Obecny czas: 20 Cze 2018 18:47


Regulamin forum


Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego PaństwaNapisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 KOMUNIKATY 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post KOMUNIKATY
KOMUNIKAT Nr. 1.

Dla Pospolitego Ruszenia w Organizacji.

Członkowie Pospolitego Ruszenia w O. swe walory i kwalifikacje osiągają poprzez CZYN, którym jest organizowanie naszego Ruchu Społecznego jak na okupacyjne warunki przystało.

By znaleźć się na liście wyborczej, czyli w DRUŻYNIE Posp. Ruszenia w O. trzeba nawiązać kontakt z naszymi strukturami. Dotyczy wszystkich kandydatów do: parlamentu, sejmików wojewódzkich, radnych powiatowych i radnych gminnych.

Kandydaci do parlamentu, [b]by zdobyć pierwsze lub czołowe miejsce na liście,
powinni się wykazać projektami nowych ustaw, bo oni będą je wdrażać po godzinie ZERO. Przesłanie takich projektów na adres Banku Informacji HUSARZ, będzie gwarancją na pierwsze lub czołowe miejsce na liście.

1. Kandydaci informują ludzi - potencjalnych zwolenników odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza - o całokształcie kampanii wyborczej i PROGRAMIE naszego Ruchu Społecznego.

2. Komunikuje się z koordynatorem krajowym i koordynatorami wszystkich szczebli w sprawach na poziomie podstawowym.

3. W Pospolitym Ruszeniu w Organizacji w sprawach politycznych, obowiązuje ZASADA JEDNOMYŚLNOŚCI, zwłaszcza w odniesieniu do wyznaczonego CELU, którym jest odebranie "bankierom" monopolu na kreację wszelkiego pieniądza.
[/b]
=======================================================================================================
PS: Strona KOMUNIKATY - OŚWIADCZENIA jest przeznaczona wyłącznie dla celów komunikowania się - jako PAS TRANSMISYJNY - dla naszego Ruchu Społecznego oraz łączności ze społeczeństwem, czyli jego patriotyczną częścią.

Komentarze są tu niedopuszczalne, a pojawiające się, będą usuwane. Mile widziane są natomiast komentarze na temat komunikatów i oświadczeń na innych stronach tego forum, zwłaszcza pisane przez zwolenników odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza. A jeszcze milej widziane są kontakty przez PW (prywatne wiadomości), zwłaszcza udzielanie poparcia dla IDEI odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza.
======================================================================================================
Świat bez lichwy i podatków może istnieć.!!! Trzeba tylko chcieć w TO UWIERZYĆ.!!!


20 Mar 2009 11:32
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY - OŚWIADCZENIA.
KOMUNIKAT Nr. 2

Od: Porozumienia Organizacji Niepodległościowych i Patriotycznych,
jako Reprezentacji Narodu Polskiego.

Informujemy, że nasze Organizacje NIE BIORĄ udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a to dlatego, że na takich zasadach jakie dotychczas zostały po wielu oszustwach (matactwach) skonstruowane, to Polska nie powinna należeć do takiej Unii Europejskiej, bo w takim przypadku Naród Polski utraci w tych granicach swoje Państwo Polskie, a jego NARÓD będzie na całkowitym marginesie człowieczeństwa, aż do jego całkowitej likwidacji.

Narodowi Polskiemu odbiorą jego cały wypracowany majątek.

Dlatego nasz KOMUNIKAT informuje, że najlepiej Naród Polski postąpi jak nie pójdzie na te wybory, by nie robić frekwencji wyborczej, oczywiście pójdą nieświadomi i zdrajcy Narodu Polskiego, a na zdrajców NIE MOŻNA iść głosować.

Partie, które startują w wyborach do UE to idą indywidualnie, nie po naprawę naszej gospodarki, widzimy co Unia zrobiła ze stoczniami i ich kooperantami, około 300 tys. ludzi wyrzuciła na bruk, teraz będą kolejni.

A kto spłaci "długi" (?) jakie Polska zaciągnęła w ramach pożyczek (bezrobotny?)??? Zrezygnowaliśmy z Moskwy i musimy zrezygnować też z Brukseli.

Koordynator Krajowy - Witold Karolewski.


Kontakt e.mail: karolewski.witold@gmail.com


21 Mar 2009 11:56
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY - OŚWIADCZENIA.
KOMUNIKAT Nr.3.

WSPÓLNOTA FINANSOWA budowana jest na TRZECH FILARACH:


FILAR pierwszy: to DEKALOG - rozumiany jako PRAWO BOŻE.

FILAR drugi: to przygotowywane nowe prawo, którego kręgosłupem jest projekt KONSTYTUCJI R.N.P. oraz oparte na tym projekcie tworzone Ustawy w trakcie projektowania, a które będą gotowe do zastosowania na pięć minut przed godziną ZERO.

FILAR trzeci: to niedościgniony w swych rozwiązaniach, WZÓR do naśladowania, czyli Układ Krwionośny i Nerwowy Człowieka. ZASADĄ w tym układzie jest to, że SYSTEM odżywia każdą komórkę organizmu, co objawia się comiesięczną wypłatą Narodowej Dywidendy KAŻDEMU zarejestrowanemu w Systemie.

Powstaje w tym miejscu pytanie "SKĄD Państwo weźmie pieniądze na wypłatę dywidendy???

Odpowiedź jest nad wyraz PROSTA: jeśli odbierzemy "bankierom" monopol, to NIE będą mogli nas OKRADAĆ.!!! Wtedy starczy "luźnych" pieniędzy nie tylko na DYWIDENDĘ, ale i na wszelkie inne potrzeby społeczno - gospodarcze.!!!

Bezprecedensowy obraz RABUNKU przez "OBCYCH", dokonywany na narodzie polskim jest w książce pt: "MOM - Remanent..." wydana w wersji elektronicznej i dostępna pod adresem e-mail: husarz33@wp.pl


Jesteśmy w trakcie projektowania nowego ustroju pod nazwą WSPÓLNOTA FINANSOWA, który mamy zamiar zainstalować na ściernisku po "partyjnych oszustach" i odebraniu "bankierom" monopolu na kreację pieniądza.

WSPÓLNOTA FINANSOWA ma być ustrojem, do którego podwaliny zaprojektował Clifford Hugh Douglas w 1918 roku i nazwał tą doktrynę Kredytem Społecznym. Upływ czasu przyniósł nowe rozwiązania, niemożliwe do odkrycia w czasach, w których żył C. H. Douglas.

W związku z tym Pospolite Ruszenie w Organizacji przedstawia PROGRAM odebrania "bankierom" monopolu, który prezentuję PAŃSTWU jako główny współtwórca na tym FORUM oraz przesyłam GO każdemu, kto się do mnie zwróci pod adresem e-mail: husarz33@wp.pl


Program nasz jest DAREM dla NARODU POLSKIEGO od twórców, gromadzących się w naszym Ruchu Społecznym.

BÓG stworzył człowieka i polecił czynić sobie ziemię poddaną.!!!
"Synowie diabła" uczynili nie ziemię, tylko ludzi swymi poddanymi, nazywając ich pogardliwie gojami.!!!
Najwyższy czas zrealizowć BOŻY nakaz.!!!


Rzecznik P.R. w O. - Kazimierz Józef Styrna.


24 Mar 2009 11:33
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY - OŚWIADCZENIA.
KOMUNIKAT Nr. 4.

Dla Wszystkich, a głównie dla "KOWALSKICH", którzy w przeważającej większości NIE biorą udziału w życiu politycznym narodu, lekceważą swój los - milcząc w sprawach politycznych, PROTESTUJĄ publicznie, żądając od "kleszczy" w rękach "kowala", by władze ("kleszcze") zaspakajały ich żądania, ZAMIAST: zająć się "kowalem", czyli "bankierem", który sprawuje despotyczną władzę nad tworzeniem pieniądza, niszcząc lichwą jakby RAKIEM wszelkie możliwości społeczeństwa.

Kowalscy zatem oburzają się, że "władza" ich lekceważy i oszukuje, ale sami NIE CHCĄ wziąć spraw w swoje ręce.
Protesty i wszelkie MANIFESTACJE, by wyrwać kleszczom - a nie "kowalowi" - chleb, są puszczaniem PARY w GWIZDEK.!!!
Od dawna wiadomo, że "kowal" jest odpowiedzialny za "kleszcze" będące w jego rękach i to "kowal" jest odpowiedzialny za WASZ Drodzy Kowalscy LOS, a nie partyjni oszuści, będący "kleszczami" w jego rękach.!!!

Dopóki Szanowni Kowalscy tego nie zrozumiecie, NIC SIĘ NIE DA, zwłaszcza poprawić Waszego losu.!!!


A co Kowalscy CHCĄ???
CHCĄ jedynie dopchać się do STOŁU pełnego jedzenia, by się NAJEŚĆ i nie zapłacić za to: bo podobno im się NALEŻY???


[b]A co należy czynić, by wyzwolić się spod lichwiarskiej, czyli bankowej OKUPACJI???

Należy się organizować, w sposób jak za czasów hitlerowskiej okupacji.

Wtedy "bankier" musi stracić MONOPOL na kreację pieniądza, bo NIE DA SIĘ dalej podtrzymywać tej FIKCJI wyprodukowanej przez "synów diabła".!!! Obecny "kryzys" finansów świata jest tej fikcji KORONNYM PRZYKŁADEM, a winowajcami są "synowie diabła".

Dla KOWALSKICH - na dzisiejszy czas - pozostaje EDUKACJA i organizowanie "masy krytycznej", której w godzinie ZERO nic się nie oprze, w myśl ZASADY " I Herkules d**a, kiedy ludzi kupa.!!!". Tylko wtedy możemy pozbawić "bankiera" tych ukochanych przez niego "ZABAWEK".!!! W konsekwencji sami zajmiemy się tworzeniem pieniądza dla siebie - SUWERENA - bo dziś NIE jesteśmy ani suwerenem anie niepodległym państwem.!!!

Szanowni KOWALSCY. Dziś powinniście WIEDZIEĆ, że do wygrania z "bankierem" musimy być silni.

Do osiągnięcia CELU - powinniście odpowiedzieć sobie na pytanie: CZY CHCECIE OTRZYMYWAĆ od Państwa DYWIDENDĘ? PŁACONĄ OD GODZINY zero, KAŻDEMU ZAREJESTROWANEMU W SYSTEMIE.
Jeśli nie chcecie?, to świadomie skazujecie się na wegetację albo unicestwienie w wykonaniu "synów diabła".!!!

[/b]
Pytanie zatem jest krótkie:[b] CHCESZ ŻYĆ??? To organizuj się w grupy w celu wspólnego odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza.!!! Nie musisz znać się na budowie "zegarka", byle byś umiał odczytać godzinę i datę z jego TARCZY.!!!
Jeśli ZADZIAŁASZ POLITYCZNIE, to możesz się spodziewać wypłaty DYWIDENDY i NA PEWNO zdołasz odczytać wskazania "zegarka" jeśli na Twoim koncie w banku pojawi się Twoja DYWIDENDA.!!! Jeśli jednak chcesz wiedzieć więcej, to czytaj to NASZE FORUM i weź udział w tworzeniu nowego prawa, którego kręgosłupem jest NASZ projekt KONSTYTUCJI R.N.P.
[/b]

========================================================================================================

PS: Czy tak TRUDNO zrozumieć mentalność ROLNIKA (???), którego praca polega na tym, że najpierw sieje ziarno, potem dopiero zbiera plon.!!! Oczywiście jest to obraz NORMALNOŚCI, która może powstać dopiero po godzinie ZERO.

Jakże inaczej wygląda obraz dzisiejszego świata, OCZAMI ROLNIKA. Dzisiaj rolnik sieje ziarno, które musi kupić na kredyt u "bankiera", potem je sieje, a kiedy już zbierze, to wymłócone ziarno, musi oddać "bankierowi", a rolnikowi zostaje słoma i plewy.!!!
Czy słoma i plewy oraz poślednie ziarno wystarczy, by rolnik przeżył??? Oczywiście nie wystarczy.!!! Często bywa tak, że i ziarno które rolnik wymłóci nie wystarcza, by zaspokoić pazerność "bankiera", bo lichwa powoduje, że dług nie jest możliwy do spłacenia. No i mamy "kryzys", wywołany przez "bankiera".

Podsumowując - "bankier" NIE orze, Nie sieje, tylko zbiera, a rolnik się napracuje i przymiera głodem.!!! Czy to jest w porządku??? Ale rolników są miliony, a "bankierów" garstka. No to kto ma przewagę??? Ja wiem z własnego doświadczenia, że przewagę ma GŁUPOTA.!!!

No i co? KOWALSKI? Godzisz się, by Cię "bankierzy" tak okradali???


26 Mar 2009 10:57
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY - OŚWIADCZENIA.
KOMUNIKAT Nr. 5.
(akt oskarżenia - przygotowany dla "synów diabła") :evil: :x :evil:

Dziś, dnia 9 kwietnia 2009. w WIELKI CZWARTEK, Sanhedryn osądził Jezusa - Chrystusa i wydał przed wiekami WYROK. Wyrok ten brzmiał: UKRZYŻUJ.!!! Na drugi dzień wyrok wykonali "synowie diabła".

Dziś mamy też WIELKI CZWARTEK, a ja w imieniu zdrowej jeszcze części NARODU POLSKIEGO - OSKARŻAM "synów diabła" o to, że uczynili sobie ludzkość świata poddanymi, kiedy BÓG nakazał czynić sobie ziemię poddaną, a nie ludzi.

Tan szwindel wszech czasów polega na ubezwłasnowolnieniu narodów świata, poprzez monopol na kreację pieniądza w rękach "synów diabła", którzy nie dość, że tworzą pieniądze z NICZEGO, to jeszcze pod przymusem pobierają lichwę, na którą pieniędzy nie tworzą. Jest to bezpośrednia przyczyna "KRYZYSU", do którego wywołania "synowie diabła" się nie przyznają.!!!

Najsmutniejsze w tym jest to, że to MY - mali ludzie - daliśmy przyzwolenie na to globalne oszustwo, bo nie bierzemy spraw we własne ręce. Ja Kazimierz Józef Styrna - mały człowiek - jestem od wielkich SPRAW i organizuję masy małych ludzi, by w godzinie ZERO ("WIELKI CZWARTEK") dokonali osądu "synów diabła" i wydali WYROK, który brzmi: odebrać "bankierom" monopol na kreację pieniądza.

Natychmiast, czyli na drugi dzień po godzinie ZERO mamy zamiar WYROK TEN WYKONAĆ.

Plan przygotowań do godziny ZERO przedstawia KOMUNIKAT Nr. 1.

Po wykonaniu naszego WYROKU, wielcy ludzie ("synowie diabła") do małych prywatnych interesów nie będą mieli NIC do powiedzenia, a życie na ziemi odzyska blask Wspólnoty Finansowej.

Możliwość realizacji powyższego przedsięwzięcia zaistnieje tylko WTEDY, kiedy dla poparcia odebrania "bankierom" monopolu znajdzie się, czyli ZADZIAŁA POLITYCZNIE kwalifikowana większość, czyli miliony POLAKÓW - RODAKÓW w zdeterminowanej i jedynej w swym rodzaju, obronie rodzinnego DOMU, jakim jest POLSKA.!!!

INNEJ DROGI NIE MA.!!!

Kontakt na e-mail: husarz33@wp.pl


09 Kwi 2009 12:01
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY
KOMUNIKAT Nr. 6.

Skierowany do: Członków "Porozumienia Organizacji Niepodległościowych i Patriotycznych" oraz osób, które udzieliły i innych, którzy udzielą POPARCIA - idei - ODEBRANIA "bankierom" monopolu na kreację pieniądza, by TO ZADANIE mógł przejąć SUWEREN, czyli NARÓD POLSKI, a w jego imieniu przejęła NARODOWA KOMISJA FINANSOWA jako czwarta i najważniejsza władza podlegająca wyłącznie SUWERENOWI, czyli narodowi Polskiemu.!!!
Ze szczególnym zainteresowaniem powinni się zaangażować Patrioci, Ci pisani przez duże P, bo na nich nasze Pospolite Ruszenie w Organizacji LICZY.!!!

Wielce SZANOWNI adresaci.
W świetle ostatnich wydarzeń na scenie politycznej, wyraźnie widać, że sprawcy kryzysu finansowego, "synowie diabła" wymuszają na narodach świata, a ściślej na władzach, by te władze pokrywały koszty, wynikające z kryzysu i zasilały systemy bankowe z podatków ściąganych pod przymusem z tzw. obywateli.

FAKT ten jest bezprecedensowym i bezczelnym okradaniem ludzi, czyli odbieranie ludziom chleba od ust, co jest równoznaczne ze złamaniem przykazania "nie zabijaj", tyle że na raty.
Jest to także równoznaczne z ŁAMANIEM PRAW CZŁOWIEKA.!!!

W związku z powyższym, nasz oddolnie tworzony Ruch Społeczny UWAŻA, że jedynym wyjściem z tej lichwiarskiej MATNI jest odebranie "bankierom" monopolu na kreację pieniądza i zastąpienie go MONOPOLEM NARODOWYM, by naród, każdy z osobna i dla siebie KREOWAŁ pieniądze dla całej swej gospodarki i na potrzeby "obywateli".

Dlatego rozpoczęliśmy powszechną akcję INFORMACYJNĄ, obliczoną na powszechne udzielenie przez Naród Polski, poparcia idei odebrania "bankierom" tych przywilejów.
ZASADY tej akcji zawierają się w KOMUNIKACIE Nr. 1.
FILARY, na których opiera się Wspólnota finansowa, są zaprezentowane w KOMUNIKACIE Nr. 3.

Zapraszamy do udziału w AKCJI, która jest poufnym kontaktowaniem się z ust do ust, by nasi wrogowie nie zdołali nas poróżnić i JEDNOMYŚLNYM działaniu, bo wrogowie porozumiewają się w tajny sposób, byśmy dalej byli niewolnikami oligarchii finansowej. DLATEGO MY nie możemy być naiwni w swym postępowaniu i dawali się nabierać na "demokratyczne" i obłudne szwindle partyjnych oszustów, ostatnio ujawniające się przy okazji wyborów do europaplamentu, czyli tzw. Unii Euro-pejs-kiej.

Ponadto na scenie politycznej grasują różnej maści prowokatorzy: pod niby szlachetnymi intencjami jako: przywódcy strajkowi (liderzy związkowi) i inni, których CELEM jest wyprowadzanie zdesperowanych biedą ludzi NA ULICE, by ci nieszczęśnicy puszczali parę w gwizdek, a w zasadzie by wywołać WOJNĘ, po raz kolejny i zupełnie niepotrzebny, w której zwycięzcami będą "synowie diabła", bo tak było do tej pory zawsze, że mięsem armatnim byli zawsze żołnierze, a mało kiedy oficerowie i generałowie.

DOŚĆ JUŻ TEGO GLOBALNEGO OSZUSTWA.!!!

Wyraźnie więc widać, że "wielcy" tego świata doszli już na skraj swego KŁAMSTWA i wyraźnie chcą utopić narody świata we KRWI.!!!
Dlatego jedyną naszą obroną jest zachować stoicki spokój, by NIE DAĆ się sprowokować do wojny.!!!

Dlatego, powszechna świadomość tego faktu jest zabezpieczeniem się ludzkości przed gehenną wojenną. Dla członków związków zawodowych mamy jedyną ROZUMNĄ podpowiedź, by zamiast protestować, to w ciszy i spokoju przed prowokatorami, organizować się pod naszym, PODSTAWOWYM hasłem "odebrania bankierom tych zabawek".


Rok 2010 jest rokiem 600-tnej rocznicy Bitwy Pod Grunwaldem, która to rocznica zobowiązuje nas do powtórki historii.
Ponadto rok 2010 jest rokiem wyborów do samorządów i prezydenckich, w których, jeśli się zorganizujemy jako Pospolite Ruszenie, mamy szansę zdetronizować "synów diabła", w domyśle "bankierów" i partyjnych oszustów.!!!

Jeśli nam się to NIE UDA, to NIC się nie uda temu umęczonemu od lat Narodowi Polskiemu, będącemu od lat pod lichwiarską, czyli "synów diabła" OKUPACJĄ.!!!
Naród Polski według mego zdania jest jedynym narodem świata, który tego cudu może dokonać i także nad Wisłą. :!: :!: :!:
Żadne budowanie domu od dymu z komina, który puszczają już teraz zwolennicy Intronizacji Jezusa Chrystusa na KRÓLA Polski i polaków nie zastąpią budowania DOMU od FUNDAMENTÓW, czyli w sposób jaki to czyni nasz Ruch Społeczny, czyli w sposób, w którym pierwszym KROKIEM jest odebranie "bankierom" monopolu na kreację pieniądza, czyli naprawienie błędu, jaki popełnił źle poinformowany Naród Polski przy wyborach, w których dał władzę partyjnym oszustom, a którzy tą władzę sprzedali za "srebrniki" (diety) "synom diabła", czyli tzw. "bankierom", zapisując to zezwolenie na okradanie narodu w knocie legislacyjnym, zwanym konstytucją z kwietnia 1997 roku.
:!: :!: :!:


20 Kwi 2009 14:03
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY
KOMUNIKAT Nr. 7.

Jako Rzecznik oddolnie tworzonego Ruchu Społecznego, pod nazwą Pospolite Ruszenie w Organizacji Informuję,
że STAN POSIADANIA, czyli "masa krytyczna" na dzień dzisiejszy, czyli
dnia 22 kwietnia 2009 -
WYNOSI:

Oceniamy około jednego tysiąca - osób

popierających POMYSŁ: odebrania "bankierom" monopolu na wyłączną kreację pieniądza.

Każdego dnia według mej wiedzy przybywa nam ludzi dobrze poinformowanych o sprawie, które wpływają do skrzynki kontaktowej naszego Banku Informacji HUSARZ.
Będziemy co jakiś czas aktualizować stan "masy krytycznej".

W miarę wzrostu "masy krytycznej", będziemy się zbliżać do godziny ZERO.


22 Kwi 2009 12:13
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: KOMUNIKATY
KOMUNIKAT Nr. 8.

WSPÓLNOTA FINANSOWA jest ustrojem jak sama nazwa wskazuje "wspólnotą" i nie jest to demokracja, tylko swego rodzaju DYKTATURA PRAWNA, oparta na trzech FILARACH, którymi są:

FILAR pierwszy: to DEKALOG i inne przekazy objawione przez BOGA.

FILAR drugi: to niedościgniony w swych rozwiązaniach pierwowzór, którym jest "UKŁAD KRWIONOŚNY" człowieka, zarządzany "UKŁADEM NERWOWYM" z MÓZGIEM w Roli Głównej.
Generalną zasadą we Wspólnocie finansowej jest to: że ODŻYWIANE są wszystkie komórki organizmu, czyli, że będzie wypłacana DYWIDENDA Narodowa wszystkim zarejestrowanym w systemie.

FILAR trzeci: to KONSTYTUCJA RZECZPOSPOLITEJ NARODU POLSKIEGO.
Jest prezentowana na stronach: K.J.S. - Projekty Ustaw i Konstytucja - która w przeciwieństwie do obecnie praktykowanego prawa jest kompatybilna z PRAWEM BOŻYM i Filarem Drugim, obrazującym absolutną sprawiedliwość, od lat upragnioną przez będące pod lichwiarską okupacją wszystkie narody świata.


22 Kwi 2009 12:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.