Obecny czas: 17 Cze 2018 23:57


Regulamin forum


Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Prezydent Polski 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
Aj waj, Polska to taka dziwna kraj

W którym wybory prezydenckie Jarosław przegrał, bo miał kota (zamiast baby).

Główkowałem i wydziwiałem nad tajemniczą karierą chrabjego Bronisława. Ani aż taki on przystojny, ani nie taki wygadany jak Jarkacz, błyskotliwy inaczej, a tutaj patrzcie ludziska – prezydentem chrabisko zostało.

Sprawa natychmiast wyjaśniła się po publikacji Gazety koszernie Polskiej (przy uczynnej pomocy plemiennego IPN), a dotyczącej pierwszej damy trzeciej żydolandii. Okazuje się, że chrabjanka Komorowska to Żydówka! I to stuprocentowa.

W czasach PRL znane było powiedzonko – nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera.

W trzeciej żydolandii obowiązuje inna zasada - nie matura a właściwa małżonka zrobi prezydentem nawet takiego Bronka.

Wybór chrabjego na lokatora Belwederu ma kilka ważnych konsekwencji. Jak wiemy, zgodnie z judaistyczną zasadą mówiącą, że Żydem jest ten, kogo urodzi Żydówka, całe liczne potomstwo chrabjego to w myśl judaizmu po prostu Żydzi. I do tego Żydzi HERBOWI. A nie jakaś tam żydowska drobnica. Komorowscy to będzie herbowa, żydowska szlachta. Jeśli jeszcze fortuna się poszczęści i pieniążków przybędzie, mogą być nawet w przyszłości dobrą partią dla baronów z klanu Rothschilda.

Eh, Bronek, to był strzał w dziesiątkę, z tą żonką.

Dla starszych i mądrzejszych rodzi się też ciekawa perspektywa. Mamy obecnie w Polsce ujemny przyrost naturalny. A tu taki Bronek pięcioro Żydów naklepał. Jak ten przykład podłapią inni usłużni szabas-goje, to za parę pokoleń w Polsce nie będzie już miejsca dla Polaków.

Gdyby Jarosław potrafił myśleć strategicznie i zamiast kota o jakąś kobitkę by się postarał, miałby dużo większe szanse na Belweder. Niestety, on żył starymi przyzwyczajeniami i myślał, że chęć szczera wystarczy do Belwedera .

Dlatego już teraz informujemy wszystkich karierowiczów – chcesz kariery, szukaj żony. Najlepiej takiej z jedynymi słusznymi, plemiennymi korzeniami.

Informacje o rodzinie pierwszej damy nie pojawiły się przypadkowo tuż po wizycie prezydenta Rosji Miedwiediewa w Polsce. Media tzw. prawicowe i niezależne (od prawdy), będące tubami propagandowymi kaczyzmu sprawę pochodzenia pierwszej damy nagłaśniają naturalnie z innego powodu, niż jej żydowskość. Po wasalskich występach Bronka na szczycie NATO, po ujawnieniu faktów, że on i PO zabiegają o wzmożoną współpracę militarną z NATO i USA trudno jest przekonywać zaczadzanych wyznawców kaczyzmu i rydzykizmu o agenturalnej zależności Bronka do Rosji. Jakby był on agentem zimnego czekisty, to by tak nie merdał ogonem żydostwu z NATO i USA. No i w tym momecie „niezależne” media ujawniają, że rodzice bronkowej żony w UB pracowali. A więc byli oni wstrętnymi komuchami, agenturą KGB. A że Putin to też KGB – więc udowodnione zostaje w ten sposób, że Bronek jest prowadzony przez żonkę mającą powiązania (poprzez rodziców) z KGB (czyli z Putinem).

W ten sposób wmawiana zaczadzonym czytaczom i oglądaczom fałszywka, jakoby Bronek to był ruski agent, wydaje się być uratowana.

Ale przy okazji, przez głupotę, niechcąco wypaplała prasa tzw. „prawicowa” i „niezależna” fakt daleko idącego zażydzenia UB i SB.

Jest to istotne z tego powodu, że plemienny IPN rutynowo mówi o zbrodniach komunistycznych, nie zaznaczając wyraźnie, że były to zbrodnie żydo-komunistyczne.

Czym jest faktycznie IPN?

Zbrodnie Żydów zwala IPN na beznarodowych komunistów. Prowadzone przez IPN śledztwo w sprawie pogromu kieleckiego zakończyło się zatarciem śladów i żydowskiej odpowiedzialności za tę ewidentną prowokacją przeprowadzoną przez żydowską UB.

IPN uznał że wydarzenia kieleckie z 4 lipca 1946 roku miały charakter spontaniczny i zaistniały wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności natury historycznej i współczesnej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_kielecki

Jak widać plemiennemu IPN-owi zabrakło odwagi na to, aby ewidentną prowokację żydowskiej UB nazwać po imieniu.

Tak samo IPN fałszuje historię powielając żydowską wersję Katynia. Winą za Katyń IPN obciąża NKWD i Stalina, ale ani słowem nie wspomina o żydowskiej wierchuszce rządzącej NKWD i stalinowską ZSRR. Winę za Katyń ponoszą Żydzi. A nie bezosobowa ZSRR, sowieci, stalinowcy, czy wręcz Rosjanie.

Przypomnę też, że proces ś.p. Dariuszowi Ratajczakowi wytoczono na podstawie artykułu 55. Ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej.

Jak widać z powyższego, IPN jest instytucją nadzorującą jedynie słuszną, żydowską wersję historii obowiązującą w żydolandii nr 3.

W tym wypadku IPN usłużnie wyciągnął dokumenty pierwszej damy, aby dać żydowskiej agenturze wpływu w mediach kolejny „dowód” na to, że Bronek to ruski agent. IPN bierze tym samym aktywny udział w odwracaniu uwagi Polaków od faktu, że Polska okupowana jest przez żydostwo.

Dlaczego na przykład taki IPN nie zajmie się historycznym opracowaniem wspomnień Albina Siwaka?

http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/ ... z-strachu/

Siwak ujawnia stopień zażydzenia zarówno PRL jak i trzeciej żydolandii. Ale to właśnie jest jedynym powodem, dlaczego plemienny IPN książką Siwaka się nie interesuje. A „niezależne” i „obiektywne” media i żydowska agentura rządząca Polską książkę tę i jej autora wyciszają jak tylko mogą.

Na marginesie wizyty prezydenta Miedwiediewa w naszym baraczku wyszła na jaw jeszcze jedna ciekawostka…

Zarówno media rebe Rydzyka, jak i GW szumowiny Aarona Szechtera komentując wizytę rosyjskiego gościa u nas skorzystały z usług propagandowego „historyka”, niejakiego Rotfelda.

Czyż to nie dziwne? Oficjalnie trwa wojna na śmierć i życie pomiędzy michnikowcami a wodzem i prorokiem moherowych beretów.

Ale do ogłupiania polactfa załganymi komentarzami solidarnie posiłkują się Rydzyk i Michnik wynurzeniami tego samego „historyka” – propagandysty – Rotfelda.

Na koniec jeszcze o wizycie Bronka w USA. Wygląda na to, że chrabja pojechał tam na dywanik wyśpiewać Barakowi wszystko, co wyciągnął od Miedwiediewa.

Normalnie, gdyby chrabja był agentem Putina, to najpierw spotkałby się on z noblistą Barakiem, a zaraz potem poleciałby z donosem na Kreml. Aby wyśpiewać wszystko, czego się dowiedział i co z zaleceń operacyjnych zrealizował.

O tej kolejności wizyt też należy pamiętać…

Niby drobnostka, a jednak najpierw ciągnie się kogoś za język, a potem donosi się komuś innemu, co się wyciągnęło. A nie na odwrót.

Poliszynel

ps. chrabja Bronek zasłużył na nową ksywę – „chrabja obojga narodów”.


http://krasnoludkizpejsami.wordpress.co ... iwna-kraj/


09 Gru 2010 21:31
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
Komorowski to taki sam Żyd jak Kaczyński

http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/spis-tekstow/#comment-414


09 Gru 2010 21:47
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
Prezydent Komorowski zapalił chanukowe świece w Belwederze

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/55,80708,8770326,,,,8770319.html


31 Gru 2010 08:09
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
"Pre-ZYD-ent" Polski B.Komorowski "oglasza" date wyborow parlamentarnych.
Jest "ZA", a nawet "PRZECIW" dacie ustalonej wczesniej przez partie "PO" (Patalachow i Oferm) pod dyrekcja Donalda "ku-Tuska" - w j.angielskim wyraz "tusk" (oznacza: kiel slonia lub dzika) wymawia sie "task" i stad wzial sie aforyzm, z ktorym "Donkowi" jest nawet do twarzy).

Wybory parlamentarne odbędą się najpóźniej 30 października - ogłosiła wczoraj Kancelaria Prezydenta. Jeszcze w niedzielę jednak podawano jako możliwą datę 6 listopada. Taki termin miał bowiem paść podczas spotkania prezydenta Bronisława Komorowskiego z politykami Platformy Obywatelskiej. Wcześniej z kolei można było usłyszeć datę 23 października. Skąd to zamieszanie?

C.d. artykulu na stronie:
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110215&typ=po&id=po17.txt


15 Lut 2011 14:07
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
Pre-ZYD-ent Polski B.Komorowski odznaczyl zydo-masona z B'nai B'rith KRZYZEM OFICERSKIM !

Tuesday, 13 December 2011
(Wtorek, 13 grudzien 2011)

TORONTO – Frank Dimant, CEO, B’nai Brith Canada, was honoured last week by Poland for his outstanding contribution to Polish-Jewish relations.
(Frank Dimant, przewodniczacy zydowskiej B'na B'rith w Kanadzie, byl uhonorowany w zeszlym tygodniu za szczegolny wklad w relacje Polsko-Zydowskie).

“The president of the Republic of Poland has named Dr. Frank Dimant a recipient of the prestigious Officer’s Cross of the Order of Merit of the Republic of Poland for his outstanding contribution aimed at promoting dialogue that is devoted to the improvement of relations between the Jewish and Polish people,” said Marek Ciesielczuk, consul general of the Republic of Poland in Toronto, last week when Dimant was decorated with the medal.
(Prezydent Rzeczpospolitej odznaczyl dr Franka Dimant prestizowym Krzyzem Oficerskim zaslug dla Polski za jego szczegolny wklad w poszerzaniu dialogu poswieconemu poprawie stosunkow pomiedzy Zydami i Polakami, powiedzial konsul generalny Marek Ciesielczuk w Toronto w zeszlym tygodniu podczas udekorowania Dimanta medalem).

The diplomatic order was established in 1974 and is granted to non-Poles, and Poles residing abroad, for their “distinguished contributions to international cooperation between Poland and foreign countries,” added Marek.
(Medal byl ustanowiony w 1974r i jest nadawany nie-Polakom i Polakom zamieszkalym zagranica za wysokie zaslugi dla miedzynarodowej wspolpracy pomiedzy Polska i obcym panstwem, dodal Marek Ciesielczuk).

Polish Ambassador Zenon Kosiniak-Kamysz, presented the medal and pinned it on Dimant’s jacket, on behalf of Polish President Bronislaw Komorowski.
(Polski ambasador Zenon Kosiniak-Kamysz, przedstawil medal i przypial go Dimantowi do marynarki, z ramienia prezydenta B.Komorowskiego).

Kosiniak-Kamysz thanked Dimant for his work and also presented an exquisite bouquet of flowers to Dimant’s wife Florence.
(Kosiniak-Kamysz podziekowal Dimantowi za jego prace i obdarzyl Dimanata zone Florentyne eksluzywnym bukietem kwiatow).

About 60 guests, including dignitaries from the Polish, Israeli and American consulates, members of B’nai Brith Canada, and Dimant’s friends and family, attended the private ceremony and reception hosted at the Polish Consulate on Lakeshore Boulevard West.
(Okolo 60 gosci, w tym dygnitarze z polskiego, izraelskiego i amerykanskiego konsulatu, czlonkowie B'nai B'rith w Kanadzie i przyjaciele i rodzina Dimanta, wzieli udzial w prywatnej ceremonii i przyjeciu zorganizowanym w polskim konsulacie na ulicy Lakeshore Blvd West).

Amir Gissin, consul general of Israel in Toronto, congratulated Dimant on behalf of the government and people of Israel.
(Amir Gissin, konsul generalny Izraela w Toronto, pogratulowal Dimantowi z ramienia rzadu i obywateli Izraela).

Urywek informacji pochodzi ze strony:
http://www.jewishtribune.ca/TribuneV2/i ... &Itemid=38


14 Lut 2012 10:59
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
Zydowska menda B.Komorowski wygwizdany w Chicago...
... po czym schronil sie w konsulacie.

Relacja z wydarzen jest na stronie:
http://www.youtube.com/watch?v=4kpjRe0lcLU


-----------------------------------------------------------------------------------------
E.M
proszę zauważyć że "polski"? konsulat jest splugawiony flagą 12 pokoleń i-SRA- ela takiego kurestwa nie było nawet za komuny bo wówczas wisiała tam jedynie flaga Biało Czerwona bez parchatych dodatków.


24 Maj 2012 01:59
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
Wybieramy prezydenta Polski w 2015 roku...

Informacje prawne dotyczace terminu wyborow, kandydatow, pelnomocnikow etc.
http://www.infor.pl/prawo/wybory/wybory ... ckie-2015/

Sylwetki kandydatow

Prof. Andrzej Nowak
http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_No ... istoryk%29
http://braterstwo.neon24.pl/post/119392 ... sci-polski
https://wiernipolsce1.wordpress.com/201 ... -kreatura/
https://www.youtube.com/watch?v=p2R-jO9NGoM
http://niepoprawni.pl/tagi-z-blogow/prof-andrzej-nowak
http://3obieg.pl/dwoch-andrzejow-prof-n ... iane-z-usa
http://wpolityce.pl/polityka/231758-pro ... ie-nasilac
http://niezalezna.pl/52931-prof-andrzej ... ienic-rzad


25 Lut 2015 07:10
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
c.d. Wybieramy prezydenta Polski w 2015 roku...


Jacek Wilk - KNP

Spotkanie we Wrocławiu - Kampania Prezydencka 2015
https://www.youtube.com/watch?v=nXCBln24SFQ


06 Mar 2015 22:12
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
c.d. Wybieramy prezydenta Polski w 2015 roku...


Grzegorz Braun - rezyser

Wrocław - Kampania Prezydencka 2015 cz.1
https://www.youtube.com/watch?v=z9RK8_wddb4

Wrocław - Kampania Prezydencka 2015 cz.2
https://www.youtube.com/watch?v=E2HXg5fMaek

Wrocław - Kampania Prezydencka 2015 cz.3
https://www.youtube.com/watch?v=Bofs_J1IUdk

Ja już wygrałem wybory, ponieważ tu zasiadam i mogę w eter puszczać treści dotychczas tutaj nie publikowane. Mogę mówić, że na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym. I to jest duży sukces - oświadczył Grzegorz Braun.

Kandydujący na urząd prezydenta Grzegorz Braun był gościem „Wyborczego salonu politycznego Trójki”. W rozmowie z Marcinem Zaborskim podkreślił, że w jego zdaniem „polskie prawo jest niegodziwe. Jest wymierzone w wiarę, rodzinę i własność Polaków”.

- Rząd warszawski, którego z poczucia patriotyzmu nie nazywam nawet polskim, w ostatnich dniach zaangażował się w promocję pigułek wczesnoporonnych dla nieletniej dziatwy szkolnej. Młodzież, która nie może kupić piwa, z woli pań i panów ministrów i premierów może się zaopatrzyć w środki wczesnoporonne - uważa Braun. Jak podkreślił kandydat na prezydenta, „nasze Państwo postkomunistczne, neoeurosowieckie inwazyjnie ingeruje w życie polskiej rodziny”.

Według Grzegorza Brauna jak najszybciej powinna zapaść decyzja o wystąpieniu Polski z UE. - Trzeba wszcząć procedurę secesyjną. To jest określone przez prawo europejskie. Jako polski państwowiec marzę o tym, by to jednak władza polska była suwerenna na naszym terytorium - powiedział. - Były czasy, że ludzie wierzyli, iż ziemia jest płaska. Troszkę się rozglądneliśmy się po świecie i stwierdziliśmy, że jest inaczej - odpowiedział Braun, pytany o sondaże wskazujące poparcie dla pozostania Polski w UE.

Pytany na czym polega proponowana przez niego monarchia katolicka, reżyser odpowiedział: „Władza musi uznawać nad sobą wyższą sankcję. Nie możemy dalej obracać się w kręgu demokratycznego frazesu wmawiającego ludziom, że to lud, naród jest źródłem prawa. Muszą istnieć sprawy, które nie podlegają głosowaniu”. - Ja już wygrałem wybory, ponieważ tu zasiadam i mogę w eter puszczać treści dotychczas tutaj nie publikowane. Mogę mówić, że na terenie Polski realizowany jest scenariusz kondominium rosyjsko-niemieckiego - podsumował Grzegorz Braun.

Jednak stronie „Trójki”, gdzie można odnaleźć nagranie całości rozmowy z Grzegorzem Braunem, odnajdziemy niepełny cytat ze słów gościa „Wyborczego salonu politycznego Trójki”. Jaki słów brakuje?
By uzyskać na to pytanie odpowiedź wystarczy porównać:
Zrodlo: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spolecze ... opejskiej-


Ostatnio edytowany przez 401autobahn, 24 Kwi 2015 21:17, edytowano w sumie 1 raz06 Mar 2015 22:38
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Prezydent Polski
c.d. Wybieramy prezydenta Polski w 2015 roku...

Andrzej Duda

Andrzej Duda kandydatem PiS na prezydenta
http://www.prawy.pl/z-kraju/7485-pilne- ... prezydenta

Andrzej Duda w Krakowie na spotkaniu z knesetem
http://gazetawarszawska.com/judaizm-isl ... zedawczyki

Andrzej Duda w Londynie - pytanie o kneset i Duda uciekl
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/duda- ... kl-2015-03

Andrzej Duda - potomek banderowca ?
http://wirtualnapolonia.com/2015/02/17/ ... anderowca/

(A.Duda wyjasnil, ze jego dziadek mieszkal w Nowym Saczu, byl kusnierzem i zmarl w 1992r)

Wyszlo rowniez na jaw, ze A.Duda byl czlonkiem zyd-Unii Wolnosci w latach 2001-2002; informacja jest na stronie:
http://narodowcy.net/polska/10868-kandy ... i-wolnosci

Zyd Julian Kornhauser - teść A.Dudy pisze utwory antypolskie

Wiersz o pogromie kieleckim

« A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,

żeby pana swego, Seweryna Kahane,

zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami! […]

Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku

drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach

dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew »

http://rajan.salon24.pl/633272,agata-ko ... kaczolandu


10 Mar 2015 06:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.