Obecny czas: 23 Kwi 2018 03:33

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać wszystkie tematy dotyczące życia młodych Polaków w Polsce i na obczyźnie.
Obowiązuje autocenzura dotycząca wulgaryzmów i podstawowej kultury zachowywania się w miejscu publicznym..
Wiek osób uczestniczacych w tym forum nie powinien przekraczać 35-go roku zycia.
Pisać mogą wyłącznie Polacy z Polskim Duchem Narodowym
Osoby starsze prosimy o logowanie się na forum Suwerenność.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Aktualności ONR Podhale 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: Aktualności ONR Podhale
Mamy jeszcze jeden dowod na to ze Polska jest juz na pozycji Palestyny.

19 Kwi 2009 16:30
Administrator
Awatar użytkownika

Harnas prosze napisac jak sie skonczyl konflikt z Western Union i czy odebral Pan pieniadze.
Interesuje mnie ten przypadek osobiscie , poniewaz wiem ze od woli urzednika zalezy jakie pytania bedzie stawial i tylko w uzasadnionych przypadkach gdy chodzi o duze kwoty, moze prosic o dodatkiwe informacje poza kwota i numerem przekazu.
Mowa oczywiscie o normalnym urzedniku w normalnym panstwie i normalnym banku.
Dosyc czesto korzystamy z tej formy przykazu pieniadzy naszym oparatorom i pracownikom w rozne czesci swiata i nawet na Bialorusi nikt nie pyta kto przesyla pieniadze.
Poza tym jest to weryfikacja werbalna, zatem jaki problem ma koszerny kundel w okienku pojsc na reke Polakowi ktory zostal zweryfikowany dwoma dowodami na autentycznosc przekazu.

21 Kwi 2009 07:39

mówiąc kolokwialnie dupa.

Proszę zablokowac operację. Byłem ponownie i znów to samo. Szkoda marnować czas i wykłucać się z kasjerką.

pozdr.

21 Kwi 2009 18:00

Aktualności:
ONR Podhale poszukuje sponosra na 30-osobowy namiot wojskowy. Jakby ktoś był chętny udzielić tu wsparcia będziemy wdzięczni.

Ps. Tu prośba do administracji. Prosimy o zastrzeżenie tematu "Aktualnosci ONR Podhale" wyłacznie dla osób zarejestrowanych.

21 Kwi 2009 18:04
Awatar użytkownika

Jest zle , ale nie beznadziejnie.
Ktos chyba nam zle zyczyl bo takich komplikacji jeszcze nie bylo a firma wysyla dziesiatki tysiecy dolarow rocznie w rozne czesci swiata.
Zaczne od Western Union gdzie dowiedzialem sie ze aby zatrzymac tranzakcje , musze miec kwit nadania potwierdzajacy nadawce.
Dziewczyna ktora wplacala w naszym imieniu pieniadze jest poza terenem i kontakt bedziemy mieli ok. 5 maja, podobnie zreszta jak z szefem.
Kwit prawdopodobnie jest u szefa w biurze i nie moge sprawdzic danych.
W trakcie przepisywania numeru i kwoty , sprawdzilem Twoje dane dla pewnosci a reszta mnie nie interesowala.
Pamietam ze spojzalem na adres nadawcy zeby sie upewnic ze nie naprowadza na nasze studio.
Byl calkowicie wymyslony a zatem nikt nie potwierdzi nadawcy.
Mozliwe ze oddadza pieniadze na podstawie kwitu, ale pod warunkiem ze szef go nie wyrzucil, jak znam zycie to nie trzyma niepotrzebnych papierkow.
W przypadku gdyby kwit sie znalazl to podam Ci nadawce ktory tam widnieje, w miedzyczasie sprawdz w innym banku czy wyplaca Ci na - kronikapodhalan .
Wyslanie 100$ kosztuje 9$ a zatrzymanie tranzakcji 15$ do tego dochodzi nastepna komplikacja , a mianowicie , kwota byla przeliczona na zlotowki i teraz ponownie musi byc przeliczona na dolary.
Roznica jest wielka bo parchy przed swietami zawsze sztucznie podnosza cene zlotowki zeby domac Polakow wracajacych na swieta do domu i obecnie jest 20% roznicy.
Nie chce mi sie juz pisac, bo podejzewam ze te swinie (zydowskie) wspolpracuja z soba na calej plaszczyznie i poprostu jestesmy na cenzurowanym tzn. Ty Harnas bo nadawca byl zmyslony.
Jeszcze raz .
Pojdz do banku ktory obsluguje tranzakcje Western Union, podaj dane j/w i jako nadawce kronikapodhalan , moze wystarczy zeby pobrac pieniadze , bo nie pamietam co bylo jeszcze dopisane , mozliwe ze Zbyszek , albo Edward ale to sprawdze po powrocie szefa.

W sprawie blokady tematu , napisz prywatnie do admina , jest na drugim koncu swiata ,a ja nie ma uprawnien do modyfikacji.
Wiem ze admin nie czyta postow od znajomych, sprawdza tylko niepewnych i nowych.

21 Kwi 2009 20:28
Administrator
Awatar użytkownika

Harnas.
Mamy potwierdzenie od Dziewczyny ktora wysylala pieniadze.
Na przekazie byl zmyslony adres i nadawca Kronikapodhalan
(jesli jest imie to Zbyszek albo Edward, ale jako nadawca w jednym wyrazie Kronikapodhalan.
Zydzi obrzydzaja zycie normalnego czlowieka i nalezy z tym walczyc.

23 Kwi 2009 03:34
Awatar użytkownika

Dzieki za pomoc.
Gra nie jest warta swieczki, zeby tak komplikowac czlowiekowi zycie za marne kilka groszy, to wprost niewiarygodne.
Harnas napisz ile kosztuje taki namiot i jak to wyglada , bo nie mam wyobrazni.
Mysle ze mozna by bylo uruchomic jakas akcje ale musze znac cene.

23 Kwi 2009 05:59

Panowie proponuję zablokować tranzakcję. Przez następne 2 tygodnie będę w Bieszczadach więc niestety nie jestem wstanie podjąc tej gotówki - a szkoda. Z góry dziękuję za dobre chęci. pozdr.

Zawisza napisał(a):
Harnas napisz ile kosztuje taki namiot i jak to wyglada , bo nie mam wyobrazni.
Mysle ze mozna by bylo uruchomic jakas akcje ale musze znac cene.

niestety sporo :(
http://www.allegro.pl/item603272598_nam ... _nowy.html

30 Kwi 2009 07:12

ps. i jeszcze news z aktualności ONR Podhale

Bard żołnierzy wyklętych w Nowym Targu

27 kwietnia, w sali widowiskowej nowotarskiego MOK-u odbył się doskonały koncert Andrzeja Kołakowskiego – barda żołnierzy wyklętych, poety, wychowawcy i kontrrewolucjonisty, jak sam o sobie pisze. Impreza z jednej strony honorowała pamięć Konfederacji Tatrzańskiej w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej, z drugiej była promocją najnowszej płyty artysty, zatytułowanej „Oskarżeni o wierność”. Pod takim hasłem o

Image

Spotkanie z Andrzejem Kołakowskim zorganizował, znany ze swojej patriotycznej postawy, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 – pan Krzysztof Kuranda oraz członkowie Społecznego Komitetu Pamięci Konfederacji Tatrzańskiej „ROCHa” i Zgrupowania „Błyskawica” w Waksmundzie.
Podczas koncertu, poprzedzonego inscenizacją zaprzysiężenia nowych członków Konfederacji Tatrzańskiej, bard wykonał ballady ze swojej najnowszej płyty, m.in. "Ballada o drugiej konspiracji", "Inka", "Zdobycie dworu", "Niewolnitwo" czy "Towarzysz Stalin". Każdy utwór poprzedzony był wstępem – krótką historią, wspomnieniem, wierszem, które w sumie stworzyły specyficzny, smutny a zarazem pokrzepiający obraz dziejów Polski od Powstania Styczniowego aż po dzień dzisiejszy. Dodatkowym elementem wzbogacającym uroczystość była poezja regionalna autorstwa twórców Konfederacji Tatrzańskiej – Augustyna Suskiego i Jadwigi Apostoł, którą ekspresyjnie, gwarą recytował nowotarski radny – Stanisław Apostoł. Wśród pieśni nie mogło oczywiście zabraknąć "Epitafium dla majora 'Ognia'" – przepięknej i wzruszającej opowieści o bohaterze spod Turbacza. Jak przyznał sam autor, wykonywanie jej tu, na podhalańskiej ziemi jest dla niego każdorazowo niesamowitym przeżyciem.
Wśród licznie zgromadzonej publiczności obecność swą zaznaczyli także członkowie ONR Podhale.

Image

Na koniec warto zaznaczyć, iż nie był to pierwszy występ pana Andrzeja Kołakowskiego w Nowym Targu. Poprzednią okazją była promocja książki, będącej zapisem konferencji dotyczącej żołnierzy walczących z „władzą ludową” w pierwszych latach PRL. Mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie przyjdzie nam przeżywać emocje, jakich dostarcza swoimi utworami ten doskonały artysta. (onrnt)

Źródło: http://www.onrpodhale.boo.pl

30 Kwi 2009 07:26
Administrator
Awatar użytkownika

Harnas .
Musi Pan jeszcze raz isc do banku ktory wspolpracuje z Western Union , podac numery ktore byly wczesniej wyslane przez Monike i dodac (jesli spytaja) ze nadawca jest Edward Kronikapodhalan.
Mam przed soba kwit i nic wiecej nie mozna zrobic z naszej strony.
Jak Pan nie odbierze pieniedzy to poprostu przepadna.
Ja oddalem Zbyszkowi 50 zlotych i teraz juz nic nie stoi na przeszkodzie zeby przekaz przepadl.
Nic Pan nie musi pisac w relacjach bo nie chodzi o pochwaly, a nieporozumienie wyniklo z tego ze bladz spytala o cos czego nie musiala wiedziec gdyby nie byla nadgorliwa w stosunku do azjatyckiego "pana".
Zbyszek jest teraz poza studiem i bedzie sie lokalizowal dopiero po powrocie tzn. ok. wrzesnia , wiem ze kombinowal cos ze sponsorami na namiot, ale tu jest obecnie fatalna sytuacja w polonijnym biznesie i nic z tego nie wyszlo bo podobno nikt o Was nie slyszal.
Nie chce pisac zbyt duzo ale moje nastawienie do Polski i Ducha Narodowego powinien Pan znac po krutkim spotkaniu.
Osobiscie na tzw. wspolprace z jednostami globalnymi typu "Sluga Watykanu" sie nie pisze.
Jestem Narodowcem Polskim i osobiscie interesuje mnie li tylko Biala Polska Mlodziez nie przybita do krzyza, co wcale nie koliduje z szacunkiem do mlodych Polakow skupionych wokol Narodowych ideologii.

Pozdrawiam
Edward Maciejczyk

Ps. Od czerwca forum bedzie zamkniete, przyczyna prozaiczna- brak zainteresowania a co za tym idzie , powodu do utrzymywania pracownikow do obslugi forum.
Nigdy niczego nie robilem na sile , oceniam realia a nie marzenia, jak mam sam sobie strzelac na wiwat to wole oszczedzic naboje na prawdziwa walke.

14 Maj 2009 06:31
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości