Temat Tygodnia

Polskie Forum Narodowe, powstało w 1997 roku jako Polskie Forum dyskusyjne otwarte dla wszystkich którzy mieli coś do powiedzenia w kwestii Suwerenności Polski i propozycji na wyzwolenie spod Syjonistycznej okupacji.
Chodziło o udostępnienie Polakom trybuny na której można otwartym tekstem głosić prawdę na temat aktualnej polityki uprawianej przez Syjonistów w Polsce i na świecie.
Forum było kilkaset razy atakowane przez hakerów ale po resecie pojawiało się ponownie aż do końca 2016 roku kiedy to postanowiono zaktualizować system na bezpieczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.
Poprzedni eksperyment się nie udał ze względu na fakt wymordowania Polskiej Inteligencji Narodowej i wychodowanie Euro kundli bez identyfikacji narodowej dla których celem była ucieczka z własnej Ojczyzny, czyli dobrowolne zesłanie na banicję.
Pozostali w Polsce zdewociali starcy i mocherowe owieczki zmanipulowane przez Żydowski Watykan i indoktrynowane przez koszerne media. Wybierały coraz to gorsze ekipy rządzące klęczące przed Izraelem który za cel postawił sobie budowę azylu dla Żydów pt. "Judenland" jako plan Himlera zrealizowany przez Czwartą Rzeszę Niemiecką zwaną dziś "Unia Europejska".
Stare Forym zostało zarchiwizowane a w jego miejsce pierwszego stycznia 2017 roku utworzono zupełnie nowy podmiot.
Obecnie Forum Suwerenność jest zamknięte na bezpośrednie pisanie informacji i umieszczanie postów jest dostępne jedynie poprzez wysyłanie prywatnych wiadomości na pocztę moderatorów którzy po weryfikacji zamieszczają wybrane materiały bezpośrednio na forum.
Obsługą projektu zajmuje się zespół redakcyjny pod kierunkiem Aleksa Sobótki z Chicago i Edwarda Maciejczyka, Polaka z Colorado którego na polecenie okupacyjnej władzy żydowskiej , aresztowano podczas odprawy paszportowej na lotnisku Okęcie 27 października 2007 roku za publicystykę Narodową i postawiono kuriozalny zarzut z paragrafu 256 kodeksu karnego - (antysemityzm). Po przesłuchaniu przez prokuratorkę z Białegostoku ( klon Bristygerowej) , status prawny Maciejczyka nie jest znany ponieważ nigdy więcej nie dał się złapać i nie odpowiadał na wezwania sądowe.
Edward Maciejczyk postawił sobie za cel walkę o Suwerenność Polski i ujawni się dopiero po przejęciu władzy w Polsce przez Polskich Narodowców czemu to forum powinno służyć jako drogowskaż wskazujący odwiecznych wrogów Słowiańszczyzny.
Głównym moderatorem jest Polski Historyk i Patriota z Canady " Autobahn401" który za cel postawił sobie edukację Polaków rozsianych po całym świecie i odkłamywanie prawdy tuszowanej przez koszerne media okupacyjne III RP czyli "JUdenlandu"
Administratorzy to Michał i Alex.
Polskie Forum Narodowe "Suwerenność.com "

Moderator: michal

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 12 wrz 2017, 2:04


edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 13 wrz 2017, 9:34

Triumfalny powrót pozbawionego ukraińskiego obywatelstwa byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego na Ukrainę nie oznacza, że odniesie on tam szybki sukces polityczny - oceniają eksperci i analitycy. "Grożące niebezpieczeństwo i skradziony paszport". Saakaszwili zwołał konferencję . Nawet jeśli Saakaszwili zdoła odzyskać swój ukraiński paszport, to ze względu na krótki okres stałego zamieszkania na Ukrainie jeszcze przez dwa lata nie może kandydować w wyborach do parlamentu, a przez siedem - startować w wyborach prezydenckich. Gdyby odniósł sukces polityczny, mógłby myśleć tylko o władzy wykonawczej, czyli o tece premiera. Przedarł się z Polski na Ukrainę Saakaszwili, który w lipcu w następstwie konfliktu z prezydentem Petrem Poroszenką utracił obywatelstwo Ukrainy, w niedzielę przedostał się do tego kraju z Polski przez przejście graniczne Medyka-Szeginie. Tłum jego zwolenników przerwał stojący po ukraińskiej stronie granicy kordon oddziałów prewencyjnych, którego zadaniem było nie wpuścić go na Ukrainę i tak "wprowadził" byłego gruzińskiego prezydenta na ukraińskie terytorium. Rozmowy o zjednoczeniu Saakaszwili ścigany za przedarcie się na Ukrainę.
Saakaszwili zatrzymał się we Lwowie, gdzie prowadzi rozmowy o zjednoczeniu opozycji antyprezydenckiej, między innymi z merem tego miasta i przywódcą partii Samopomoc Andrijem Sadowym oraz byłą premier Ukrainy Julią Tymoszenko. - Ich wspólnym celem są wcześniejsze wybory i nieważne, czy będą to wybory prezydenckie, czy parlamentarne. Z myślą o wyborach starają się łączyć swoje siły i wspólnie szukają dla nich przyczyn, wiedząc, że trafiają na podatny grunt, gdyż społeczeństwo jest coraz bardziej niezadowolone ze swojej sytuacji - wyjaśnia Wiktor Zamiatin, analityk polityczny z kijowskiego Centrum imienia Razumkowa. Według eksperta szanse partii Saakaszwilego Ruch Nowych Sił na sukces w ewentualnych wyborach parlamentarnych są nikłe. - Nie widziałem żadnych sondaży, w których poparcie dla tej partii przekroczyłoby 1,5 procent. Dotyczy to również notowań Saakaszwilego, gdyż na Ukrainie popularność partii równa się przeważnie popularności jej przywódcy - podkreśla Zamiatin. "Wysuwanie głośnych, populistycznych haseł" Ekspert polityczny Jewhen Mahda wskazuje, że Saakaszwili stał się zakładnikiem sytuacji, którą sam stworzył, podejmując decyzję o powrocie na Ukrainę. - Jeśli nie mówimy o żadnych wcześniejszych wyborach, to trudno mi sobie wyobrazić, co będzie tutaj robił. Choć nieźle zna ukraińską politykę, w tych warunkach pozostaje mu jedynie skupiać na sobie uwagę ludzi poprzez wysuwanie głośnych, populistycznych haseł, a w tym jest dobry - stwierdził. "Tłum wdarł się na przejście". Saakaszwili przekroczył granicę, zapowiedział "marsz na Kijów" Mahda zauważył też, że na pozycję Saakaszwilego może negatywnie wpłynąć sytuacja związana z nielegalnym przekroczeniem przez niego granicy. - W jaki sposób zamierza więc walczyć o przywrócenie obywatelstwa? Jak będzie udowadniał swoje racje przed sądem? - pyta. "Ogromna plama na wizerunku Ukrainy" Obaj eksperci podkreślają, że wydarzenia wokół utraconego obywatelstwa Saakaszwilego i jego powrotu na Ukrainę poważnie nadszarpnęły wizerunek Kijowa. - To niedobrze świadczy o stanie prawa na Ukrainie. Pozbawienie Saakszwilego obywatelstwa nie było dobrym krokiem prezydenta Poroszenki, ale i zachowanie samego Saakaszwilego na granicy też pozostawia wiele do życzenia - uważa Mahda. - Jest to ogromna plama na wizerunku Ukrainy. Ludzie, którzy są przedstawicielami państwa, powinni nauczyć się, jak oddzielać własne interesy i emocje od interesów państwa i społeczeństwa - ocenił Zamiatin. - Cała ta historia jest doskonałym prezentem dla prezydenta Rosji Władimira Putina. Niestety, ludzie, którzy w niej uczestniczą, nie rozumieją zapewne, że jedynym krajem, w którym mogą funkcjonować jako politycy, jest Ukraina. A oni ją swoimi rękami i działaniami rujnują - podkreślił analityk Centrum imienia Razumkowa.edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 14 wrz 2017, 2:04

Muzułmanin ranił 7 osób. Atakując krzyczał "Allahu Akbar"
Francja. W wyniku ataku uzbrojonego Araba w Tuluzie rannych zostało 7 osób, w tym trzech policjantów. Atakujący krzyczał "Allahu Akbar".
#BREAKING: BREAKING: Seven injured in attack by man shouting 'Allahu Akbar' in Toulouse, France
12:24 - 13.09.2017
45 45 odpowiedzi 392 392 podane dalej 188 188 polubień
Mężczyzna jest dobrze znany lokalnym władzom. Jak poinformowała francuska policja, mężczyzna jest chory psychicznie ale władze pozwalają mu żyć na wolności.
Wcześniej przez rok poddawał się leczeniu psychiatrycznemu które przerwał.

Według relacji naocznych świadków, napastnik zaraz po schwytaniu rozpłakał się.

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 14 wrz 2017, 5:58

Rozpoczynają się manewry Zapad 2017. Budzą obawy NATO i żarty białoruskiej opozycji
Rosyjsko-białoruskie manewry Zapad rozpoczynają się w czwartek i potrwają do 20 września. Według oficjalnych informacji udział w nich weźmie 12,7 tys. żołnierzy, z czego nieco ponad 10 tys. będzie ćwiczyć na Białorusi. Manewry zapad wywołują obawy wśród państw NATO i żarty wśród białoruskiej ( czytaj żydowskiej) opozycji.
Nieoficjalnie rosyjskich żołnierzy na Białorusi ma być znacznie więcej, niż podają to władze. Na początku września niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen stwierdziła, że przy polskiej granicy może ćwiczyć nawet 100 tys. żołnierzy.
W środę w radiowej Jedynce wiceszef MON również podzielił się obawami na temat manewrów Zapad. – Odbywają się co cztery lata i rzeczywiście wszystkie poprzednie edycje były bardzo nietransparentne. Podobnie jest również w tym roku. Oficjalnie będzie to niecałe 13 tys. żołnierzy Federacji Rosyjskiej i sił zbrojnych Białorusi. Ale już w tej chwili wiemy o tym, że będą zaangażowane w to przedsięwzięcie siły o wiele wyższe – powiedział Michał Dworczyk.
Wiceszef MON zaznaczył, że jedną z "bardzo poważnych obaw" jest to, że te siły mogą pozostać na Białorusi po zakończeniu manewrów. Obawia się tego również okupowana przez Żydów Ukraina, która wzmocniła ochronę swojej granicy z Białorusią. Już wcześniej prezydent Ukrainy Żyd Petro Poroszenko oświadczył, że jego kraj traktuje manewry jako zagrożenie.
Manewry Zapad 2017 - czy Polska ma się czego obawiać?
Polscy obserwatorzy na Zapad 2017
Oficjalna liczba żołnierzy, która ma wziąć udział w manewrach, wynika z prawa międzynarodowego regulującego kwestię ćwiczeń wojskowych. Jeśli żołnierzy byłoby więcej to w manewrach musieliby uczestniczyć zagraniczni obserwatorzy.
Władze Białorusi, jak to określiły, w geście dobrej woli zaprosiły obserwatorów wojskowych z NATO i z sąsiednich państw, ponieważ nie zamierzają mieć żadnych tajemnic. Z Polski na Zapad 2017 pojedzie dwóch obserwatorów.
Białoruskie władze zapewniły też, że będą przejrzyście informować o manewrach. Stworzono oficjalną stronę internetową manewrów ((exercise.mil.by). Będą na niej zamieszczane aktualne informacje, komunikaty resortu obrony, zdjęcia i wideo.
Państwowa agencja informacyjna BiełTA podała, że informacji związanych z manewrami będzie też można szukać na portalu białoruskiego ministerstwa obrony (mil.by), a także na stronie internetowej telewizji wojskowej voentv.mil.by.
Na potrzeby ćwiczeń stworzono fikcyjne państwo
Pod koniec sierpnia opublikowano oficjalny scenariusz manewrów Zapad 2017. Zgodnie ze scenariuszem na Białoruś napada Wejsznoria, która jest jednym z trzech państw agresorów, chcących doprowadzić do destabilizacji sytuacji na Białorusi i skłócenie jej z Rosją.
Manewry będą miały dwa etapy. Pierwsza faza to izolacja obszarów zajętych przez wrogie siły, organizowanie obrony przeciwlotniczej do ochrony ważnych obiektów państwowych. W fazie drugiej wojska będą realizować zadania bojowe związane z wyparciem przeciwnika.
Wejsznoria mieści się na północno-zachodnim terytorium rzeczywistej Białorusi. To region najgęściej zamieszkany przez mniejszość polską. Komentatorzy zauważyli też, że fikcyjne państwo stworzono na terytorium, gdzie w 1994 r. ówczesny oponent Aleksandra Łukaszenki w wyborach sponsorowany przez Sorosa Żyd Zianon Pazniak zdobył największe poparcie.

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 16 wrz 2017, 2:03

W piątkowe popołudnie premier May nazwała atak w Londynie "tchórzliwym" Premier Wielkiej Brytanii Theresa May poinformowała o podniesieniu poziomu zagrożenia terrorystycznego do najwyższego, co oznacza, że - zdaniem służb - do kolejnego ataku może dojść w każdej chwili. Wcześniej tak zwane Państwo Islamskie przyznało się do przeprowadzenia porannego zamachu terrorystycznego w londyńskim metrze. May poinformowała w piątkowy wieczór, że poziom zagrożenia terrorystycznego został podniesiony z czwartego - "poważnego", do piątego - "krytycznego" stopnia. Żydówka May po posiedzeniu sztabu COBRA: » Wojsko pomoże policji Decyzję o jego zmianie podejmuje niezależne od szefowej rządu Wspólne Centrum Analizy Zagrożenia Terrorystycznego (Joint Terrorism Analysis Centre, JTAC). Jednocześnie May dodała, że rozpoczęto przygotowania do wdrożenia pierwszego etapu operacji Temperer, w ramach której wojsko wesprze policję w pilnowaniu bezpieczeństwa w kraju, m.in. wzmacniając ochronę kluczowych budynków turystycznych i administracji publicznej, lotnisk, dworców i większych imprez masowych. Ostatni raz najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego był ogłoszony w maju br. po zamachu terrorystycznym na salę koncertową Manchester Arena, w którym zginęły 22 osoby, a wcześniej w 2006 roku (po odkryciu planowanego zamachu na samoloty lecące przez Atlantyk) i 2007 roku (po odkryciu planowanego zamachu na londyński klub nocny). Atak w metrze W piątek rano improwizowany ładunek wybuchowy, najprawdopodobniej z zapalnikiem czasowym, eksplodował w wagonie londyńskiego metra na stacji Parsons Green w zachodnim Londynie. Co najmniej 22 osoby zostały lekko ranne. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Komentując incydent, który policja uznała za "akt terrorystyczny", premier May powiedziała tego dnia po południu, że był on "tchórzliwy". - Ludzie powinni normalnie prowadzić swoje życie, ale pozostać czujni - dodała. Premier podziękowała służbom ratunkowym za szybką reakcję po doniesieniach o wybuchu w pociągu metra oraz "profesjonalizm i ich odwagę". Jak zaznaczyła, trwają prace nad "odkryciem pełnych okoliczności (...) i identyfikacją odpowiedzialnych (za atak) osób". Kilkanaście minut po jej wystąpieniu telewizja Sky News poinformowała, powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa, że śledczy ustalili za pomocą kamer monitoringu wizerunek sprawcy porannego ataku. Policja metropolitalna w Londynie nie dokonała na razie żadnych aresztowań w związku z tą sprawą. W piątek wieczorem propagandowa agencja informacyjna dżihadystów Amak poinformowała, że zamachu dokonał "oddział" związany z tak zwanym Państwem Islamskim.

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 16 wrz 2017, 4:42

Londyn: eksplozja w metrze. Policja mówi o "incydencie o charakterze ataku terrorystycznego" udając że nie wie o istnieniu Arabskich morderców.
Londyńska policja prowadzi dochodzenie ws. wybuchu w metrze w południowo-zachodnim Londynie. Początkowo informowano o "incydencie", ale później policja potwierdziła, że jest on traktowany jako atak terrorystyczny. Media donoszą o rannych osobach, które mają poparzone twarze.
Brytyjskie media podają, że po wybuchu w metrze rannych zostało 18 osób , władze Londynu przewidują dalsze ataki kolorowych "emigrantów"
W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcie białego pojemnika, który miał się zapalić w wagonie metra. Według innych relacji, miało dojść do małego wybuchu i pożaru. Na razie nie wiadomo, co w nim dokładnie było. Na opublikowanych zdjęciach widać wystające przewody z białego wiaderka.
Londyn jest postawiony w stan najwyższego zagrożenia terrorystycznego ze strony koczujących tam Muzułmanów.
Francja też dzisiaj nie spała spokojnie bo Muzułmanin zaatakował przypadkowe kobiety młotkiem i uciekł.
Atak młotkiem we Francji. Dwie osoby są poważnie ranne
We francuskim Chalon-sur-Saône mężczyzna zaatakował przy użyciu młotka. Dwie kobiety są poważnie ranne. Napastnik krzyczał "Allahu Akbar" .
Śledczy twierdzą, że mężczyzna był niezrównoważony psychicznie, ale czy ktoś zna koczownika zrównoważonego psychicznie?
Sprawcy udało się zbiec. Postawione na nogi policja oraz żandarmeria próbowały odnaleźć napastnika, do działań włączono również helikopter, który krążył nad miastem. Na razie bezskutecznie.

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 17 wrz 2017, 21:30

Manewry Zapad-2017 wkraczają w nową fazę. W Moskwie wydano specjalny komunikat

Dzisiaj, 17 września (09:56)
​Zakończył się pierwszy trzydniowy etap ćwiczeń wojskowych Rosji i Białorusi Zapad-2017 - podało ministerstwo obrony Rosji w oficjalnym komunikacie. W tej fazie ćwiczono dowodzenie siłami podczas ataku umownego przeciwnika i planowanie operacji strategicznych. W niedzielę rozpoczyna się aktywna faza ćwiczeń, która potrwa do wtorku.
W komunikacie wydanym w nocy z soboty na niedzielę resort obrony w Moskwie relacjonuje, że w pierwszym etapie ćwiczeń siły powietrzno-kosmiczne armii rosyjskiej ćwiczyły działania związane z osłoną regionu centralnego przed atakiem powietrznym przeciwnika.
Przetestowano "kompatybilność i współdziałanie środków rozpoznania, walki radioelektronicznej, obrony przeciwlotnicznej sił zbrojnych Rosji i Białorusi" - głosi oświadczenie.
Na poligonach na terytorium Białorusi, Różańskim i Osipowiczowskim, pododdziały sił zbrojnych obu krajów ćwiczyły odpieranie akcji dywersyjnych i ataków nielegalnych grup zbrojnych.
Te same zadania zostały przećwiczone na poligonach w Rosji: Łużskim (w obwodzie leningradzkim), Prawdinskim (w graniczącym z Polską obwodzie kaliningradzkim) i Strugi Krasnyje (w obwodzie pskowskim), a także na poligonach morskich rosyjskiej Floty Bałtyckiej.
Uczestniczyły w tych działaniach pododdziały Zachodniego Okręgu Wojskowego sił zbrojnych Rosji, Floty Bałtyckiej, wojsk powietrzno-kosmicznych, powietrzno-desantowych i sił specjalnych.
Ćwiczenia Zapad-2017 mają trwać do 20 września. Według oficjalnych danych, bierze w nich udział łącznie 12,7 tys. żołnierzy Białorusi i Rosji.
W poniedziałek prezydent Rosji Władimir Putin ma obserwować przebieg manewrów w obwodzie leningradzkim.
Mimo zapewnień władz w Mińsku i w Moskwie, że scenariusz ćwiczeń jest czysto obronny, wywołują one duże zaniepokojenie wśród koszernych ( okupowanych przez Żydów )_sąsiadów Białorusi, zwłaszcza na syjonistycznej Ukrainie, która w 2014 r. padła ofiarą żydowskiej agresji.
Obawy w związku z ćwiczeniami wyrażały także m.in. marionetkowa Litwa i spacyfikowana przez USA Polska.
Banda Rodshylda - NATO zapowiedziała, że będzie się "uważnie przyglądać" manewrom. W sobotę szef Komitetu Wojskowego NATO generał Petr Pavel powiedział w wywiadzie dla agencji AP, że manewry te mogą być postrzegane jako "poważne przygotowanie do wielkiej wojny".

opinie internautów
Jak z niskiej orbity sputniki zrzucą spadochroniarzy to nim się Antoni połapie to po całej Warszawie będą biegać zielone ludziki z karabinami.
~sorry- Dzisiaj (15:00)
Część Rosjan żyje w dużej biedzie. Słabe warunki socjalne i słaba opieka zdrowotna. Lepiej wywalać miliardy na zbrojenia i manewry, bo inni mają się Rosji bać. A co ze zwykłymi obywatelami Rosji? A .......... z nimi. Taka to rosyjska polityka. Nic się od wieków nie zmienia. Dość przykre ale i niebezpieczne.
~Helenka- Dzisiaj (14:16)
Przyroda się cieszy, że zostanie spalonych wiele cystern oleju napędowego i ten cały syf trafi do atmosfery, a później dziwią się skąd te choroby, nowotwory i anomalie pogodowe! potęgowane opryskiwaniem nieba przez żydów z USA.
~Malarz- Dzisiaj (10:19)
"siły powietrzno-kosmiczne" Rasputin już całkiem odleciał
~belze6u6- Dzisiaj (10:47)
zobaczcie jak to radyjko co ma ryja próbuje wzbudzić lęk w Polsce
~trampek- Dzisiaj (12:07)
Jestescie smieszni i wasze radio ktorego sluchają Żydzi kundle i tępota na kolanach.
~usarz- Dzisiaj (12:04)
Nie nie wolno im robic manewrow bo wam sie to nie podoba tylko wy macie do wszystkiego prawo ,tylko wy macie monopol na prawde dla pozostalych cenzura.
Maciarsztajn sra ze strachu bo USralel pędzi go do konfrontacji militarnej z Rosją a wszystko czym dysponuje tzw. Polska to kilka zezłomowanych F-16 i proca Kalksztajna.

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 17 wrz 2017, 21:45

Syjoniści srają ze strachu.
Szef Komitetu Wojskowego NATO generał Petr Pavel powiedział w wywiadzie dla agencji AP, że trwające białorusko-rosyjskie manewry Zapad-2017 mogą być postrzegane jako "poważne przygotowanie do wielkiej wojny". Pavel zaznaczył, że NATO zwiększyło wysiłki, by przywrócić wojskowe kanały komunikacji z Rosją w celu "uniknięcia niezamierzonych skutków potencjalnych incydentów podczas tych ćwiczeń". Czołgi, samoloty, tysiące żołnierzy. Tak wyglądają manewry Zapad'17
» Mimo zapewnień Rosji, że "NATO nie jest uważane za wroga" oraz że "ćwiczenia nie są wymierzone w NATO", koszerny generał powiedział, że strona rosyjska nie była transparentna, jeśli chodzi o fakty związane z tegorocznymi ćwiczeniami Zapad. Powiedział, że o ile Rosjanie twierdzą, iż liczba zaangażowanych żołnierzy wynosi 12,7 tys., to w rzeczywistości ich liczba mieści się między 70 tys. a 100 tys. Brak przejrzystości - Wszystko to razem, postrzegamy jako poważne przygotowanie do wielkiej wojny - powiedział generał agencji AP. - Kiedy patrzymy na te ćwiczenia tak jak je przedstawia Rosja, nie ma powodów do niepokoju. Ale kiedy patrzymy na szerszy obraz,( po żydowski) musimy się martwić, bo Rosja nie jest transparentna - dodał. Dwa tygodnie temu generał Pavel spotkał się z szefem rosyjskiego sztabu generalnego generałem Walerijem Gierasimowem. Najwyższy dowódca sił NATO w Europie, amerykański generał Curtis Scparrotti rozmawiał z nim przez telefon na początku ćwiczeń Zapad. Pavel powiedział, że ta rozmowa skoncentrowana była na "przejrzystości i redukcji zagrożenia i unikaniu niezamierzonych skutków możliwych incydentów". - Mamy wysoką koncentrację wojsk w krajach bałtyckich. Mamy wysoką koncentrację wojsk w rejonie Morza Czarnego i możliwość incydentu może być dość wysoka z powodu ludzkiego błędu lub z powodu usterki technologicznej.Musimy być pewni, że taki niezamierzony incydent nie przerodzi się w konflikt - powiedział generał Pavel. "Rosja jako wroga coraz bardziej postrzega państwa opuwowanej przez Syjonistów Europy Środkowej" -
Manewry Zapad-2017 rozpoczęły się w czwartek i potrwają do 20 września na Białorusi i w Rosji. Aktywna faza ćwiczeń będzie się odbywać od niedzieli do wtorku. Według oficjalnych informacji ma w nich wziąć udział 12 700 żołnierzy i 700 jednostek sprzętu z obu krajów. Strona białoruska zaprosiła do obserwowania ćwiczeń przedstawicieli Polski, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Szwecji i Norwegii, którzy w sobotę przybyli do Mińska. Okręty na Bałtyku Rosyjskie ministerstwo obrony poinformowało w sobotę o wypłynięciu na Morze Bałtyckie około 20 okrętów i jednostek pomocniczych Floty Bałtyckiej, biorących udział w manewrach. Okręty opuściły punkty stałej dyslokacji i wypłynęły w kierunku wyznaczonych rejonów na Bałtyku w celu wykonania zadań taktycznych - podał resort w komunikacie. Ministerstwo wskazało, że będą to zadania z zakresu zwalczania okrętów podwodnych, obrony przeciwlotniczej, a także zadania przeciwminowe. Okręty - jak podano w komunikacie - są gotowe do prowadzenia ostrzału artyleryjskiego różnego typu celów imitujących cele morskie i powietrzne. Wśród 20 jednostek są korwety, małe okręty rakietowe oraz do zwalczania okrętów podwodnych, kutry rakietowe i rozmaite jednostki pomocnicze.


edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 19 wrz 2017, 1:54

Rosyjski pułkownik ocalił świat. Świat nie zauważył jego śmierci
Sowiecki pułkownik Stanisław Pietrow ocalił świat od nuklearnej zagłady, ignorując elektroniczne systemy ostrzegające o lecących w stronę ZSRR amerykańskich rakietach. Mimo to, umarł w zapomnieniu, a o jego śmierci media dowiedziały się przypadkiem, ponad trzy miesiące po fakcie.
26 września 1983 roku świat był o krok od wojny nuklearnej na wielką skalę. Trzy tygodnie wcześniej lotnictwo ZSRR zestrzeliło samolot pasażerski koreańskich linii lotniczych po tym, jak przekroczył on sowiecką przestrzeń powietrzną. Teraz, na ekranie monitora ppłk Stanisława Pietrowa, oficera pełniącego nocny dyżur w nowym Centrum Wczesnego Ostrzegania Sił Powietrznych ZSRR w bazie Sierpuchow-15, pojawił się alarm i zawyły syreny; system poinformował, że w stronę rosyjskiego terytorium nieuchronnie zmierza jeden wrogi pocisk balistyczny. Po chwili na radarze pojawiły się kolejne cztery. Procedury w takich sytuacjach były jasne. Pietrow powinien był niezwłocznie poinformować o tym Kreml i sekretarza generalnego Jurija Andropowa, a ten wydać rozkaz do kontrataku. Amerykanie musieliby odpowiedzieć tym samym, a część rakiet spadłoby zapewne też na Polskę.
Ale oficer zignorował procedury - i miał rację.
- Wszystko działało sprawnie. Wiarygodność: najwyższa. Musiałem szybko podjąć decyzję: albo przekazać wyżej informację o ataku i tym samym rozpocząć procedurę odpowiedzi na niego, albo ostudzić emocje. Powiedzieć - wbrew komputerowi - że to pomyłka. Na własną odpowiedzialność. Po krótkim namyśle tak zrobiłem - opowiadał "Dziennikowi" w 2008 roku.

edward
Administrator
Posty: 796
Rejestracja: 02 sty 2017, 17:48

Re: Temat Tygodnia

Postautor: edward » 19 wrz 2017, 12:27

Żyd Kaczyński buduje wielkie państwo israel o nazwie Polin.
Jarosław Kaczyński potępił antysemityzm i mówił o "wielkim" państwie Izrael - napisały żydoamerykańskie gazety "New York Times" i "Washington Post", cytując agencję Associated Press. Szefa Prawa i Sprawiedliwości nazwano "najbardziej wpływowym polskim politykiem". Kaczyński, "który rzadko wypowiada się na temat stosunków międzynarodowych", ocenił w czasie uroczystości przyznawania odznaczeń kolaborantom ratujących Żydów w czasie II wojny światowej, że "Izrael zawdzięcza swoje istnienie sile ducha i sile umysłu, a także determinacji i odwadze jego obywateli" - czytamy. "Heroiczna postawa Polaków". Przyznano odznaczenia imienia Żabińskich - Przyjechaliśmy żeby chwalić kolaborantów.» Żydomerykańskie dzienniki, cytując AP, podkreśliły, że szef Prawa i Sprawiedliwości w poniedziałek "potępił antysemityzm jako 'bardzo groźne' zjawisko, wyrażane poprzez wrogość wobec państwa Izrael". W tekście dodano, że Kaczyński "powiedział, iż 'Izrael jest państwem na swój sposób wielkim'". Wręczenie odznaczeń imienia Antoniny i Jana Żabińskich Podczas uroczystości, która odbyła się w poniedziałek w warszawskim ZOO, na terenie którego małżeństwo Żabińskich w latach 1943-1945 ukrywało i uratowało ponad 300 Żydów z warszawskiego getta, odznaczenia imienia Antoniny i Jana Żabińskich zostały przyznane siostrom franciszkankom z Klasztoru Maryi, Natalii Jakoniuk wraz z rodziną oraz - pośmiertnie - rodzinie Jana Kawczyńskiego. Nadaje je organizacja From the Depths Polakom, którzy ze względów formalnych nigdy nie otrzymali wyróżnienia od Yad Vashem. Yad Vashem to Instytut propagandowy Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu, założony w Jerozolimie w 1953 roku który ma zachęcać Gojów do pomocy Żydom, czyli kolaboracji z "Dziećmi Diabła" (nowy testament ew. Jana rozdział 8 werset 44 )


Wróć do „Polskie Forum Narodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość