Obecny czas: 25 Kwi 2018 14:45

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 OŚWIADCZENIE - STANOWISKO 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Re: OŚWIADCZENIE - STANOWISKO
Jakie to romantyczne :roll: czytam i do konca nie zrozumialam o co na tym forum chodzi, to beda jakies nowe banknoty ?

06 Mar 2009 12:38

Żadnych nowych ...knotów nie będzie, tylko towar będzie prawdziwym pieniądzem, a nie jakieś tam knoty, czy zapis liczbowy na koncie.!!!

Pieniądz jest tylko cieniem towaru.!!! Handel cieniem zostanie zabroniony i stanie się przestępstwem.!!!

06 Mar 2009 13:06

W takim razie ,po gazie i do przodu !
Moze nie z piskiem opon jak zdarza sie to mlodym przy ruszaniu ze "swoim power" i zajechaniem konia az do impotencji ale troche wolniej jakto starzy szoferaki potrafia,choc mlodych denerwuje taka jazda.
Jako stary samochodziarz ,ktory nie jednemu koniowi pod maske zagladal przechodze do obiecanej rady dla starego furmana/jezdza "Husarza" naszego dzielnego Kazimierza zgodnie ze zezwoleniem :

Zakladamy,ze Twoj plan "wspolnoty finansowej" jest dobry (nie powiem doskonaly,bo doskonalosci nalezy szukac w niebie a nie na ziemi) i ze wszystko sie powiedzie po zniszczeniu szmulkowej lichwy (polskiej tez,bo bankierzy sa zarazliwi jak moj bank w Polsce "Rolniczy" , o tym innym arzem,tam lokuje zlotowki) i w Polsce zapanuje w finansach to co zawarles w swej przyznam dosc szczegolowej pracy "ekonomicznej",beda kredyty bezprocentowe ,bedzie regularne splacanie pozyczek,beda polskie pieniadze a nie papier i bilon bez pokrycia ,nastanie to co ludziom potrzeba jak powietrza i wody.

Ale czy nie zakladasz takiego przypadku ,ze takze Polacy sa chciwi ,zdarzaja sie nieuczciwi,zaborczy,zachlanni i nad wyraz czasem tez cechuje ich skur....stwo ?

Otoz to tam gdzie pieniadze ,tam tez powinni byc uczciwi ludzie !

Znam wiele przypadkow takze polskiej nieuczciwosci ,to dlugi i niebanalny temat.trzeba wiec pamietac przy tworzeniu tej wspolnoty finansowej (zreszta nie tylko finansowej) o doborze krystalicznie uczciwych ludzi dla naszego banku autentycznych Polakow. Kiedys mawialo sie :"masz u mnie jak w szwajcarskim banku !"- starzy to pamietaja . A dzisiaj az sie prosi zawolanie : Zalatwia cie jak w zydowskim banku !!!
I zalatwiaja juz nawet swoi swoich.
W USA widzimy co sie dzieje jak szmulek szmulka nabija w kabze .

Dlatego tez Kazimierzu ,gdy juz bedziesz przy pieniadzach (narazie jeszcze nie jestes,dopiero jak ja odpale swoje "pol melona graj-carow") to wtedy ulokoj je w pierwszym POLSKIM BANKU,ktory trzeba juz teraz, bez zwloki utworzyc nie czekajac kiedy szmulkom pod ogony podrzuca swiece dymna !

TYlko na bankierow nie bierz takich jak Balcerowicz i jemu podobnych ,nawet Kolodce nie daj wiary !

Bank ten ZNACZY SIE POLSKI I PRAWDZIWIE NARODOWY - mozna go nazwac POLSKI BANK POLAKOW ( PBP) mozna juz zakladac ,sprzeciwu nie bedzie i zobaczysz jak POLACY wszyscy zaczna przenosic do niego swoje oszczednosci z innych bankow szmulkowych i szwabikowych,gdy dowiedza sie ,ze powstal PBP. Ja pierwsz przyjade ze swoja kasa i wtedy mnie SKASUJESZ ( to zart,nie bierz sobie tego do serca z tym " kasowanie" wczesniejszym,to sie wsrod Polakow zdarza).

Tak trzeba zaczynac NASZA WSPOLNOTE FINASOWA ! Pzrepisy juz opracowales ,doskonalil ich bedziesz ze swoim zespolem a ja ci zapewnie POLSKA OCHRONE .
POZDRAWIAM POLAKOW z pieniedzmi i bez pieniedzy - JEDNOCZMY SIE FINANSOWO !
Niech szmulki zobacza ile Polacy maja pieniedzy a oni nic z tego nie beda mogli urwac dla siebie .

Do dziela finansici , wyksztalceni i prosty POLSKI LUDU BOZY !!!
POLSKA JESZCZE NIE JEST BIEDNA I DO KONCA NIE OKRADZIONA - EMIGRACJA WAS ZASILI !!!

NAPRZOD ,DO ZWYCIESTWA - KROKIEM ROWNYM MARSZ !
Defilowac bedziemy po zwyciestwie.

06 Mar 2009 14:58
Awatar użytkownika

Czy braliscie pod uwage calkowita eliminacje pieniadza z zycia Polakow?
Jest to jak najbardziej mozliwe 8-)

06 Mar 2009 21:42

Rozwin swoje mysli aby cie zrozumiec.

07 Mar 2009 11:31

Polskiego Banku Polaków dziś nie da się powołać!!!
Będzie to możliwe zaraz po godzinie ZERO.

Nie wydaje mi się, że przynoszenie pieniędzy do PBP da jakieś zyski?

Jedynym zyskiem dla Polaków, będzie DYWIDENDA NARODOWA, płacona co miesiąc każdemu zarejestrowanemu w systemie.

Ani Kołodko, ani Balcerowicz nie mają czego u NAS szukać.!!!

15 Mar 2009 16:07

HUSARZ napisał(a):
Polskiego Banku Polaków dziś nie da się powołać

Będzie to możliwe zaraz po godzinie ZERO.

Nie wydaje mi się, że przynoszenie pieniędzy do PBP da jakieś zyski?

Jedynym zyskiem dla Polaków, będzie DYWIDENDA NARODOWA, płacona co miesiąc każdemu zarejestrowanemu w systemie.

Ani Kołodko, ani Balcerowicz nie mają czego u NAS szukać.!!!

Dlaczego nie da sie powolac polskiego banku w Polsce - czym to uzasadniasz ?

16 Mar 2009 13:44

NIE DA SIE powołac takiego banku, bo musiala by byc zgoda aktualnych wladz.

W zwiazku z tym, ze dzis wladza jest w rekach "synow diabla" i ich pomocnikow, czyli partyjnych oszustow, taka ZGODA Nie jest mozliwa do uzyskania.!!!

Tym bardziej taka zgoda jest NIEOSIAGALNA, bo nasze dzialania zmierzaja do odebrania lichwiarzom ukochanych przez nich "ZABAWEK".

Czy to jest w koncu JASNE???

16 Mar 2009 14:04

Nie jasne w punkcie,ze nie dadza nam zalozyc banku ,na jakiej podstawie ?
Mam pare milionow (dla przykladu ja z wygranej w loto) i co nie moge otworzyc w Polsce w mej Ojczyznie BANKU POLSKIEGO ?
Prosze mi to wytlumaczyc w szczegolach,dlaczego ??????????????????

Lub jest nas kilku Polakow zamoznych (stanowimy Zrzeszenie) i chcemy otworzyc wlasny bank ,kto nam zabroni na jakiej podstawie ???????????????

17 Mar 2009 15:45

Z moralnego punktu widzenia NIE DA SIĘ ZAŁOŻYĆ BANKU.

Bank, który w świetle WSPÓLNOTY FINANSOWEJ, ma być jedynie skarbonką, utrzymywaną przez cały naród, a ściślej przez zarządzającą nim Narodową Komisję Finansową jako głównego Księgowego Państwa, stoi w sprzeczności z obowiązującym, aktualnym i karykaturalnym prawem bankowym. Skorzystanie z tego "prawa", z powodu, że inne jeszcze nie obowiązuje, byłoby pójście drogą, którą idą "synowie diabła" i tyle.

Czy tym razem będzie to JASNE???

17 Mar 2009 15:55
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość