Obecny czas: 18 Cze 2018 17:15

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego? 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Edward Maciejczyk napisał(a):
Prosze odwiedzic forum Narodowe Panie Husarz bo moja odpowiedz nie pasuje do wspolnoty finansowej.

Panie Husarz.
Prosze sie zapoznac z miom tekstem na forum narodowym i ustosunkowac do tego co tam napisalem.
Jak Pan ocenia zaistnialy incydent?
Jak widzi Pan przyszlosc forum wspolnoty finansowej?
Prosze w kilku zdaniach przedstwaic wlasny punkt widzenia i przedstawic pomysl na wykluczenie w przyszlosci tego rodzaju nieporozumien ktore moim zdaniem sa do skorygowania przy odrobinie woli z Panskiej strony.
Edward Maciejczyk.

04 Mar 2009 03:14

Ja nie prowadzę handlu, a składka jest tylko symboliczna i konieczna dla rzetelnej rejestracji i identyfikacji żołnierzy i oficerów.
Każde przedsięwzięcie wymaga pieniędzy. Ja takich pieniędzy nie mam, a moją wiedzę nie przeliczam na pieniądze.
Jeśli Naród Polski chce być dalej oszukiwany, to niech sobie śpi. Mam tylko nadzieję, że się obudzi.!
Nie będę odkrywał co znaczy mieć nadzieję, bo to już zrobili "wielcy" przede mną.

Pozdrawiam i zwracam się o wybaczenie. KJS.

PS: Po godzinie ZERO, poddam się kontroli i się rozliczę finansowo, przed Narodową Komisją Finansową, która mam nadzieję powstanie.

04 Mar 2009 21:03
Awatar użytkownika

Pomysl znakomity i godny poparcia, niestety nie posiadam dychy na stanie ale z uwaga bede sledzil to forum mozliwe ze cos wreszcie ruszy do przodu bo straszna martwica tu w Polsce a zanosi sie na coraz gorsza nedze.
Ja sie narazie wlucze ale i tak lepsze to niz siedzenie pod mostem w Londynie , bo kolesie dzwonili ze nie maja za co wrocic do Polski :lol:

10 Mar 2009 09:07

Zbieranie funduszy stało się przeszłością!
Przeszliśmy na nowy sposób uzyskiwania poparcia.
Czytaj forum, to się dowiesz.

10 Mar 2009 10:17

Piegus !
Twoje miejsce jest na portalu o2.pl

10 Mar 2009 12:10
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość