Obecny czas: 24 Cze 2018 20:47

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 OŚWIADCZENIE - STANOWISKO 
Autor Wiadomość

Post OŚWIADCZENIE - STANOWISKO
OŚWIADCZENIE - STANOWISKO

Tymczasowego Sztabu Generalnego
Ruchu Społecznego pod nazwą Pospolite Ruszenie w Organizacji
w SPRAWIE: odzyskania przez Polaków SUWERENNOŚCI, zwłaszcza finansowej i budowie nowego ustroju zwanego WSPÓLNOTĄ FINANSOWĄ.

Oświadczenie - Stanowisko, w Imieniu Tymczasowego Sztabu Generalnego i Ruchu Społecznego prezentuje jego rzecznik i zarazem strażnik Skrzynki kontaktowej Banku Informacji HUSARZ i ogłasza GO na: forum.suwerennosc.com
Informuję, że: forum.suwerennosc.com jest jedynym pasem transmisyjnym, pomiędzy naszym Ruchem Społecznym, a resztą społeczeństwa, zarówno w kraju, jak i za granicami. Dlatego wszelkie media, nam NIE PRZYCHYLNE, traktujemy jako wrogów naszego NARODU POLSKIEGO, ba, wrogów cywilizacji - zwanej ludzką.!!!

PO PIERWSZE:
Podstawowym CELEM naszego Ruchu Społecznego jest odebranie "bankierom" MOCY (monopolu) tworzenia pieniędzy, jako długu wobec systemu bankowego, w celu ich prywatnego zysku i objęcie przez SUWERENA tego przywileju tworzenia pieniędzy dla siebie i przez siebie.
Jedynym kreatorem pieniądza po godzinie ZERO, będzie Narodowa Komisja Finansowa, która będzie zarządzać także Narodowym Bankiem Polskim. Zatem bank stanie się wyłącznie "skarbonką" na pieniądze i niczym więcej.

PO DRUGIE: Jedynym władnym do odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza może być tylko dobrze poinformowany w swej masie NARÓD POLSKI w liczbie - minimum - 15 milionów wyborców (szabel), którzy zagłosują w godzinie ZERO na drużynę, wystawioną przez nasz Ogólnopolski Komitet Wyborców, a kandydatami będą oficerowie naszego Ruchu Społecznego, czyli Polacy - PATRIOCI - sprawdzeni narodowościowo i lojalni wobec obranego CELU, którym jest pozbawienie "bankierów" tego - ukochanego przez nich - monopolu.

PO TRZECIE: Sama nazwa - WSPÓLNOTA FINANSOWA - oznacza, że skoro wspólnota ma być SUWERENEM, to by tym suwerenem być, musi posiadać monopol do wyłącznej KREACJI PIENIĄDZA dla siebie i przez siebie, bo jest to atrybutem suwerenności narodowej.!!! Dzisiejszy monopol "bankierów" jest tej suwerenności zaprzeczeniem.!!!

PO CZWARTE: WSPÓLNOTA FINANSOWA - jest projektowanym ustrojem, który NIE JEST "demokracją", tylko jak sama nazwa wskazuje, wspólnotą urzeczywistniającą jej potrzeby w odniesieniu do każdego członka wspólnoty, bez względu na wiek, status społeczny, czy każdy inny, zgodny z wymaganiami społeczeństwa.

PO PIĄTE: Nasz status organizacyjny jest podporządkowany Ustawie o ochronie danych osobowych naszego Ruchu Społecznego przez Bank Informacji HUSARZ, ma charakter poufny, czyli zgodny z Ustawą o ochronie danych osobowych. Wszelkie zarzuty, dotyczące organizacji politycznych, czyli tzw. "rejestracji", uważamy za złamanie Ustawy o ochronie danych osobowych. Jest to oczywiście sprzeczne z Ustawą o partiach politycznych, ale Ustawa o partiach politycznych, jawnie łamie Ustawę o ochronie danych osobowych. Jako ciekawostkę - podaję - że opowiadanie się klientów przed "bankierem" jest także łamaniem Ustawy o ochronie danych osobowych.

PO SZÓSTE: Kandydatami na parlamentarzystów, radnych wszystkich stopni samorządu terytorialnego, w naszym Ruchu Społecznym, mogą być tylko sprawdzeni członkowie Pospolitego Ruszenia w Organizacji. Dzisiejsi politycy, jeśli wkroczą na drogę, prowadzącą do kryjówki pełnej chleba, swym czynem w organizowaniu "masy krytycznej" (w poufny sposób), mogą stać się w pełni przydatnymi kandydatami do parlamentu lub władz samorządowych. Decyzja należy do samych polityków indywidualnie. Podmioty polityczne obecne na scenie politycznej, NIE SĄ partnerami w rozmowach pomiędzy nimi, a naszym Ruchem Społecznym.

PO SIÓDME: Dzisiejsze czasy - nad wyraz dokładnie - są czasami, jakie mieli pierwsi Chrześcijanie. Wtedy Chrześcijanie musieli się ukrywać w katakumbach. Polowano na nich i zabijano na arenach, także rozszarpywano przez lwy.
Dzisiaj jest podobnie. Kosmopolityczne media, polują na inaczej myślących. "Bankierzy" finansują zbójców, którzy nie cofają się nawet przed zabiciem prezydentów (Casus USA). Ponadto "bankierzy", jako myśliwi, a partyjni oszuści jako "nagonka", polują na każdego kto żyje i częstują nieustannie masy ludzkie - jakby były to zajączki - lichwiarsko-podatkowym śrutem.
Dlatego też MY - żołnierze i oficerowie naszego Ruchu Społecznego, musimy ukrywać swe dane, by nas media nie zlinczowały, o czym się codziennie przekonujemy. Pierwsi Chrześcijanie rozpoznawali się po łamaniu chleba, a my spotykając się na drodze prowadzącej do kryjówki pełnej chleba, rozpoznajemy się po złożonym podpisie na LIŚCIE poparcia - przybierającej na sile - każdego dnia - "masy krytycznej" i tak będzie do godziny ZERO. W godzinie ZERO, kiedy "masa krytyczna" będzie zdolna do działania (< 15 milionów szabel >), wyjdziemy z ukrycia i dokonamy tego, co nazywamy odebraniem "bankierom" monopolu.
Przy okazji wytniemy kartką wyborczą partyjnych oszustów i euroentuzjastów. Zaraz po godzinie ZERO - DEKRETAMI - rozpoczniemy budowę nowego ustroju, przyjaznego ludziom, gdzie lichwa i podatki jako zasada ustrojowa, przestaną być stosowane. Masy - dziś głodnych i zdesperowanych RODAKÓW - otrzymają DYWIDENDĘ NARODOWĄ, płaconą zaraz po godzinie ZERO, każdemu zarejestrowanemu w systemie rodakowi, co miesiąc, jako puls SERCA, przez Narodowe Biuro Finansowe, obecne od godziny ZERO w każdej Gminie, co 5 dni kalendarzowych, coraz to innej grupie dywidendo-biorców.

PO ÓSME: Droga do "kryjówki z chlebem" jest otwarta dla każdego, kto chce nią kroczyć, zachowując zasady zapisane w "mapie drogowej". OFERTA nasza - skierowana jest do wszystkich myślących po polsku i pragnących się wyrwać spod ponadnarodowej, lichwiarskiej kurateli. Nowy ustrój, zwany teraz WSPÓLNOTĄ FINANSOWĄ jest najwspanialszym rozwiązaniem cywilizacyjnym. Nie wzięcie udziału w jego instalowaniu, jest pospolitym przestępstwem przeciwko własnemu życiu, a życiu NARODU w szczególności.!!!

Powyższe OŚWIADCZENIE - STANOWISKO, w imieniu Tymczasowego Sztabu Generalnego, Pospolitego Ruszenia w Organizacji, przedstawia - Rzecznik i stróż skrzynki kontaktowej - Kazimierz Józef Styrna (ps. HUSARZ)

04 Mar 2009 11:36
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: OŚWIADCZENIE - STANOWISKO
Panie Husarzu, nie prosilem o wyglaszanie referatu tylko o zapoznanie sie z trescia mojego listu do Pana pod haslem "Meritum" i udzieleniu konkretnej odpowiedzi dla naszych respondentow ktorym ta odpowiedz sie nalezy.
Prosze odpisac pod moim tekstem na stronie "Meritum" jak Pan ocenia incydent na swoim forum i co zamierza Pan zrobic w przyszlosci aby uniknac tego typu sytuacji, poniewaz na tym forum sie nie klucimy tylko walczymy z wrogiem.
E.M

04 Mar 2009 19:03

Odpisałem Panie Edwardzie referatem, bo tylko tak umiem, by się wytłumaczyć.
Przeprosiłem tych, których obraziłem i jeszcze raz przepraszam.
Mam nadzieję, że adwersarze nie będą mnie więcej bezpodstawnie obrażać.???

Incydent uważam za wypadek przy pracy i nie będę starał się bić głową w mur, bo szkoda mojej głowy.
Jeśli ktoś od pierwszego wejrzenia szuka dziury w całym, to ją znajdzie i nie ważne jest dla niego, czy ta dziura tam jest, czy nie.!!! To tyle mam na usprawiedliwienie.

04 Mar 2009 20:49
Administrator
Awatar użytkownika

Nie watpie w Panskie uczciwe zamiary, ale jest cos co powinien Pan wiedziec wchodzac do mojego domu.
Dotychczas Sanhedryn przeciwko mnie ma tylko art 254 i 256 k/k za to ze cos niby kiedys napisalem czyli nic i scigajac mnie sam sie podrzyna bo jestem czysty.
Jak ktos zakapuje ze na moim forum zostal okradzieny z 10 zlotych to jez sie nie wymigam tak jak ktos kto
"zgwalcil prostytutke"
Prywatnie moze Pan robic co chce ale nie mam zamiaru odpowiadac za cos czego Pan nie przewidzial a to w/g prawa jest malwersacja w ktora sie Pan bawi nie rozliczajac cudzych pieniedzy.
Bubel sprzedaje CD warte 1PLN za 20PLN i mowi ze rozdaje za darmo a tylko kasuje za gazete.
Jako specjalista od finansow powinien sie Pan najpierw obwarowac i zapoznac z przepisami panujacymi w Judenlandzie.
Moze Pan brac przyklad z Michalkiewicza ktory strzyze owieczki w bialych rekawiczkach i niczego nie mozna mu zarzucic.
Prosze nie atakowac nikogo na tym forum a na wlasnym musi Pan uwazac zeby nie zostal sam po skopaniu respondentow.
Informatyk za kilka dni ustawi Panu forum tak zeby teksty przychodzily najpierw do Pana a nie bezposrednio na forum co wykluczy nieporozumienia ale ograniczy ilosc wizyt.
Prosze wymyslec cos co pogodzi Panski interes (moim zdaniem rozwojowy) z moim bezpieczenstwem.

05 Mar 2009 06:53

Ja w "mapie drogowej" wyraznie napisalem, ze te 10 zlotych jest darowizna i nie zdarzylo mi sie, by ten, kto wplacil, nie napisal tej klauzuli.
Po drugie na razie tych wplat jest tak malo, że nie ma o czym mowic.

Nie bede nikogo atakowal, najwyzej sobie pomilcze, bo kopanie sie z koniem nie jest dobrym wyjsciem.

Prosze zatem na razie, jeszcze na jakis czas nie przezbrajac tego forum, bo nic sie zlego nie dzieje.
Ci co nie wplacili, sa tylko kibicami. A kibic jak to kibic, czyli swiadek, przewaznie dostaje w zadek od innych kibicow, co widac na stadionach pilkarskich.

Pozdrawiam Serdecznie.

05 Mar 2009 11:18

Oczywiscie,ze nic sie zlego nie dzieje na tym forum w naszym wirtualnym zyciu,na porozumiewaniu sie na odleglosc poprzez cyberprzestrzen .Zle dziac moze sie wowoczas gdy Polacy ciagle sie beda klocic,przekomarzac , kto ma racje a kto nie ,nie bedzie zgody narodwej,nie bedzie zjednoczenia ani wspolnego jezyka !

MY POLACY MOSIMY MOWIC JEDNYM POLSKIM GLOSEM ,W DODATKU W OBRONIE WLASNEJ !!!
Nikt nie ma prawa nas porozniac a tym bardziej sklocac - jaka jest rzeczywistosc widzimy na forach.Przeciez to latwo rozpoznac kto jest kto nawet i w przebraniu.

I tu mam pytanie do "Husarza",gdzie mozna o tobie cos wiecej dowiedziec sie ,gdzie i na podstawie czego ? Nie wcelach aby cie "zadenuncjowac" (od tego sa spece) ale aby wiedziec jakie sa twoje dotychczasowe dokonania.

Nasz OTWARTY GOSPODARZ NA POLAKOW PATRIOTOW Z GLOWA ( a nie du.. do bicia) PAN EDWARD MACIEJCZYK nie ma przed nami tajemnic ,jego dorobek widzimy tu ,jak i wystarczy wpisac w google.pl jego imie i nazwisko i juz mamy odslone jego wielkiego dorobku jaki do tej chwil zrobil i nadal robi dla Polski !

Pokazcie mi innego takiego drugiego PATRIOTE POLSKIEGO,ktory poswiecil juz nie tylko swoj cenny czas dla ratowania Polski ale zaangazowal w to wszystko to co posiada,narazajac nawet na bol i troske swoja UKOCHANA MATKE,ktora gdzies w odleglej Polsce (nie wiem czy zyje) martwi sie o niego .
ON DLA POLSKI POSWIECA WSZYSTKO ! Nie dobiera wyszukanych slow,mowi prostym JEZYKIEM POLSKIM i NAZYWA WSZYSTKO I WSZYSTKICH JAK NAKAZUJE PRAWDA !
Czy my mu pomagamy - klocac sie i czyniac spory ,dajemy mu nadzieje zwyciestwa w walce ???

Mily "Husarzu" pomagajmy sobie a nie pzreszkadzajmy,POLSKA NALEZY DO NAS - DO POLAKOW i o POLSKE TRZEBA WALCZYC a nie udawadnaic swoje racje.
Trzeba isc za dobrymi racjami i radami ,czlowiek jest istota bladzaca i gdy nam ktos zwroci uzasadniona uwage,ze postepuje zle lub nic znaczaco ,trzeba to przyjac z pokora a nie duma i pycha ,zostawiajac swoje na wierzchu.
Wytknij mnie jak chcesz,innym tez, gdzie postepowalem/postepuje zle i jezeli to ma pokrycie w faktach i prawdzie to napewno z tego powodu nie obraze sie i tobie przyznam racje.

MADROSCI LUDZKIEJ NAM POTRZEBA a nie PYCHY !

Spojrz na pyszalkow zarzadzajacych Polska czy nam to nic nie mowi ?
To ich mamy nasladowac ???
Uderzmy sie wszyscy w piers i wspoldzialajmy RAZEM.

Teraz wyjasnij mnie i innym co uczynisz gdy nawet uda ci sie zebrac odpowiednia kwote,na co ja przeznczysz ,na zaopatrzenie "twojego wojska i generalow" ,bedzie ich przez to wiecej ?
Nie widzisz jak rozp.....o WOJSKO POLSKIE o czym w niejednym miejscu pisalem jako zolnierz ?
To ty chcesz odbudowac armie , z czym ? W co ja zaopatrzysz/wyposazysz,gdzie ja zakwaterujesz,w koszarach rozkradzionych na zachodzie jak dla przykladu segment koszarowy w Zarach/Zagania gdzie kiedys 11 lat sluzylem w doborowej Dywizji pancernej a dzisiaj okien i drzwi nie ma w budynkach koszarowych , wiatr hula po pustych placach rozkradzionych przez Agencje Mienia Wojskowego koszar.
Czy nie widzisz ,ze Niemcy ponownie uzbrojeni po zeby czekaja tylk na sygnal aby napasc zbrojnie na Polske ?
I co ty z kim pojdziesz na na nich ??? Tylko mi nie pisz,ze znowu jestesmy ,silni,zwarci gotowi - chyba do ucieczki na czele ze zdradzieckim rzadem !
Teraz trzeba jak najszybciej nawiazywac kontakty i przyjaznie ze wschodem i Slowianami ,ktorzy moga nam udzielic pomocy,bo szmulki i szwaby ponownie szykuja nam "parcie na wschod".
Mam nadzieje,ze tym postem otwarlem tobie i innym oczy , staniesz obiema nogami na ziemi ,zdejmujac glowe z chmur jako "nieomylny wodz ze swymi generalami".
Jeszcze tylko prosba :
NIE KASUJ TEGO POSTU,niech zostanie dla potomnych.
Augustyn P.
Floryda -USA
05.III.2009r.

05 Mar 2009 15:38

Witaj Drogi Augustynie!
Nareszcie przemówiłeś ludzkim językiem.
Na wstępie dlaczego przerwałeś naszą korespondencję sprzed kilku miesięcy?
Nie mogę Ci zarzucić, że nie mówisz prawdy.
Ja od lat śledzę doktrynę Douglasa i zaadaptowałem ją do WSPÓLNOTY FINANSOWEJ.
Jestem tylko Technikiem Mechanikiem i konstruktorem z osiągnięciami w postaci patentu i całego szeregu wniosków racjonalizatorskich. Dziś jestem emerytem i mam dużo czasu na pracę dla społeczeństwa.
Ostatni mój produkt - wyjaśniający sedno sprawy - to "OŚWIADCZENIE - STANOWISKO.

Wobec zmasowanego ataku na te magiczne 10 złotych odstępuję od zbierania funduszy, ale jeśli Ci wiadomo, bez pieniędzy nie da się niczego zrobić, bo trup może tylko sobie poleżeć.!!! Jeśli PATRIOCI nie chcą tego pojąć, to niech czekają na trzęsienie ziemi i tyle. Ja przechodzę teraz na sferę intelektualną a decyzję o przystąpieniu do akcji składam w ręce samych patriotów indywidualnie. Czy Patrioci podejmą rękawicę i będą ze mną to się okaże.

Jestem ZA, byśmy sobie wzajemnie pomagali, ale jeśli na moim rejestrze w Banku Informacji HUSARZ nie będę miał zarejestrowanych znaczącej ilości ludzi, udzielających poparcia, to NIE PRZYSTĄPIMY do wyborów, a winni będą kibice i wszelkiej maści oportuniści, a nie Żołnierze i Oficerowie Naszego Ruchu Społecznego.

Zaczynają już napływać do mnie listy Poparcia na odebranie "bankierom" ukochanego przez nich monopolu, które są miarodajnym materiałem do rejestracji naszych zwolenników. Treść tych list jest dostępna pod moim adresem e-mail; husarz33@wp.pl

Dla naszego Ruchu Społecznego liczą się tylko kwalifikowani członkowie ( zarejestrowani w Banku I.), udzielający poparcia i stawiający odważnie swe ciało do dyspozycji Wspólnoty Finansowej. O kibicach już się wypowiedziałem.

Mówiąc o "wojsku" miałem na myśli wyborców, gotowych oddać głos na naszą drużynę jeśli ją wystawimy.
MY nie wystawimy drużyny, jeśli najpierw nie sprawdzimy czy w tym basenie jest woda, a nasi kandydaci w wyborach nie są debilami, ani kamikadze i nie będziemy się narażać na odstrzał jeśli nie będziemy pewni wygranej.

TO od SUWERENA zależy, o ile się nim okaże, czy Pospolite Ruszenie w Organizacji weźmie na swe barki ciężar walki o suwerenność finansową. Innej drogi nie widzimy, choć wiele jest na scenie politycznej grup zwących się patriotycznymi, ale żadna z nich nie określiła celu, który utożsamiał by się z pozbawieniem"bankierów" tych zabawek, by je jako suweren przejąć.!!!

Jeszcze jedno; nie będę już kasował żadnych postów, ale zrobię coś innego.!

Pozdrawiam i przepraszam wszystkich, których obraziłem.

Kazimierz Józef Styrna

05 Mar 2009 16:59

Chwala Ci za to ze cos robisz i jeszcze chcesz zrobic .
To dobrze ,ze szukasz ludzi,ktorzy mysla POLSKIM a nie medialnym rozumem.Czy pozwolisz,ze dam Ci dobra przyjacielska rade ?
Niczym ja dam ,wczesniej musze otrzymac Twoja zgode ,taki juz jestem,ze nikomu sie nie napraszam,dlatego wczesniej napisze tak :

MY SLOWIANIE MAMY MIEKKIE SERCE ale ....... ,reszte kazdy sobie dopisze.

Kazdemu z nas nie raz trafilo sie dzialac/zyc z falszywymi przyjaciolmi. Baaa ! Co tu duzo mowic/pisac,bywalo,ze wlasne zony nas zawiodly i zdradzily !
Dzisiaj czlowiek czlowiekowi wilkiem do tego doprowadzil ludzi ten zaklamany i zwariowany swiat.
Zatracilismy ducha ,dbajac tylko o cialo.
Popatrzmy co zrobiono z pokoleniami po nas ,jak ich opetano,przewrocono w glowach i oglupiono !
Zreszta i niektorym starym poprzewracano w glowie jak chociazby jednemu z moich braci starszym ode mnie.
Trzeba to wszystko odwrocic i w katolickiej Polsce jest to mozliwe o czym bede dyskutowal w dziale katolickim,choc nie widze za bardzo chetnych tam do dyskusji,bo to przeciez drazliwy temat dla POLAKOW KATOLIKOW.
Wlasnie w naszym KATOLICYZMIE mamy swoja slaba piete i z tego korzystaja nasi wrogowie aby zrobic z nas kaleki mozgowe .
Zrobie wszystko aby i tu ludziom przemowic do rozumu.
Wiara Polakow ma kolosalny wplyw na nasza egzystencje i SUWERENNOSC !
Dziekuje Ci Kaziu ,ze mnie starasz sie zrozumiec .
Jednoczesnie wyjasniam,ze nie zdarza mi sie nie odpowiadac na prywatna poczte od znanych mi osob.

Pozdrawiam WSZYSTKICH POLAKOW,KTORZY CHCA NIEPODLEGLEJ SUWERENNEJ POLSKI !

05 Mar 2009 17:49
Administrator
Awatar użytkownika

Ze swej strony wtrace ze Duch potrafi sie odwidzeczyc ale tylko wowczas gdy gramy szczerze bo oszukac mozna wszystkich Ducha jeszcze nikt nie oszukal.
Moze zabrzmi to pompatycznie ale w mojej drodze do Polski moj Duch zamiata wszystkie przeszkody i praktycznie dotychczasowych wrogow juz pochowalem nie koniecznie pomagajac im w drodze do Ojca Diabla.
Natomiast gdy tylko przystane na chwile zaczyna mi wszystko dolegac od bolu zebow do bardziej powaznych klopotow ze zdrowiem ktore natychmiast ustepuja jak przypir...le Zydowi.
Jeden z "kilentow" ktory najbardziej mi zagrazal (mlodszy, bogatszy, z koszernym rodowodem i przywilejami) kilka dni przed konfrontacja dostal rozlegly wylew pod czaszka i pewnie do tej pory juz zgnil.
Zapewniam Was ze najlepszy przyjaciel to wlasny Duch ktory bezblednie rozpoznaje bratnie Dusze.
Wiedzialem ze jesli jestescie Polakami to sie dogadacie. ;)

Ps. Teraz to juz napewno czytajacy to forum parch z kuflami na oczach pojdzie po porade do Rabina. :roll:

05 Mar 2009 23:36

Drogi staryzolnierzu!
Wyrazam zgode, Bys mi udzielal przyjacielskich rad.

Calkowicie potwierdzam Twoje ponizsze stwierdzenia.
Od dzis przezbrajam caly plan odebrania "bankierom" tych zabawek.
Rezultaty Bedziesz czytal na tym forum, gdzie jestem moderatorem.

Wczoraj spotkalem sie z moim nowym przyjacielem K.P. z Pszczyny i na te wlasnie tematy rozmawialismy.
Jeden wniosek - to uzdrowienie cywilizacji - zwanej ludzka, jest dzis najwazniejszym zadaniem.
Lichwa uprawiana przez parchow oraz poczynania "bankierow", uczynily nasza cywilizacje, cywilizacja z piekla rodem i to musimy odwrocic - tylko wszyscy, ktorzy to rozumia i chca, by wrocilo zycie na ziemi.

Od nas, naszej postawy sprzeciwu wobec parszywego ZLA zalezy, czy zlo to bedzie sie rozwijac, czy ZWIJAC???

Dziekuje za pozytywna odpowiedz i chec dalszej byc moze nieskazitelnej wspolpracy.

Pozdrawia -Kazimierz

06 Mar 2009 11:58
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość