Obecny czas: 18 Cze 2018 17:20

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!! 
Autor Wiadomość

Post Re: GNOJÓWKA - pieniądz spaprany lichwą.!!!
"Feniksowa" !
Kaziu ma dobre cele i wierzy w to,ze je osiagnie.
Zapomina sie czasem ( w dobrej wierze),ze Polacy juz nie sa Polakami, stali sie europejczykami a nawet swiatowcami !
Daj umrzec starym ludziom w swej wierze i "nie zaproblemiaj" ich - stare drzewa same sie lamia.
Bez pieniedzy na wsi da sie zyc ale gorzej juz z ubraniem,jak wodociagi stana studnie sie odkryje,jak opalu nie bedzie pojdzie sie do lasu,pradu braknie ogarek sie zapali,a jak juz calkowita trwoga nastanie to i modlic sie za darmo mozna a ksiadz powie co laska.
Takie to juz czasy nastaly ,bo swiat nie stoii w miejscu lecz pedzi na zlamanie karku.
Gdy juz na swiecie zostanie ten miliard ludzi to klopoty sie skoncza.

Gnojowka ?
Pieniadz nie smierdzi !
Masz "Feniksowa" corki wiec zadbaj o ich dobre wychowanie,to do nich bedzie po nas nalezal ten swiat.
Bog dal zycie ,da i pozywienie.

01 Kwi 2009 21:56
Awatar użytkownika

Zolnierzu co sie stalo? zaczynasz calkiem rozsadnie dedukowac.

01 Kwi 2009 22:19

jesłi mam rozmawiac o tym programie, to musze wiedzieć jakie wartości ekonomiczne to prezentuje.
wyobrażcie sobie sytuację- osoba nie znająca tematu pyta, brygadzista to 2,5 dywidendy
robotnik zwykły to 1 dywidenda.
a doświadczenie po 15 latach pracy ?
i ile ta 1 dywidenda około ma wynosić? odpowiedznik 500 zł czy 800 czy 1200zł? szukałam bardzo długo w programie, ale nie moge znalezc jest tylko mowa o możliwości zmienność wysokości

jak to się bezie miało do cen? czy ktoś o tym pomyslał?
raz zapłacimy za chleb 2zł a raz 5 zł?

program jest dobrze pomyslany i nie rozumiem dlaczego tutaj uważacie ze niie daję umrzeć w pokoju starym ludziom, kiedy uważam że warto to rozpowszechnić. proszę mnie nie atakowac tylko odpowiadac konkretnie bo ekonomia to twarde wyniki i szanse powodzenia. jeszcze jedną sprawa staje sie zakaz upowszechniania tego w formie plakatów. ja dokładam starań, by wśród moje rodziny ludzie poznali go, i nie życzę sobie podciągać mnie pod jakąś kreskę.

czy pisząc ten program nie mógł pan Józef zrezygnować z podkreślania religijności po tyle razy?
w polsce jest mnóstwo ludzi myślacych , którzy docenią ten pomysł i przyjdą mu z pomocą, ale namiętne nawracanie wszystkich którzy to będa czytać też może odpychać. wiem, że dla starszych ludzi jest to sprawa wielkiej wagi, niemniej mowa o kłamstwie na którym zbudowana została równowga finansowa kraju.

nie tylko naszego , także innych.
taki dokument obalający to kłamstwo powinien mówić o faktach, a religię traktować jako czynnik ważny ale nie wiodący!
taka jest zasad tworzenia dokumentacji ekonomicznych. następną rzeczą na jaką sie nie zgodzą ludzie będzioe cenzura, bo ludzie powinni mieć wolny wybór i nie trzeba dawać im namiastki wyboru, bo to się skończy fiaskiem programu. w takim dokumencie nie może być tylu pogrubień, podkreśleń i wykrzykników o diabelskich pomysłach, szatańskich podstępach, lichwa powinna chociaz na początku zostać zastąpiona słowem procent. po prostu- więcej spokoju, mniej nawracania, fakty powiedzą w dokumencie same za siebie. i za tym ludzie pójdą.

w odpowiedzi proszę nie umieszczać ocen mojej osoby, sposobu wychowania moich córek tylko odpowiedzieć na konkretne pytania, problemy i zgłaszane potrzeby poprawek.

pod tym wszystkim składam gratulacje autorowi. to jest uczciwe odsłonięcie kłamstwa jakiego ludzie nie są świadomi. dawno czegoś takiego było trzeba. proszę odpowiedzieć co autor myśli na przedstawione przeze mnie punkty. pozdrawiam.

02 Kwi 2009 09:13

Autor programu napewno odpowie na twe "akademickie pytania",ja tylko podpowiem ci,ze POLSKE trzeba sznowac i pisac z duzej litery ,bo to kraj nad Wisla ,pomiedzy Odra, Bugiem i Nysa a najwazniejsi ( w nim) ze wszystkich MY SA - POLACY ! - tak mawiali nasi ojcowie i praojcowie.
MY POLACY bez obcych przybledow.

Dodam do tego,ze aby jakis wszelki nowy program wprowadzic w zycie w Polsce, to trzeba najpierw te Polske wyzwolic z pod obcych wplywow i sil naszych wrogow a sa nimi (mam nadzieje,ze wiesz) Zydzi,Niemcy i bolszewicy wychowani przez nich.

Na koniec zapytam cie :
CZY JESTES MATKA POLKA :?:

Pytam dlatego,ze wydajesz mi sie jakas "obca",a tu gdzie piszesz JEST POLSKI DOM i POLACY W NIM ZYJA,pisza i dyskutuja :!:
Bedzie i dla ciebie miejsce,gdy zaczniesz myslec i pisac po polsku - goscie sa mile widziani.

Augustyn P.

02 Kwi 2009 11:38

Droga Sylwio!
Widzę, że zapaliłaś się do problemu. Radzę Ci nie tak nerwowo. Ogromne spustoszenie w ludzkich umysłach jest na przeszkodzie i nie stresuj się, że ktoś może się uśmiechać, czyli drwić z Twoich słów.
Jak już wspomniałem, jesteśmy w fazie projektowania nowego ustroju i rozwiązania obecnie praktykowane mają się nijak do tego, co ma być. Bazą wszelkich zarobków/wynagrodzeń ma być DYWIDENDA NARODOWA, płacona wszystkim zarejestrowanym. To znaczy, że obcy nie mogą być zarejestrowani, tylko Polacy są prawowitymi właścicielami narodowego majątku, który jest źródłem dywidendy społecznej.
Wielkość dywidendy będzie obliczana według wzrostu gospodarczego i będzie wartością zmienną.
W ciemno i na początek dywidenda będzie 500 złotych. Rachunek symulacyjny podaje, że powinno to być 800 złotych. A rzeczywistość może być nawet 1200 złotych, kiedy Narodowe Biuro Finansowe oceni na podstawie produkcji i konsumpcji, której bilans w każdym momencie musi wyjść na ZERO. Jest to zasada w nowym ustroju.

Cena "CHLEBA" opcjonalnie, to wartość pracy włożonej w jego wyprodukowanie, czyli że godzina "PRACY" ma mieć odniesienie do wysokości dywidendy. To znaczy, że minimalne wynagrodzenie nie może być mniejsze niż wysokość dywidendy. Niedopuszczalne są też kominy zarobkowe.
Poza tym - wszystkie dzisiejsze renty, emerytury i dodatki dla niezdolnych do pracy, będą nadal płacone z Narodowego Rachunku Finansowego, który powstanie w Skarbie Państwa po zmonetyzowaniu wszelkiego majątku. Dlatego na tym skończę omawianie dywidendy, bo byłoby to powtarzaniem tematu.

Ja nie zakazuję plakatowania, ale nie mam pieniędzy, by to sfinansować.
Co do religijności - uważam, że DEKALOG jest skałą, a samych "pasterzy" ostro napiętnowałem, że nie biorą przykładu ze swego MISTRZA.!!! Zatem religia nie jest czynnikiem wiodącym, ale najważniejszym. Wiodącym jest niedościgniony pierwowzór, czyli układ krwionośny i nerwowy człowieka, że o projekcie Konstytucji RNP nie wspomnę.

Nie wiem jakie teksty Droga Sylwio już przerobiłaś. Proponuję Ci dalej i po wielokroć je studiować i za każdym razem Zauważysz, że coś nowego Ci do głowy wejdzie, co później będzie procentować.

Doceniam Twoje zaangażowanie i pochlebia mi, że moje "wypociny", a jestem z zawodu konstruktorem/projektantem na emeryturze, są przez kogoś doceniane.

Na przedstawione punkty odpowiem w innym miejscu.

02 Kwi 2009 12:09

husarz jako moderator powinien zareagować na teksty powyzej

myślę ze każdy kto pisze w internecie powinien pamiętac, ze tu obowiązują zasady odbioru wizualnego czcionki
słowa pisane duża literą odbierane są jako krzyk, podkreślanie, wykrzykniki w dużej ilości świadczą o wysokiej wadze tematu dla piszącego, a przekleństwa, wymowa ordynarna i wyzywanie innych jest formą atku słownego które może skutkowac tylko zapisanie przez serwer na zawsze to co mówi osoba pisząca.

nie będę kontynuowac pytań na forum gdzie panuje atmosfera tyranii i wpychania innym na siłę swojego światopoglądu. Stary żołnierz powinien sie zastanowić, czy nie dzieki niemu nie widac tu za wielu odpowiedzi na świetny program któryn am na celu odbudowę ekonomii polski

ludzie mogą miec pytanie, czegoś nie rozumieć, a na kolanch piszacej dziewczyny może siedzieć lub lezeć śpiący 6miesięczny berbeć. w takim przypadku nie zmienia się pozycji kolan, rąk, bo stara się dziecka nie obudzić i używanie dużych liter jest utrudnione.

to sie odnosi do postów które być może pojawią się kiedyś tu od jakiejś innej dziewczyny, bo ja tu nie dam rady znosić chamstwa i wrzasków. moderatora proszę o przypomnienie że na tym forum ma byc mowa o konkretach a nie opiniowanie czyjejś osoby. program wspolnoty finansowej nie jest wart pogrzebania przez chamski sposób wypowiedzi który odstraszy osoby tu zaglądające. a to nie leży w interesie kraju.

02 Kwi 2009 13:31

Po ostatnich Twoich wypowiedziach na; projektpi.pl na temat, że trzeba zrobić coś z podstawą piramidy a nie z wierzchołkiem, czyli "bankierami", mówi mi bardzo wiele - prawie wszystko.

Obróciłaś kota ogonem, czyli po żydowsku podchodzisz do jeża. No to gratuluję!!!

Chamstwa i wrzasku na naszym forum NIE MA, a jeśli komuś nie odpowiadają nasze poglądy, to niech założy własne forum.!!!

02 Kwi 2009 13:38

Prosze zapamietac,ze oprocz odbioru wizualnego jest jeszcze inny odbior oparty na uczuciach ludzkich.
Kazik - szmulki biora nas na uczucia i milosierdzie -starotestamentowa "robota" .
Jednak czlowieka intuicja nie myli a szczegolnie tam gdzie obcy chce wbic klina miedzy dwoje znajacych sie ludzi .
Ile jeszcze do tego tlumaczen i sprytu (dzieciatko na kolanach przeszkadza pisac z duzej litery POLSKA (drwina czy ironia ) :!:
Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze rola "cierpietnicy" ,ktorej zlosliwy stary zolnierz zagladnal az po "podszewke" duszy .
Niesamowity tupet maja szmulki.
Zapamietaj "Feniksie z popiolow":
DUMA I PYCHA PROWADZI DO KLESKI :!:
Nie znajdziesz na tym forum szmulkowego wsparcia ,jak ja nie znajduje na waszych forach i jestem blokowany.
Mam nadzieje,ze bedziemy mieli cie juz z glowy ,wracaj do swoich.

02 Kwi 2009 13:57

Dopowiedziałej juz tej "cierpietnicy" do rozumu na: projektpi.pl

Nie wydaje mi sie jednak, by odpuscila mi.
Zapewne bedzie chciala mnie podgryzc, ale pewnie jej sie to nie uda.!!!

Byc moze nie znajde i pewnie nie znajde na: projektpi.pl szmulkowego wsparcia, ale pisza tam inni, co to udaja, ze wszystko lepiej wiedza, ale mnie z rownowagi nie wyprowadza, taka mam nadzieje.

Pozdrawiam Cie Guciu i prosze o dalsze wsparcie.

02 Kwi 2009 14:29

Bylem na tej stronie "partii internetowej " i juz po pieciu minutach poczulem swad czosnku,cebuli i diabla.
Szkoda Kazik twego zdrowia i czasu na szmulkow i polskich szabasgojow.
Po to w Polsce po pierestrojce wprowadzono wielopartyjnosc aby ludzie "nieprzebudzeni polacy" pogubili sie calkiem ,przeciez im wiekszy tlok tym zlodzieje lepiej i swobodniej grasuja - to stare jak swiat,w tlumie wszystko ujdzie nawet nie wiadomo,kto smierdzi a kto pachnie ,kto piernal a kto kichnal :!:
Jak jeszcze bedziesz mial trudnosci z rozpoznaniem partyjniakow ,organizacji ,portali czy osob pytaj mnie - mam starego nosa wojskowego- nim czulem przez cala swoja sluzbe wojskowa kto czym pachnie.Podsylano mi roznych kaprali,sierzantow i chorazych,po tym juz tylko oficerow udajacych kolegow - ja ich po tygodniu rozpracowywalem i wiedzialem kim sa,kto i po co ich przyslal na moj podoodzial.

Mniej tez na uwadze powiedzenie: STRZEZ SIE PRZYJACIOL i TYCH CO CI KADZA !

02 Kwi 2009 14:46
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość