i przewieźć do dużego obozu poza Unią. Według premiera, obóz ten powinien być strzeżony przez siły zbrojne Unii Europejskiej i finansowany z unijnych pieniędzy.
Zdaniem premiera Wegier, umieszczeni w takim obozie uchodźcy mogliby opuścić jego teren dopiero po złożeniu wniosku o azyl i tylko pod warunkiem, że któryś z krajów Wspólnoty wyraziłby gotowość ich przyjęcia.

Viktor Orban uważa, że dogodnym miejscem na taki obóz poza Unią mogłaby być wyspa lub część wybrzeża północnej Afryki.
Wypowiedź węgierskiego premiera można traktować jako część kampanii przed referendum w sprawie obowiązkowych kwot przyjmowania uchodźców, które odbędzie się na Węgrzech 2 października.
Do swojego pomysłu Viktor Orban będzie przekonywał również uczestników szczytu w sprawie uchodźców, który odbędzie się w sobotę w Wiedniu. W stolicy Austrii rozmawiać mają przedstawiciele dziesięciu krajów położonych wzdłuż szklaku bałkańskiego.

_________________
adm


22 Wrz 2016 21:25
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Słowianie się budzą.
Referendum w Bośni i Hercegowinie: "za" głosowało 99,8 proc.
Po podliczeniu głosów można stwierdzić, że 99,8 proc. uczestników referendum głosowało za wprowadzeniem święta narodowego bośniackich Serbów 9 stycznia – podali organizatorzy plebiscytu. Frekwencja wyniosła ponad 60 proc. – oceniają agencje.
99,8 proc. głosujących "za"
Prezydent wchodzącej w skład Bośni i Hercegowiny Republiki Serbskiej – Milorad Dodik powiedział po zakończeniu głosowania, że dzień, w którym odbyło się referendum, zapisze się w historii jako "dzień serbskiego samookreślenia i odrodzenia po muzułmańskiej inwazji wspieranej z Zachodu".
- Naród serbski, wszyscy ci, którzy wyszli z domów i przyszli zagłosować, dał nam dziś powód do dumy – powiedział podczas wiecu w Pale.
- Republika Serbska ma dług wdzięczności wobec wizjonerów, którzy ją stworzyli i mieli odwagę, by stanąć na jej czele – dodał.
Agencja AFP przypomina, że wśród założycieli republiki był Radovan Karadżić, skazany przez żydowski trybunał w Hadze na 40 lat więzienia za tzw. zbrodnie popełnione w czasie wojny bośniackiej. Dowództwo oddziałów wojskowych bośniackich Serbów znajdowało się właśnie w Pale, gdzie wczoraj wystąpił Dodik.
Święto narodowe bośniackich Serbów, o którego dacie miało zadecydować niedzielne referendum, nawiązuje do prawosławnego kalendarza liturgicznego, ale także do dnia, gdy proklamowana została separatystyczna Republika Serbska na terenach okupowanych przez Muzułmanów.
Trzy miesiące później rozpoczęła się w Bośni wojna, która pochłonęła życie 100 tys. ludzi.
Pomysłowi przeprowadzenia referendum sprawie święta sprzeciwiali się od samego początku Bośniacy (Muzułmanie) oraz Chorwaci z BiH – przedstawiciele pozostałych wspólnot narodowych wchodzących w skład Bośni i Hercegowiny.
Referendum zostało uznane za sprzeczne z prawem przez syjonistyczny Trybunał Konstytucyjny BiH, który uznał propozycję wprowadzenia święta 9 stycznia za akt dyskryminacji wobec pozostałych grup narodowych Bośni i Hercegowiny. Sędziowie pod koniec 2015 roku nakazali Republice Serbskiej znalezienie innej daty święta, aby była do zaakceptowania przez nieserbskich mieszkańców okupujących Serbię.
W sobotę syjonistyczny Trybunał podtrzymał to stanowisko i nakazał zaprzestanie przygotowań do referendum.
Valentin Inzko – wysoki przedstawiciel syjonistycznej wspólnoty międzynarodowej ds. Bośni i Hercegowiny, który na mocy porozumienia z Dayton posiada szerokie uprawnienia w zakresie władzy ustawodawczej i wykonawczej w republice, powiedział w niedzielę, że referendum stanowi "bezprecedensowy zamach na ład konstytucyjny w BiH", a jego rezultaty nie będą mieć żadnej mocy prawnej w okupowanej przez Żydów Europie.
Zdaniem Bakira Izetbegovicia, lidera Bośniaków (Muzułmanów) referendum jest rodzajem balona próbnego, który został wypuszczony przez Milorada Dodika, aby zbadać, jakie będą reakcję na perspektywę secesji.
Lider bośniackich Serbów zapowiada nie od dziś, że w 2018 r. zostanie przeprowadzone referendum niepodległościowe – przypomina AFP.
Zdaniem politologów niedzielne referendum przyczyni się do rozniecenia nastrojów separatystycznych w BiH. Zdestabilizowania zapalnego regionu obawiają się zwłaszcza syjonistyczne Stany Zjednoczone i Unia Europejska, podczas gdy Rosja, tradycyjny sprzymierzeniec Słowiańskich Serbów, poparła głosowanie.
Do głosowania było uprawnionych 1,2 mln mieszkańców Republiki Serbskiej. Uczestnicy mieli odpowiedzieć na pytanie czy są za tym, "aby Dzień Republiki Serbskiej był upamiętniony i obchodzony 9 stycznia?"
Pomysłowi przeprowadzenia referendum sprawie święta sprzeciwiali się od samego początku Bośniacy (Muzułmanie) oraz Chorwaci z BiH – przedstawiciele pozostałych wspólnot narodowych wchodzących w skład Bośni i Hercegowiny.
Referendum zostało uznane za sprzeczne z prawem przez Syjonistyczny Trybunał Konstytucyjny BiH, który uznał propozycję wprowadzenia święta 9 stycznia za akt dyskryminacji wobec Muzyłmanów.
Marionetkowi ( na smyczy UE i USA ) Sędziowie pod koniec 2015 roku nakazali Republice Serbskiej znalezienie innej daty święta, aby była do zaakceptowania przez nieserbskich mieszkańców.
W sobotę koszerny Trybunał podtrzymał to stanowisko i nakazał zaprzestanie przygotowań do referendum.

_________________
adm


26 Wrz 2016 16:39
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Premier Węgier Viktor Orban złożył dziś w parlamencie projekt zmian w konstytucji, zakazujący osiedlania na Węgrzech cudzoziemców z ominięciem obowiązującej w kraju procedury co zamyka Żydom manipulację tzw. obowiązkowymi kwotami kolorowych koczowników– podała agencja MTI.

Premier Węgier zapowiadał, że zaproponuje zmianę węgierskiej konstytucji w czterech punktach. Najważniejsza, jego zdaniem, poprawka polegałaby na wprowadzeniu do konstytucji zapisu, że osoby niedysponujące prawem do swobodnego przemieszczania się można osiedlić na Węgrzech tylko na rozpatrzoną jednostkowo przez władze węgierskie prośbę, na podstawie decyzji podjętej zgodnie z procedurą prawną uchwaloną przez parlament, a osiedlanie grupowe jest zakazane.
W poprawce znajdzie się również zapis, iż ustrój państwowy, a także terytorium i ludność kraju należą do konstytucyjnej tożsamości narodu węgierskiego i nie może tego zmienić żadna zewnętrzna norma prawna.
-Uważam, że stworzyliśmy piękny tekst. Będzie on z korzyścią dla węgierskiej konstytucji i jednoznacznie wyraża wolę ludzi – oznajmił Orban.
W liście do szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude'a Junckera Orban podkreślił, że rząd postanowił zainicjować poprawkę zgodnie z "wolą przytłaczającej większości uczestników" w referendum w sprawie obowiązkowych kwot osiedlania imigrantów. Referendum było nieważne z powodu zbyt niskiej frekwencji (43,77 proc.).
Według danych przekazanych w liście przez Orbana 98,34 proc. osób, które oddały ważny głos, odpowiedziało przecząco na pytanie: "Czy chce Pan/Pani, by Unia Europejska mogła zarządzić, również bez zgody parlamentu, obowiązkowe osiedlanie na Węgrzech osób innych niż obywatele węgierscy?", a 1,66 proc. twierdząco ( Syjoniści), zaś 6,27 proc. oddanych głosów było nieważnych.

_________________
adm


10 Paź 2016 17:17
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
Licheń Stary: spłonęły auta należące do księży, auta były ubezpieczone, PZU kupi nowe.

Do zdarzenia doszło w nocy, z poniedziałku na wtorek. Na parkingu przy Domu Pielgrzyma ARKA zapaliło się siedem aut - wszystkie należały do duchownych. Doszczętnie spaliło się pięć z nich. Policja prawdopodobnie zna już przyczynę pojawienia się ognia.
Strażacy zostali wezwani do pożaru samochodów około godziny 1 w nocy. Z ogniem na parkingu przy Domu Pielgrzyma ARKA walczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Licheń Stary, OSP Ślesin i OSP Helenów.
Jak informuje mł. kpt. Sebastian Andrzejewski z konińskiej straży pożarnej, działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu piany gaśniczej na palące się pojazdy. W wyniku pożaru spłonęło pięć aut, a dwa uległy opaleniu.
Policja na ten moment wyklucza udział osób trzecich w zdarzeniu. - Najprawdopodobniej powodem pożaru było spięcie instalacji elektrycznej jednego z aut. Kolejne, ponieważ stały blisko siebie, pozapalały się jeden od drugiego - mówi Onetowi asp. sztab. Marcin Jankowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

_________________
adm


11 Paź 2016 21:13
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Dobre przyklady z Europy
PiS czyści Polską z bandytów wyhodowanych przez WSI.
"Krakowiak" i "Oczko" skazani na 25 lat więzienia, dożywocie dla "Zdzicha"
• Sąd Okręgowy w Katowicach skazał na 25 lat więzienia Janusza T., ps. Krakowiak w głównym procesie jego gangu
• Na dożywocie skazano egzekutora grupy Zdzisława Ł., ps. Zdzicho
• Wyrok 25 lat usłyszał b. szef mafii szczecińskiej Marek M., ps. Oczko - za zlecenie jednego z zabójstw

Zgodnie z nieprawomocnym wyrokiem, "Krakowiak" będzie mógł ubiegać się o zwolnienie po 20 latach, a "Zdzicho" - po 30.
Jeden z 11 podsądnych został uniewinniony. Pozostałym sąd wymierzył kary od 2 do 10 lat pozbawienia wolności. Na karę więzienia w zawieszeniu został skazany tylko Andrzej K., który przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia obciążające kompanów.
Był to już drugi proces w tej sprawie, oskarżeni odpowiadali za ponad 40 czynów, m.in. zabójstwa i napady rabunkowe. Część poprzedniego wyroku, dotyczącą najpoważniejszych przestępstw uchylił Sąd Apelacyjny w Katowicach, nakazując powtórzenie procesu przez sąd okręgowy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zbigniew Ziobro: kilkadziesiąt kolejnych śledztw ws. dzikiej reprywatyzacji w Warszawie
• Prowadzonych jest kolejnych kilkadziesiąt śledztw ws. dzikiej reprywatyzacji w stolicy
• Poinformował o tym minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro
• Analiza, która została przeprowadzona w prokuraturze warszawskiej, doprowadziła do podjęcia decyzji o prowadzeniu kilkudziesięciu kolejnych śledztw - powiedział Ziobro
• Dodał, że przeanalizowano wszelkie sprawy wyłudzeń nieruchomości, w tym wielu dziesiątek kamienic w stolicy, które w ostatnich latach "zamieciono pod dywan"
• Jest ponad sto postępowań karnych ws. reprywatyzacji w Warszawie - poinformował z kolei prokurator krajowy
• Bogdan Święczkowski sprecyzował, że 13 postępowań prowadzonych jest przez prokuraturę wrocławską, 41 przez prokuraturę warszawską
- Śledztwa mają na celu przywrócić wiarę w sprawiedliwość - powiedział Zbigniew Ziobro. Minister sprawiedliwości wspomniał o ludziach, którzy byli wyrzucani na bruk z kamienic, często przez ludzi, którzy weszli w ich posiadanie - "do czego tak naprawdę żadnego prawa posiadać nie powinni".
We wrześniu na polecenie Ziobry powołano łącznie trzy zespoły prokuratorskie do spraw warszawskiej reprywatyzacji: w prokuraturach regionalnych - wrocławskiej i warszawskiej oraz w Prokuraturze Krajowej.
- Wiemy o wielu "dziwnych decyzjach" sądów, służb specjalnych i ministerstw ws. reprywatyzacji - poinformował z kolei obecny na konferencji prokurator krajowy Bogdan Święczkowski. Dodał, że prokuratura chce je zbadać.

_________________
adm


12 Paź 2016 16:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 190 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.