Obecny czas: 23 Cze 2018 11:42


Regulamin forum


Forum powinno służyć Polakom do zrozumienia sytuacji w jakiej się znalazła ich Ojczyzna.
Pisanie jest możliwe wyłącznie na prywatną pocztę po uprzednim zarejestrowaniu.
Listy uzupelniające wiedze na temat suwerenności Polski, zostaną umieszczone na forum pod haslem " z prywatnej poczty "Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 Marsz Niepodległości 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Marsz Niepodległości
http://marszniepodleglosci.pl/

_________________
adm


01 Paź 2011 12:13
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
o Marszu

Narodowy Marsz Niepodległości

11.11.2010 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.

_________________
adm


01 Paź 2011 12:22
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
Dla osób rozumiejących język angielski podaję powód dla którego powinni wziąć udział w "Marszu Niepodległości"

http://www.davidicke.com/articles/polit ... ld-zionism

_________________
adm


07 Paź 2011 23:37
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
Marsz Niepodległości jest ostatnią szansą dla zamanifestowania sprzeciwu Polaków wobec Syjonistycznego globalizmu.
Przygotowywane obecnie przez PO i PiS ustawy "antyterrorystyczne" zupełnie spacyfikują Polaków i nie będzie możliwa powtórka.
Spotajmy się po raz ostatni na marszu Narodowym.
Edward Maciejczyk

_________________
adm


10 Paź 2011 01:44
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Marsz Niepodległości
Nowy marsz i blokada na 11 listopada

(Artykul z zydowskiej GW)

http://wyborcza.pl/1,75478,10522443,Now ... opada.html


''Blokowaliśmy, blokujemy, blokować będziemy'' - Porozumienie 11 Listopada znów chce zablokować Marsz Niepodległości.Od roku protest przeciwko marszowi przestał być protestem kilkuset osób, tak jak marsz ONR-u przestał być marszem ONR-u. Oba środowiska się rozrosły i oba się mobilizują.

W tym roku organizatorzy marszu - ONR i Młodzież Wszechpolska - ukrywają się pod nazwą stowarzyszenie Marsz Niepodległości (jest w trakcie rejestracji). Przekonują, że na ich manifestacji nie będzie żadnych haseł i emblematów antysemickich ani nawiązujących do faszyzmu.

Wiktor Marszałek ze stowarzyszenia Nigdy Więcej: - Ta nowa, uładzona wersja marszu to szczyt hipokryzji. Skoro Młodzież Wszechpolska bierze udział w nacjonalistycznych festiwalach na Węgrzech, gdzie główną gwiazdą jest Saga, wokalistka niekryjąca się z wielbieniem Hitlera, to jak wierzyć w nowy image? Jako Polak nie wyobrażam sobie udziału w tzw. Marszu Niepodległości, którego część organizatorów zdelegalizowano za propagowanie treści faszystowskich (ONR w Brzegu).

Przeciwnicy marszu z koalicji Porozumienie 11 Listopada - tak jak rok temu - zapowiadają jego blokadę. ''Nie mamy innego wyjścia. Kolejna seria ataków ze strony środowisk skrajnej prawicy, tym razem w Białymstoku, na Podlasiu i w Jedwabnem, przyśpieszyła moment rozpoczęcia tegorocznej kampanii'' - napisali.

Przy placu Konstytucji, skąd marsz ma wyruszyć, zarejestrowali cztery demonstracje.

Porozumienie 11 Listopada zrzesza organizacje anarchistyczne i radykalnie lewicowe (Federacja Anarchistyczna, Lewicowa Alternatywa), ale też m.in.: Kampanię przeciw Homofobii, Otwartą Rzeczpospolitą, fundację MaMa, Nigdy Więcej, OPZZ i Krytykę Polityczną. Wszystkie są przeciw marszowi, ale nie wszystkie są zdecydowane na blokowanie.

- Blokada pokazuje czemu się sprzeciwiamy - mówi Michał Sutowski z Krytyki Politycznej. - Ale chcemy też pokazać, jaką wizję społeczeństwa proponujemy w zamian. Stąd właśnie inicjatywa Kolorowa Niepodległa. To wiec i koncert, pomyślane też jako miejsce dla tych wszystkich, którzy niekoniecznie gotowi są marsz nacjonalistów blokować bezpośrednio, ale podzielają nie tylko nasz sprzeciw wobec niego, ale też ideę wspólnoty narodowej różnorodnej i otwartej.

Patrycja Dołowy z fundacji MaMa: - Nie stanę na blokadzie, choć zamierzam protestować, bo chcę, by moje dzieci dorastały w otwartym i tolerancyjnym społeczeństwie. Jednak będę walczyć nie pięściami, ale humorem.

W blokowaniu nie będzie też brał udziału poseł elekt Robert Biedroń z Ruchu Palikota, były prezes Kampanii przeciw Homofobii. Rok temu wraz z grupą blokującą został zatrzymany przez policję. Postawiono mu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej policjanta - miał go uderzyć dłonią. Odpowiedział zawiadomieniem przeciwko policjantom. Oskarżył ich m.in. o to, że jeden z funkcjonariuszy go pobił. Prokuratura umorzyła sprawę, ale Biedroń się odwołał. Sprawa naruszenia nietykalności toczy się do dziś.

Biedroń: - W tym roku będę wspierał koalicję antyfaszystowską i protestował. Ale trzeba zrobić wszystko, żeby nie doszło do konfrontacji. Myślę o happeningu.

Na blokadę wybiera się Simche Taub z żydowskiej organizacji Jidisz Lebt, która jest w Porozumieniu. - To ma być pokojowe zablokowanie. Nie chodzi o zadymę - zastrzega.

Również grupa z Ruchu Oburzonych zamierza blokować marsz.

Rafał Karwowski z Porozumienia: - Powiedzmy raz i wyraźnie: nie blokujemy żadnych patriotycznych obchodów, których 11 listopada są w kraju setki. Blokujemy jeden, konkretny marsz, bo to w rzeczywistości zamaskowany marsz skrajnej faszyzującej prawicy. Zresztą nie tylko polskiej, gdyż do Warszawy wybierają się nacjonaliści z Węgier, Serbii, Ukrainy.

Na marszu mają pojawić się m.in. członkowie ultraprawicowego węgierskiego Jobbiku, który odwołuje się Strzałokrzyżowców w czasie II wojny kolaborujących z III Rzeszą.

Porozumienie z kolei ma wsparcie ze strony antyfaszystów z Niemiec, którzy co roku blokują pochody neonazistów z NPD. Na Marsz Niepodległości przyjadą też grupy kibicowskie z Polski. Odpowiadają za oprawę pirotechniczną marszu. Będą zwolennicy Janusza Korwin-Mikkego. Do udziału zachęcają: Fronda, środowiska prawicowe i konserwatywne. W komitecie poparcia są Rafał Ziemkiewicz, gen. Sławomir Petelicki, bp Antoni Dydycz.

Marsz zacznie się o godz. 15 na placu Konstytucji. Stąd przejdzie pod pomnik Romana Dmowskiego. O to, żeby nikt marszu nie zakłócał, ma dbać - jak nazywają go organizatorzy - oberführer porządkowy. Hasła do skandowania będą weryfikowane i zatwierdzane. Mają być śpiewane piosenki ''homonegatywne''. Marsz ma się zatrzymać pod ambasadą Litwy. Z naszych źródeł wynika, że podczas marszu zostanie ogłoszone powstanie nowego Ruchu Narodowego.


Źródło: Gazeta Wyborcza


25 Paź 2011 01:10
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
http://www.youtube.com/watch?v=IuXyyUQs ... re=related

_________________
adm


01 Lis 2011 01:30
Profil

Rejestracja: 28 Gru 2008 21:11
Posty: 2311
Post Re: Marsz Niepodległości
Niemiecki zyd D.Tusk to idiota jesli chodzi znajomosc zagadnien polityczno-ekonomicznych, a zarazem zdrajca polskich interesow narodowych, ktory realizuje zydowskie i niemieckie interesy w Polsce i ta swinia nadaje sie tylko na odstrzal, a takze wielu do niego podobnych w dzialaniu.


02 Lis 2011 13:27
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
Byłem w Warszawie 11 11 2011 , zrobiłem kilka zdjęć i stwierdzam ponad wszelką wątpliwość że odpowiedzialność za zakłócanie porządku ponoszą rezydujący w Polsce koczownicy a nie Polacy.
Spotkałem grupę pedałów z Holandii którzy do Polski przyjechali specjalnie po to aby zasmrodzić powietrze odorem spermy wymieszanym z kałem.
Rozmawiałem z pedałami mówiącymi z brytyjskim akcentem którzy również brali udział w prowokacjach.
Wszyscy włącznie z Niemcami przybyli do mojej Ojczyzny przez wyważone drzwi strefy schengen i robili wszystko żeby Polacy nie mogli zamanifestować miłości do własnej Ojczyzny.
Widziałem jak prowokowano burdy i patologiczne zachowanie w czasie gdy Polska młodzież maszerując skandowała patriotyczne hasła "Chwała Polskim Bohaterom", "Patriotyzm to nie faszyzm" itp.
Spalenie starego samochodu TVN było kabotyńską inscenizacją z ustawionym operatorem i kabotynami uczestniczącymi w mistyfikacji.
Teraz sponsor Sorosz kupi nowy samochód żeby kundle z TVN mogli bez przeszkód okłamywać Polaków i prowokować patologię za koszerne srebrniki, ale przede wszystkim żeby Polakom obrzydzić ich własną Ojczyznę.
Edward Maciejczyk.
www.suwerennosc.com

_________________
adm


12 Lis 2011 15:10
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
Należy zidentyfikować kundla który jako współpracownik Policji zaatakował gazem tego człowieka ( typowa akcja ORMO z Mossadu).
Należy zidentyfikować Policjantów którzy pomagali kundlowi bić leżącego Polaka.
Syjoniści muszą odejść z Polski wystarczy tylko nazwać rzeczy po imieniu.
Żydo-Bolszewizm musi być zdefiniowany i pokazany całemu światu.
To nie Polacy tylko koczujące w Europie ścierwo azjatyckie rodem z Israela MOSSAD jest bandytami współpracującymi z globalną mafią Syjonistyczną.
Należy pozbawić przywilejów wszystkich Milicjantów UBeków SBków ORMOwcóc ZOMOwców WSIowców całą Palestrę i tzw "wymiar sprawiedliwości PRL" który torturował i mordował Polaków.
Dzisiaj to koszerne ścierwo bierze emerytury powyżej 2000.00 PLN i ma głęboko w dupie głodujące Polskie dzieci.
Policjant niczym się nie różni od kurwy na rozdrożu która daje dupy temu kto płaci i za pieniądze sprzeda własną Ojczyznę.
Padliśmy ofiarami własnego sukcesu bo Ci którzy byli naszymi oprawcami są dziś koszerną "elitą" z wszystkimi przywilejami , my zeszliśmy na większe marginez niż za czasów panowania żydo-komuny.
NALEŻY DEPORTOWAĆ Z POLSKI WSZYSTKICH OPRAWCÓW POLAKÓW>
Waszą "ojczyzną" jest ISRAEL bez względu na to jaki procent krwi żydowskiej płynie w waszych żyłach.
Edward Maciejczyk

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=5lPAqfY2YhY


To policjant kopał uczestnika Marszu Niepodległości
Poniedziałek, 14 listopada (10:23)

Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta - informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim - ma uszkodzoną rękę.

Jest to nasz funkcjonariusz. Komendant wszczął w tej sprawie postępowanie wyjaśniające. Wydział kontroli sprawdza tę sytuację. Policjant na pewno odpowie za swoje czyny - poniesie odpowiedzialność nie tylko służbową i nie tylko dyscyplinarną - mówi rzecznik Komendy Stołecznej Maciej Karczyński. Każdy policjant powinien zdawać sobie sprawę, że musi postępować zgodnie z prawem. Ale nie chciałbym oceniać całości działań policji przez pryzmat tego incydentu - podkreśla. Jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada, sprawą zamierza zająć się także prokuratura.
Scena ataku policjanta.   /fot. Nowy Ekran, youtube.com
Scena ataku policjanta.
/fot. Nowy Ekran, youtube.com

Nagranie policjanta w cywilnym stroju atakującego uczestnika Marszu Niepodległości obiegło w piątek polski internet. Pierwszy umieścił je serwis Nowy Ekran w serwisie Youtube.

Film "Lewica i policja bije ludzi - relacja". Scena ataku policjanta rozpoczyna się w 35. sekundzie. Film dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

W piątek z okazji Święta Niepodległości w Warszawie odbył się między innymi wiec "Kolorowa Niepodległa" zorganizowany przez Koalicję Porozumienie 11 listopada, a także "Marsz Niepodległości" zorganizowany przez Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską. W wyniku starć z policją zatrzymano 210 osób. 40 funkcjonariuszy zostało lekko rannych. Do szpitali przewieziono 30 osób, które odniosły obrażenia. Miasto oszacowało wstępnie straty na 72 tysiące złotych.

_________________
adm


13 Lis 2011 05:14
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: Marsz Niepodległości
Witam Państwa,

11 listopada 2011 przejdzie do historii jako przykład niespotykanej manipulacji medialnej, a także bardzo dziwnych działań władz i służb mundurowych. Telewizje TVP INFO i TVN 24 zamiast pokazywać kilkukilometrowy Marsz Niepodległości liczący zależnie od szacunków od 20 tysięcy do nawet 50 tysięcy uczestników przez kilka godzin pokazywały puszczane wielokrotnie w kółko te same sceny na których kilkudziesięciu chuliganów walczy z policją. Po pewnym czasie takiego robienia widzom wody z mózgu
znałem już te sceny niemal na pamięć. W tym samym czasie to co naprawdę ważne mogliśmy poznać jedynie z relacji telefonicznych, gdy redaktorzy dzwonili do organizatorów Marszu Niepodległości i pytali ich gdzie oni są - to było tak kuriozalne, że aż nie mieściło się w głowie. Bo kto uwierzy, że dziennikarze nie byli w stanie zlokalizować Marszu i dotrzeć w to miejsce z kamerą? To było jak żywcem wyjęte z okresu PRL, od czasów komuny różniło się tylko tymi surrealistycznymi połączeniami z
organizatorami Marszu od których zdziwieni dziennikarze słyszeli, że ogromna ilość uczestników w spokoju i doskonałej atmosferze świętuje odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Dziwne jest też to nieustanne wspominanie w mediach o stratach rzędu kilkudziesięciu czy jak mówi się ostatnio kilkuset tysięcy złotych jakie wiązały się z wydarzeniami z 11 listopada w sytuacji, gdy pierwszy lepszy koncert to podobne koszty. W skali budżetu miasta czy policji to również niewielkie pieniądze - dla przykładu jest to kilkaset razy mniej niż kosztowała nas afera hazardowa zamieciona pod dywan przez rząd Tuska. Można nabrać podejrzenia, że bardzo duża frekwencja na Marszu
Niepodległości zaskoczyła ekipę Tusk i wspierające je media i wyolbrzymianiem kwestii ich kosztów próbują obrzydzić Polakom wszelkie manifestacje.

O brutalnych oraz bezsensownych lub celowo prowokacyjnych działaniach policji nie będę się rozwodził - wystarczy obejrzeć filmiki spod poniższych linków oraz poczytać najciekawsze relacje świadków. O tym, że Hanna Gronkiewicz-Waltz mogła zabronić blokady Marszu przez lewaków mówi nie tylko Zbigniew Ziobro, ale także na przykład były minister Ćwiąkalski. O zachowaniu rządu Tuska również znajdą Państwo poniżej ciekawe informacje:

Interwencja naszej dzielnej policji, wymierzona przeciwko emerytom i niepełnosprawnym.
http://www.youtube.com/watch?v=KWXtkfoQ_i8

Premierze Tusk, nagrałem Panu jednego bandytę. To policjant. Pod kolejnymi linkami inni policjanci biją ludzi z flagami.
http://www.youtube.com/watch?v=iEJn3Svn ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=5lPAqfY2 ... ture=share
http://www.youtube.com/watch?v=GtmT-QNL ... r_embedded

Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta na nagraniu, które można obejrzeć w internecie.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-t ... nId,385987

Większość zadym podczas Marszu Niepodległości była sprowokowana przez policję?
http://pietkun.nowyekran.pl/post/37618, ... licja-bila
http://www.youtube.com/watch?v=KZRWClY5 ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=5Qzumnii ... r_embedded

Bezsensowne lub prowokacyjne wejście policji w Marsz Niepodległości 11.11.11 Plac na Rozdrożu
http://www.youtube.com/watch?v=VjlArJIb ... r_embedded

11 listopada okiem policjantów. Tekst po lekturze Internetowego Forum Policyjnego (www.ifp.pl) - jak wyglądała manifestacja 11 listopada oczami funkcjonariuszy Policji z całego kraju.
http://wpolityce.pl/artykuly/18183-11-l ... olicyjnego

Według dziennikarki TVN "Bóg, Honor, Ojczyzna" zwiastuje agresywne zachowania uczestników Marszu Niepodległości.
http://www.youtube.com/watch?v=3_k_1B36GY4

Fakty TVN czyli szczyt manipulacji - po wypowiedzi rzecznika policji, że atakowali policję zwykli chuligani (czyli nie narodowcy, patrioci, którzy przyjechali świętować) redaktor mówi: "w tych starciach policji z narodowcami rannych zostało kilku policjantów".
http://www.tvn24.pl/28377,1723977,0,1,z ... omosc.html

Cały Marsz Niepodległości 11.11.11 - według wyliczeń blogerów oglądających ten kilkunastominutowy film przed obiektywem kamery przeszło około 30 tysięcy uczestników.
http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA
http://www.youtube.com/watch?v=0lgLeATI ... ture=share

Oto jak Marsz Niepodległości wyglądał naprawdę:
http://www.youtube.com/watch?v=GxfhyiRz ... ture=share
http://www.youtube.com/watch?v=yvyXWiE9 ... e=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=A8RonYbI ... r_embedded
http://vod.gazetapolska.pl/677-czesc-i- ... odleglosci
https://www.facebook.com/photo.php?v=274202532618569

Najlepsze zdjęcia Marszu Niepodległości:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 093&type=1
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... e=1&ref=nf

Konferencja prasowa organizatorów Marszu Niepodległości (o medialnych manipulacjach)
http://www.youtube.com/watch?v=1YcRHIiP ... r_embedded

Relacje uczestników Marszu Niepodległości. Byłem na Marszu Niepodległości... Było spokojnie, żadnych awantur, żadnego naruszania prawa, nikt nie był agresywny, nie było żadnych incydentów, żadnych bijatyk, żadnego rzucania kamieniami... Było to radosne i wesołe święto. Wróciłem do domu, włączyłem telewizor i się okazuje, że uczestniczyłem w jakichś rozróbach, bójkach, paleniu samochodów.
http://niepoprawni.pl/blog/54/tv-tvp-tvn-polsat-lze
http://gps65.nowyekran.pl/post/37200,by ... odleglosci
http://www.niepoprawni.pl/blog/208/szla ... odleglosci
http://www.niepoprawni.pl/blog/2370/dla ... -listopada
http://internaut.nowyekran.pl/post/3720 ... tyfaszysci
http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/na ... _____31601

Prowokator zaatakował reportera podczas Marszu Niepodległości. Jak podała policja ten sam człowiek był karany za udział w zadymie na finale Pucharu Polski w Bydgoszczy - mecz ten dał pretekst Donaldowi Tuskowi do ogłoszenia walki z kibicami. Zdaniem obserwatorów celowo dopuszczono tam do konfrontacji zwaśnionych kibiców Legii i Lecha, co musiało zakończyć się tak jak się zakończyło lub znacznie gorzej. Udział w dwóch prowokacjach tego samego człowieka wskazuje na jego zleceniodawców.
http://vod.gazetapolska.pl/688-prowokat ... odleglosci

Prowokacja się udała, ale nie do końca. Postulat blogera - zdelegalizować TVP Info z powodu kłamliwej relacji z Marszu Niepodległości.
http://niepoprawni.pl/blog/475/prowokac ... e-do-konca
http://niepoprawni.pl/blog/3988/skandal ... raficzna-k
http://niepoprawni.pl/blog/2145/zdelega ... odleglosci

Kolejna szokująca informacja - niemieccy lewacy zaatakowali grupę rekonstrukcyjną w polskich mundurach. "Pluł na mundur". Przez tę grupkę lewaków zmieniono trasę Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Bloger pyta - czy ja jeszcze żyję w niepodległym kraju?
http://wpolityce.pl/wydarzenia/17931-ko ... -na-mundur
http://elear.salon24.pl/363052,niemcy-p ... -w-strachu

Kto tu w co gra? Nagle warszawski ratusz oznajmia, że ma gotowe nowe, ostrzejsze przepisy o zgromadzeniach!
http://wpolityce.pl/wydarzenia/17933-kt ... madzeniach

Profesor Jan Żaryn: Władze postanowiły doprowadzić do kilku prowokacji, a następnie w szybkim tempie przygotować nowe prawo, zabraniające ludziom manifestować swoje - krytyczne wobec władzy - poglądy i idee. Taki wniosek trzeba wyciągnąć biorąc pod uwagę różnicę między medialnym przekazem na temat Marszu, a jego faktycznym przebiegiem. Blogerzy również stawiają pytania o prowokację w związku z dziwnym zachowaniem policji.
http://wpolityce.pl/artykuly/17922-mars ... nielegalni
http://kruk.nowyekran.pl/post/37244,mar ... uczestnika
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/ ... wa_gorzki_

- Byłem świadkiem, jak jakiś zamaskowany od stóp do głów gówniarz wyrywał kamienie z bruku. Podeszli do niego kibice, nazywani przez media kibolami, i zapytali go: "co ty wyprawiasz?" - opowiada Zbigniew Romaszewski. - W wyniku interwencji "kiboli" kamienie te w ogóle nie zostały użyte, za to pokazał je TVN. Robiło to wrażenie prowokacji - mówi były senator. - Policja brutalnie spychała manifestantów, zamiast po prostu ogłosić, jakimi ulicami mamy pójść. To wszystko robiło trochę wrażenie
ćwiczeń przed pacyfikowaniem manifestacji, do jakich niewątpliwie dojdzie w nadchodzących ciężkich dla rządu czasach - ocenia legenda opozycji z czasów PRL. Romaszewski był także świadkiem wydarzeń wokół podpalonego później wozu TVN. Jak mówi, został on świadomie opuszczony przez pilnujących go wcześniej policjantów. - To nie pierwsza tego typu prowokacja, podobną było zatrzymanie Piotra Staruchowicza na oczach tłumów uczestników obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego - stwierdza. Jego
zdaniem relacje medialne z marszu były najbardziej zakłamanymi po 1989 r.
http://niezalezna.pl/18866-najbardziej- ... -po-1989-r

Organizator Marszu Niepodległości broni samochodów TVN przed chuliganami.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rwS3sJxUgk

Te słowa Tuska to słowa wielkiego wstydu. Ktoś, kto niesie biało-czerwony sztandar i chce czcić pamięć Piłsudskiego i Dmowskiego, i równocześnie kopie kogoś po głowie, nie jest patriotą, tylko bandytą - tako rzekł Tusk Donald. Oczywiście udaje, że nie wie, kto wczoraj bił policjantów, kto kopał młodych polskich harcerzy przygotowujących rekonstrukcję dni chwały...
http://andrzejleja.salon24.pl/363348,te ... ego-wstydu

Wstrząsająca relacja świadka: "Nagle wypadło pięciu zamaskowanych z pałami. Mówili po niemiecku. Zaczęli bić". Napastnicy natychmiast potem uciekli, pochowali się w kawiarni Nowy Świat należącej do lewackiej "Krytyki Politycznej".
http://wpolityce.pl/wydarzenia/17916-uj ... aczeli-bic

- To oburzające, że w Święto Niepodległości Polski w naszej stolicy jakiś Niemiec opluwa naszą historię! - grzmi Szymon Pawlaczyk, dowódca rekonstrukcyjnego I Pułku Piechoty Legii Nadwiślańskiej. Członek tej grupy podczas uroczystej defilady został zaatakowany przez antyfaszystę. Chuligan opluł jego historyczny, wojskowy mundur, a potem rzucił się z pięściami.
http://wiadomosci.wp.pl/title,Szok-po-z ... omosc.html

Pobity przez niemiecką bojówkę. 40-letni Rafał Gołuch, gdynianin na co dzień mieszkający na Wyspach Brytyjskich to jedna z ofiar agresji lewicowych bojówkarzy z Niemiec w czasie Dnia Niepodległości. Rafał Gołuch ma urazy głowy i złamany strop oczodołu.
http://niezalezna.pl/18899-pobity-przez ... ka-bojowke
http://vod.gazetapolska.pl/689-tylko-u- ... ez-niemcow

Oto dowód kto zaprosił niemieckich bojówkarzy! "Państwo Tuska znowu okazało się mocne - jak zwykle w gębie".
http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik- ... le-w-gebie

Rafał Ziemkiewicz o swoim udziale w Marszu Niepodległości.
http://www.rp.pl/artykul/628874,750723.html

Na jakim marszu byłem - Łukasz Warzecha
http://lukaszwarzecha.salon24.pl/363434 ... rszu-bylem

Zbigniew Ziobro: Premier i rząd nie potrafili zagwarantować bezpieczeństwa Polakom, którzy chcieli w sposób godny, często z własnymi dziećmi uczcić Święto Niepodległości. Były minister sprawiedliwości zarzucił rządowi, że złagodził odpowiedzialność karną dla chuliganów i zaniechał rozwoju jego projektu sądów 24-godzinnych. Dziś nagle, te sądy okazują się być dobrym rozwiązaniem. - Rząd nie zdał egzaminu, szuka winy w złym prawie - mówił Ziobro. Rząd powinien się wziąć do pracy, a nie tylko
PR-owskich oświadczeń, że premier nakazał surowo karać. Od karania są sądy. Pan premier nic nie może sądom nakazać - mówił Ziobro.
http://fakty.interia.pl/raport/zamieszk ... 20395,7780

Filip Stankiewicz

Tekst zamieściłem na kilku portalach m.in.:
http://niezalezna.pl/18874-marsz-niepod ... jak-za-prl
http://niepoprawni.pl/blog/289/telewizj ... odleglosci
http://filipstankiewicz.salon24.pl/3636 ... -nie-marsz
http://filipstankiewicz.nowyekran.pl/po ... -nie-marsz

Serdecznie Pozdrawiam

Filip Stankiewicz

P.S. Proszę o przekazanie informacji ludziom zainteresowanym losem naszego kraju. Często o to proszę, ale w tym przypadku uważam to za naprawdę ważne, bo to wydarzenie może złamać potęgę kłamliwych mediów i ograniczyć ich wpływ na wyborców. Ponieważ skala manipulacji jest ogromna, a jej świadków było kilkadziesiąt tysięcy - wszystko zależy od naszej aktywności i umiejętności dotarcia z informacją do jak największej ilości ludzi.

_________________
adm


24 Lis 2011 15:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.