Obecny czas: 24 Cze 2018 20:47


Regulamin forum


Na tym forum można poruszać tematy związane z suwerennością finansową, oraz pokrewne bezpośrednio dotyczące gospodarki finansowej Suwerennego PaństwaNapisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego? 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
WSPÓLNOTA FINANSOWA - jest to ustrój do praktycznego zastosowania w Polsce, polegający na tym, że Tworzeniem pieniądza dla gospodarki narodowej, będzie się zajmował SUWEREN, a w jego imieniu Narodowa Komisja Finansowa, po godzinie ZERO, gdy naród w swej masie minimum 15 milionów, za pomocą kartki wyborczej zdobędzie władzę i pozbawi "bankierów" monopolu na bezprzykładną kreację pieniądza z niczego, to znaczy z tego samego źródła, z którego dziś czerpią "bankierzy".

Dzisiejsze władze mają do dyspozycji określoną ilość pieniędzy z łaski "bankiera" i dopiero wtedy może tworzyć pieniądze na potrzeby gospodarki. We WSPÓLNOCIE FINANSOWEJ rząd będzie jedynie bilansował potrzeby, a Narodowa Komisja Finansowa wykreuje na te potrzeby określoną i wystarczającą ilość pieniądza. Bank, czyli nowy NBP stanie się jedynie skarbonką na pieniądze i niczym więcej. Skończy się zatem wielomiesięczna debata nad budżetem, w którym zawsze dziś brakuje pieniędzy. Skończy się inflacja, deflacja i dług publiczny, a ludzie otrzymają stałą comiesięczną dywidendę dla wszystkich, wykreowaną przez NKF.


Dzisiejsze prawo stanowione ma w swoich fundamencie zapisane łamanie praw Bożych, zwanych prawem "naturalnym", a ściśle w konstytucji RP w Art 227 jest zapisane, że jedynym kreatorem pieniądza jest NBP oraz zezwala się na stosowanie lichwy. Jest to złamanie przykazania NIE KRADNIJ, a przez to także NIE ZABIJAJ, tyle, że to zabijanie przez lichwę odbywa się na raty. Na raty odbiera się ludziom chleb od ust. Natomiast WSPÓLNOTA FINANSOWA - tworzy pieniądze sama dla siebie i płacąc Dywidendę Narodową każdemu, nie łamie żadnego przykazania, czyli Bożego PRAWA. Reasumując dzisiejsze prawo stanowione, przez fakt złamania Prawa Bożego, stało się tej sprawiedliwości KARYKATURĄ, o czym pisał już dawno Piotr Skarga.
Dziś rolę P.Skargi sprawuje nasz Ruch Społeczny, pod nazwą Pospolite Ruszenie w Organizacji.


Program dochodzenia do celu jest zapisany w "mapie rogowej" wyznaczającej kroki po drodze prowadzącej do kryjówki z chlebem, której bronią uzbrojone po zęby straże, wynajęte przez spiskowców. W Biuletynie HUSARZ Nr.6 jest odpowiedź na pytanie "po co mamy jako naród tą żabę jeść?", a w podręczniku o EKONOMII bez lichwy i podatków opisany jest kręgosłup nowego ustroju, do którego montujemy inne elementy kostne, by w godzinie ZERO pokryć ten szkielet mięśniami, to znaczy ponad 15-to milionową armią uzbrojoną w kartkę wyborczą, która odda głos na naszą, czyli Ruchu Społecznego drużynę i pokona partyjnych oszustów i zacznie montaż nowego ustroju, zwanego WSPÓLNOTĄ FINANSOWĄ.

Ostatnio obchodzono 20-tą rocznicę "okrągłego Stołu".
Zadano więc pytanie "kto skorzystał z tego mebla???" Sondaże przedstawione mają się nijak do zdania żołierzy i oficerów naszego Ruchu Społecznego. My uważamy, że skorzystali lepiej poinformowani - "komuchy" i "solidaruchy.!!!
Proszę solidaruchów nie mylić z masami naiwnych kibiców, którzy się dali zmanipulować patriotycznymi obiecankami, do których i ja należę, ale nie było siły, by przeciwstawić się tej okrągłostołowej sitwie z powodu, że kosmopolityczne media zmanipulowały opinię tzw. publiczną i trwa to do dziś.

Ostatnio słychać, że proponuje się nam nowy okrągły stół, by po raz kolejny puścić naiwnych kibiców w maliny. W związku z tym mam pytanie: a kto niby miałby się porozumiewać i co byłoby przedmiotem porozumienia? Nie wydaje mi się, że byłby to atak na lichwę? Tworzą się nowe byty niby te sprawiedliwe jak: Polski Komitet Narodowy, który mnie wykreślił ze swego grona. Z Irlandii przyjechał "koń trojański" międzynarodowej lichwiarskiej sitwy - DECLAN GANLEY - i tworzy.....??? Prezentuje się także Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska. Koła R-Maryjne tworzą Ruch Przełomu Narodowego - też mnie wykreśliły z forum. We Wrocławiu zaczyna Polska XXI. Eurodeputowani tworzą Naprzód Polsko. Samabrona z Lepperkiem na czele też nie siedzi cicho, a LPR taka sobie ...... Związki Zawodowe z "Solidarnością" na czele ignorują moje e-maile i są ślepe i głuche na naszą ofertę.

Wspólną cechą tych "patriotycznych", wyżej wymienionych podmiotów, nie wyłączając parlamentarnych rządzących i opozycji jest to, że z uporem maniaka pomijają największy w historii świata lichwiarski szwindel, który zepsuł całe współczesne ludzkie życie, zwane cywilizacją.

Z obchodów "wielkiej" rocznicy okrągłego stołu widać wyraźnie, że "wielki" noblista L.W. nie miał nic w ręku, żadnego programu, nie sprawdził także, czy jest woda w basenie, do którego skoczył na główkę. No i stało się to, co się stało. Władzę zdobyli spiskowcy, lepiej poinformowani. Źle poinformowany dalej naród zaczyna myśleć i niech się nie wydaje tym zdrajcom, że kolejny raz nawet naiwni kibice dadzą się nabrać na plewy, które partyjni oszuści rozsiewają, bo ziarno, dawno przez partyjnych oszustów wymłócone, zabrali "bankierzy". Nie od rzeczy należy to przypomnieć, że "krowę" zwaną gospodarką, karmią wyłącznie Polacy, a doją ją wyłącznie "bankierzy". Nie mylić pracowników banków z "bankierami", bo oni są tylko najemnikami, takimi samymi kibicami, co większość społeczeństwa - także oszukiwani przy wypłacie.

Dlatego też, nasz Ruch Społeczny, zwany Pospolitym Ruszeniem w Organizacji, organizuje "masę krytyczną", czyli mięśnie, by w godzinie ZERO włożyć wyborczy kamień do procy, którą jest nasz program (dziś jeszcze nie kompletny) i strzelić w lichwę, nie koniecznie lichwiarzy. Następnie zaraz po godzinie ZERO zacząć wypłacać Narodową Dywidendę dla każdego.
Nad dokończeniem programu pracują oficerowie i podoficerowie Naszego Ruchu Społecznego. Przybywa nam zarejestrowanych żołnierzy i oficerów. Argumentem rejestracyjnym jest wpłata na adres Banku Informacji HUSARZ. Każdy żołnierz i oficer mobilizuje następnych, bo wie, że jego dane są ukryte w Banku Informacji HUSARZ i pozostaną tam do godziny ZERO. Na zewnątrz żołnierze i oficerowie rozpoznają się po odcinku wpłaty, bo znajdujemy się dziś pod lichwiarską okupacją i na nas się poluje lichwiarskim śrutem. Na chrześcijan polowano także i trwa to do dziś w Indiach. Musimy się więc ukrywać, bo media na nas polują. Drugim argumentem by się ukrywać jest to, że nie pozwala nam na otwarte działanie Ustawa o ochronie danych osobowych. Skoro władze mają swoje tajemnice, to głupotą by było, byśmy MY - żołnierze i oficerowie ich nie mieli.


W związku z POWYŻSZYM i ignorancją wymienionych wyżej podmiotów, pretendujących do władzy w Polsce, ODCINAMY się od zdrajców, których część tworzy te podmioty i to z powodu IGNORANCJI interesów narodowych, którym jest odebranie "bankierom" monopolu na kreację pieniądza. Nadmieniam jednak, że nie wszyscy partyjni to oszuści i zdrajcy. Są w naszym rejestrze partyjni, którzy z powodów j.w., muszą się ukrywać przed swymi "kolegami", by nie narazić się na kpiny z ich strony i by nie być zlinczowani przez kosmopolityczne media. Dopiero na pięć minut przed dwunastą, kiedy trzeba będzie zgłosić drużynę do wyborów wyjdziemy wszyscy z ukrycia. Spiskowcy nie żartują i zrobią wszystko, łącznie z mokrą robotą, by się nam TO Nie udało.!!! Mamy miejsce nawet dla zdrajców w liczniku naszego Prawa Łoma, ale najpierw musieli by wybrać się w drogę do "Damaszku" i przejść przemianę duchową, jak Szaweł, który stał się Pawłem i został świętym.
Jednak nie wierzę w taką przemianę tych dzisiejszych zdrajców, dlatego nie będziemy rozmawiać, ani układać się z żadnymi podmiotami, obecnymi na scenie politycznej, które wyżej wymieniłem. Jedynie pojedynczy partyjni, którzy wkroczą na drogę prowadzącą do kryjówki pełnej chleba, po udokumentowaniu swej przemiany duchowej, będą mogli nam, czyli NARODOWI, a nie lichwiarzom i partyjnym oszustom służyć.

Jest to Stanowisko ZARZĄDU tymczasowego Naszego Ruchu Społecznego, zwanego Pospolitym Ruszeniem W organizacji.
Zapraszamy wszystkich prawdziwych patriotów do wstąpienia w szeregi Pospolitego Ruszenia w Organizacji.

Rzecznik Pospolitego Ruszenia w Organizacji i zarazem strażnik skrzynki kontaktowej Banku Informacji HUSARZ
Kazimierz Józef Styrna.


PS:
Każdy zarejestrowany żołnierz i oficer prowadzi mobilizację swego środowiska i się edukuje z dostarczonego mu prawie pełnego naszego programu. Kontakt na e-mail: husarz33@wp.pl
=====================================================================================================
Świat bez lichwy i podatków może istnieć, tylko mało kto o tym wie, a jeszcze mniej to rozumie.


07 Lut 2009 15:27
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
W uzupełnieniu tematu podaję do wiadomości następujące treści:

MY nie walczymy z Żydami, tylko z lichwą.!!!
Nie jest winą Polaków, że Żydzi tak pokochali lichwę, czyli to globalne oszustwo bez precedensu w skali świata.!!!
Jesteśmy oskarżani o to, że odbieramy, a właściwie chcemy odebrać Żydom chleb.
A lichwa nie jest odbieraniem chleba NAM - gojom???????? Koń by się uśmiał z tych żydowskich pretensji.!!!

Zawsze w dziejach świata lichwa, uprawiana przez Żydów była powodem ich wyganiania i wykluczania ze społeczeństw i do dziś dnia Żydzi nie mogą pojąć, dlaczego są tak poniewierani, że takie antysemickie fakty sami prowokują, bo kto o zdrowych zmysłach pozwala się okradać??? Chyba tylko zmanipulowani przez media naiwni kibice, znieczuleni dodatkowo "narkozą", aplikowaną im przez "pasterzy", czyli "służących" Panu B.!!!


W świetle powyższego, tylko dobrze poinformowany NARÓD jest w stanie dokonać zwrotu i wystąpić siłą kartki wyborczej przeciw zdrajcom NARODU POLSKIEGO, wyciąć partyjnych oszustów w godzinie ZERO i SAM kreować dla siebie pieniądze.
W wyniku, paplamentarzyści, którzy zmajstrowali NARODOWI POLSKIEMU ten parszywy szwindel z lichwą, oddali monopol na kreację pieniądza prywatnej sitwie i zapisali to w tzw. konstytucji z dnia 6 kwietnia 1997 roku, sami złamali przykazanie NIE KRADNIJ i NIE ZABIJAJ, tyle że na raty, czyli ukręcili sobie bat na siebie i tylko SUWEREN w swej masie, BAT (kartka wyborcza) TEN może i MUSI użyć, by wyzwolić się spod lichwiarskiej i partyjnych oszustów okupacji, głosując na drużynę, którą w godzinie ZERO, wystawi Pospolite Ruszenie w Organizacji.


KTO o ZDROWYCH zmysłach głosuje na partyjnych oszustów, którzy mu celowo odbierają chleb od ust, za pomocą lichwy i podatków???
Kto o zdrowych zmysłach, pozwala lichwiarzom, by GO w bezczelny sposób okradali???
Dla informacji podaję, że lichwę płacą wszyscy, bo jest ona ukryta w podatkach, które znajdują się w każdym produkcie i usłudze.!!! Dlaczego mało kto podejrzewa, że obligacje państwowe, są głównie wykupywane przez "bankierów", bo naiwny rząd gwarantuje ich wypłacalność, którą to lichwę, pod przymusem, ściąga z właściwie też w części naiwnych podatników w części wyborców???.

Prawdę mówiąc to winowajcami są podatnicy, bo nie kto inny, tylko rządzący naigrawają się z podatników mówiąc: "Jakie żeście sobie wybrali władze, to takie macie!!!". Czy tu trzeba coś dodawać???, chyba tylko tyle, że winowajcami też są kosmopolityczne media i takie być muszą, bo płacą im światowi i ponadnarodowi spiskowcy.!!!


Takie oto i jeszcze inne parszywe wypowiedzi słychać z ust partyjnych oszustów, prezentowane przez kosmopolityczne madia.!!!


09 Lut 2009 12:32
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2009 20:10
Posty: 9
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Przeczytalem prawie wszystko i przyznam ze chwilami mi sie to podobalo ale nic z tego nie rozumie.
Czy jest ktos w Polsce kto napisze w dwoch zdaniach ze "Jak przepadnie Parch z Europy to nastanie sielanka po wsze czasy, a wowczas Narody Slowianskie beda mialy wlasne pieniadze, szkoly, media, opieke socjalna a przede wszystkim wlasny dom.
Zeby ten cel osiagnac potrzeba odebrac Zydom to co ukradli Narodom Slowianskim i zniszczyc doszczetnie siedlisko zarazy jakim jest Syjonizm"
Mozecie po 100 razy zmieniac partie i ustroje lecz dopuki nie wyplenicie parcha z Europy to zawsze bedziecie zarazani gangrena jak kazdej zimy katarem.


13 Lut 2009 23:14
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Szanowny Prunie 2010!

Nie dziwie sie, ze trudno zrozumiec cos zupelnie nowego.
W dwoch zdaniach: odebranie "bankierom" tych "zabawek" moze sie odbyc tylko w jeden sposob.
Najpierw musimy zarejestrować najmniej 15 milionow szabel, uzbrojonych wyborców w kartke wyborszcza (szable), a następnie wystawić w godzinie ZERO druzyne i wyedukowani wcześniej zolnierze z cala pewnoscia zaglosuja na Pospolite Ruszenie.
By w przeciwienstwie do Walesy, ktory w 1980 roku byl z pustymi rekami, nawet nie sprawdzil, czy w basenie jest woda - MY mamy juz nowa KONSTYTUCJE i tworzymy nowe prawo, ktore jest kompatybilne z prawem BOŻYM, w godzinie ZERO - mam nadzieje - bedziemy mieli komplet projektow USTAW - ustrojowych, do natychmiasowego zainstalowania, prawdopodobnie DEKRETAMI, bo lichwa musi być natychmiast zlamana jesli chcemy przetrwac i nie umrzec z glodu.!!!

Jesli uda się w Polsce pokonac lichwe, to inne narody przyjada do nas po nauke. Wtedy tez wszystkie problemy pokonamy z marszu i nie bedzie juz nigdy glodnych ani zagubionych. W godzinie ZERO lichwiarze dokoncza ciecie galezi - ta lichwiarska pila - na ktorej dzis siedza, a masy rozdeptaja ich jak pluskwy.


W 2010 roku bedzie szescsetna rocznica Bitwy pod Grunwaldem. Wladyslaw Jagiello wtedy popelnil wielki blad, ze nie dobil wroga w jego jaskini, tylko zadowolil sie zwyciestwem w polu. Do dzis Niemcy uzurpuja sobie "prawo" do palmy zwyciestwa, co jest udokumentowane w historii niemieckiej. MY - jako Ruch Spoleczny nie popelnimy takiego bledu, jaki popelnil 600 lat tamu Krol Polski.!!! TAK NAM DOPOMOZ BOG.!!!
Tyle w skrocie i w pelni, mialem do zakomunikowania. Czy trzeba tu cos dodac???


Ostatnio edytowany przez HUSARZ, 24 Lut 2009 13:10, edytowano w sumie 1 raz14 Lut 2009 15:18
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2009 01:29
Posty: 17
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Jakie wymierne korzysci z Panskiego pomyslu bedzie mial przecietny Kowalski tj. np. ja?


14 Lut 2009 23:40
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Szanowny Panie Bodzio!

Bardzo dobre zadał Pan pytanie.
Podstawowa korzyść dla przeciętnego Kowalskiego to, co miesięczna wypłata Dywidendy Narodowej - przelewana na konto bankowe każdemu zarejestrowanemu Kowalskiemu - przez głównego księgowego w Państwie Polskim, czyli Narodową komisję Finansową, która będzie niezależnym od rządu, apolitycznym organem, czyli pierwszą władzą w Polsce. Oczywiście tylko wtedy, kiedy odbierzemy "bankierom" monopol na kreację pieniądza. Należy tu dodać, że powszechna dywidenda zabezpieczy każdemu dostęp do chleba. Kto ma większe potrzeby życiowe, to musi pracować i będzie miał wtedy wynagrodzenie za pracę i dywidendę na dokładkę.

Polska - jako PAŃSTWO - odzyska suwerenność finansową - którą utraciła, oddając moc tworzenia pieniądza w prywatne bankierskie ręce. Okres po godzinie ZERO, będzie okresem nowego układania struktur państwowych, czyli budowa Państwa od ZERA, czyli od ścierniska po partyjnych oszustach, czyli od trawy. Ekonomii dziś, trzeba będzie się uczyć od nowa, bo ta, wykładana w dzisiejszych szkołach nadaje się wyłącznie na śmietnik historii.

Proszę o następne pytania.


15 Lut 2009 15:56
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2008 09:23
Posty: 20
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Najpierw zabierzcie to co Zydy ukradly a potem wygoncie ich do Izraela bo co tu w Polsce szukajom?
Majom swoje panstwo to niech sobie tam pojadom i juz wiecej nie wracajom bo dosc krzywdy narobili i tak sie nie da dluzej zyc zeby jeden Zyd mial wszystko a my cosmy robili cale zycie teraz cierpieli glod i nedze.
Zeby Syn nie pracowal w Ameryce to bysmy z Synowa i Wnukami poumieraly z glodu bo pracy niema a opaly za wszystko coraz bardziej podnoszom.
Czy juz naprawde niema Polakow co by powiedzieli dosyc tym zlodziejom i oszustom? niema na kogo glosowac bo wszyscy cyganiom i kretaczom a potem 4 lata kradnom i tak od nowa od wyborow do wyborow a my juz nie mamy jak zyc bo te zlodzieje wszystko ukradly.


17 Lut 2009 09:09
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2009 02:41
Posty: 105
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Projekt jest moim skromnym zdaniem bardzo dobry ale musi byc spelniony jeden podstawowy warunek , mianowicie
"Zyd persona non grata" dopiero wowczas sie powiedzie.


22 Lut 2009 01:20
Profil

Rejestracja: 02 Lut 2009 19:27
Posty: 107
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Panie Zadruga!

Ma Pan całkowitą rację: że "Żyd persona non grata", ale dziś żydzi mają całkiem polskie nazwiska i musimy ich rozpoznawać po czym innym. Jest to trudne, ale NIE niemożliwe. Mamy pewne sposoby rozpoznawcze, ale czy w 100% skuteczne NIE wiem.
Sprawdzamy tą skuteczność, ale i tak do końca nie będziemy pewni, ale w końcu te przechrzty i tak się odkryją. Jest to tylko kwestią czasu.


23 Lut 2009 19:23
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2009 02:41
Posty: 105
Post Re: WSPÓLNOTA FINANSOWA - co to takiego?
Zyda widac slychac i czuc , to tylko kwestja doswiadczenia i fachowego podejscia , moja definicja jest najprostrza, wszyscy popierajacy lub nie zwalczajacy Zyda sa Zydami i musza byc z Polski wydaleni wraz z Zydami, bo Polska jest dla Polakow a Zyd co najwyzej moze byc gosciem ktory nie ma prawa sie wtracac do polityki.
Zyda od czlowieka odroznia sie tak samo jak chleb od guwna, pierwsi ktorzy wskacza na szczyt Panskiego pomyslu beda Zydzi i w najlepszym wypadku Pana otruja tak jak Biskupi truli nieposlusznych Krolow.
Powtarzam ze pomysl jest wprost genialny ale rownolegle z jego realizacja musi isc likwidacja zarazy, czyli konserwacja pomyslu ktora zapobiegnie korozji.


23 Lut 2009 19:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.