Obecny czas: 25 Kwi 2018 12:32

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 RODZINA - rozważania polityczne. 
Autor Wiadomość

Post RODZINA - rozważania polityczne.
PAŃSTWO - to Rodzina Rodzin!

By snuć rozważania - pozwalam sobie przytoczyć słowa piosenki "Starszych Panów" o RODZINIE.

"Rodzina. Rodzina.
Rodzina ach Rodzina.
Rodzina nie cieszy,
nie cieszy gdy jest,
a kiedy jej nima,
samotnyś jak pies.!!!

Jakież to pouczające są słowa powyższej piosenki?

Nie mogę wyjść ze zdumienia, gdy konfrontuję słowa jedynie fragmentu powyższej piosenki z rzeczywistością medialną i nie tylko. Pomyśleć, że to sam suweren, czyli NARÓD POLSKI, który suwerenem NIE JEST, zgotował sobie ten los niewolnika oligarchii finansowej?!!!

NIE KTO INNY, tylko Polacy zagłosowali na partyjnych oszustów, którzy - jako "wybrańcy" sprzedali za srebrniki (diety) narodową suwerenność "OBCYM", czyli miedzynarodowej finansjerze, oddając "bankierom" monopol na wyłączną kreację pieniądza.

W ten sam sposób NARÓD POLSKI, może odzyskać tą SUWERENNOŚĆ, jeśli tylko zechce.!!! Projekt odebrania "bankierom" tego monopolu przedstawia nasz PLAN.!!! Trzeba tylko uwierzyć w swą, czyli NARODOWĄ MOC i się dobrze zorganizować.

Nie będę już po raz kolejny powtarzał, że obecnie żyjemy pod jurysdykcją - Cywilizacji Wilkołaków - która to cywilizacja została opisana w książce pt: Przekroczyć próg percepcji". Każdy może tą książkę otrzymać w formie zapisu elektronicznego, jeśli się o to zwróci pod adresem e-mail: husarz33@wp.pl

Ta cywilizacja wilkołaków wygląda tak - że głowa tej rodziny, pozbyła się władzy nad pieniądzem i wynosi z domu już ostatnie rodowe srebra, by je opylić w Euro-pejs-kim, ba światowym (bazylejskim) lombardzie, a dzieci, wnuki i prawnuki, pałętają się po obcych progach, by zdobyć choć kromkę chleba. Jakoś głowa tej rodziny nie zauważa beznadziejności tej sytuacji i przypięła się jeszcze do wiercenia dziury w dnie statku pod nazwą POLSKA, czyli chce nas WEPCHAĆ do EUROSTREFY, czyli landu. Jest to oczywiste szaleństwo najwyższego stopnia.

Nie będę się na razie znęcał nad biednym NARODEM ("suwerenem"), by mu nie przysparzać stresu z powodu głupoty, jaką popełnił przy wyborach i popełni jeszcze nie jeden raz, jeśli się nie opamięta i nie obudzi do czynu?!!!

10 Mar 2009 14:30

Post Re: RODZINA - rozważania polityczne.
Rodzina rodzinie nie rowna .
Napewno nalezy zwrocic uwage na rodziny patologiczne,na rodzicow,ktorzy nie dorosli do tej roli.
Tu warto zauwazyc, kto i jak ksztaltuje polskie rodziny.
Polska jako panstwo katolickie do tej pory (mam na mysli lata do pierestrojki w 1989r.) nie miala takich problemow rodzinnych jakie ma obecnie.
Nastapila demoralizacja rodzin a szczegolnie ich najmlodszych czlonkow,czyli mlodych pokolen.
Stalo sie to na wskutek przemian ustrojowych i slynnego zawolania Owsiaka "robta co chceta". Programy edukacyjne mlodziezy w szkolach zrobily swoje. Rowniez odstepstwo od Boga i sposob jego pojmowania oslabil wiare w narodzie.

To dlugi temat jaki slusznie poruszyles ,mam nadzieje ,ze inni tez tu zabiora glos i temat sie rozwinie,bo przeciez rodzina to PODSTAWOWA KOMORKA SPOLECZNA jak nas w PRL-u uczono, w okresie gdy zabraniano uczenia religii w szkolach.
Dzisiaj sa tego rezultaty.

10 Mar 2009 14:51
Awatar użytkownika

:? Rodzina Radia Maryja to rodzina czy nie :roll: :?:
Zolnierzu , w szkole powinno sie uczyc historii Polski a nie religii zydowskich.
Rodzina zostala przez azjatow podzielona juz w sredniowieczu kiedy to pomiedzy malzonkow w sypialni powieszono obrazy niby swiete ktore mialy byc wazniejsze od meza i zony.
To jest nauka religii? czy indoktrynacja zniewalajaca Rodzine poprzez podporzadkowanie do zasad gry szulerow azjatyckich z Watykanu ktorzy wlezli z butami do podstawowej komorki spolecznej i rozlozyli ja od srodka.
Zolnierzu cos widze ze niezle nawywijales w swoim zyciu ze Cie tak gna ku Watykanowi, ale zapewniam Cie ze nie tedy droga, sekaty azjatyckie powstaly dla rozsiewania azjatyckiej zarazy po calym swiecie i nigdy nie beda sluzyc Polakowi.
Szukaj kolegow wsrod swoich bo masz Dusze Slowianska ktora na sile chcesz zapedzic na azjatyckie pastwiska , pytam tylko po co :roll:
Przeciez Slowianie nie gesi tez maja Boga i to Boga ktory ustanowil prawa wlasnie sluzace rodzinie czyli Patria potestas (wladza Ojcowska) ktora azjaci zapedzili do kosciola i oddali Diablu w sutannie.
Czego chcesz uczyc w szkolach, "szalom Israelli"? czy "narodow wybranych" wroc miedzy swoich Zolnierzu i nie pomagaj Diablu w promowaniu sekt azjatyckich.

11 Mar 2009 05:15

Zadruga !
Nie wiem kim jestes i jakie masz cele na tym forum ale zaczynasz nie tylko nie myslec po polsku ale prowokacyjnie pisac.
Moge wiec i z toba " stoczyc boj" ale nie tu, to nie ten dzial tematyczny ku temu zalozony i chyba moderator zwroci na to uwage abys nie szukal zaczepek .
Za chwile zaloze temat w innym miejscu i tam sobie "powlalczymy" jako ,ze caly czas rzucasz mi rekawice pod nogi.
Teraz przejdz w spis tematow, ja tam za chwile pod twoje zachcianki zaloze temat i bedziesz mog wyciagnac swoja antyreligijna szpade.
Tu Pan Kazimierz moze z toba dyskutowac ,mysle,ze tez da sobie rade z prowokacja.

11 Mar 2009 13:15

Zadruga!
Ogromnie karkołomne snujesz rozważania o rodzinie.
Istne pomieszanie z poplątaniem.

Jeśli RODZINA POLSKA chce być prawdziwą rodziną, to niech najpierw wyrzuci synów diabła z swej zagrody, a pózniej będzie czas na układanie życia po BOŻEMU i w zgodzie z naturą.

Taka kolejność rzeczy obowiązuje w przygotowaniach do odzyskania suwerenności i będzie obowiązywać po godzinie ZERO.

To tyle o RODZINIE.

14 Mar 2009 13:09
Awatar użytkownika

Rodzina z Zydem (Diablem) w domu to patologiczna rodzina ktora potrzebuje zrzucic jarzmo sekt azjatyckich i powrocic do korzeni rodowych czyli w miejsce gdzie wszystko sie zaczelo.
Najpierw wlasna identyfikacja i okreslenie do jakiego Narodu nalezymy, nastepnie na bazie tradycji Narodowych mozemy utworzyc podwaliny pod Polski Dom i Polska Rodzine.

20 Mar 2009 19:48

Dlaczego Swiatowidzie tak zawile komentujesz proste sprawy???
Niby Masz rację, ale nie komplikuj sprawy.!!!
Czy nie jest jasny dla Ciebie CEL, czyli odebranie "bankierom" monopolu???
Czy to tak trudno zrozumieć, że najpierw trzeba unormować ruch krwi i by nie było ciągłego lichwiarskiego jej upuszczania???
Rak krwi, czyli lichwa DETERMINUJE WSZYSTKO i dopóki jej nie pokonamy, NIC nie da się zrobić.!!!

21 Mar 2009 16:16

Kazimierzu ja cie rozumie ale innym musisz jeszcze wytlumaczyc ,ze wraz z krwia ten rak przenika do wszystkich komorek gdzie krew dochodzi, a szczegolnie dobrze ukrwiona jest nasza glowa i tam dopiero dzieje sie "spustoszenie rakowe" !
Czy jest na to rada ?
Ja uwazam,ze jedna z nich - to wymiana towarowa bez uzycia pieniadza,wtedy szmulkowski handel i lichwa/banki natychmiast gina .
Przyklad :
Ty mi wegiel ,ja ci chleb.
Wtedy szmulki natychmiast padna !!!
Szukajmy rozwiazan wszelkich,ktore przyniosa odpowiednik efekt i wynik.

21 Mar 2009 22:35

Masz Staryzolnierzu RACJE, ze wymiana towar za towar utracila by szmulkowski interes, ale to juz sie dzieje i nic temu handlowi nie szkodzi.
Tylko skala krajowa, ktora na razie nie istnieje, a nie prywatna jaka jest teraz, uzdrowi sytuacje. Nie wiem czy Wiesz, ze w Polsce jest juz wymiana towarowa, takze miedzynarodowa, ale prywatna, nazywa sie BARTERSYSTEM i co??? Ano nic! Oni zachowuja sie podobnie jak bankierzy, tyle, ze sa tylko mniej pazerni. Wiem to z wlasnego doswiadczenia z nimi. Odcieli sie od pomyslu odebrania "bankierom" tych zabawek.!!!

Tylko nasz PLAN pozbawienia "bankierów" mozliwosci oszukiwania przyniesie upragniona wolnosc i SUWERENNOSC.!!!

Pozdrawiam.

23 Mar 2009 10:21

Dzieki za pozdrowienia ,odpowiedz i wiadomosci.
Jak mlodziez w Polsce reaguje na twoj program ratowania Polski - masz u nich zrozumienie i pomoc ?

Zycze dobrego i udanego tygodnia !

23 Mar 2009 10:31
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość