Obecny czas: 25 Maj 2018 18:31

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Dyskusja na temat "Suwerennosc Finansowa" 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Dyskusja na temat "Suwerennosc Finansowa"
Na tym forum mozna zabierac glos w sprawach finansowych poprzez zalogowanie sie zgodnie z zasadami panujacymi na naszych forach Narodowych.
Administratorem forum jest Pan Kazimierz Józef Styrna.

Na poczatek Abecadlo zlodziejstwa.

04 Lut 2009 22:52

Post Re: Dyskusja na temat "Suwerennosc Finansowa"
SUWERENNOŚĆ FINANSOWĄ możemy - JAKO NARÓD - osiągnąć jedynie wtedy, kiedy odbierzemy "bankierom" monopol na wyłączną kreację pieniądza.

Pospolite Ruszenie w Organizacji buduje "masę krytyczną", której w godzinie ZERO nic się nie oprze.
Zapraszamy do wstępowania w szeregi naszego Ruchu Społecznego

HUSARZ

10 Lut 2009 18:23

Obserwuję od początku dyskusję na temat SUWERENNOŚCI FINANSOWEJ i widzę milczenie.
Czyżby Państwo nie rozumieli terminu "suwerenność"? A może strach przed wystąpieniem przeciwko lichwiarzom sparaliżował WAM instrument MOWY??? A może jeszcze coś innego sprawia, że Państwa milczenie jest tak wymowne???

Postanowiłem więc napisać FELIETON na temat suwerenności, zwłaszcza finansowej, by pobudzić Państwa do refleksji nad sobą i przyszłością, która powinna być przez Państwa kreowana na modłę, jaką Państwo sobie wyobrażacie i rozumiecie pod pojęciem CYWILIZACJI, w domyśle cywilizacji łacińskiej, czyli chrześcijańskiej.

Żeby nie było żadnych wątpliwości, ja - piszący ten felieton - dnia trzynastego marca 2009 roku,
OŚWIADCZAM.!!!

NIE JESTEM Mesjaszem, na którego żydzi czekają od niepamiętnych czasów aż do dziś.!!!
NIE JESTEM też "synem diabła", którym to mianem Jezus poczęstował żydów.!!!

Kim zatem jestem?
Jestem człowiekiem, który chce obudzić narody, zwłaszcza NARÓD POLSKI do czynu, by się wreszcie obudził i wyzwolił z cywilizacji WILKOŁAKÓW, zgotowanej nam przez "synów diabła".!!! Inne narody nie dorastają żydom do pięt w tym parszywym diabelskim "rzemiośle". Nie należy utożsamiać dokładnie wszystkich żydów z diabelskim złem, ale coś w tym jest, skoro żydzi uważani za uczciwych, na końcu i często okazują się nie odbiegać za daleko od swoich pobratymców, co pokazała historia.

O poczynaniach "synów diabła" nie będę się rozwodził, bo to doskonale zrobił autor K.P. w swej pracy pt: "Przekroczyć próg percepcji". Książka jest dostępna pod adresem e- mail; husarz33@wp.pl w formie elektronicznej - jako załącznik, dla każdego, kto chce ją nabyć za darmo. Wystarczy tylko się o to do mnie zwrócić.

Felieton na temat suwerenności, zwłaszcza finansowej, byłby ubogi, gdyby nie REMANENT, praca autora K.P. pt: "MOM - Remanent 58", w której jest podsumowanie gigantycznej GRABIEŻY, dokonanej i dokonywanej po dzień dzisiejszy, na niewinnych narodach, a na NARODZIE POLSKIM w szczególności, przez "synów diabła", których autor K.P. nazwał "obcymi".
Książka jest do zdobycia także pod adresem: husarz33@wp.pl

By przejść do dalszej części mego FELIETONU, muszę podać z jakich elementów składa się nasz PLAN odebrania "bankierom" monopolu na kreację pieniądza.
Oto lista składników naszego, czyli Pospolitego Ruszenia w Organizacji, PLANU.:

1. EKONOMIA 2009/2010 (2010 - jest w trakcie pisania i będzie gotowa na 5 minut przed godziną ZERO).
2. Biuletyn HUSARZ Nr. 7
3. "Mapa drogowa".
4. Lista POPARCIA.
5. Konstytucja RNP.
6. MOM - Remanent 58.
7. Przekroczyć próg percepcji.

Są także inne pozycje, też dostępne ale po zapoznaniu się z wyżej wymienionymi.
Wszystkie elementy naszego planu,są do otrzymania pod adresem e-m: husarz33@wp.pl

Opisana w "Przekroczyć próg...", "CYWILIZACJA WILKOŁAKÓW", znajduje się odpowiedź na temat przyczyn utraty przez NARÓD POLSKI suwerenności, zwłaszcza finansowej. Naród Polski, jeśli chce stać się znów suwerenem, musi w ten sam sposób, w jaki pozbył się suwerenności finansowej, suwerenność tą, nie tylko MOŻE, ale MUSI ją odzyskać, jeśli chce żyć???

Sposób na odzyskanie suwerenności finansowej przez Polaków, czyli NARÓD, który przez popełnioną głupotę przy wyborach, w których zagłosował na partyjnych oszustów, w skrócie sprowadza się do zagłosowania na drużynę, wystawioną w godzinie ZERO do wyborów (wszelkich wyborów). W ten sposób od niepamiętnych czasów i po raz pierwszy NARÓD POLSKI, będzie miał szansę na odzyskanie suwerenności, głównie finansowej. Suwerenność w innych dziedzinach, będzie trzeba zdobywać w kolejnych czynach, które będą mieli do wykonania nowi, tym razem prawdziwi patrioci POLACY, a nie "obcy".

W "mediach" przewija się taki oto slogan: "zabrać bogatym i dać biednym" - czyli redystrybucja majątku.?

Plan Wspólnoty (finansowej) - nie zamierza zabierać bogatym - tylko tym, którzy podstępnie się uwłaszczyli na narodowym majątku.!!! Wkładanie bogatych do jednego worka z oszustami jest nieporozumieniem, celowo rozsiewanym przez "media", by skłócić ludzi z sobą i by znów oszustom udało się po raz kolejny wywołać wojnę, w której zyskują tylko oszuści.

Dokładnie tym celom służy podżeganie do strajków i protestów przez "wodzów" związkowych, załóg fabryk, kopalń i innych grup społecznych, by wywołać wojnę na dole. Naiwni "protestanci" dają się ciągle nabierać na plewy, siane przez ich przywódców związkowych, by głodni i oszukiwani robotnicy palili opony, rzucali pałami w partyjnych oszustów, którzy są tylko kleszczami w rękach "kowala", czyli pana lichwiarza, uczenie nazywanego "bankierem". Od dawna wiadomo, że partyjni oszuści są tylko "kleszczami" w rękach "kowala". Nigdy nie mieli w rękach prawdziwej władzy i nigdy też nie są w stanie zaspokoić słusznych potrzeb rządzonych.!!!

WILKOŁAKI za wszelką cenę chcą, by suwerenność narodów utrącić i zapowiadają jej zmierzch, by na jej gruzach zainstalować - wszechwładną, despotyczną władzę - nazywając ją wszechświatową - w domyśle jedynie słuszną - czyli GLOBALNĄ hegemonię bezwzględnych wilkołaków.!!! Rozwiązania WSPÓLNOTY FINANSOWEJ, nazywają "trucizną rozwiązań nacjonalistycznych" By się o tym przekonać, wystarczy przeczytać tekst, obecny w internecie pt: "fragment_nadzieja_oszustwo". W razie potrzeby służę tym tekstem.

Obserwujemy dziś wojnę cywilizacji: z jednej strony łacińskiej, a z drugiej wilkołaczej - lucyferycznej.

Namiastką takiej wojny chcą widzieć "okrągły stół", przy którym zasiedli po obu stronach obłudnicy, których poczynania, oceniane po czasie, przypominają poczynania wilkołaków, na ironię uwiarygodnione przez "Kościół Katolicki" - bo z udziałem biskupów. Cóż za ironia, zmanipulowanego przez kosmopolityczne media LOSU POLAKÓW, którzy zostali nabici w butelkę na siane przez wilkołaków plewy.

Dziś ta wilkołacza cywilizacja wdarła się podstępnie do kościoła. By się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na listę episkopatu (MOM Remanent 58 - strona 85/86). Okazuje się, że pasterze nawołują owieczki do życia miłością, ale sami oskubują swe owieczki z ostatnich kudełków ( zbierają na tacę) i niosą tą mamonę do "bankierów".
A dlaczegóż to nie żyją miłością, tak jak nauczał Jezus? Uczniowie Jezusa porzucili swe rodziny, majątki i poszli za MISTRZEM. Czyżby im brakowało chleba? Jak byli głodni, to MISTRZ rozmnażał chleb, by byli syci. A któż dzisiejszym pasterzom zabrania rozmnażać chleb?

Dziś wmawia się naiwnym, że pieniądz jest bogactwem! Nic bardziej mylnego! Prawdziwym bogactwem jest ludzka praca, towary i usługi. Pieniądz jest tylko cieniem tego bogactwa, bo gdyby tak nie było to by nie znikał i żadnego kryzysu by nie było.!!! Pieniądz - dziś utożsamiany z walutą jest doskonałym oszustwem, obliczonym na naiwność ludzką.
W naszym planie pozbawienia "bankierów" monopolu jest opisana natura pieniądza, więc nie będę rozwijał tematu.

SUWERENNOŚĆ ma swój wymiar w przyrodzie, stworzonej przez BOGA.
Mam tu na myśli, człowieka, zwłaszcza jego układ krwionośny i nerwowy. Zasadą w tym systemie jest to, że odżywiana jest każda komórka organizmu. Podstawą funkcjonowania tego systemu jest to, że KREW odżywia każdą żyjącą komórkę organizmu.
Oczywistym jest, że komórki obumarłe, są przez system usuwane, ale w ich miejsce powstają nowe.

W tym miejscu przerywam na chwilę pisanie, by obejrzeć w TV uroczystość pogrzebową prof. Zbigniewa Religi.
Ten niewątpliwy autorytet jest w moich oczach tym bardziej cenny, że nie życzył sobie pośredników ("pasterzy") w swej drodze pomiędzy ziemią a niebem. Nie wiem, czy ja będę chciał skorzystać z pośredników, bo nie jestem pewien, czy tym pośrednikiem byłby prawdziwy pasterz, czy jakaś przechrzta, których nie mało jest wewnątrz Kościoła Katolickiego i rozwalają GO od środka, co odczuwam na własnym przykładzie. **************

Przechodząc po przerwie do rzeczy, podkreślam, że to rodzenie się nowych komórek i umieranie już wypracowanych, jest odzwierciedleniem rodzenia się dzieci i umieranie, każdego w określonym czasie. Jest to naturalna kolej rzeczy.

Wspomniałem wyżej o wilkołaczej cywilizacji. Rzeczywistość dokonywana pod przymusem, czyli lichwiarsko-podatkowa gehenna jest zaprzeczeniem cywilizacji łacińskiej, bo z uporem maniaka odbiera za pomocą lichwy i podatków ludziom chleb, czyli łamie przykazanie NIE KRADNIJ, które jest łamaniem - (faktycznie) przykazania NIE ZABIJAJ, tyle, że na raty.

Czy MY, okradani i manipulowani przez media, mamy się godzić z TRWANIEM nadal tej WILKOŁACZEJ "CYWILIZACJI"???

Jeśli NIE, to na co PAŃSTWO CZEKACIE??? DO ROBOTY.!!! DO ORGANIZOWANIA SIĘ POD SZTANDAREM POSPOLITEGO RUSZENIA.!!! Do edukacji o WSPÓLNOCIE FINANSOWEJ.!!! UMĘCZONA OJCZYZNA NIE MOŻE CZEKAĆ.!!!

UMĘCZONA OJCZYZNA JEST W ŚMIERTELNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIE.!!! CIERPI NA RAKA SWEJ KRWI.!! Czas to zmienić.!!!

Skrzynka kontaktowa Banku Informacji HUSARZ jest czynna. Listy poparcia są rejestrem naszej siły.!!!

BRAK KWALIFIKOWANYCH, czyli zarejestrowanych zwolenników zaprowadzi nas na szafot.!!!

Użyłem w felietonie dosadnych słów, ale i sytuacja jest nad wyraz pilna i bezkompromisowa. Niech się zbóje boją a nie umęczony lichwą i podatkami, uciemiężony NARÓD POLSKI. Nie byłem w stanie zrobić tego inaczej, łagodniej, za co przepraszam, ale pewnie prędko się nie poprawię. Proszę o wybaczenie.

HUSARZ

13 Mar 2009 10:12

Witaj dzielny "Husarzu" !
Sluzba nie druzba.
Tu pisze dzisiaj szer. Pieta na zoldzie swego majora . Major wyjechal na poligon forumowy.
Mam prosbe do ciebie abys nam szeregowym wyjasnil jak zamierzasz obalic zydowska lichwe bez wojska ,bo w mej glowie szeregowca nijak sie to nie miesci.
Pytalem majora ale odburknal tylko - nie zawracaj mi glowy jakas utopia,dodajac w biegu - zajmij sie sluzba na forum a nie mysl o wiekszym zoldzie.
Chyba mial racje,bo jak mawiaja z pustego to i Salomon nie nalewal ale mial 400 naloznic.
Panie Husarz ,chetnie ci pomoge te lichwe zatracic tylko widzisz moj zold to $ 5 /hr w car wash.
Pozdrawiam cie po zolniersku !
Jaka tam pogoda u Ciebie ?

=====================================================================================================
Poczekaj dobry żołnierzu jak skończę felieton, to Ci odpowiem.
HUSARZ

13 Mar 2009 11:20

Skończyłem wreszcie mój felieton, ale czy czegoś jeszcze nie dopiszę, to nie wiem.

Każda pomoc jest na wagę złota, nie koniecznie ta materialna.
Wiadomo, że do walki o życie potrzeba wojska, ale nie koniecznie z karabinem w ręku, choć i takie musi być, jeśli inaczej się nie da.

Na dziś najważniejsza jest EDUKACJA i natychmiastowa pomoc, w sensie powiadamiania innych o sprawie, najlepiej z ust do ust i przez internet. Dziś konfidenci siedzą na poczcie i nasze listy są kontrolowane, ale nie wszystkie. Adres skrzynki kontaktowej jest znany i każdy może wypełnioną, zgodnie z "mapą drogową" listę poparcia do skrzynki włożyć. można to robić przez emisariusza, posłańca, ale i listem poleconym, także za potwierdzeniem odbioru.

Naszym "wojskiem" zatem, są kwalifikowani wyborcy, podoficerowie i oficerowie, uzbrojeni w godzinie ZERO w kartkę wyborczą, by nikt nam nie zarzucił, że siłą chcemy obalić dzisiejszy ustrój i tym samym pokonać tą wilkołaczą cywilizację miłości, która wyraża się słowami:

"Kochaj bliźniego swego, aż spadnie ostatnia koszula z niego!!!"

Ubolewam jednak, że zbyt mała ilość czyta nasze forum, a powinno być codziennie tysiące wejść, a nie tyle co kot napłakał, ale to już inna sprawa. Co do pogody - poprawia się. Wiosna tuż tuż.!!!

13 Mar 2009 16:01

Czytam od niedługiego czasu tę część forum i wiem, że istnienie jego jest bardzo potrzebne. Jednak nie widzę jakichś działań prócz pisania, przedstawiania postulatów, informowania, że zbiera się "MASĘ KRYTYCZNĄ", której "NIC SIĘ NIE OPRZE". Wydaje mi się, jakby wszystkie prawdziwe działania (nie piśmiennicze) stały w miejscu :(
Wpłaciłem 10zł i mam blankiet, po którym mieliśmy być rozpoznawani w swoim gronie. Nie wiem jednak, czy nadal ma on znaczenie, skoro ostatnio chyba zrezygnowałeś ze zbierania funduszy, HUSARZU. Przygotowałem sobie nawet DEKLARACJE gotowości podjęcia działań w Pospolitym Ruszeniu. Jednak mam pewne obawy natury osobistej, czy nadaję się do tego.

Piszę to, iż chciałbym widzieć już jakieś efekty pracy Pospolitego Ruszenia. Nie wiem, jak długo już, HUSZARZU, działasz w celu wyswobodzenia Narodu z niewoli, ale sądzę, iż kilka lat już jest. Ten czas powinien już przynieść jakieś sukcesy. Pewnie ich nie dostrzegam, więc proszę o pokazanie.

Pisałeś, że w środku marca planowana jest jakaś wzmożona akcja. Do tego czasu zostało kilka dni. Czy to jest aktualne?

Z wyrazami szacunku,
jackk

13 Mar 2009 23:40

Drogi jackk!
Nie jest prawdą, że prawdziwe działania stoją w miejscu.
Fakt wpłacenia 10 zł, świadczy wyraźnie, że w całej pełni nadajesz się do tej heroicznej roboty odebrania "bankierom" monopolu. Chcę Ci powiedzieć, że kto wkroczył na drogę, prowadzącą do kryjówki z chlebem, to już z niej nie schodzi.
Faktem jest, że moja praca nad DOBREM, czyli dojściem do normalności liczy się na dziesiątki lat.
Dawno wiadomo, że od razu Krakowa nie zbudowano. Po drodze cały czas reformuję drogę, poprawiam PLAN i będę to robił, dopóki będę żył, bo świat trzeba zmieniać, tak jak to nakazał BÓG, czynić sobie ziemię poddaną, a nie ludzi.!!!

Synowie diabła uczynili ludzi niewolnikami, bo cywilizacja, jaką dziś mamy, synowie diabła uczynili cywilizacją wilkołaków, poprzez lichwę i podatki. Dlatego czynię wysiłki, by odbudować cywilizację łacińską, opartą o prawo BOŻE.

Zostałem ostatnio tak opluty, że odstąpiłem od zbierania funduszy, których było tyle, co kot napłakał. Dołożyłem do interesu ze swojej emerytury tyle, że już więcej nie mogę. Moje finanse podupadły i muszę się nieco podnieść.

Na dziś jest akcja zbierania podpisów na listach poparcia, które to podpisy, gdy wpłyną do Banku Informacji, są podstawą do rejestracji zwolenników, w miejsce dowodów wpłaty. Równocześnie trwa edukacja społeczna, by wiedza a nie głupota decydowała o wyniku.

Akcja zbierania podpisów jest dopiero na początku drogi, bo akcja zbierania funduszy spaliła na panewce z powodu oskarżeń, że się chcę wzbogacić na naiwnych. Dziś wiem, że naiwnymi będą CI, którzy nie poprą naszej akcji odebrania "bankierom" monopolu. Poszkodowani będą wszyscy, ale winowajcami tylko kibice i wszelkiego rodzaju oportuniści.

Dziś plan nasz jest mocno w przodzie. Mam sygnały, że podpisy są zbierane, ale z powodu, że poczta jest kontrolowana przez agentów "mosadu", najlepszym sposobem jest "poczta pantoflowa" z ust do ust.

By zostać oficerem i podoficerem i zdobyć miejsce na naszej, czyli Pospolitego Ruszenia w Organizacji, liście, trzeba się wykazać dużą ilością zebranych podpisów przez "kandydata". Sposób wykazania się, to zebranie list poparcia, skopiowanie ich dla siebie (czyli kandydata),[b] a oryginał przekazać do skrzynki kontaktowej Banku Informacji, celem zarejestrowania.[/b]
Kopie list poparcia, dany kandydat wykorzysta przy zbieraniu podpisów w akcji wyborczej. Wtedy sam będzie wiedział na ile głosów może liczyć. Oficerowie zaś, by liczyć na czołowe miejsce na liście muszą się wykazać projektami nowych USTAW, kompatybilnych z naszą Konstytucją RNP, a których lista, znajduje się na tym forum.

Najlepszym sposobem na przekazanie list poparcia jest ich włożenie w Kętach do EUROSKRZYNKI pocztowej, która jest pod adresem na liście poparcia. Także osobiste moje kontakty, z oficerami, którzy ściśle ze mną współpracują, są sposobem na przekazanie list poparcia. Listy poparcia wraz z PLANEM, są do otrzymania pod adresem e-mail; husarz33@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie - HUSARZ

14 Mar 2009 10:41

Przyszło mi do głowy, by zrobić stronę internetową, na której by można zbierać podpisy poparcia dla KS w Polsce. Na tworzeniu stron www troszkę się znam, ale nie orientuję się w prawnych aspektach takiej akcji i w tym, jaką wartość miałyby tak zebrane podpisy . Dodatkowo trzeba takie dane chronić wg zaleceń GIODO, do czego również nie jestem jeszcze przygotowany.

Największą "siłę przybicia" miałaby jednak - jak sądzę - następująca akcja. Kościół ma bardzo duże możliwości w informowaniu ludzi. Pomyślałem więc, by nakłonić biskupów (Episkopat Polski), by w kościołach w całej Polsce został odczytany list pasterski na temat obecnego stanu rzeczy i KS. Musiałby on jednak być zredagowany przez nas, bo gdyby pisali go biskupi, to sądzę, iż byłby nudny, monotonny i przyniósłby więcej szkody niż pożytku. List taki powinien jasno pokazywać prawdę (jak w książce "Dlaczego wciąż brak nam pieniędzy") na prostych przykładach; wyjaśnić skąd biorą się pieniądze i uzmysłowić okropną niesprawiedliwość i niewolę społeczną wynikającą z obecnego stanu rzeczy. Musi nieść z sobą duży ładunek prawdy, bez zbędnych, zaciemniających metafor i uogólnień. I w końcu powinien przedstawić rozwiązanie, jakim jest wprowadzenie KS.
Uważam, iż powinien zostać podzielony na 2-3 części, każda odczytana w jedną niedzielę (pod rząd). Na 2 tygodnie i tydzień wcześniej powinna być wzmianka w ogłoszeniach duszpasterskich, iż będzie odczytywany taki list z zaznaczeniem, że jest to ogromnie ważna sprawa.
Co sądzisz o tym pomyśle, HUSARZU?

P.s. Mógłbym prosić o przesłanie wszelkim materiałów, w których posiadaniu jesteś, a które pomogłyby mi w rozeznaniu, na jakim etapie obecnie jesteśmy , i z których byłbym w stanie jeszcze więcej dowiedzieć o wszystkim, co związane z KS? (adres e-mail prześlę zaraz w prywatnej wiadomości)

14 Mar 2009 11:29

Pomysł jest niewątpliwie DOBY, tyle, że prawie niemożliwy do zrealizowania dziś, ale jutro? Kto wie???

14 Mar 2009 12:36
Awatar użytkownika

Panie Kazimierzu, damy rade :!: Ludzie zaczynają się budzić ze snu, jak niedźwiedzie na wiosne :lol:

21 Mar 2009 05:32
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość