Obecny czas: 26 Maj 2018 09:55

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Polskie Forum Narodowe 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: Polskie Forum Narodowe
Paweł Ziemiński napisał(a):
Szanowny Panie Maciejczyk,

Kilka dni temu prosiłem Pana o kontakt z redaktorem portalu http://www.ProPolonia.pl w celu nawiązania ewentualnej współpracy. Prosiłbym o odpowiedź,nawet jeżeli będzie ona na nie.

Pozdrawiam

Paweł Ziemiński

Prosze na adres administratora przeslac imie wlasciciela forum Propolonia, nr. tel. wraz z numerem kierunkowym panstwa na ktory moge telefonowac w sobote ok.poludnia czasu Colorado (teraz jest 12.50 w stosunku do czasu na forum)
Mam najwyzej 10 minut wolnego czasu w tygodniu i jesli chodzi o wspolprace to chetnie wspolpracuje z Polakami walczacymi o suwerenna Polske w/g mojej definicji.
Nigdy nie wspolpracuje i swiadomie nie bede wspolpracowal z Zydami, poniwaz powaznie traktuje alegorie z Legendy o Twardowskim i unikam "pomocy" Diabla. ;)
Edward Maciejczyk

02 Kwi 2009 20:47
Awatar użytkownika

Polskie forum narodowe jest tylko jedno i nazywa sie http://www.suwerennosc.com
Poczekam do ostatniej chwili z wpisem na temat mojej oceny administracji i uczestnikow tego forum.
Proponuje wymiene pogladow na temat- "Forum Narodowe" zapewne ktos sie spotkal z ciekawymi tematami, albo zauwazyl intrygi azjatow podobne do olowianego wojska z Florydy.

23 Maj 2009 15:41

WSD - pyta :
Adolfek - gdzie twoja swastyka ?

WSD

23 Maj 2009 22:36
Awatar użytkownika

Ja sie nie wpisuje do testamentow, mam lepsze pomysly.

24 Maj 2009 07:53
Awatar użytkownika

Czy osoba podpisujaca sie jako Longinus jest wlascicielem Narodowego wydawnictwa?

25 Maj 2009 17:49
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość