Obecny czas: 19 Cze 2018 14:20

Regulamin forum

W celu zachowania powagi na forum dotyczącym wiary w Boga, wszystkie teksty zamieszczane na tym forum są wczesniej autoryzowane przez moderatora.
Aby pisać , należy się wcześniej zarejestrować.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 WATYKAN 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post WATYKAN

09 Kwi 2009 04:37

Post Re: WATYKAN
Film ten wywoluje ogromny haos w glowach wierzacych ludzi i nie polecam go osobom slabej wiary,szczegolnie ludziom mlodym,ktorzy dopiero ksztaltuja swoj swiatopoglad.

W planach zniszczenia Watykanu i utworzenia jednej religii swiatowej uwzgledniono wszelkie metody i srodki az po falszywe historie wtlaczane wlasnie do mlodych glow .

Co ciekawe robia to ci co na prawde nigdy BOGA W SERCU NIE MIELI a ponad Boga przedkladali marnosci tego swiata.
Prosze spojrzec na ich fizjonomie i rozbiegane oczy.
Zawsze wystepowali po obu stronach barykady i przechodzili masowo do zwyciezcow :!:
Jest to pilowanie galezi na ,ktorej sie siedzi.

Polskie,nie szmulkowskie chrzescijanstwo uratuje swiat :!:

09 Kwi 2009 15:18
Awatar użytkownika

Faktycznie w filmie poza zdeformowanym parchem zydowskim nie wystepuje nikt normalny, ale fakt jest faktem ze Watykan zniszczyl wszystkie cywilizacje na calej ziemi.
Nikt nie zamordowal dla pieniedzy i majatku wiecej ludzi niz Watykan.
Najwyzsza pora aby niszczyc siedlisko Szatana jakim jest bez watpienia ziemska Stolica Szatana Jahwe "Watykan".
Potem juz bedzie tylko dobrze bo bez zydowskiego miecza nad glowa, czlowiek sam znajdzie droge do Boga.
Ja nikogo nie chce przekonywac na sile i nie chce zeby ktos mnie pouczal w co mam wierzyc, droga jest w sercu kazdego czlowieka.

09 Kwi 2009 21:55

Przypisywanie Watykanowi zbrodni i niszczenie wszystkich cywilizacji to kompletna bzdura !

12 Kwi 2009 20:06
Awatar użytkownika

Masz racje 401, Watykan nie zabijal, Watykan tylko pokazywal kogo nalezy zabic. 8-)
Poza tym nie wszystkie cywilizacje zabil Watykan bo "cywilizacji" Lacinskiej nie zabil.
Slowian wyrznol w pien jak Palestynczykow w imieniu Jahwe i to tez nie wlasnymi rekami tylko Krzyzackim mieczem.
Obie Ameryki wymordowane przez Watykan to tez tylko "przypadek" :roll: bo Papierz nic o ty nie wiedzial 8-)
Wpiepszanie sie w Azje i smrodzenie w Indjach czy w Afryce to jest "dzielo boze" a ze "durne" plemiona nie rozumieja dobrodziejstw plynacych z Watykanu to niech sie zabijaja ku uciesze Rockefellera.
Autoban juz po zmartwychwstaniu , zejdz z krzyza. :?

13 Kwi 2009 00:59

Zawieja,
Zanim zaczniesz powazna dyskusje to zapoznaj sie na poczatek z opracowaniem historycznym F.Konecznego pt. DZIEJE POLSKI, ktore naprowadzi Cie na trop odnosnie obsadzania tronu papieskiego osobami swieckimi niemieckiego pochodzenia oraz finansowania Krzyzakow przez wrogow Kosciola - zydostwo, ale to jeszcze nie wszystko, poniewaz poprzez Rozbicie dzielnicowe Polski w XII wieku nastepuje caly szereg negatywnych nastepstw politycznych, ekonomicznych i militarnych dla poszczegolnych dzielnic Polski i panstwa jako calosci przez nastepne ponad 200 lat.
Dopiero uklad Polski z Litwa i wybor Jagielly na tron polski wzmacnia pozycje obydwu panstw i odmienia ich losy.
Grunwald (lipiec 1410), a pozniej jeszcze wieksza bitwa pod Koronowem (pazdziernik 1410) zadaja decydujacy cios KRZYZACTWU, ktore zaczyna tracic wplywy i slabnac, ale calkowicie nie zdechlo, poniewaz Polske nekaja nowi wrogowie - ZYDOSTWO i ROSJA !... Reszte doczytaj w opracowaniu historycznym.
Jesli chodzi o zbrodnie popelnione na Indianach na obydwu kontynentach Ameryki lub zbrodnie popelnione w Afryce to sprawcami sa Hiszpanie, Portugalczycy, Anglicy, Francuzi, ZYDZI, etc.

Ale jaki jest sens szukania ofiar zbrodni w Ameryce skoro Tatarzy, Rosjanie i Turcy wielokrotnie napadali na Polske i mordowali Polakow, palili polskie miasta i wsie oraz brali polskich jencow (mezczyzn, kobiety i dzieci) w dziesiatkach tysiecy w niewole; podobnie czynili Litwini i Rusini jako poganie, zanim przyjeli chrzescijanstwo.
p.s.
Ja na krzyz nie wchodzilem, wiec Twoja uwaga odnosnie zejscia z krzyza jest pozbawiona sensu.

14 Kwi 2009 06:46

Oczywiscie,ze ty nigdy "na krzyz nie wchodziles" co najwyzej na ta silna w krzyzu - prawda ?
Jestes zbyt wygodny i sprytny jak na mieszanca przystalo aby dac sie powiesic.
Nie baw sie tez w historyka "kapralu" - juz idziemy twym "historycznym tropem",moze tez inni forumowicze w tym pomoga !
Nigdy nie czuj sie pewnym w siodle gdy nie znasz konia jakiego dosiadles :!:
Co do Watykanu ,radze go pozostawic w spokoju,ma najlepszy wywiad na swiecie,bo spowiada nawet moznych tego swiata :!:

14 Kwi 2009 10:49
Administrator
Awatar użytkownika

Mam ciekawie zrobiony film , co Pan o tym mysli Zolnierzu?

16 Kwi 2009 03:58

Kto uwaznie czyta moje posty w dziale katolickim moze pewne wnioski wyciagnac jaka jest moja wiara w Boga a nie w Watykan ustanowiony jako "opoka Piotrowa" w odpowiednich celach,o ktorych trzeba by napisac bardzo dlugi post.
Ja osobiscie nie potrzebuje posrednikow do Boga aby miec z NIM kontakt.
Nie mialem tez nigdy watpliwosci,ze BOG ISTNIEJE ale nie taki jak chce sie nam go od wiekow przedstawiac.
Dzisiaj kiedy swiat stanal przed "byc albo nie byc" przy stworzeniu jednego rzadu swiatowego,jednej religii i wiary,zniszczenia dotychczasowych wierzen i religii,ladu i porzadku wsrod narodow - ja wiem,ze BOG NIE DA ZBURZYC PRZEZ SIEBIE USTALONEGO PORZADKU NA TYM ZIEMSKIM SWIECIE :!:
Malo tego,nie da ingerowac w ten porzadek wszechswiata i na nic wszystkie loty kosmiczne ,kiedy to "kosmici sa wsrod nas" i to oni nam narzucaja swoj byt.
Watykan zostanie zburzony,moze w innej wersji niz napisal to jeden ze szmulkow w swych ksiazkach (Braun) jako sondzie co na to powiedza wspolczesni ludzie,zyjacy na ziemi.Ksiazki jego cieszyly sie poczytnoscia ale nic ludziom nie daly do myslenia ,za to kase dla autora tego i innych.

Czasy zburzenia ustalonego porzadku przez BOGA nadchodza ale jak zwykle BOGA i JEGO USTALEN NIKT NIE ZNISZCZY :!:
Watykan juz dawno zaczal swoje unicestwienie co obrazuje powyzszy film,ktory przyznam jest w miare obiektywny i oparty na faktach ,jak na spolke "YOUTUBE" zadziwiajaco szczery.

18 Kwi 2009 12:27
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości