Obecny czas: 25 Lut 2018 17:48

Regulamin forum

Na naszym forum obowiązuje autocenzura która osoba tu pisząca ustala stosownie do poziomu jaki reprezentuje.
Niedopuszczalne sa wulgaryzmy i kłamstwa.
Zalecane jest pisanie krótkich tekstów i ewentualne odsyłanie do materiałow źródłowych znajdujących sie na serwerach bezpiecznych i sprawdzonych .
Forum suwerenność znajduje sie na naszym własnym serwerze zatem nie musicie Państwo oglądać reklam, nie musicie się obawiać spamów i wirusów.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 301 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Następna
 Re: WALKA O PRAWDE 
Autor Wiadomość

Post Re: WALKA O PRAWDE
Panie Augustynie, nie jestem dla pana Elka.

Jako corka oficera przedwojennego Wojska Polskiego z wrzesnia 1939 roku odpowiem panu.

Klamie pan.

Na forum Polski Zbrojnej pisalam dlugo, by trafic do umyslow i serc mundurowych.

W nich byla moja nadzieje.

Zawiedli, tak jak zawiodl pan.

Minelo 8 lat, poligony zarosly chwastami. Honor rowniez.

Ksiazka byla w prezencie. I dobrze o tym pan wie.

Chcac zbudowac dom dla wielu pokolen, solidny, potrzebny jest wartosciowy material.

Polski nie da sie odbudowac bez wartosciowych ludzi.

Pan Maciejczyk za komuny robil filmy, ja zamykalam klase na klucz, jak moj Ojciec i uczylam prawdy o Polsce i Jej historii.

Elzbieta Gawlas

Toronto

26 Lut 2009 11:54

Ja pamietam, ze EM mial wydac swoja ksiazke, ale cenzorzy (zydostwo) z forum PZ odcielo mi dostep i stracilem kontakt.

26 Lut 2009 12:15

Kolego Edwardzie,
Wzrosla ogladalnosc, poniewaz reklamuje strone "suwerennosc" na innych grupach dyskusyjnych, zeby ludzie mogli poczytac fakty, ktore sa tu podawane bez cenzury, co w wielu sytuacjach jest niemozliwe do zrobienia na innych grupach; szczegolow nie bede opisywal.
Nalezy zachowac spokoj i propagowac fakty, ktore przywroca ludziom wiare i nadzieje.

26 Lut 2009 12:37
Administrator
Awatar użytkownika

To wiem i dziekuje , ale tez nasi informatycy (najlepsi na rynku) bez przerwy aktualizuja wyszukiwarki google i obecnie sie indeksujemy w grupach Narodowych na pierwszych miejscach co jest tez zasluga ilosci tekstow ale przedewszystkim odpowiedniej konfiguracji hasel.
Cenzura oczywiscie jest i mimo ze Pan nie zauwazyl usunelismy kilkadziesiat osob (przez blokady IP) ktore chcialy tu robic "polityke" podobna do forum np. NOP itp. pozostala jedynie jako rodzynek Pani Elzbieta w ktorej sie bez wzajemnosci zakochalem :oops:
W zasadzie na tym forum napisalem wszystko co powinni poznac Polacy i podzielilem sie skromnym kilkudziesiecioletnim doswiadczeniem, nie wiem co jeszcze mozna zrobic dodatkowo zeby czegos nie przeoczyc.
Na forum poswiecilem caly wolny czas i ucierpiala na tym http://www.kronikapodhalan.com do ktorej juz od jutra musze powrocic co z koleji oderwie mnie od forum.
Mysle ze wszystko wroci do normy i jeszcze w tym roku zaczniemy odzyskiwac Polske bo to jest obecnie najwazniejsze.

26 Lut 2009 12:39

Ja zauwazylem to samo na forum prawy.pl, gdzie jest grupa "pozytecznych idiotow" reklamujaca "slodka trucizne" Kajfasza z Watykanu (B16) i klaszczaca w dlonie jak dzieci na kazde jego slowo oraz grupa "pseudo-narodowcow" powiekszona o grupe "pozytecznych idiotow" probujaca z obecnej "kupy" cuchnacej czosnkiem i cebula (LPR) zrobic nowe "ciastko".
A za podanie faktow krytycznych o Giertychach grozi "odgryzienie reki", z tym ze kto ze mna zacznie to zostaje znokautowany faktami.
Poczytaj ciekawe wypowiedzi na stronach:
http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=43044&subdz=
http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=43021&subdz=

26 Lut 2009 14:02

Walka o prawde to takze prawda o czlowieku, pod warunkiem, ze sie nim jest.

Kiedy zostalam zaproszona w 2004 roku na Kongres Polski Suwerennej po zjezdzie znalazlam sie dzieki zaproszeniu pewnego pana profesora z politechniki wroclawskiej w tym przepieknym polskim miescie. Umowilam sie na spotkanie z poznanym na forum Polski Zbrojnej panem pulkownikiem.
Przyjechal po mnie wieczorem i na moj widok zaniemowil: "A ja myslalem, ze panie jest wielka".

From: edward.makowiecki

Subject: Re: CZYZBY BYLO TYLE NAIWNYCH CO WIERZA - RE: Nadal na kanwie dostrzezonych faktów historycznych

Date: Sun, 3 Aug 2008 12:35:31 +0200

Pani Elżbieto

To wyszło nie tyle zabawnie, ile prawdziwie.
Ten pułkownik był chyba wysoki i w jego łepetynie zakodowało się, że tylko tak wielcy są wielkimi.
W sumie to był tylko mały człowiek.
Można być małego wzrostu, ale być wielkim rozumem, duchem, wiarą i honorem. Pani jest kobietą i Pani wysoka być nie musi. Pani jednak udowadnia, że jest Pani wielka właśnie rozumem, duchem, wiarą i honorem.
Można być wysokim bardzo, nawet wykształconym, ale być przy tym małym rozumem, duchem wiarą i honorem.
W kolejnych po 1989 r. trupach rządzących Polską i Polakami byli kurduple i byli tacy bardzo wysocy , których ja określałem czasem jako porażonych downdyzmem.
Piłka, Niesiołowski, Szmajdziński, Zemke , Olechowski, Stasiak i inni. Wielkie i wykształcone, a rozumek mały, sprzedajny i zdradliwy, bezduszny i skrajnie niehonorowy.
ppłk Edward Makowiecki

A wiec z drogi, mali, duzi, sredni...

Pisze, co pisze, duzo, malo, srednio. Tyle ile trzeba.

http://nasza-klasa.pl/profile/1685516?page=17

26 Lut 2009 14:05

401autobahn napisał(a):
Bardzo dobrze, ze znow jestes na forum, poniewaz na tobie tez ciazy obowiazek udowodnienia mi ze bylem pracownikiem sluzb specjalnych PRL

Jozef Mackiewicz "Tylko prawda jest ciekawa " !!!

http://nasz-czas1.tripod.com/001/andrus.html

26 Lut 2009 15:12

O co ta wojna i kto tu klamie, pisze prawde ???

Pani Elzbieto Gawlas bardzo powazam kobiety honoru a tym bardziej prawdomowne ale po stwierdzeniu bez udowodnienia mi ,ze to ja klamie jest typowo szmulkowskim paszkwilem i starym odwroceniem kota",co na nie jednym forum mnie spotyka.
Jako oficer starszy/zolnierz - dopisze krotko (doceniajac to co wyzej o kobietach napisalem): Co oznacza - "nie jestem dla pana Elka " -?
1. Kiedy to jeszcze w 2003 roku wymienilismy korespondencje a nawet otrzymalem twoje zdjecia ,czyzby czas
zatarl pamiec lub zaistnial poczatek amnezji ? To nieupowaznia mnie do takiego zwracania sie nawet do tej
z wysokiego rodu i corki przedwojennego oficera o czy w niejednym miejscu wspominasz ?
Jezeli tak, to zwracam honor i caluje raczki salutujac na bacznosc,ze zwrotem PRZEPRASZAM JASNIE PANIA .

2. "Zawiedli (my z "Polski Zbrojnej" ) tak jak zawiodl pan " - gdzie i w czym ?

Prosze dokonczyc swoje mysli,bo ja uwazam ,ze to wlasni TY zawiodlas mnie i innych Polakow i jak trzeba bedzie tez rozwine swoja mysl. Teraz tylko zapytam co laczy cie z Arturem Loboda i kim ten czlowiek jest,moze zechcesz nam POLAKOM wyjasnic,gdy ten czlowiek z wszystkich Polakow drwi i nazywa ich glupimi bez wyjatku,siebie uwazajac za nieomylnego i bezblednego we wszelkich ocenach - a pchnie mi tu bardzo czosnkiem i cebula,zapachy te nie sa mi obce w Polsce i USA (Kanady nie znam,Toronto tez).

Gdzie bylas i co robilas gdy mnie atakawono na forach pseudo polskich,dlaczego nie przychodzilas z pomoca jako PATRIOTKA kiedy cie o to i innych prosilem - u Ulickiego/Zbikowskiego,Lobody,Labedzkiego i wielu innych miejscach, po paszkwilach tam piszacych dwulicowcow ?

Gdzie bylas kiedy WAS PATRIOTOW prosilem o wsparcie na forum seniora .pl gdzie na moja prosbe tylko przyszedl z pomoca Dariusz Kosiur i dosadnie po polsku i uzcenie jak przystalo na polskiego inzyniera PATRIOTE wygarnal szmulkom a reszta schowala glowe w piasek, aby przypadkiem tam szmulkowskie seniorki i seniorzy z Lodzi i Warszawy was nie rozpoznali . Darek jest tam do dzisiaj ,ja tez choc blokuja i banuja bez przerwy, a gdzie reszta WAS PATRIOTOW,jezeli sie za takich uwazacie ? Gdy bija jednego Zyda tylko piszac to dywizja zydow za nim staje ! A Polacy co ? Szepca - dobrze mu tak !

Piszesz o forum wojskowym i tamtych blokadach ,czy probowaliscie potem tam dotrzec po zmianach ministrow i zmianach portali wojskowych,daliscie za wygrana i zaniechanie obowiazku Polaka ? Tak zaniechaniu walki,stworzyliscie sobie a muzom "polskewalczaca i wzajemne kolka rozancowe" !
Obawialiscie sie rozpoznania swoich przez swoich" po zmianie szmulkow - czy tak ???

Jako stary zolnierz nie obawiam sie,ze ktos bedzie wieszal na mnie kalumnie i zarzucal mi klamstwa,bo mam nad soba PRAWDZIWEGO BOGA a nie szmulkowskiego i to on nademna caly czas czuwa,on mnie prowadzi i doprowadzi - mnie i prawdziwych POLAKOW a nie tchorzy do zwyciestwa !
Bede podobnie jak tu inni zolnierze choc w cywilu walczyl ze szmulkami do konca swego zycia i demaskowal zdrajcow - Prosze sobie to PANI ELZBIETO GAWLAS zapamietac zrywajac ze mna forme YOU (bo tak to rozumie) a bratajac sie ze zdrajcami mieniacymi sie patriotami przez male "p".
Jeszcze tylko zdanie na powolywanie sie postem (jakoby dowod prawdy) plk.w st.spocz. Edwarda Makowieckiego (mojego krajana i kiedys dalszego przelozonego mieszkajacego i sluzacego w tym samym miescie co ja) znajacego mnie a ja jego - to swietna zaslona dymna jak na takie zadzialanie i dla mnie wiele mowiaca,czego nie mam zamiaru komentowac.Wlasnie on jak i TY macie wielki kompleks polityczny o negatywnych skutkach, nie dojscia tam gdzie za wszelka cene chcieliscie a powody byly rozne az po objawy chorobowe,dajac sie nabrac na zrywy solidarnosciowe zaprogramowane wam pzrez KOR i ich zdrajcow.
Prosze pamietac o starej maksymie (nie wiem czyjego autorstwa) : "PO OLTARZU I SZCZURY LAZA ALE TO NIE IM PRZY NIM KADZA ! "
Pozdrawiam Pania i Edwarda Makowieckiego , wcale sie na was nie gniewam (choc zalegacie mi z korespondencja) jezeli jestescie POLAKAMI (o jakich mysle i pragne wspoldzialac),macie szanse udowdnic swoj PATRIOTYZM WALCZAC PRAWDZIWIE O POLSKE tak jak walcza inni,ktorych tu widzimy.
CHWALA IM ZA TO !
ZE JEDNOCZA A NIE DZIELA !!! Nie udaja, a przewodza,nie powielaja cudzych wypracowan a daja swoje PATRIOTYCZNE TRESCI,nie boja sie i nie tchorza przed tymi ,ktorzy okupuja Polske.
Dajcie dowody na to i WY, a beda stawiac wam pomniki,za zycia pojda za wami inni.
Pisanie i powielanie oraz snucie wspomnien lacznie z zyciorysami, to ZA MALO.
Z BOGIEM I MADRYMI LUDZMI AZ PO SKONCZENIE SWIATA !

Augustyn P.

26 Lut 2009 17:24
Awatar użytkownika

:shock: Po co napisal Pan ten referat? :roll:
"Kobieta honoru"? :lol:
"Kobieta prawdomowna"? :lol: :lol: :cry:
koncze bo sie poplakale ze smiechu i nie widze klawiatury. :cry: :cry:

26 Lut 2009 21:28

Jezeli ktos ci zarzuci klamstwo to chyba nie bedzie ci do smiechu ale po polsku odpowiesz mu tak jak nalezy "bez referatow" .

26 Lut 2009 23:20
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 301 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 31  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości