Obecny czas: 24 Cze 2018 20:47


Regulamin forum


Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego PaństwaNapisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 RABUNEK - bezprecedensowy szwindel 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Opis RABUNKU na Narodzie Polskim - ze szczegółami - przedstawia "Elementarz dla Wszystkich Sfer", czyli Misterna Orgia Miłości - REMANENT - do zdobycia pod adresem e-mail: husarz33@wp.pl

Dla Polaków PATRIOTÓW należy się skrót - zwłaszcza w świetle dzisiejszego (24.02.2009.) występu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - wygłoszonego dla wykształciuchów (ekonomistów?) na Uniwersytecie "Ekonomicznym" we Wrocławiu.

Pan Prezydent - wygłaszając androny o ekonomii - zasłyszane od "ekonomistów", bo sam jest prawnikiem, zachował się jak ZNACHOR, bo z uporem maniaka ani słowem nie wspomniał o najstraszliwszej przyczynie światowego kryzysu jakim jest lichwa. Wspominał zaś o bezrobociu, przestępczości, obronie miejsc pracy, jakoby to były najważniejsze sprawy do rozwiązania. Dlaczego uważam Pana Prezydenta za znachora??? Odpowiedź jest bardzo prosta. Lichwa w prost jest RAKIEM na pieniądzu, czyli krwi gospodarki, co nie podlega dyskusji, bo pieniądze wytworzone przez system są po pierwsze obciążone długiem, a lichwa powoduje, że dług ten staje się niespłacalny, bo "bankierzy" nie kreują pieniędzy pod lichwę i w ten sposób następuje totalny brak pieniądza, czyli życiodajnej krwi.!!!

Określenie kogoś znachorem - ma miejsce w sytuacji - kiedy znachor obiecuje "pacjentowi", że zrobi wszystko, by tego "pacjenta" uleczyć z wszystkich chorób, ale jednocześnie ukrywa przed "pacjentem", że ten - chory jest także na raka krwi.!!!
Z medycznego punktu widzenie RAK KRWI decyduje o wszelkich możliwościach dalszego leczenia.!!! Przykładów jest tak wiele, że przeprowadzanie dowodu jest dokładnie zbędne.!!!

Przechodzę teraz do skrótu, czyli tego, co wynika z TOTALNEGO RABUNKU, jaki dokonali i nadal dokonują na Narodzie Polskim "OBCY" i ich pomagierzy, czyli trzymający władzę partyjni oszuści.

RABUNEK ten, to bezprzykładne MISTERIUM NIEPRAWOŚCI.!!!

"Ekonomia, która nie bierze pod uwagę wymiaru etycznego i nie stara się służyć dobru człowieka - każdego człowieka i całego człowieka - w istocie rzeczy nie zasługuje nawet na miano <ekonomii> pojmowanej jako rozumne i dobroczynne zarządzanie dobrami materialnymi".

Nie będę się tutaj zajmował wyliczaniem liczbowym ogromu RABUNKU, bo to jest w ELEMENTARZU. Zajmę się natomiast opisaniem skal porównawczych, znanych dla przeciętnego Kowalskiego, a obłudnie i fałszywie prezentowanych w mediach, które naiwny Kowalski przyjmuje za prawdę objawioną i coraz bardziej ma tymi fikcjami zapchany, czyli wyprany mózg.!!!

Dziś naiwnych "kibiców" bombarduje się wyssanymi z palca banialukami o tym, że kryzys przyszedł z Ameryki, a tłumaczenia przyczyn, serwowane przez "ekonomistów" z uporem maniaka ignorujących ETYKĘ i dobroczynność, ogłupiają naiwnych "kibiców", bo słowo "LICHWA", zostało wykreślone ze słownika poprawności "ekonomicznej".!!!

Przechodząc do rzeczy - przechodzę do kradzieży pieniędzy budżetowych przez "obcych" informuję, że jest to 6/7 budżetu państwa, które zamiast wpływać do Skarbu Państwa, wpływają notorycznie do prywatnych kieszeni "obcych".

Sama tylko afera alkoholowa, to tak wielki RABUNEK, że gdyby ten alkohol załadować na ciężarówki w postaci wódki 40 % - ej, byłoby to 1,5 do 1,6 miliona ciężarówek 12 tonowych, które poustawiane na drodze jedna za drugą - zderzak w zderzak - zajęły by ponad 25 tys. kilometrów, czyli ponad połowę obwodu kuli ziemskiej.
W aferze alkoholowej chodzi o 6 milionów ton spirytusu w ciągu 16 lat, co w przeliczeniu na cenę mięsa (najlepszego) pięć razy więcej byłoby to 25 - 30 milionów ton mięsa.

Afera paliwowa jest większa niż afera alkoholowa. Razem z obu tych afer przez 16 lat zostało zrabowane miliardy złotych, rocznie jest to 2,5 - 3 razy więcej niż wynosi cały obecny roczny budżet netto "dla Polaków". Jakże naiwnie i szyderczo są serwowane nam wielomiesięczne deliberacje paplamentarzystów nad tzw. budżetem???

Podsumowanie tzw. afer prywatyzacyjnych przekracza ludzką wyobraźnie, bo całość ukradzionych pieniędzy z tych trzech afer to 220 - 260 MLD $ lub EURO (przy kursie z 2001r.); tzn. ok. 1000 MLD zł w ciągu 16 lat.

Porównując całość wszystkich pieniędzy niezbędnych dla POLAKÓW w stosunku do pieniędzy "luźnych" ukradzionych Polakom przez "obcych" - ma się tak jak 1/ 12 części. To znaczy, że za 1 bochenek chleba Polak musi zapłacić tyle, że można by było kupić 13 bochenków chleba. Tak kupuje Polak - każdy z 38 milionów ludzi żyjących z pracy.

Czy wiesz ile jest rabowanych nam Polakom rocznie "luźnych"pieniędzy???

1). To tyle co wydaje największe mocarstwo świata na zbrojenia - USA.
2). To więcej niż mogą wytworzyć nadwyżki takie kraje jak Rosja, czy Niemcy.
3). To więcej niż może wytworzyć nadwyżki cała Europa Zachodnia.
4). To więcej niż może wytworzyć nadwyżki cała Afryka.
5). To więcej niż może wytworzyć nadwyżki cała Ameryka Południowa
6). Sama afera alkoholowa - to tyle nadwyżki co dają wszystkie kopalnie złota na całym świecie.


Czy ktoś śmie mieć wątpliwości z czego MAMY płacić Dywidendę Narodową???
Wystarczy zabrać "bankierom" te "zabawki" i skończy się ten bez precedensu RABUNEK.!!!


24 Lut 2009 14:42
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 23:23
Posty: 4788
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
:shock: Uczen przeskoczyl Mistrza :roll:
Mimo ze sie nie znamy intuicja wilka podpowiada mi ze jest Pan tym czlowiekiem ktory dokona zmian na lepsze.
Byl Pan na jednej z list korespondencyjnych USOPAL, SOWA i innych wsrod kilkuset osob dzialajacych w sieci, teraz jestem z siebie dumny ze to wlasnie Panu zaproponowalem wspolprace bo w sposob lapidarny przekazuje Pan potrzebne Polakom informacje.
Doprawdy niewiele osob jest w stanie przelac zdobyta przez lata wiedze tresciwie i w sposob strawny dla laikow, jest to sztuka znana tylko nielicznym Mistrzom.
"Slowianin malo mowi duzo robi" z tym haslem mozemy przejsc do nastepnego etapu tzn. od dzisiaj jest Pan administratorem co znaczy ze Pan decyduje o losie tego forum i moze budowac albo wykasowac co tylko Pan zechce.
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Edward Maciejczyk

Ps. Mysle ze od polowy marca br. ruszymy z szeroka promocja tego forum to przed koncem 2009 roku pojdziemy juz pelna para zeby nie przegapic 600-nej rocznicy zwyciestwa nad "Krzyzakami"

_________________
adm


24 Lut 2009 21:51
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Szanowny Panie Edwardzie!
Pochlebia mi Pan: "ze uczen przeskoczyl Mistrza.
Ja tylko robie to, co umiem i co zdobylem poprzez wieloletnie zdobywanie wiedzy od innych, ktorzy byli przede mna.!!!
Jestem Polakiem - to mam POLSKIE OBOWIAZKI.!!!

Dziekuje Panie Edwardzie za wielkie zaufanie. Postaram sie nie zawiesc ani Pana, ani nikogo innego z wyjatkiem zdrajcow.

Serdecznie Pozdrawiam - Kazimierz Jozef Styrna.


25 Lut 2009 13:05
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2009 02:41
Posty: 105
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Smierc za Zdrade Stanu, wszyscy zlodzieje i wszystkie szuje odpowiedzialne za zniszczenie Polski powinni byc zlikwidowani ku przestrodze dla innych.


28 Lut 2009 05:41
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2009 02:41
Posty: 105
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Edward Maciejczyk tez byl juz wykasowany? bo ostatnio nie widze zeby cos napisal 8-)


02 Mar 2009 22:34
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Ha.!!! Ha.!!!! Ha.!!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Końby się uśmiał Zadruga.!!!!!!! :lol:


03 Mar 2009 09:51
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2008 22:09
Posty: 75
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Dlaczego winni i wspolwinni grabierzy Polski jeszcze zyja na wolnosci?


06 Mar 2009 21:43
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Drogi Zawiszo!
Winowajcy jeszcze zyją, bo to oni rządzą swiatem a nie jakiś tam "suweren", czyli naród.!!!


07 Mar 2009 12:09
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2009 04:03
Posty: 59
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Dwa tygodnie temu na jednym z katolickich portali gdzie zarejestrowanych jest kilka tysięcy młodych i średnio młodych ludzi zapodałem temat o ekonomii społecznej:

Zapraszam do dyskusji nie tylko ekonomistów ale też wszystkich którzy potrafią jeszcze (bez pomocy telewizji i innych podobnych mediów) samodzielnie myśleć

Dlaczego ekonomia społeczna jest tak wielkim zagrożeniem dla bankierów i władzy.

Ekonomia społeczna w formie kredytu społecznego jest niedobra bo:
- jest zrozumiała nawet dla dziecka z podstawówki (nie ma więc potrzeby przez kilkanaście lat kształcić ogromnej ilości ekonomistów którzy zresztą muszą się ciągle douczać bo przepisy i prawa ekonomiczne systematycznie się zmieniają. Nie potrzeba również całej rzeszy doradców finansowych i prawników )
- jest prosta do zastosowania w praktyce (do jej obsługi nie potrzeba ogromnej ilości instytucji finansowych oraz urzędników te instytucje nadzorujących i kontrolujących)
- jest bardzo przejrzysta (stosując ją, są znikome szanse na to, by cokolwiek zdefraudować czy też ukraść)
- jest prospołeczna i etyczna (kieruje się wprost zasadami chrześcijańskimi, jak też innych religii, by służyć przede wszystkim człowiekowi a nie grupom lichwiarzy i złodziei)
- całkowicie akceptuje wolność wyboru jednostki i czyni człowieka niezależnego od wszelkich systemów ekonomicznych i politycznych
- służy dobru pojedynczego człowieka jak i rozwojowi poszczególnych krajów


Jeśli ekonomia społeczna jest utopią i niebezpieczna dla wszystkich to dlaczego:
- nie ostrzega się przed nią w środkach masowego przekazu (media w ogóle nie wspomną na jej temat)
- nie mówi się o tym systemie ekonomicznym przy nauce ekonomii (praktycznie nie wspomina się o tym nawet jako formie ciekawostki)
- z całą zajadłością tępi się Islam (który to mając około ¼ populacji świata działa na zasadzie zbliżonej do ekonomii społecznej)
- osoby które mówią i piszą na ten temat są dyskryminowane a nawet zastraszane (doświadczyli tego moi znajomi jak i ja osobiście)
- jedyne czasopismo w języku polskim które pisze na ten i podobne tematy nie może być dystrybuowane przez typową sieć a tylko, po dużo większych kosztach, sprzedawane bezpośrednio u wydawcy

Przez dwa tygodnie jest 13 wpisów, w tym jeden mój oraz trzy całkowicie nie na temat - prawdopodobnie nieprzypadkowy przypadek
Co na ten temat sądzicie. Czy jest to normalne że młodzi ludzie wolą godzinami pisać o prawdziwych pierdołach a nie chą podjąć poważniejszego tematu :?:


08 Mar 2009 08:14
Profil WWW

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: RABUNEK - bezprecedensowy szwindel
Drogi Raynoldzie!

Pięknie ująłeś temat ekonomii społecznej, którą nazwałem w moim podręczniku Ekonomia 2009 "Ekonomią bez lichwy i podatków".

Moim zdaniem dyskutować tu o ekonomii tak prostej, że dziecko z pierwszej klasy szkoły podstawowej, jeśli tylko nauczy się liczyć do 100, to już pojmie zasady "ekonomii społecznej". Jest to zbyteczne, bo nie ma o czym dyskutować - dlatego nikt nie dyskutuje, tylko przeszkadzają niektórzy, bo im się nie podoba, że zbójcom chcemy odebrać "zabawki".!!!

Jeśli napiszesz na mój e-mail; husarz33@wp.pl to prześlę Ci komplet materiałów naszego planu odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza. Jest to NOWE ROZDANIE, które jest od dziś dopiero aktualne i podjęte do REALIZACJI przez nasze Pospolite Ruszenie w Organizacji.

Pozdrawiam - Kazimierz.

PS: Drogi Raynoldzie! Pozwoliłem sobie podkreślić rzeczy ważne, poprzez pogrubienie tekstu. Zrobiłeś DOBRĄ ROBOTĘ.!!!


12 Mar 2009 18:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.