Obecny czas: 19 Sty 2018 01:39

Regulamin forum

Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego Państwa

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego? 
Autor Wiadomość

Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Prosze na tym forum nie uzywac wulgarnych okreslen, poniewaz bede zmuszony wykreslic Pana z listy gosci Panie Zadruga.

24 Lut 2009 10:54

Proszę nie konfrontować JEZUSA z kimkolwiek, bo jest ON poza zasięgiem, a po drugie JEGO prawo jest tak doskonałe, że żadne inne - obłudne - znana jako stanowione, nie może się równać z BOŻYM.!!!

WSPÓLNOTA FINANSOWA - konsumuje BOŻE PRAWO - a DEKALOG jest dla nas SKALA,
na której budujemy dziś tylko fundamenty, a po godzinie ZERO, zaczniemy budować prawdziwy POLSKI DOM, by w końcu zapalić w piecu i puścić DYM z komina, w przeciwieństwie do innych, którzy budowę domu zaczynają dziś od dymu z komina. Mam tu na myśli uczynienie Chrystusa KRÓLEM, nie pytając GO o zdanie. Od dawna wiadomo, ze Chrystus-BÓG jest Królem Wszechświata od zawsze.

25 Lut 2009 13:21
Awatar użytkownika

:cry: Wzruszyl mnie list Starego Zolnierza i wiem ze Polska jeszcze powstanie jak zwykl mawiac moj sp.Dziadziu ktory przeszedl caly szlak bojowy zeby po wojnie byc przesladowanym przez Zydow za sluzbe dla Ojczyzny.
:roll: Walka musi byc wspolna z wrogiem ktorego nalezy precyzyjnie zdefiniowac bo w przeciwnym razie dojdzie do niepotrzebnych przepychanek ktore tylko umacniaja odwiecznego wroga wszystkich Narodow jakim jest OBCY.
Dziadek jako weteran walki o niepodleglosc krytykowal LWP a nie dysponowal dokladnymi informacjami na temat ludzi ktorzy sie za tym kryli tj. Jakub Berman i inne szare eminencje systemu Stalinowskiego.
Duzo czytam na temat wspolczesnej historii Polski i wiem ze byli w LWP i we wladzach PRL wielcy Polacy tj. np. Moczar i inni ktorzy wlasciwie ocenili zdrajcow, niestety jak pisze Stary Zolnierz "wrog jest ogromny" i tylko jednosc Polakow jest w stanie go zwalczyc.
Szasem lepiej przemilczec prywatne "ambicje" i nie prowokowac klutni wsrod swoich tylko isc do przodu w walce z wrogiem.

25 Lut 2009 22:20

AP,
Znam ten temat z historii i doswiadczenia i wiem, ze kto byl czlowiekiem w cywilu, byl tez czlowiekiem w wojsku.
Ale wiekszosc to bylo bydlo, lewactwo, cwaniactwo, karierowicze, niedorajdy zyciowe etc.
Jaruzelski zdradzil Narod polski i wspolpracowal z zydowskim NKWD w wylapywaniu zolnierzy podziemia niepodleglosciowego, mniejsza z tym co robil pozniej i to juz go przekresla w moich oczach.
I jeszcze raz przypomne, ze do zrealizowania celow potrzebni sa przede wszystkim Polacy i sprawdzeni ludzie.

26 Lut 2009 11:29

Zawisza, niedługo wpłynie "dycha" (nie wiem, czy pierwsza - mam nadzieję, że nie) ode mnie, jeśli Poczta wywiąże się ze swojego zobowiązania. Potrącili mi za ten przekaz 5zł10gr (zdziercy).
Chciałbym nie poprzestać jedynie na wpłacie 10zł, bo coś to przecież wielkiego :roll: Pragnąłbym zrobić o wiele więcej, by Polska się odrodziła i by ta cała zgraja światowych finansistów dostała to, na co zasługuje. Czuję jednak ogromną bezsilność :(
Czy możesz powiedzieć, HUSARZu, ile procent masy krytycznej jest już swiadoma sytuacji i czekającego nas wyzwania?

26 Lut 2009 21:57

Drogi jackk.
Masz rację, że zdziercy! Ale to są mali zdziercy. O większych piszę na forum.
Co do procent to na razie jest znikomy. Winowajcami są przekaziory, czyli kosmopolityczne media.
Dziś z przekaziorów dowiedziałem się, że "bankierzy" już szkolą księży z błogosławieństwem Dziwisza!
Pewnie skuteczność indoktrynacji przez samych "bankierów" zawodzi. Potrzeba więc zaprząc "pasterzy", by owieczki Pana B. całkiem zbaraniały od tej lichwiarskiej "narkozy".!!!

Rzeczywiście wydaje się dziś, że jesteśmy bezsilni, ale od połowy marca przechodzimy do ataku, czyli promocji naszej idei odebrania "bankierom" tego monopolu na kreację pieniądza.

Czytaj pilnie nasze forum i zachęcaj do czytania innych nie zaniedbując siania tych ziarenek (kropelek) życiodajnej krwi.

Pozdrawiam

27 Lut 2009 11:04
Administrator
Awatar użytkownika

Prosze odwiedzic forum Narodowe Panie Husarz bo moja odpowiedz nie pasuje do wspolnoty finansowej.

03 Mar 2009 02:39
Awatar użytkownika

Dopiero tam bylem i tylko stracilem czas bo baba nie moze sie pozbyc wspomnien z domu rodzinnego w ktorym walczyla o "prawde" a to mnie tak obchodzi jak Husarza konto w banku 8-)

03 Mar 2009 10:24

Jednak kasuje "skrzydlaty wrobel" posty Polakow.
ADMINISTRACJO !
Zagladacie na swoj portal ?
Przeciez to wola o "pomste do boga" przy "uslugach" takich moderatow jak w tym dziale.
Mam nadzieje,ze panujecie nad sytuacja i porzadkiem regulaminowym.
Od kiedy to szmulki moderuja POLSKI PORTAL i to podobno na POLSKIM SERWERZE ???

03 Mar 2009 10:59

"Zadruga" chyba miales na mysli "ponczoche" (stara) "skrzydlatego" ?

03 Mar 2009 11:00
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości